Правец (Правец)

BGSupporters форум

Правец (Правец)

"А" ОФГ София - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
24.10.2015 11:00 1 кръг Г Драгоман (Драгоман) 1:2
20.09.2015 11:30 2 кръг Д Спортист 2006 (Драговищица) 3:5
27.09.2015 16:00 3 кръг Г Вихър (Алдомировци) 3:1
04.10.2015 16:00 4 кръг Д Своге (Своге) 2:2
11.10.2015 16:00 5 кръг Г Торнадо (Безден) 1:2
18.10.2015 16:00 6 кръг Д Искър 2005 (гара Лакатник) 10:0
05.12.2015 14:00 7 кръг Г Искра 2009 (Искрец) 4:1
08.11.2015 11:00 8 кръг Г Спортист (Своге) анл.
15.11.2015 14:30 9 кръг Д ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 0:3
22.11.2015 14:30 10 кръг Г Чавдар (Етрополе) 1:4
06.03.2016 14:00 11 кръг Д Петърч (Петърч) 5:1
13.03.2016 14:30 12 кръг Д Драгоман (Драгоман) 1:3
20.03.2016 11:00 13 кръг Г Спортист 2006 (Драговищица) 1:0
27.03.2016 14:30 14 кръг Д Вихър (Алдомировци) 2:1
03.04.2016 15:00 15 кръг Г Своге (Своге) 0:6
10.04.2016 11:30 16 кръг Д Торнадо (Безден) 3:1
16.04.2016 15:00 17 кръг Г Искър 2005 (гара Лакатник) 4:2
24.04.2016 15:00 18 кръг Д Искра 2009 (Искрец) 3:0
- 19 кръг
почива
08.05.2016 16:00 20 кръг Г ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 1:6
15.05.2016 16:00 21 кръг Д Чавдар (Етрополе) 0:8
24.05.2016 17:00 22 кръг Г Петърч (Петърч) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Петърч (Петърч) 20 10 0 10 44:42 30
6 Драгоман (Драгоман) 20 8 5 7 45:52 29
7 Правец (Правец) 20 9 1 10 45:51 28
8 Торнадо (Безден) 20 7 1 12 33:54 22
9 Искър 2005 (гара Лакатник) 20 6 0 14 35:77 18

Правец 99 (Правец)

ЮСВ: София (столица) - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
23.09.2015 16:00 1 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 1:3
30.09.2015 16:00 2 кръг Д Ботев 57 (София) 1:1
19.09.2015 17:00 3 кръг Г Спортист (Своге) 1:2
26.09.2015 17:00 4 кръг Д София 2010 (София) анл.
03.10.2015 16:00 5 кръг Г Витоша (Бистрица) 1:4
09.10.2015 16:00 6 кръг Д Миньор (Перник) 0:2
17.10.2015 16:00 7 кръг Г БМ Спорт (София) 1:3
24.10.2015 16:00 8 кръг Д ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 7:0
31.10.2015 12:30 9 кръг Г Локомотив 1929 (София) анл.
07.11.2015 12:00 10 кръг Г Искър (Герман) 1:5
14.11.2015 14:00 11 кръг Д Академик 1947 (София) 1:0
05.03.2016 14:00 12 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 1:0
12.03.2016 14:00 13 кръг Г Ботев 57 (София) 0:4
19.03.2016 14:00 14 кръг Д Спортист (Своге) 5:1
- 15 кръг
почива
02.04.2016 17:00 16 кръг Д Витоша (Бистрица) 1:3
09.04.2016 17:00 17 кръг Г Миньор (Перник) 2:2
16.04.2016 17:00 18 кръг Д БМ Спорт (София) 3:6
25.04.2016 17:00 19 кръг Г ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 0:2
- 20 кръг
почива
14.05.2016 17:00 21 кръг Д Искър (Герман) 6:1
21.05.2016 17:00 22 кръг Г Академик 1947 (София) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 БМ Спорт (София) 18 9 0 9 52:39 27
6 Спортист (Своге) 18 9 0 9 33:43 27
7 Правец 99 (Правец) 18 5 2 11 32:42 17
8 Искър (Герман) 18 5 1 12 33:60 16
9 ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 18 3 2 13 26:88 11

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2018/2019 А ОФГ СФ 4 място
2017/2018 А ОФГ СФ 2 място
2016/2017 А ОФГ СФ 7 място
2015/2016 А ОФГ СФ 7 място
2014/2015 - -
2012/2013 А ОФГ СФ 3 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 А ОФГ СФ 4 място
2009/2010 А ОФГ СФ 5 място

Интернет страници

 » няма интернет страници