Ултраспорт академия (София)

BGSupporters форум

Ултраспорт академия (София)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Г"
22.09.2019 12:00 1 кръг Г София спорт (София) 4:3
29.09.2019 09:00 2 кръг Д Люлин (кв.Люлин, София) 9:1
06.10.2019 13:30 3 кръг Г Конкордия (София) 8:0
13.10.2019 10:30 4 кръг Г Ферион (София) 7:2
20.10.2019 13:30 5 кръг Д ОФК София (София) 1:4
17.11.2019 09:00 6 кръг Г Арес (София) 2:2
10.11.2019 12:00 7 кръг Д Надежда (Доброславци) 0:5
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Арес (София) 7 5 1 1 25:7 16
3 Надежда (Доброславци) 7 4 1 2 29:8 13
4 Ултраспорт академия (София) 7 4 1 2 31:17 13
5 София спорт (София) 7 2 2 3 16:13 8
6 Люлин (кв.Люлин, София) 7 2 0 5 10:33 6
Втора фаза / Група "В"
21.03.2020 12:00 1 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) анл.
28.03.2020 13:30 2 кръг Д Спортист 13 (София) анл.
04.04.2020 09:00 3 кръг Г София спорт (София) анл.
11.04.2020 10:30 4 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) анл.
25.04.2020 13:30 5 кръг Г Миньор (Перник) анл.
02.05.2020 09:00 6 кръг Г Надежда (Доброславци) анл.
09.05.2020 13:30 7 кръг Д Развитие МФ (София) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
19 Развитие на млади футболисти (София) - 0 0 0 0:0 0
19 Сливнишки герой (Сливница) - 0 0 0 0:0 0
19 София спорт (София) - 0 0 0 0:0 0
19 Спортист 13 (София) - 0 0 0 0:0 0
19 Ултраспорт академия (София) - 0 0 0 0:0 0

Ултраспорт академия (София)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
21.09.2019 10:10 1 кръг Г Левски II (София) 1:15
28.09.2019 12:30 2 кръг Д Н спорт (София) 1:13
05.10.2019 09:00 3 кръг Г Кремиковци (кв.Ботунец, София) 1:13
12.10.2019 12:30 4 кръг Д ЦСКА (София) 1:14
19.10.2019 13:40 5 кръг Г Развитие МФ (София) 2:5
15.02.2020 12:30 6 кръг Д ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) 2:6
09.11.2019 13:40 7 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 0:12
16.11.2019 14:50 8 кръг Д Металург 1957 (Перник) 0:11
23.11.2019 13:40 9 кръг Г Септември (София) 1:15
30.11.2019 10:10 10 кръг Д Ферион (София) 1:4
07.12.2019 09:00 11 кръг Г Барокко (София) 5:3
14.12.2019 10:10 12 кръг Г Спортист 13 (София) 1:10
29.02.2020 14:50 13 кръг Д Славия 1913 (София) 0:13
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Ферион (София) 13 4 1 8 31:44 13
11 Развитие на млади футболисти (София) 13 4 1 8 22:43 13
12 Спортист 13 (София) 13 2 0 11 24:79 6
13 Ултраспорт академия (София) 13 1 0 12 16:134 3
14 Барокко (София) 13 0 0 13 6:152 0
Втора фаза / Група "В"
22.03.2020 10:10 1 кръг Д Барокко (София) анл.
05.04.2020 10:10 2 кръг Г Олимпиец (София) анл.
12.04.2020 12:30 3 кръг Д Академик 1947 (София) анл.
26.04.2020 12:30 4 кръг Д РД Спорт (София) анл.
03.05.2020 10:10 5 кръг Г Олимпия ФК (София) анл.
10.05.2020 09:00 6 кръг Д Арес (София) анл.
17.05.2020 09:00 7 кръг Г София спорт (София) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
27 Олимпиец (София) - 0 0 0 0:0 0
27 Олимпия ФК (София) - 0 0 0 0:0 0
27 РД Спорт (София) - 0 0 0 0:0 0
27 София спорт (София) - 0 0 0 0:0 0
27 Ултраспорт академия (София) - 0 0 0 0:0 0

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници