Спортист 2011 (Генерал Тошево)

BGSupporters форум

Спортист 2011 (Генерал Тошево)

"А" ОГ Добрич - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
08.09.2018 17:00 1 кръг Д Рилци (кв.Рилци, Добрич) 6:1
15.09.2018 17:00 2 кръг Г Добруджански спортист (Ст.Караджа) 3:0
22.09.2018 17:00 3 кръг Д Дружба (Люляково) 8:1
29.09.2018 17:00 4 кръг Г Лозенец 2015 (Лозенец) 2:6
06.10.2018 16:00 5 кръг Д Орловец 2008 (Победа) 1:2
13.10.2018 16:00 6 кръг Г Христо Ботев (Стожер) 3:0
- 7 кръг
почива
27.10.2018 16:00 8 кръг Д Албена 97 (Оброчище) 2:1
03.11.2018 14:30 9 кръг Г Интер (Добрич) 0:1
10.11.2018 14:30 10 кръг Г Рилци (кв.Рилци, Добрич) 2:1
17.11.2018 14:30 11 кръг Д Добруджански спортист (Ст.Караджа) 3:0
24.11.2018 14:30 12 кръг Г Дружба (Люляково) 4:0
01.12.2018 14:00 13 кръг Д Лозенец 2015 (Лозенец) 1:1
02.03.2019 15:30 14 кръг Г Орловец 2008 (Победа) 1:4
09.03.2019 15:30 15 кръг Д Христо Ботев (Стожер) 2:0
- 16 кръг
почива
23.03.2019 15:30 17 кръг Г Албена 97 (Оброчище) 0:1
30.03.2019 15:30 18 кръг Д Интер (Добрич) 1:0
06.04.2019 17:00 19 кръг Д Рилци (кв.Рилци, Добрич) 2:1
13.04.2019 17:00 20 кръг Г Дружба (Люляково) 5:0
20.04.2019 17:00 21 кръг Д Орловец 2008 (Победа) -:-
29.04.2019 17:00 22 кръг Г Лозенец 2015 (Лозенец) -:-
- 23 кръг
почива
12.05.2019 18:00 24 кръг Д Интер (Добрич) -:-
18.05.2019 18:00 25 кръг Г Добруджански спортист (Ст.Караджа) -:-
25.05.2019 18:00 26 кръг Д Христо Ботев (Стожер) -:-
01.06.2019 18:00 27 кръг Г Албена 97 (Оброчище) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Орловец 2008 (Победа) 17 15 1 1 62:8 46
2 Лозенец 2015 (Лозенец) 18 13 3 2 74:15 42
3 Спортист 2011 (Генерал Тошево) 18 12 1 5 46:20 37
4 Добруджански спортист (Стефан Караджа) 18 9 2 7 32:33 29
5 Интер (Добрич) 18 9 1 8 39:33 28

Спортист 2011 (Генерал Тошево)

ЮСВ: Варна - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
12.09.2018 17:00 1 кръг Д Черноморец (Балчик) 1:2
19.09.2018 17:00 2 кръг Г Локомотив (Русе) 1:5
26.09.2018 17:00 3 кръг Д Волов (Шумен) 0:3
03.10.2018 16:00 4 кръг Г Велики Преслав (Велики Преслав) 2:2
10.10.2018 16:00 5 кръг Д Черноломец 2017 (Попово) 2:4
17.10.2018 16:00 6 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) 0:5
24.10.2018 16:00 7 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) 0:2
31.10.2018 14:00 8 кръг Д Хитрино (Хитрино) 3:0
07.11.2018 14:00 9 кръг Г Калиакра 1923-Левски 2012 (Кав) 4:2
13.03.2019 15:00 10 кръг Г Черноморец (Балчик) 0:3
20.03.2019 15:00 11 кръг Д Локомотив (Русе) 0:3
27.03.2019 15:00 12 кръг Г Волов (Шумен) 0:3
03.04.2019 16:00 13 кръг Д Велики Преслав (Велики Преслав) 0:3
10.04.2019 16:00 14 кръг Г Черноломец 2017 (Попово) анл.
16.04.2019 16:00 15 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 0:3
24.04.2019 16:00 16 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) -:-
30.04.2019 16:00 17 кръг Г Хитрино (Хитрино) -:-
08.05.2019 17:00 18 кръг Д Калиакра 1923-Левски 2012 (Кав) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Велики Преслав (Велики Преслав) 15 4 1 10 14:52 13
7 Хитрино (Хитрино) 15 3 1 11 17:52 10
8 Калиакра 1923-Левски 2012 (Каварна) 14 2 1 11 16:73 7
9 Черноломец 2017 (Попово) 14 2 1 11 14:43 7
10 Спортист 2011 (Генерал Тошево) 14 2 1 11 13:40 7

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2017/2018 А ОФГ ДЧ 7 място
2016/2017 А ОФГ ДЧ 4 място
2015/2016 А ОФГ ДЧ 5 място
2014/2015 А ОФГ ДЧ 4 място
2013/2014 А ОФГ ДЧ 2 място
2012/2013 А ОФГ ДЧ 1 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 "В" група не завършва
2009/2010 "В" група 13 място

Месечна ранглиста

месец точки място
септември 2010 1.675 112
август 2010 10.396 72
всички

Интернет страници

 » няма интернет страници