Септември (София)

BGSupporters форум

Септември (София)

Северна "Б" Републиканска футболна група
Дата Фаза Противник Рез.
12.08.1962 17:30 1 кръг Д Лудогорец (Разград) 7:0
19.08.1962 17:30 2 кръг Г Доростол (Силистра) 2:1
23.08.1962 17:30 3 кръг Д Чавдар (Бяла Слатина) 3:0
26.08.1962 17:30 4 кръг Г Ботев (Враца) 0:0
02.09.1962 10:00 5 кръг Д Бенковски (Видин) 1:1
09.09.1962 17:00 6 кръг Г Етър (Търново) 0:2
- 7 кръг
почива
23.09.1962 16:30 8 кръг Д Чардафон (Габрово) 3:2
30.09.1962 16:00 9 кръг Г Септемврийска слава (Михайловград) 2:1
14.10.1962 10:30 10 кръг Д Академик (Свищов) 2:1
21.10.1962 15:30 11 кръг Г Здравко Бомбов (Река Девня) 2:1
28.10.1962 10:00 12 кръг Д Панайот Волов (Коларовград) 0:1
04.11.1962 15:00 13 кръг Г Христо Кърпачев (Ловеч) 2:2
11.11.1962 10:00 14 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) 1:3
18.11.1962 15:00 15 кръг Г Димитър Ватев (Белослав) 2:2
25.11.1962 10:00 16 кръг Д Спартак (Койнаре) 7:1
02.12.1962 14:30 17 кръг Г Гигант (Белене) 3:1
09.12.1962 10:00 18 кръг Д Ангел Кънчев (Трявна) 1:1
16.12.1962 14:30 19 кръг Г Димитър Бурков (Търговище) 2:3
10.03.1963 16:00 20 кръг Г Лудогорец (Разград) 3:1
17.03.1963 10:00 21 кръг Д Доростол (Силистра) 5:1
24.03.1963 16:00 22 кръг Г Чавдар (Бяла Слатина) 1:1
31.03.1963 10:00 23 кръг Д Ботев (Враца) 2:1
07.04.1963 16:30 24 кръг Г Бенковски (Видин) 2:1
14.04.1963 10:00 25 кръг Д Етър (Търново) 1:1
- 26 кръг
почива
28.04.1963 17:00 27 кръг Г Чардафон (Габрово) 0:1
05.05.1963 10:30 28 кръг Д Септемврийска слава (Михайловград) 3:1
12.05.1963 17:30 29 кръг Г Академик (Свищов) 1:2
19.05.1963 10:00 30 кръг Д Здравко Бомбов (Река Девня) 5:1
26.05.1963 18:00 31 кръг Г Панайот Волов (Коларовград) 2:1
02.06.1963 10:00 32 кръг Д Христо Кърпачев (Ловеч) 3:1
09.06.1963 18:00 33 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) 0:2
16.06.1963 10:00 34 кръг Д Димитър Ватев (Белослав) 6:0
23.06.1963 18:00 35 кръг Г Спартак (Койнаре) 3:4
30.06.1963 10:00 36 кръг Д Гигант (Белене) 2:2
07.07.1963 18:00 37 кръг Г Ангел Кънчев (Трявна) 2:2
13.07.1963 18:00 38 кръг Д Димитър Бурков (Търговище) 1:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Локомотив (Горна Оряховица) 36 22 8 6 74:35 52
2 Септември (София) 36 18 9 9 82:48 45
3 Септемврийска слава (Михайловград) 36 18 7 11 58:44 43
4 Етър (Търново) 36 18 5 13 63:46 41
5 Бенковски (Видин) 36 15 11 10 53:41 41
Купа на Съветската армия
Дата Фаза Противник Рез.
Предварителен кръг
23.12.1962 14:00 - Г ДПТК "Гоце Делчев" (Благоевград) 2:0
1/16 финали
24.02.1963 15:00 - Д Локомотив (Пловдив) 2:3

Септември (София)

ЮСВ: Републиканско първенство
Дата Фаза Противник Рез.
Групова фаза / Група I
31.07.1963 - Д Арда (Кърджали) 4:2
02.08.1963 - Д Спартак (Плевен) 3:0
04.08.1963 - Д Етър (Търново) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Септември (София) 3 3 0 0 10:2 6
2 Арда (Кърджали) 3 1 1 1 5:6 3
3 Етър (Търново) 3 0 2 1 2:5 2
4 Спартак (Плевен) 3 0 1 2 2:6 1
Финален турнир
12.08.1963 17:30 - Д Дунав (Русе) 2:1
14.08.1963 17:30 - Д Димитър Канев (Хасково) 6:0
16.08.1963 19:15 - Г Славия (София) 0:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Септември (София) 3 2 1 0 8:1 5
2 Славия (София) 3 1 2 0 4:2 4
3 Дунав (Русе) 3 0 2 1 3:4 2
4 Димитър Канев (Хасково) 3 0 1 2 4:12 1
Софийска юношеска зонова група
Дата Фаза Противник Рез.
- - - -
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Септември (София) 18 10 7 1 44:9 27
2 Спартак (София) 18 10 7 1 34:12 27
3 Славия (София) 18 9 6 3 35:13 24
4 Локомотив (София) 18 8 6 4 36:23 22
5 Левски (София) 17 7 3 7 32:31 17

Септември (София)

Деца: Републиканско първенство
Дата Фаза Противник Рез.
1/16 финали
07.07.1963 - Д Миньор (Перник) 3:1
1/8 финали
14.07.1963 - Г Генерал Заимов (Сливен) 2:0
1/4 финали
21.07.1963 - Д Химик (Димитровград) П
Финален турнир
27.07.1963 18:30 - Д Спартак (София) 1:0
29.07.1963 18:30 - Г Дунав (Русе) 3:1
31.07.1963 18:30 - Г Левски (София) 2:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Септември (София) 3 3 0 0 6:2 6
2 Дунав (Русе) 3 1 1 1 5:5 3
3 Левски (София) 3 1 0 2 3:5 2
4 Спартак (София) 3 0 1 2 1:3 1


Клубна емблема

Екипи

Отбор

Химн

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група:05 сезона
"Б" група:25 сезона

Последните 10 сезона

2019/2020 Втора лига 2 място
2018/2019 Първа лига 12 място
2017/2018 Първа лига 10 място
2016/2017 Втора лига 2 място
2015/2016 "В" група 8 място
2014/2015 А ОФГ С 4 място
2013/2014 "В" група 16 място
2012/2013 "В" група 14 място
2011/2012 "В" група 13 място
2010/2011 "В" група 8 място

Месечна ранглиста

месец точки място
ноември 2019 37.436 13
октомври 2019 43.504 10
септември 2019 32.225 15
август 2019 38.459 13
май 2019 62.651 4
април 2019 54.777 6
март 2019 47.268 8
ноември 2018 38.848 12
октомври 2018 16.903 34
септември 2018 26.592 19
май 2018 8.514 65
април 2018 39.500 12
март 2018 48.710 5
ноември 2017 31.648 19
октомври 2017 57.590 5
септември 2017 26.159 20
август 2017 40.138 9
май 2017 32.372 15
април 2017 23.220 21
март 2017 27.914 18
ноември 2016 29.311 20
октомври 2016 27.485 20
септември 2016 31.560 15
август 2016 48.316 7
май 2016 1.730 87
април 2016 7.798 61
март 2016 7.740 65
ноември 2015 18.878 23
октомври 2015 8.606 59
август 2015 17.249 24
март 2014 1.995 89
ноември 2013 4.784 86
септември 2013 6.191 79
август 2013 2.280 88
май 2013 9.357 57
април 2013 6.934 70
март 2013 7.754 69
ноември 2012 17.756 28
октомври 2012 3.842 86
септември 2012 3.221 88
май 2012 13.707 40
април 2012 14.667 40
март 2012 10.091 62
ноември 2011 8.438 77
октомври 2011 7.061 83
септември 2011 4.146 99
август 2011 6.078 87
май 2011 8.793 76
април 2011 11.419 59
март 2011 13.036 48
ноември 2010 7.345 90
октомври 2010 14.448 49
септември 2010 10.563 73
август 2010 6.873 93
всички

Интернет страници