Рилци (кв.Рилци, Добрич)

BGSupporters форум

Рилци (кв.Рилци, Добрич)

Североизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
12.08.2023 18:00 1 кръг Г Септември 98 (Тервел) 0:2
19.08.2023 18:00 2 кръг Д Кубрат 2016 (Кубрат) 3:1
26.08.2023 18:00 3 кръг Г Дунав от Русе II (Русе) 2:0
02.09.2023 17:00 4 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) 3:3
09.09.2023 17:00 5 кръг Г Волов (Шумен) анл.
16.09.2023 17:00 6 кръг Д Черно море II (Варна) 1:1
23.09.2023 17:00 7 кръг Г Спартак 1918 II (Варна) 1:2
30.09.2023 16:00 8 кръг Д Локомотив 2022 (Русе) 7:2
07.10.2023 16:00 9 кръг Г Бенковски (Исперих) 0:1
14.10.2023 16:00 10 кръг Г Доростол Силистра (Силистра) 0:1
21.10.2023 16:00 11 кръг Д Лудогорец 1945 III (Разград) 1:1
03.12.2023 14:00 12 кръг Г Устрем Д (Дончево) 0:1
04.11.2023 14:00 13 кръг Д Фратрия (Бенковски, обл.Варна) 1:3
11.11.2023 14:00 14 кръг Г Спортист 2011 (Генерал Тошево) анл.
18.11.2023 14:00 15 кръг Д Черноломец 1919 (Попово) 1:2
24.02.2024 14:00 16 кръг Д Септември 98 (Тервел) 0:0
02.03.2024 15:00 17 кръг Г Кубрат 2016 (Кубрат) -:-
09.03.2024 15:00 18 кръг Д Дунав от Русе II (Русе) -:-
16.03.2024 15:00 19 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) -:-
- 20 кръг
почива
30.03.2024 16:00 21 кръг Г Черно море II (Варна) -:-
06.04.2024 16:00 22 кръг Д Спартак 1918 II (Варна) -:-
13.04.2024 16:00 23 кръг Г Локомотив 2022 (Русе) -:-
20.04.2024 16:00 24 кръг Д Бенковски (Исперих) -:-
27.04.2024 16:00 25 кръг Д Доростол Силистра (Силистра) -:-
04.05.2024 17:00 26 кръг Г Лудогорец 1945 III (Разград) -:-
11.05.2024 17:00 27 кръг Д Устрем Д (Дончево) -:-
18.05.2024 17:00 28 кръг Г Фратрия (Бенковски, обл.Варна) -:-
- 29 кръг
почива
01.06.2024 18:00 30 кръг Г Черноломец 1919 (Попово) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Доростол Силистра (Силистра) 14 6 2 6 18:27 20
8 Бенковски (Исперих) 14 6 1 7 24:22 19
9 Рилци (кв.Рилци, Добрич) 14 3 4 7 20:20 13
10 Устрем Д (Дончево) 13 4 0 9 17:28 12
11 Светкавица Търговище (Търговище) 14 2 6 6 15:27 12
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Добрич / Първи кръг
- -
почива
Област Добрич / Финал
04.10.2023 16:00 - Д Септември 98 (Тервел) 2:1
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
03.02.2024 14:00 - Д Фратрия II (Бенковски) 0:1
10.02.2024 14:00 - Г Устрем Д (Дончево) 1:4

Клубна емблема

Екипи

Екип 1 Екип 2

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2022/2023 Трета лига 7 място
2021/2022 Трета лига 11 място
2020/2021 А ОФГ ДЧ 2 място
2019/2020 А ОФГ ДЧ 8 място
2018/2019 А ОФГ ДЧ 7 място
2017/2018 А ОФГ ДЧ 11 място
2016/2017 А ОФГ ДЧ 11 място
2015/2016 А ОФГ ДЧ 7 място
2014/2015 А ОФГ ДЧ 6 място
2013/2014 А ОФГ ДЧ 6 място

Интернет страници