Етър ВТ (Велико Търново)

BGSupporters форум

Визитна картичка

Начало: Етър Велико Търново съществува под това име от 2013 г.

Хроника: След като от сезон 2003/04 Етър - футболният шампион на България за 1990/91 г., започва да развива само детско-юношеска школа, Етър 1924 - единственият клуб във Велико Търново с мъжки отбор в първенството на страната, е изваден от елитната група на 20 май 2013 г. и скоро след това на практика престава да съществува. На 17 юли 2013 г. Ботев - от съседното до областния център градче Дебелец, който вече си е осигурил участие в Северозападна „В” група, се преименува на Етър Велико Търново и премества седалището си в старата столица.

Клубни цветове: виолетов и бял.

Прозвище: -

Адрес: Велико Търново 5002.
Телефон: -
E-mail: fcetarvt@abv.bg

Клубни върхове:
-

Етър ВТ (Велико Търново)

Втора професионална лига
Дата Фаза Противник Рез.
26.07.2021 18:30 1 кръг Д Левски 2020 (Лом) 3:0 Диема спорт
30.07.2021 20:00 2 кръг Г Лудогорец 1945 II (Разград) 1:4
04.08.2021 18:30 3 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 2:4 Диема спорт
08.08.2021 19:00 4 кръг Г Септември (Симитли) 2:1
14.08.2021 20:00 5 кръг Д Янтра 2019 (Габрово) 3:1
18.08.2021 18:00 6 кръг Г Миньор (Перник) 2:2 Диема спорт
22.08.2021 20:00 7 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 6:0
28.08.2021 20:00 8 кръг Д Созопол (Созопол) 2:0
11.09.2021 19:00 9 кръг Г Ботев II (Пловдив) 2:0
17.09.2021 19:00 10 кръг Д Спортист 2009 (Своге) 4:0
26.09.2021 18:00 11 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) 2:0
02.10.2021 18:00 12 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 4:0
16.10.2021 16:00 13 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) 4:1
24.10.2021 16:30 14 кръг Д Септември (София) 4:1 Диема спорт
31.10.2021 14:30 15 кръг Г Спартак 1918 (Варна) -:-
04.11.2021 14:30 16 кръг Д ФК ЦСКА 1948 II (София) -:-
06.11.2021 17 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
20.11.2021 18 кръг Д Литекс (Ловеч) -:-
27.11.2021 19 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) -:-
01.12.2021 20 кръг Г Левски 2020 (Лом) -:-
04.12.2021 21 кръг Д Лудогорец 1945 II (Разград) -:-
11.12.2021 22 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
19.02.2022 23 кръг Д Септември (Симитли) -:-
26.02.2022 24 кръг Г Янтра 2019 (Габрово) -:-
05.03.2022 25 кръг Д Миньор (Перник) -:-
09.03.2022 26 кръг Г Марек 1915 (Дупница) -:-
12.03.2022 27 кръг Г Созопол (Созопол) -:-
19.03.2022 28 кръг Д Ботев II (Пловдив) -:-
02.04.2022 29 кръг Г Спортист 2009 (Своге) -:-
06.04.2022 30 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) -:-
09.04.2022 31 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) -:-
16.04.2022 32 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) -:-
23.04.2022 33 кръг Г Септември (София) -:-
30.04.2022 34 кръг Д Спартак 1918 (Варна) -:-
04.05.2022 35 кръг Г ФК ЦСКА 1948 II (София) -:-
07.05.2022 36 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
14.05.2022 37 кръг Г Литекс (Ловеч) -:-
21.05.2022 38 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Етър ВТ (Велико Търново) 14 11 1 2 41:14 34
2 Хебър 1918 (Пазарджик) 14 10 1 3 27:11 31
3 Спартак 1918 (Варна) 13 8 3 2 24:16 27
4 Миньор (Перник) 13 7 5 1 22:12 26
5 Септември (София) 14 8 1 5 29:16 25
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Предварителен кръг
08.09.2021 16:00 - Г Балкан 1929 (Ботевград) 0:0
Първи кръг (1/16 финали)
21.09.2021 18:45 - Д Ботев (Пловдив) 1:0 Диема спорт
Втори кръг (1/8 финали)
28.10.2021 15:00 - Г Септември (София) -:-
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
14.07.2021 18:00 - Д Спартак 1918 (Варна) -:-
17.07.2021 18:30 - Г Левски (София) 0:2 Диема спорт 2
22.07.2021 18:30 - Д Партизан (Червен бряг) -:-

Етър ВТ II (Велико Търново)

Северозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
15.08.2021 18:00 2 кръг Д Ювентус 95 (Малчика) 3:0
21.08.2021 18:00 3 кръг Г Локомотив 1927 (Дряново) 2:4
29.08.2021 18:00 4 кръг Д Севлиево (Севлиево) 1:5
04.09.2021 17:00 5 кръг Г Дреновец (Дреновец) 0:3
12.09.2021 13:00 6 кръг Д Партизан (Червен бряг) 1:2
18.09.2021 17:00 7 кръг Г Павликени (Павликени) 0:3
25.09.2021 17:30 8 кръг Д Академик (Свищов) 1:0
03.10.2021 16:00 9 кръг Г Пещера (Галата) 1:2
09.10.2021 16:00 10 кръг Д Янтра (Полски Тръмбеш) 2:5
16.10.2021 16:00 11 кръг Г Вихър (Славяново) 1:6
23.10.2021 16:00 12 кръг Д ОФК Локомотив (Мездра) 1:3
30.10.2021 14:30 13 кръг Г Спартак (Плевен) -:-
06.11.2021 14:30 14 кръг Д Бдин 1923 (Видин) -:-
13.11.2021 14:30 15 кръг Г Ботев II (Враца) -:-
20.11.2021 14:30 16 кръг Д Левски 2007 (Левски) -:-
27.11.2021 14:30 17 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) -:-
- 18 кръг
почива
- 19 кръг Г Ювентус 95 (Малчика) -:-
- 20 кръг Д Локомотив 1927 (Дряново) -:-
- 21 кръг Г Севлиево (Севлиево) -:-
- 22 кръг Д Дреновец (Дреновец) -:-
- 23 кръг Г Партизан (Червен бряг) -:-
- 24 кръг Д Павликени (Павликени) -:-
- 25 кръг Г Академик (Свищов) -:-
- 26 кръг Д Пещера (Галата) -:-
- 27 кръг Г Янтра (Полски Тръмбеш) -:-
- 28 кръг Д Вихър (Славяново) -:-
- 29 кръг Г ОФК Локомотив (Мездра) -:-
- 30 кръг Д Спартак (Плевен) -:-
- 31 кръг Г Бдин 1923 (Видин) -:-
- 32 кръг Д Ботев II (Враца) -:-
- 33 кръг Г Левски 2007 (Левски) -:-
- 34 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
13 Левски 2007 (Левски) 12 3 1 8 16:26 10
14 Ботев II (Враца) 11 2 2 7 10:21 8
15 Етър ВТ II (Велико Търново) 11 2 0 9 13:33 6
16 Академик (Свищов) 12 1 1 10 8:26 4
17 Ювентус 95 (Малчика) 11 0 2 9 4:30 2

Етър ВТ (Велико Търново)

ЮСВ: Велико Търново - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
22.09.2021 16:00 1 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) 3:1
29.09.2021 16:00 2 кръг Г Спартак (Плевен) 6:0
06.10.2021 15:00 3 кръг Д Янтра 2019 (Габрово) 4:1
13.10.2021 15:00 4 кръг Д Чумерна (Елена) анл.
20.10.2021 15:00 5 кръг Г Белица 2017 (Килифарево) 0:1
27.10.2021 15:00 6 кръг Д Трявна (Трявна) -:-
03.11.2021 14:30 7 кръг Г Академик (Свищов) -:-
10.11.2021 14:30 8 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) -:-
17.11.2021 14:30 9 кръг Г Павликени (Павликени) -:-
- 10 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) -:-
- 11 кръг Д Спартак (Плевен) -:-
- 12 кръг Г Янтра 2019 (Габрово) -:-
- 13 кръг
почива
- 14 кръг Д Белица 2017 (Килифарево) -:-
- 15 кръг Г Трявна (Трявна) -:-
- 16 кръг Д Академик (Свищов) -:-
- 17 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) -:-
- 18 кръг Д Павликени (Павликени) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Академик (Свищов) 5 5 0 0 14:1 15
2 Етър ВТ (Велико Търново) 4 3 0 1 13:3 9
3 Монтана 1921 (Монтана) 4 3 0 1 9:2 9
4 Белица 2017 (Килифарево) 3 2 0 1 5:3 6
5 Спартак (Плевен) 3 2 0 1 3:7 6

Етър ВТ (Велико Търново)

ЮСВ: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
20.10.2021 14:30 1-ви мач Г Левски (София) 0:4
27.10.2021 14:30 реванш Д Левски (София) -:-

Етър ВТ (Велико Търново)

Елитна група (U-17)
Дата Фаза Противник Рез.
20.08.2021 18:00 1 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 0:0
28.08.2021 18:00 2 кръг Д Славия 1913 (София) 1:1
04.09.2021 17:00 3 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 1:0
12.09.2021 17:00 4 кръг Д Септември (София) 0:5
19.09.2021 17:00 5 кръг Г Берое (Стара Загора) 2:2
25.09.2021 15:00 6 кръг Д ЦСКА (София) 0:1
отложен 7 кръг Г Национал (София) -:-
10.10.2021 15:00 8 кръг Д Розова долина (Казанлък) 0:0
17.10.2021 15:00 9 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 0:1
24.10.2021 14:00 10 кръг Д Черно море (Варна) 3:2
31.10.2021 14:00 11 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
- 12 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 13 кръг Д Пирин (Благоевград) -:-
- 14 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) -:-
- 15 кръг Д Левски (София) -:-
- 16 кръг Д Спартак 1918 (Варна) -:-
- 17 кръг Г Славия 1913 (София) -:-
- 18 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 19 кръг Г Септември (София) -:-
- 20 кръг Д Берое (Стара Загора) -:-
- 21 кръг Г ЦСКА (София) -:-
- 22 кръг Д Национал (София) -:-
- 23 кръг Г Розова долина (Казанлък) -:-
- 24 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 25 кръг Г Черно море (Варна) -:-
- 26 кръг Д Ботев (Пловдив) -:-
- 27 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 28 кръг Г Пирин (Благоевград) -:-
- 29 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) -:-
- 30 кръг Г Левски (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Черно море (Варна) 10 4 1 5 19:15 13
10 Национал (София) 9 3 2 4 12:17 11
11 Етър ВТ (Велико Търново) 9 2 4 3 7:12 10
12 Спартак 1918 (Варна) 10 2 3 5 9:9 9
13 Пирин (Благоевград) 10 2 2 6 6:17 8

Етър ВТ (Велико Търново)

ЮМВ: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
21.10.2021 14:30 1-ви мач Д Ботев (Пловдив) 0:1
28.10.2021 14:30 реванш Г Ботев (Пловдив) -:-
ЮМВ: Велико Търново - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
12.09.2021 14:00 1 кръг Г Спартак (Плевен) 1:2
19.09.2021 14:00 2 кръг Г Академик (Свищов) 3:4
26.09.2021 14:00 3 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) 2:0
03.10.2021 14:00 4 кръг Г Литекс (Ловеч) 2:2
10.10.2021 14:00 5 кръг Д Янтра 2019 (Габрово) 0:4
отложен 6 кръг Г Севлиево (Севлиево) -:-
24.10.2021 14:00 7 кръг Д Локомотив 1927 (Дряново) -:-
31.10.2021 14:00 8 кръг Г Павликени (Павликени) -:-
07.11.2021 14:00 9 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) -:-
14.11.2021 14:00 10 кръг Г Гигант 1947 (Белене) -:-
21.11.2021 14:00 11 кръг Д Изгрев 93 (Царевец) -:-
- 12 кръг Д Спартак (Плевен) -:-
- 13 кръг Д Академик (Свищов) -:-
- 14 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) -:-
- 15 кръг Д Литекс (Ловеч) -:-
- 16 кръг Г Янтра 2019 (Габрово) -:-
- 17 кръг Д Севлиево (Севлиево) -:-
- 18 кръг Г Локомотив 1927 (Дряново) -:-
- 19 кръг Д Павликени (Павликени) -:-
- 20 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) -:-
- 21 кръг Д Гигант 1947 (Белене) -:-
- 22 кръг Г Изгрев 93 (Царевец) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Локомотив (Горна Оряховица) 4 2 0 2 11:5 6
8 Литекс (Ловеч) 4 1 2 1 10:13 5
9 Етър ВТ (Велико Търново) 5 1 1 3 8:12 4
10 Гигант 1947 (Белене) 6 1 1 4 4:19 4
11 Изгрев 93 (Царевец) 6 1 0 5 11:25 3

Етър ВТ (Велико Търново)

Елитна група (U-15)
Дата Фаза Противник Рез.
20.08.2021 18:00 1 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 5:2
28.08.2021 16:00 2 кръг Д Славия 1913 (София) 1:2
05.09.2021 13:00 3 кръг Г Ботев (Враца) 8:1
12.09.2021 15:00 4 кръг Д Септември (София) 0:1
19.09.2021 15:00 5 кръг Г Берое (Стара Загора) 0:1
25.09.2021 13:00 6 кръг Д ЦСКА (София) 1:4
03.10.2021 13:00 7 кръг Г Национал (София) 0:3
10.10.2021 13:00 8 кръг Д ФК Спартак 1919 (Плевен) 3:1
17.10.2021 13:00 9 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 0:3
24.10.2021 12:00 10 кръг Д Черно море (Варна) 2:1
31.10.2021 12:00 11 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
- 12 кръг Г Дунав от Русе (Русе) -:-
- 13 кръг Д Звезденбург (Бургас) -:-
- 14 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) -:-
- 15 кръг Д Левски (София) -:-
- 16 кръг Д Локомотив София 1929 (София) -:-
- 17 кръг Г Славия 1913 (София) -:-
- 18 кръг Д Ботев (Враца) -:-
- 19 кръг Г Септември (София) -:-
- 20 кръг Д Берое (Стара Загора) -:-
- 21 кръг Г ЦСКА (София) -:-
- 22 кръг Д Национал (София) -:-
- 23 кръг Г ФК Спартак 1919 (Плевен) -:-
- 24 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 25 кръг Г Черно море (Варна) -:-
- 26 кръг Д Ботев (Пловдив) -:-
- 27 кръг Д Дунав от Русе (Русе) -:-
- 28 кръг Г Звезденбург (Бургас) -:-
- 29 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) -:-
- 30 кръг Г Левски (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Берое (Стара Загора) 10 5 3 2 11:8 18
8 Септември (София) 10 4 2 4 17:19 14
9 Етър ВТ (Велико Търново) 10 4 0 6 20:19 12
10 Дунав от Русе (Русе) 10 3 2 5 16:24 11
11 Локомотив София 1929 (София) 10 3 1 6 19:25 10

Етър ВТ (Велико Търново)

Деца: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
21.10.2021 10:30 1-ви мач Д ЦСКА (София) 1:3
27.10.2021 14:30 реванш Г ЦСКА (София) -:-
Деца: Велико Търново - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
отложен 1 кръг Д Изгрев 93 (Царевец) -:-
18.09.2021 10:30 2 кръг Г Левски 2007 (Левски) 7:2
21.09.2021 16:00 3 кръг Д Спартак (Плевен) 0:0
25.09.2021 10:30 4 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) 1:1
02.10.2021 10:30 5 кръг Д Севлиево (Севлиево) 5:0
09.10.2021 10:30 6 кръг Г Янтра (Полски Тръмбеш) 5:4
отложен 7 кръг Д Литекс (Ловеч) -:-
23.10.2021 10:30 8 кръг Г Локомотив 1927 (Дряново) -:-
30.10.2021 10:30 9 кръг Д Павликени (Павликени) -:-
02.11.2021 15:00 10 кръг Г Янтра 2019 (Габрово) -:-
06.11.2021 10:30 11 кръг Д Чумерна (Елена) -:-
13.11.2021 10:30 12 кръг Г Академик (Свищов) -:-
20.11.2021 10:30 13 кръг Д Чавдар (Троян) -:-
- 14 кръг Г Изгрев 93 (Царевец) -:-
- 15 кръг Д Левски 2007 (Левски) -:-
- 16 кръг Г Спартак (Плевен) -:-
- 17 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) -:-
- 18 кръг Г Севлиево (Севлиево) -:-
- 19 кръг Д Янтра (Полски Тръмбеш) -:-
- 20 кръг Г Литекс (Ловеч) -:-
- 21 кръг Д Локомотив 1927 (Дряново) -:-
- 22 кръг Г Павликени (Павликени) -:-
- 23 кръг Д Янтра 2019 (Габрово) -:-
- 24 кръг Г Чумерна (Елена) -:-
- 25 кръг Д Академик (Свищов) -:-
- 26 кръг Г Чавдар (Троян) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Локомотив 1927 (Дряново) 6 4 0 2 13:9 12
6 Чавдар (Троян) 6 4 0 2 17:15 12
7 Етър ВТ (Велико Търново) 5 3 2 0 18:7 11
8 Литекс (Ловеч) 6 3 0 3 22:22 9
9 Изгрев 93 (Царевец) 5 2 1 2 15:10 7

Етър ВТ (Велико Търново)

ДПГ13: Велико Търново - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2021 14:00 1 кръг Д Ботев (Дебелец) 10:0
24.09.2021 14:00 2 кръг Д Спартак (Плевен) 8:1
01.10.2021 14:00 3 кръг Г Ботев (Враца) 3:1
отложен 4 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) -:-
15.10.2021 14:00 5 кръг Г Лато (Алеково) 2:4
22.10.2021 15:00 6 кръг Д Янтра 2019 (Габрово) -:-
29.10.2021 14:00 7 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) -:-
05.11.2021 14:00 8 кръг Д Лайтс (Велико Търново) -:-
12.11.2021 14:00 9 кръг Г Фортуна (Плевен) -:-
- 10 кръг Г Ботев (Дебелец) -:-
- 11 кръг Г Спартак (Плевен) -:-
- 12 кръг Д Ботев (Враца) -:-
- 13 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) -:-
- 14 кръг Д Лато (Алеково) -:-
- 15 кръг Г Янтра 2019 (Габрово) -:-
- 16 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) -:-
- 17 кръг Г Лайтс (Велико Търново) -:-
- 18 кръг Д Фортуна (Плевен) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Лато (Алеково) 5 5 0 0 18:3 15
2 Етър ВТ (Велико Търново) 4 3 0 1 23:6 9
3 Лайтс (Велико Търново) 4 2 1 1 13:8 7
4 Ботев (Враца) 4 2 1 1 11:10 7
5 Фортуна (Плевен) 4 2 0 2 18:9 6

Етър ВТ (Велико Търново)

Държавно първенство за жени
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза
29.08.2021 18:00 1 кръг Д Локомотив (Стара Загора) 0:6
05.09.2021 12:00 2 кръг Г Риал (Ковачевци) 2:2 Sportal TV
12.09.2021 16:30 3 кръг Д Пирин (Благоевград) 1:1
26.09.2021 16:00 4 кръг Д Олимпия (Шумен) 13:1
02.10.2021 16:00 5 кръг Г ЛП Супер спорт (София) 1:0
отложен 6 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
отложен 7 кръг Г ЖФК Варна (Варна) -:-
31.10.2021 14:30 8 кръг Д Светкавица (Градежница) -:-
06.11.2021 14:00 9 кръг Г Барокко (София) -:-
14.11.2021 13:30 10 кръг Д НСА (София) -:-
20.11.2021 13:30 11 кръг Г Енко (Пловдив) -:-
06.03.2022 13:30 12 кръг Д Янтра 2013 (Габрово) -:-
13.03.2022 14:00 13 кръг Г Пълдин (Пловдив) -:-
20.03.2022 14:30 14 кръг Д Спортика (Благоевград) -:-
26.03.2022 15:00 15 кръг Г Севлиево лейдис (Севлиево) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Пирин (Благоевград) 6 3 1 2 14:16 10
8 Спортика (Благоевград) 7 3 0 4 18:21 9
9 Етър ВТ (Велико Търново) 5 2 2 1 17:10 8
10 ЛП Супер спорт (София) 5 2 0 3 6:8 6
11 Янтра 2013 (Габрово) 6 2 0 4 8:34 6


Клубна емблема

Екипи

Екип 1 Екип 2

Отбор

Етър ВТ (Велико Търново)

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група:04 сезона
"Б" група:01 сезон

Последните 10 сезона

2020/2021 Първа лига 14 място
2019/2020 Първа лига 10 място
2018/2019 Първа лига 7 място
2017/2018 Първа лига 11 място
2016/2017 Втора лига 1 място
2015/2016 "В" група 1 място
2014/2015 "В" група 2 място
2013/2014 "В" група 5 място
2012/2013 - -
2011/2012 - -

Месечна ранглиста

месец точки място
ноември 2019 25.399 20
октомври 2019 54.768 7
септември 2019 29.841 17
август 2019 37.338 14
май 2019 52.622 7
април 2019 42.912 10
март 2019 51.640 7
ноември 2018 43.480 7
октомври 2018 64.905 2
септември 2018 31.086 14
май 2018 67.629 4
април 2018 41.615 10
март 2018 27.279 19
ноември 2017 22.514 24
октомври 2017 27.586 20
септември 2017 40.847 11
август 2017 51.835 8
май 2017 25.443 21
април 2017 40.459 10
март 2017 30.887 15
ноември 2016 41.304 11
октомври 2016 26.045 21
септември 2016 31.020 16
август 2016 32.579 11
май 2016 13.758 31
април 2016 17.520 24
март 2016 13.568 32
ноември 2015 10.421 51
октомври 2015 15.355 28
август 2015 12.199 41
май 2015 12.247 41
април 2015 13.232 36
март 2015 14.172 30
декември 2014 19.895 25
октомври 2014 10.023 55
септември 2014 11.610 46
май 2014 5.875 77
април 2014 13.494 39
март 2014 11.573 43
ноември 2013 19.032 29
септември 2013 12.216 51
август 2013 12.724 53
всички

Интернет страници