Арда 1924 (Кърджали)

BGSupporters форум

Информация

Адрес: Кърджали 6600, бул. Беломорски 71
Телефон: (+359) 893 414 032
E-mail: office@fcarda.bg; press@fcarda.bg

В
14.01.1992 (32 г.)
В
21.03.1994 (30 г.)
В
04.02.1999 (25 г.)
Зд
24.03.1997 (27 г.)
Зц
18.05.1990 (34 г.)
Зц
11.01.1989 (35 г.)
Зц
19.09.1999 (24 г.)
Зц
15.02.2005 (19 г.)
Зц
02.01.2003 (21 г.)
Зц
19.04.1997 (27 г.)
Хо
06.04.2006 (18 г.)
Ха
29.04.1995 (29 г.)
Кд
16.04.1999 (25 г.)
Кд
15.06.2006 (18 г.)
Кд
11.08.2000 (23 г.)
Кл
05.01.1999 (25 г.)
Кл
28.10.1997 (26 г.)
Н
30.01.2002 (22 г.)
Н
27.11.1998 (25 г.)
Н
08.05.2006 (18 г.)
Н
27.05.2000 (24 г.)
треньори:
Т
10.07.1981 (43 г.)
напуснали:
Н
27.05.2000 (24 г.)

Арда (Кърджали)

Югоизточна "В" група - Баражи
Дата Фаза Противник Рез.
Финали
04.06.2016 18:00 - Г Верея II (Стара Загора) 1:2
Допълнителен бараж / Първи кръг
03.08.2016 18:30 - Г Палас (Рудозем) 4:0
Допълнителен бараж / Втори кръг
06.08.2016 18:30 - Д Любимец (Любимец) 3:0
"А" ОФГ Кърджали
Дата Фаза Противник Рез.
04.10.2015 16:00 1 кръг Д Мост (Мост) 9:0
11.10.2015 16:00 2 кръг Д Джебел (Джебел) анл.
18.10.2015 16:00 3 кръг Г Перперикон (Перперек) 15:0
24.10.2015 15:00 4 кръг Д Искра (Черноочене) 6:1
31.10.2015 14:00 5 кръг Г Левски 2005 (Крумовград) 5:2
24.04.2016 16:00 6 кръг Г Мост (Мост) 0:3
- 7 кръг
почива
15.05.2016 17:00 8 кръг Д Перперикон (Перперек) 3:0
22.05.2016 17:00 9 кръг Г Искра (Черноочене) 3:1
29.05.2016 17:00 10 кръг Д Левски 2005 (Крумовград) 4:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Арда (Кърджали) 8 7 0 1 45:7 21
2 Левски 2005 (Крумовград) 8 5 0 3 25:17 15
3 Искра (Черноочене) 8 3 1 4 15:18 10
4 Мост (Мост) 8 2 1 5 6:25 7
5 Перперикон (Перперек) 8 1 2 5 8:32 5

Арда (Кърджали)

Квалификации за Елитна група (U-19)
Дата Фаза Противник Рез.
Югоизточна България / Финал
06.06.2016 - Г Сливен 2000 (Сливен) 2:8
ЮСВ: Пловдив - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
18.09.2015 16:00 1 кръг Г Векта (Пловдив) 3:0
27.09.2015 11:00 2 кръг Д Палас (Рудозем) 3:0
03.10.2015 10:30 3 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) 5:0
10.10.2015 12:00 4 кръг Д Левски (Карлово) 3:0
19.10.2015 16:00 5 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) 1:0
24.10.2015 11:00 6 кръг Д Траките 2007 (Скутаре) 6:0
02.11.2015 14:00 7 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 2:1
08.11.2015 11:00 8 кръг Г Марица (Пловдив) 1:2
14.11.2015 11:00 9 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 3:1
26.03.2016 11:00 10 кръг Д Векта (Пловдив) 3:0
01.04.2016 15:00 11 кръг Г Палас (Рудозем) 3:0
09.04.2016 10:30 12 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) 2:1
18.04.2016 14:00 13 кръг Г Левски (Карлово) 4:0
23.04.2016 11:00 14 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) 3:0
30.04.2016 13:00 15 кръг Г Траките 2007 (Скутаре) 9:0
07.05.2016 11:00 16 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 3:0
14.05.2016 11:00 17 кръг Д Марица (Пловдив) 2:0
20.05.2016 16:00 18 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 5:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Арда (Кърджали) 18 17 0 1 61:5 51
2 Марица (Пловдив) 18 15 1 2 58:12 46
3 Димитровград 1947 (Димитровград) 18 12 1 5 41:20 37
4 Родопа Смолян (Смолян) 18 10 1 7 41:26 31
5 Свиленград 1921 (Свиленград) 18 8 1 9 36:38 25

Арда (Кърджали)

Квалификации за Елитна група (U-17)
Дата Фаза Противник Рез.
Югоизточна България / 1/2 финали
25.05.2016 - Г Ботев 2002 (Пловдив) 2:4
ЮМВ: Хасково - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
27.09.2015 10:00 1 кръг Г Хасково (Хасково) 3:5
- 2 кръг
почива
11.10.2015 11:45 3 кръг Г Хеброс 1921 (Харманли) 3:0
17.10.2015 11:45 4 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 2:0
- 5 кръг
почива
07.11.2015 11:30 6 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) 3:2
15.11.2015 10:30 7 кръг Д Асти АБ (Хасково) 3:0
08.05.2016 11:45 8 кръг Д Хасково (Хасково) 0:0
- 9 кръг
почива
27.03.2016 10:30 10 кръг Д Хеброс 1921 (Харманли) 3:0
02.04.2016 10:30 11 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 3:0
- 12 кръг
почива
17.04.2016 11:00 13 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) 4:1
24.04.2016 11:45 14 кръг Г Асти АБ (Хасково) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Хасково (Хасково) 10 8 1 1 25:5 25
2 Арда (Кърджали) 10 8 1 1 27:8 25
3 Свиленград 1921 (Свиленград) 10 7 0 3 31:13 21
4 Димитровград 1947 (Димитровград) 10 4 0 6 12:18 12
5 Асти АБ (Хасково) 10 2 0 8 12:33 6

Клубна емблема

Екипи

Екип 1 Екип 2

Отбор

Арда 1924 (Кърджали)

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група:05 сезона
"Б" група:31 сезона

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

Интернет страници