Вихър 2016 (Вълчи дол)

BGSupporters форум

Вихър 2016 (Вълчи дол)

"А" ОГ Варна
Дата Фаза Противник Рез.
13.09.2020 17:00 1 кръг Д Суворово 1 (Суворово) 0:4
20.09.2020 17:00 2 кръг Г Устрем (Караманите) 1:2
27.09.2020 16:00 3 кръг Д Провадия (Провадия) 0:5
04.10.2020 16:00 4 кръг Г Белослав 1918 (Белослав) 0:11
- 5 кръг
почива
18.10.2020 16:00 6 кръг Д Черноморец 2003 (Бяла) 1:8
25.10.2020 15:00 7 кръг Г Черноморец 1946 (Чернево) 0:4
01.11.2020 14:00 8 кръг Д Ботев (Брестак) 2:4
08.11.2020 14:00 9 кръг Г Камчиец 1945 (Дългопол) 0:1
отложен 10 кръг Д Атлетик (Провадия) -:-
22.11.2020 14:00 11 кръг Г Аксаково (Аксаково) 1:2
29.11.2020 14:00 12 кръг Д Моряк 16 (Старо Оряхово) -:-
06.12.2020 14:00 13 кръг Г Девня 2005 (Девня) -:-
- 14 кръг Г Суворово 1 (Суворово) -:-
- 15 кръг Д Устрем (Караманите) -:-
- 16 кръг Г Провадия (Провадия) -:-
- 17 кръг Д Белослав 1918 (Белослав) -:-
- 18 кръг
почива
- 19 кръг Г Черноморец 2003 (Бяла) -:-
- 20 кръг Д Черноморец 1946 (Чернево) -:-
- 21 кръг Г Ботев (Брестак) -:-
- 22 кръг Д Камчиец 1945 (Дългопол) -:-
- 23 кръг Г Атлетик (Провадия) -:-
- 24 кръг Д Аксаково (Аксаково) -:-
- 25 кръг Г Моряк 16 (Старо Оряхово) -:-
- 26 кръг Д Девня 2005 (Девня) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Аксаково (Аксаково) 10 3 3 4 15:15 12
10 Устрем (Караманите) 11 3 1 7 7:18 10
11 Девня 2005 (Девня) 10 2 1 7 10:23 7
12 Моряк 16 (Старо Оряхово) 10 2 0 8 12:41 6
13 Вихър 2016 (Вълчи дол) 9 0 0 9 5:41 0

Вихър 2016 (Вълчи дол)

Деца: Варна - Междуобластна група - Деца III - първа подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
13.09.2020 10:00 1 кръг Д МФК Тича (Варна) 1:2
20.09.2020 10:00 2 кръг Г Дуло 2018 (Дулово) 0:1
29.09.2020 16:00 3 кръг Д Камчиец 1945 (Дългопол) -:-
- 4 кръг Г Провадия (Провадия) -:-
- 5 кръг Д Аристон (Русе) -:-
- 6 кръг Г Суворово 1 (Суворово) -:-
- 7 кръг Д Девня 2005 (Девня) -:-
- 8 кръг Г Доростол-Светкавица (Силистра) -:-
- 9 кръг
почива
- 10 кръг Г МФК Тича (Варна) -:-
- 11 кръг Д Дуло 2018 (Дулово) -:-
- 12 кръг Г Камчиец 1945 (Дългопол) -:-
- 13 кръг Д Провадия (Провадия) -:-
- 14 кръг Г Аристон (Русе) -:-
- 15 кръг Д Суворово 1 (Суворово) -:-
- 16 кръг Г Девня 2005 (Девня) -:-
- 17 кръг Д Доростол-Светкавица (Силистра) -:-
- 18 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Девня 2005 (Девня) 3 1 1 1 10:11 4
6 Суворово 1 (Суворово) 2 1 0 1 14:5 3
7 Провадия (Провадия) 3 0 1 2 4:17 1
8 Вихър 2016 (Вълчи дол) 2 0 0 2 1:3 0
9 Камчиец 1945 (Дългопол) 2 0 0 2 4:8 0

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници