Светкавица Търговище (Търговище)

BGSupporters форум

Визитна картичка

Начало: Основан е през лятото на 2013 г.

Хроника: След като непосредствено преди началото на сезон 2013/14 става ясно, че Светкавица 1922 няма да започне първенството в „Б” група и ще развива само детско-юношеска школа, в областния град е основан нов футболен клуб - Светкавица Търговище. Следва временно обединяване с Агроелит от близкото до Търговище село Макариополско, който към момента е придобил право да се състезава в по-горно ниво. Името на обединения клуб е Светкавица Търговище (Търговище). В началото на същия сезон Агроелит (Макариополско) възстановява самостоятелността си.

Клубни цветове: син и бял.

Прозвище: -

Адрес: Търговище 7700.
Телефон: -
E-mail: -

Клубни върхове:
-

Светкавица Търговище (Търговище)

Североизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
10.08.2019 18:00 1 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) 4:6
18.08.2019 18:00 2 кръг Г Устрем Д (Дончево) 3:2
24.08.2019 18:00 3 кръг Д Бенковски (Бяла, обл.Русе) 6:0
31.08.2019 18:00 4 кръг Г Ботев (Нови пазар) 1:0
14.09.2019 17:00 5 кръг Д Шумен 2007 (Шумен) 0:0
21.09.2019 17:00 6 кръг Г Калиакра 1923 (Каварна) 1:3
28.09.2019 16:00 7 кръг Д Хитрино (Хитрино) 2:1
05.10.2019 16:00 8 кръг Д Септември 98 (Тервел) 0:1
13.10.2019 16:00 9 кръг Г Суворово 1 (Суворово) 1:8
19.10.2019 16:00 10 кръг Д Локомотив (Русе) анл.
31.10.2019 14:00 11 кръг Г Кубрат 2016 (Кубрат) 3:2
09.11.2019 14:00 12 кръг Д Черноломец 1919 (Попово) 0:0
16.11.2019 14:00 13 кръг Г Тополи 2010 (Тополи) 1:2
23.11.2019 14:00 14 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 0:3
30.11.2019 14:00 15 кръг Д Устрем Д (Дончево) 2:2
23.02.2020 14:00 16 кръг Г Бенковски (Бяла, обл.Русе) -:-
29.02.2020 14:00 17 кръг Д Ботев (Нови пазар) -:-
07.03.2020 15:00 18 кръг Г Шумен 2007 (Шумен) -:-
- 19 кръг
почива
21.03.2020 15:00 20 кръг Г Хитрино (Хитрино) -:-
28.03.2020 15:00 21 кръг Г Септември 98 (Тервел) -:-
04.04.2020 16:00 22 кръг Д Суворово 1 (Суворово) -:-
- 23 кръг
почива
17.04.2020 16:00 24 кръг Д Кубрат 2016 (Кубрат) -:-
26.04.2020 16:00 25 кръг Г Черноломец 1919 (Попово) -:-
02.05.2020 17:00 26 кръг Д Тополи 2010 (Тополи) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Септември 98 (Тервел) 13 6 4 3 20:11 22
5 Черноломец 1919 (Попово) 12 6 3 3 22:14 21
6 Светкавица Търговище (Търговище) 13 5 3 5 23:27 18
7 Тополи 2010 (Тополи) 13 5 2 6 16:19 17
8 Шумен 2007 (Шумен) 13 4 4 5 24:22 16
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Предварителен кръг
04.09.2019 16:00 - Д Спартак (Плевен) 1:4
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Търговище / Финал
08.09.2019 16:00 - Д Черноломец 1919 (Попово) 1:1
Поток Русе/Силистра/Разград/Търговище / Първи кръг
21.09.2019 14:00 - Г Стара сила (Старо селище) 1:3
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
25.01.2020 15:00 - Г Черноломец 1919 (Попово) 1:1
08.02.2020 - Г Спартак 1918 (Варна) -:-

Светкавица Търговище (Търговище)

ЮСВ: Варна - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
18.09.2019 17:00 1 кръг Д Велики Преслав (Велики Преслав) 6:0
25.09.2019 17:00 2 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 2:1
02.10.2019 16:00 3 кръг Д Волов (Шумен) 4:0
09.10.2019 16:00 4 кръг Г Черноморец (Балчик) 3:1
- 5 кръг
почива
23.10.2019 16:00 6 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 6:0
30.10.2019 14:00 7 кръг Г Локомотив (Русе) 5:1
06.11.2019 14:00 8 кръг Д Шумен 2007 (Шумен) 3:0
13.11.2019 14:00 9 кръг Г Тополи 2010 (Тополи) 3:0
- 10 кръг Г Велики Преслав (Велики Преслав) -:-
- 11 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) -:-
- 12 кръг Г Волов (Шумен) -:-
- 13 кръг Д Черноморец (Балчик) -:-
- 14 кръг
почива
- 15 кръг Г Спартак 1918 (Варна) -:-
- 16 кръг Д Локомотив (Русе) -:-
- 17 кръг Г Шумен 2007 (Шумен) -:-
- 18 кръг Д Тополи 2010 (Тополи) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Светкавица Търговище (Търговище) 8 8 0 0 32:3 24
2 Добруджа 1919 (Добрич) 8 7 0 1 37:7 21
3 Шумен 2007 (Шумен) 8 5 1 2 28:14 16
4 Тополи 2010 (Тополи) 8 4 0 4 20:18 12
5 Волов (Шумен) 8 3 1 4 16:17 10

Светкавица Търговище (Търговище)

ЮМВ: Варна - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
15.09.2019 10:00 1 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) 0:1
22.09.2019 10:00 2 кръг Г Дунав (Русе) 1:4
- 3 кръг
почива
05.10.2019 10:00 4 кръг Г Доростол Силистра (Силистра) 1:3
13.10.2019 10:00 5 кръг Д Черно море (Варна) 0:6
20.10.2019 10:00 6 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:14
- 7 кръг
почива
10.11.2019 10:00 8 кръг Д Шумен 2007 (Шумен) 1:3
16.11.2019 10:00 9 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 0:4
- 10 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) -:-
- 11 кръг Д Дунав (Русе) -:-
- 12 кръг
почива
- 13 кръг Д Доростол Силистра (Силистра) -:-
- 14 кръг Г Черно море (Варна) -:-
- 15 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) -:-
- 16 кръг
почива
- 17 кръг Г Шумен 2007 (Шумен) -:-
- 18 кръг Д Спартак 1918 (Варна) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Черно море (Варна) 7 2 4 1 16:8 10
5 Доростол Силистра (Силистра) 7 3 1 3 11:11 10
6 Спартак 1918 (Варна) 7 2 2 3 10:14 8
7 Дунав (Русе) 7 1 2 4 8:17 5
8 Светкавица Търговище (Търговище) 7 0 0 7 3:35 0

Светкавица Търговище (Търговище)

Деца: Варна - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
15.09.2019 11:30 1 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) 1:1
22.09.2019 11:30 2 кръг Г Дунав (Русе) 0:8
- 3 кръг
почива
05.10.2019 11:30 4 кръг Г Доростол Силистра (Силистра) 0:10
13.10.2019 11:30 5 кръг Д Черно море (Варна) 0:7
20.10.2019 11:30 6 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:12
- 7 кръг
почива
10.11.2019 11:30 8 кръг Д Шумен 2007 (Шумен) 1:4
16.11.2019 11:30 9 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 0:10
- 10 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) -:-
- 11 кръг Д Дунав (Русе) -:-
- 12 кръг
почива
- 13 кръг Д Доростол Силистра (Силистра) -:-
- 14 кръг Г Черно море (Варна) -:-
- 15 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) -:-
- 16 кръг
почива
- 17 кръг Г Шумен 2007 (Шумен) -:-
- 18 кръг Д Спартак 1918 (Варна) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Доростол Силистра (Силистра) 7 3 3 1 32:11 12
5 Черно море (Варна) 7 3 1 3 23:8 10
6 Добруджа 1919 (Добрич) 7 1 1 5 3:41 4
7 Шумен 2007 (Шумен) 7 1 0 6 12:35 3
8 Светкавица Търговище (Търговище) 7 0 1 6 2:52 1

Клубна емблема

Екипи

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2018/2019 Трета лига 3 място
2017/2018 Трета лига 7 място
2016/2017 Трета лига 8 място
2015/2016 "В" група 4 място
2014/2015 "В" група 8 място
2013/2014 "В" група 2 място
2012/2013 - -
2011/2012 - -
2010/2011 - -
2009/2010 - -

Месечна ранглиста

Интернет страници

 » няма интернет страници