Септември 98 (Тервел)

BGSupporters форум

Септември 98 (Тервел)

Североизточна "В" Аматьорска футболна група
Дата Фаза Противник Рез.
16.08.2015 18:00 1 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) 3:5
23.08.2015 18:00 2 кръг Д Кубрат 2007 (Кубрат) 0:1
30.08.2015 18:00 3 кръг Г Бенковски (Бяла, обл.Русе) 1:3
06.09.2015 17:00 4 кръг Д Две могили (Две могили) 2:2
12.09.2015 17:00 5 кръг Г Черноморец (Балчик) 0:5
20.09.2015 17:00 6 кръг Д Ботев (Нови пазар) 0:2
27.09.2015 17:00 7 кръг Г Интер (Плачидол) 2:2
04.10.2015 16:00 8 кръг Г Химик (Девня) 2:3
11.10.2015 16:00 9 кръг Д Марисан (Русе) 6:1
17.10.2015 16:00 10 кръг Г Калиакра (Каварна) 0:2
23.10.2015 16:00 11 кръг Д Суворово 1 (Суворово) 0:1
30.10.2015 15:00 12 кръг Г Тича 1948 (Долни чифлик) 1:2
07.11.2015 14:00 13 кръг Д Шумен 1929 (Шумен) 2:0
28.02.2016 14:00 14 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) 1:2
06.03.2016 15:00 15 кръг Г Кубрат 2007 (Кубрат) 1:0
13.03.2016 15:00 16 кръг Д Бенковски (Бяла, обл.Русе) 8:1
20.03.2016 15:00 17 кръг Г Две могили (Две могили) 3:0
27.03.2016 15:00 18 кръг Д Черноморец (Балчик) 0:1
02.04.2016 16:00 19 кръг Г Ботев (Нови пазар) 1:1
10.04.2016 16:00 20 кръг Д Интер (Плачидол) 3:1
17.04.2016 16:00 21 кръг Д Химик (Девня) 2:1
24.04.2016 16:00 22 кръг Г Марисан (Русе) 0:2
29.04.2016 16:00 23 кръг Д Калиакра (Каварна) 1:0
08.05.2016 17:00 24 кръг Г Суворово 1 (Суворово) 0:1
15.05.2016 17:00 25 кръг Д Тича 1948 (Долни чифлик) 3:0
22.05.2016 17:00 26 кръг Г Шумен 1929 (Шумен) 0:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Бенковски (Бяла, обл.Русе) 26 10 2 14 30:56 32
9 Химик (Девня) 26 10 2 14 36:64 32
10 Септември 98 (Тервел) 26 9 4 13 42:39 31
11 Шумен 1929 (Шумен) 26 8 6 12 40:39 30
12 Кубрат 2007 (Кубрат) 26 8 5 13 26:37 29
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Добрич / 1/4 финали
16.09.2015 17:00 - Г Орловец 2008 (Победа) 2:1
Област Добрич / 1/2 финали
23.09.2015 17:00 - Г Интер (Плачидол) 4:1
Област Добрич / Финал
07.10.2015 16:00 - Г Черноморец (Балчик) 0:5

Септември 98 (Тервел)

ЮМВ: Варна - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
06.09.2015 10:00 1 кръг Г Спортист 2011 (Генерал Тошево) 3:1
13.09.2015 10:00 2 кръг Д Калиакра (Каварна) 0:9
19.09.2015 10:00 3 кръг Г Тича 1948 (Долни чифлик) 4:4
- 4 кръг
почива
- 5 кръг
почива
05.12.2015 10:00 6 кръг Д Суворово 1 (Суворово) 2:3
18.10.2015 10:00 7 кръг Г Химик (Девня) 2:5
04.11.2015 15:00 8 кръг Г Варненчик (Варна) 1:5
26.10.2015 10:00 9 кръг Д Атлетик (Провадия) 8:1
- 10 кръг
почива
02.11.2015 10:00 11 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 0:3
08.11.2015 10:00 12 кръг Г Аксаково 1948 (Аксаково) 2:5
14.11.2015 10:00 13 кръг Д Локомотив 2008 (Каспичан) 1:5
22.11.2015 10:00 14 кръг Г Велики Преслав (Велики Преслав) 0:4
29.11.2015 10:00 15 кръг Д Провадия (Провадия) 1:3
27.02.2016 10:00 16 кръг Д Спортист 2011 (Генерал Тошево) 1:5
03.03.2016 10:00 17 кръг Г Калиакра (Каварна) 2:9
06.03.2016 10:00 18 кръг Д Тича 1948 (Долни чифлик) 3:0
- 19 кръг
почива
- 20 кръг
почива
02.05.2016 10:00 21 кръг Г Суворово 1 (Суворово) 0:4
03.04.2016 10:00 22 кръг Д Химик (Девня) 2:0
10.04.2016 10:00 23 кръг Д Варненчик (Варна) 0:4
16.04.2016 10:00 24 кръг Г Атлетик (Провадия) 10:1
- 25 кръг
почива
30.04.2016 10:00 26 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 2:8
08.05.2016 10:00 27 кръг Д Аксаково 1948 (Аксаково) 3:2
15.05.2016 10:00 28 кръг Г Локомотив 2008 (Каспичан) 1:0
22.05.2016 10:00 29 кръг Д Велики Преслав (Велики Преслав) 2:1
29.05.2016 10:00 30 кръг Г Провадия (Провадия) 2:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Локомотив 2008 (Каспичан) 24 10 1 13 58:46 31
9 Велики Преслав (Велики Преслав) 24 8 1 15 42:51 25
10 Септември 98 (Тервел) 24 8 1 15 52:85 25
11 Аксаково 1948 (Аксаково) 24 7 2 15 37:51 23
12 Атлетик (Провадия) 24 1 0 23 15:200 3

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

Интернет страници

 » няма интернет страници