Светкавица Търговище (Търговище)

BGSupporters форум

Визитна картичка

Начало: Основан е през лятото на 2013 г.

Хроника: След като непосредствено преди началото на сезон 2013/14 става ясно, че Светкавица 1922 няма да започне първенството в „Б” група и ще развива само детско-юношеска школа, в областния град е основан нов футболен клуб - Светкавица Търговище. Следва временно обединяване с Агроелит от близкото до Търговище село Макариополско, който към момента е придобил право да се състезава в по-горно ниво. Името на обединения клуб е Светкавица Търговище (Търговище). В началото на същия сезон Агроелит (Макариополско) възстановява самостоятелността си.

Клубни цветове: син и бял.

Прозвище: -

Адрес: Търговище 7700.
Телефон: -
E-mail: -

Клубни върхове:
-

Светкавица Търговище (Търговище)

Североизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза
13.08.2016 18:00 1 кръг Г Калиакра (Каварна) 1:0
- 2 кръг
почива
28.08.2016 18:00 3 кръг Г ФК Спартак (Варна) 2:1
03.09.2016 17:00 4 кръг Г Хитрино (Хитрино) 0:1
10.09.2016 17:00 5 кръг Д Суворово 1 (Суворово) 1:1
17.09.2016 17:00 6 кръг Г Черноморец (Балчик) 1:2
24.09.2016 17:00 7 кръг Д Интер (Добрич) 3:0
02.10.2016 16:00 8 кръг Г Локомотив (Русе) 0:0
08.10.2016 16:00 9 кръг Д Септември 98 (Тервел) 0:0
15.10.2016 13:30 10 кръг Г Доростол 2013 (Силистра) 1:1
22.10.2016 15:00 11 кръг Д Ботев (Нови пазар) 0:0
26.10.2016 15:00 12 кръг Г Кубрат 2007 (Кубрат) 1:0
30.10.2016 14:00 13 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) 0:4
04.11.2016 14:00 14 кръг Д Калиакра (Каварна) 0:2
- 15 кръг
почива
19.11.2016 14:00 16 кръг Д ФК Спартак (Варна) 2:1
26.11.2016 14:00 17 кръг Д Хитрино (Хитрино) 5:1
03.12.2016 14:00 18 кръг Г Суворово 1 (Суворово) 0:6
05.04.2017 16:00 19 кръг Д Черноморец (Балчик) 0:2
- 20 кръг
почива
11.03.2017 15:00 21 кръг Д Локомотив (Русе) 1:1
18.03.2017 15:00 22 кръг Г Септември 98 (Тервел) 0:1
24.03.2017 15:00 23 кръг Д Доростол 2013 (Силистра) 0:0
01.04.2017 16:00 24 кръг Г Ботев (Нови пазар) 0:3
08.04.2017 16:00 25 кръг Д Кубрат 2007 (Кубрат) 0:0
12.04.2017 16:00 26 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 0:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Септември 98 (Тервел) 22 7 7 8 21:25 28
7 Локомотив (Русе) 22 6 9 7 28:24 27
8 Светкавица Търговище (Търговище) 22 5 8 9 15:28 23
9 Кубрат 2007 (Кубрат) 22 6 4 12 21:39 22
10 Хитрино (Хитрино) 22 6 2 14 18:32 20
Втора фаза / Втора четворка
22.04.2017 16:00 27 кръг Д Кубрат 2007 (Кубрат) 0:0
29.04.2017 16:00 28 кръг Д Хитрино (Хитрино) 2:0
06.05.2017 17:00 29 кръг Г Доростол 2013 (Силистра) 0:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Светкавица Търговище (Търговище) 25 6 9 10 17:29 27
9 Кубрат 2007 (Кубрат) 25 6 7 12 24:42 25
10 Хитрино (Хитрино) 25 6 4 15 20:36 22
11 Доростол 2013 (Силистра) 25 5 5 15 17:44 20
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Търговище / Финал
28.09.2016 17:00 - Г Спортист (Ковачевец) 1:3
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
06.08.2016 18:00 - Д Локомотив (Русе) 4:2

Светкавица Търговище (Търговище)

ЮСВ: Варна - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
07.09.2016 16:00 1 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 1:0
14.09.2016 16:00 2 кръг Д Локомотив 2008 (Каспичан) 4:0
21.09.2016 16:00 3 кръг Г Доростол 2013 (Силистра) 1:5
28.09.2016 14:00 4 кръг Д Суворово 1 (Суворово) 9:1
05.10.2016 15:00 5 кръг Г Аксаково 1948 (Аксаково) анл.
12.10.2016 15:00 6 кръг Д Дунав 2010 (Русе) 0:2
19.10.2016 15:00 7 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 1:2
26.10.2016 15:00 8 кръг Д Волов (Шумен) 1:2
02.11.2016 14:00 9 кръг Г Калиакра (Каварна) 1:7
08.03.2017 15:00 10 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) 1:1
15.03.2017 15:00 11 кръг Г Локомотив 2008 (Каспичан) 4:1
22.03.2017 15:00 12 кръг Д Доростол 2013 (Силистра) 2:1
29.03.2017 14:00 13 кръг Г Суворово 1 (Суворово) 4:2
- 14 кръг
почива
13.04.2017 16:00 15 кръг Г Дунав 2010 (Русе) 0:3
19.04.2017 16:00 16 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 3:2
26.04.2017 16:00 17 кръг Г Волов (Шумен) 1:5
02.05.2017 16:00 18 кръг Д Калиакра (Каварна) 2:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Калиакра (Каварна) 16 11 2 3 50:17 35
3 Волов (Шумен) 16 11 2 3 53:20 35
4 Светкавица Търговище (Търговище) 16 8 1 7 35:35 25
5 Добруджа 1919 (Добрич) 16 7 4 5 32:23 25
6 Доростол 2013 (Силистра) 16 7 1 8 34:33 22

Светкавица Търговище (Търговище)

ЮМВ: Варна - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
11.09.2016 10:00 1 кръг Д Калиакра (Каварна) 4:1
18.09.2016 10:00 2 кръг Г Ботев (Нови пазар) 4:1
22.09.2016 10:00 3 кръг Д Атлетик (Провадия) 4:1
25.09.2016 10:00 4 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 0:3
02.10.2016 10:00 5 кръг Д Черно море (Варна) 0:1
09.10.2016 10:00 6 кръг Г Септември 98 (Тервел) 4:0
16.10.2016 10:00 7 кръг Д Волов (Шумен) 2:1
23.10.2016 10:00 8 кръг Д Доростол 2013 (Силистра) 1:1
30.10.2016 10:00 9 кръг Г Дунав 2010 (Русе) 0:1
- 10 кръг
почива
11.11.2016 10:00 11 кръг Г Хитрино (Хитрино) 3:0
20.11.2016 10:00 12 кръг Д Спартак 1918 II (Варна) 4:1
27.11.2016 10:00 13 кръг Г Интер (Добрич) 1:1
04.12.2016 10:00 14 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:1
11.12.2016 10:00 15 кръг Г Варненчик (Варна) 3:0
26.02.2017 10:00 16 кръг Г Калиакра (Каварна) 0:1
05.03.2017 10:00 17 кръг Д Ботев (Нови пазар) 5:1
12.03.2017 10:00 18 кръг Г Атлетик (Провадия) 4:0
19.03.2017 10:00 19 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 3:0
27.03.2017 10:00 20 кръг Г Черно море (Варна) 2:8
02.04.2017 10:00 21 кръг Д Септември 98 (Тервел) 8:0
09.04.2017 10:00 22 кръг Г Волов (Шумен) 1:1
12.04.2017 10:00 23 кръг Г Доростол 2013 (Силистра) 0:3
25.04.2017 10:00 24 кръг Д Дунав 2010 (Русе) 1:0
- 25 кръг
почива
30.04.2017 10:00 26 кръг Д Хитрино (Хитрино) 3:4
07.05.2017 10:00 27 кръг Г Спартак 1918 II (Варна) 1:6
14.05.2017 10:00 28 кръг Д Интер (Добрич) 2:0
20.05.2017 10:00 29 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:5
28.05.2017 10:00 30 кръг Д Варненчик (Варна) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Волов (Шумен) 28 17 3 8 79:46 54
5 Доростол 2013 (Силистра) 28 16 3 9 70:41 51
6 Светкавица Търговище (Търговище) 28 15 3 10 63:42 48
7 Спартак 1918 II (Варна) 28 14 5 9 71:61 47
8 Интер (Добрич) 28 14 4 10 72:33 46

Светкавица Търговище (Търговище)

Деца: Варна - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
11.09.2016 11:30 1 кръг Д Калиакра (Каварна) 4:2
18.09.2016 11:30 2 кръг Г Ботев (Нови пазар) 5:2
22.09.2016 11:30 3 кръг Д Атлетик (Провадия) 3:0
25.09.2016 11:30 4 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 4:0
02.10.2016 11:30 5 кръг Д Черно море (Варна) 2:3
09.10.2016 11:30 6 кръг Г Септември 98 (Тервел) 6:1
16.10.2016 11:30 7 кръг Д Волов (Шумен) 6:1
23.10.2016 11:30 8 кръг Д Доростол 2013 (Силистра) 2:1
30.10.2016 11:30 9 кръг Г Дунав 2010 (Русе) 1:2
- 10 кръг
почива
11.11.2016 11:30 11 кръг Г Хитрино (Хитрино) 0:2
20.11.2016 11:30 12 кръг Д Спартак 1918 II (Варна) 3:1
27.11.2016 11:30 13 кръг Г Интер (Добрич) 1:8
04.12.2016 11:30 14 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:6
11.12.2016 11:30 15 кръг Г Варненчик (Варна) 3:0
26.02.2017 11:30 16 кръг Г Калиакра (Каварна) 2:1
05.03.2017 11:30 17 кръг Д Ботев (Нови пазар) 2:2
12.03.2017 11:30 18 кръг Г Атлетик (Провадия) 1:0
19.03.2017 11:30 19 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 3:0
27.03.2017 11:30 20 кръг Г Черно море (Варна) 1:2
02.04.2017 11:30 21 кръг Д Септември 98 (Тервел) 4:3
09.04.2017 11:30 22 кръг Г Волов (Шумен) 2:2
12.04.2017 11:30 23 кръг Г Доростол 2013 (Силистра) 1:2
25.04.2017 11:30 24 кръг Д Дунав 2010 (Русе) 1:1
- 25 кръг
почива
30.04.2017 11:30 26 кръг Д Хитрино (Хитрино) 3:1
07.05.2017 11:30 27 кръг Г Спартак 1918 II (Варна) 2:0
14.05.2017 11:30 28 кръг Д Интер (Добрич) 2:0
20.05.2017 11:30 29 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:6
28.05.2017 11:30 30 кръг Д Варненчик (Варна) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Интер (Добрич) 28 18 4 6 85:40 58
4 Доростол 2013 (Силистра) 28 19 1 8 87:27 58
5 Светкавица Търговище (Търговище) 28 17 3 8 67:49 54
6 Септември 98 (Тервел) 28 14 3 11 98:69 45
7 Дунав 2010 (Русе) 28 12 5 11 55:41 41

Светкавица Търговище (Търговище)

ДПГ13: Варна - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2016 10:30 1 кръг Г Аксаково 1948 (Аксаково) 9:0
17.09.2016 10:30 2 кръг Д ФК Спартак (Варна) 2:3
24.09.2016 10:30 3 кръг Г Черно море (Варна) 0:6
01.10.2016 10:30 4 кръг Д Атлетик (кв.Макак, Шумен) 0:2
- 5 кръг
почива
15.10.2016 10:30 6 кръг Г Черно море II (Варна) 2:2
22.10.2016 10:30 7 кръг Д Черноморец (Балчик) 11:0
29.10.2016 10:30 8 кръг Г Доростол 2013 (Силистра) 1:2
05.11.2016 10:30 9 кръг Д Аристон (Русе) 0:2
14.11.2016 10:30 10 кръг Г Волов (Шумен) 0:1
19.11.2016 10:30 11 кръг Д Дунав 2010 (Русе) 0:1
26.11.2016 10:30 12 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:15
03.12.2016 10:30 13 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) 2:4
12.03.2017 11:00 14 кръг Д Аксаково 1948 (Аксаково) 5:0
18.03.2017 10:30 15 кръг Г ФК Спартак (Варна) 1:5
25.03.2017 10:30 16 кръг Д Черно море (Варна) 0:6
01.04.2017 12:00 17 кръг Г Атлетик (кв.Макак, Шумен) 0:5
- 18 кръг
почива
13.04.2017 10:30 19 кръг Д Черно море II (Варна) 2:2
15.04.2017 10:30 20 кръг Г Черноморец (Балчик) 10:2
22.04.2017 10:30 21 кръг Д Доростол 2013 (Силистра) 2:5
30.04.2017 10:30 22 кръг Г Аристон (Русе) 1:3
06.05.2017 10:30 23 кръг Д Волов (Шумен) 2:0
13.05.2017 10:30 24 кръг Г Дунав 2010 (Русе) 1:7
20.05.2017 10:30 25 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 2:7
27.05.2017 10:30 26 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Дунав 2010 (Русе) 24 10 3 11 65:56 33
9 Черно море II (Варна) 24 6 5 13 40:56 23
10 Светкавица Търговище (Търговище) 24 5 2 17 53:83 17
11 Волов (Шумен) 24 5 1 18 27:86 16
12 Черноморец (Балчик) 24 2 0 22 17:184 6

Клубна емблема

Екипи

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2018/2019 Трета лига 3 място
2017/2018 Трета лига 7 място
2016/2017 Трета лига 8 място
2015/2016 "В" група 4 място
2014/2015 "В" група 8 място
2013/2014 "В" група 2 място
2012/2013 - -
2011/2012 - -
2010/2011 - -
2009/2010 - -

Месечна ранглиста

Интернет страници

 » няма интернет страници