Светкавица Търговище (Търговище)

BGSupporters форум

Визитна картичка

Начало: Основан е през лятото на 2013 г.

Хроника: След като непосредствено преди началото на сезон 2013/14 става ясно, че Светкавица 1922 няма да започне първенството в „Б” група и ще развива само детско-юношеска школа, в областния град е основан нов футболен клуб - Светкавица Търговище. Следва временно обединяване с Агроелит от близкото до Търговище село Макариополско, който към момента е придобил право да се състезава в по-горно ниво. Името на обединения клуб е Светкавица Търговище (Търговище). В началото на същия сезон Агроелит (Макариополско) възстановява самостоятелността си.

Клубни цветове: син и бял.

Прозвище: -

Адрес: Търговище 7700.
Телефон: -
E-mail: -

Клубни върхове:
-

Светкавица Търговище (Търговище)

Североизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
14.08.2022 18:00 1 кръг Г Лудогорец 1945 III (Разград) 1:0
- 2 кръг
почива
27.08.2022 18:00 3 кръг Д Локомотив 2022 (Русе) 2:0
04.09.2022 17:00 4 кръг Г Устрем Д (Дончево) 3:0
11.09.2022 17:00 5 кръг Д Доростол Силистра (Силистра) 2:1
17.09.2022 17:20 6 кръг Г Дунав от Русе II (Русе) 2:1
25.09.2022 16:00 7 кръг Д Ботев (Нови пазар) 1:0
08.10.2022 16:00 8 кръг Г Волов (Шумен) 1:0
15.10.2022 16:00 9 кръг Д Черноломец 1919 (Попово) 1:0
23.10.2022 15:00 10 кръг Г Спартак 1918 II (Варна) 0:1
29.10.2022 14:30 11 кръг Д Спортист 2011 (Генерал Тошево) 5:1
05.11.2022 14:00 12 кръг Г Рилци (кв.Рилци, Добрич) 1:0
12.11.2022 14:00 13 кръг Д Черноморец (Балчик) 0:2
20.11.2022 14:00 14 кръг Г Черно море II (Варна) 1:0
26.11.2022 14:00 15 кръг Д Септември 98 (Тервел) 0:0
- 16 кръг Д Лудогорец 1945 III (Разград) -:-
- 17 кръг
почива
- 18 кръг Г Локомотив 2022 (Русе) -:-
- 19 кръг Д Устрем Д (Дончево) -:-
- 20 кръг Г Доростол Силистра (Силистра) -:-
- 21 кръг Д Дунав от Русе II (Русе) -:-
- 22 кръг Г Ботев (Нови пазар) -:-
- 23 кръг Д Волов (Шумен) -:-
- 24 кръг Г Черноломец 1919 (Попово) -:-
- 25 кръг Д Спартак 1918 II (Варна) -:-
- 26 кръг Г Спортист 2011 (Генерал Тошево) -:-
- 27 кръг Д Рилци (кв.Рилци, Добрич) -:-
- 28 кръг Г Черноморец (Балчик) -:-
- 29 кръг Д Черно море II (Варна) -:-
- 30 кръг Г Септември 98 (Тервел) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Септември 98 (Тервел) 14 12 2 0 46:9 38
2 Черноморец (Балчик) 13 12 1 0 40:6 37
3 Светкавица Търговище (Търговище) 14 11 1 2 20:6 34
4 Черноломец 1919 (Попово) 14 9 1 4 34:18 28
5 Лудогорец 1945 III (Разград) 14 9 0 5 39:19 27
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Предварителен кръг
22.09.2022 16:00 - Д Струмска слава 1927 (Радомир) 0:6
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Североизточна България / Финали
- -
почива
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Североизточна България / Първи кръг
30.09.2022 16:00 - Г Черноломец 1919 (Попово) 1:7
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
09.07.2022 18:00 - Г Черно море /юн.мл./ (Варна) 2:2
16.07.2022 19:00 - Г Рилци (кв.Рилци, Добрич) 0:2
23.07.2022 18:00 - Д ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 1:2
30.07.2022 18:00 - Д Доростол Силистра (Силистра) 1:0
06.08.2022 18:00 - Г Ботев (Нови пазар) 6:6

Светкавица Търговище II (Търговище)

"A" ОГ Търговище
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2022 17:00 1 кръг Д Герлово 2016 (Обител) 3:0
17.09.2022 17:00 2 кръг Г Овчарово (Овчарово) 3:1
отложен 3 кръг Д Тузлушка слава 2011 (Антоново) -:-
09.10.2022 16:00 4 кръг Г Левски (Омуртаг) 2:0
- 5 кръг
почива
23.10.2022 15:00 6 кръг Д Сокол (Трескавец) 12:0
29.10.2022 14:00 7 кръг Г Черноломец 1919 II (Попово) 1:1
06.11.2022 14:00 8 кръг Д Балкан (Разбойна) 5:1
13.11.2022 14:00 9 кръг Г Агроелит 1 (Макариополско) 7:1
19.11.2022 14:00 10 кръг Д Боровец 2002 (Търговище) 1:3
27.11.2022 14:00 11 кръг Г Въбел 1925 (кв.Въбел, Търговище) -:-
- 12 кръг Г Герлово 2016 (Обител) -:-
- 13 кръг Д Овчарово (Овчарово) -:-
- 14 кръг Г Тузлушка слава 2011 (Антоново) -:-
- 15 кръг Д Левски (Омуртаг) -:-
- 16 кръг
почива
- 17 кръг Г Сокол (Трескавец) -:-
- 18 кръг Д Черноломец 1919 II (Попово) -:-
- 19 кръг Г Балкан (Разбойна) -:-
- 20 кръг Д Агроелит 1 (Макариополско) -:-
- 21 кръг Г Боровец 2002 (Търговище) -:-
- 22 кръг Д Въбел 1925 (кв.Въбел, Търговище) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Боровец 2002 (Търговище) 9 8 0 1 34:8 24
2 Светкавица Търговище II (Търговище) 8 6 1 1 34:7 19
3 Герлово 2016 (Обител) 9 6 1 2 30:18 19
4 Овчарово (Овчарово) 9 5 2 2 33:19 17
5 Черноломец 1919 II (Попово) 9 5 2 2 27:13 17

Светкавица Търговище (Търговище)

ЮМВ: Варна - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
11.09.2022 10:00 1 кръг Г Черно море (Варна) 2:8
18.09.2022 10:00 2 кръг Д Олимпик (Варна) 0:5
25.09.2022 10:00 3 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:13
- 4 кръг
почива
16.10.2022 10:00 5 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 2:2
22.10.2022 10:00 6 кръг Г Дунав от Русе (Русе) 0:10
29.10.2022 10:00 7 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) 0:2
06.11.2022 10:00 8 кръг Г Шумен 2007 (Шумен) 0:2
12.11.2022 10:00 9 кръг Д Фратрия (Бенковски, обл.Варна) 0:0
- 10 кръг Д Черно море (Варна) -:-
- 11 кръг Г Олимпик (Варна) -:-
- 12 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) -:-
- 13 кръг
почива
- 14 кръг Г Спартак 1918 (Варна) -:-
- 15 кръг Д Дунав от Русе (Русе) -:-
- 16 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) -:-
- 17 кръг Д Шумен 2007 (Шумен) -:-
- 18 кръг Г Фратрия (Бенковски, обл.Варна) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Добруджа 1919 (Добрич) 8 3 1 4 10:14 10
6 Фратрия (Бенковски, обл.Варна) 8 2 4 2 12:11 10
7 Шумен 2007 (Шумен) 7 1 2 4 6:22 5
8 Спартак 1918 (Варна) 8 0 2 6 6:23 2
9 Светкавица Търговище (Търговище) 8 0 2 6 4:42 2

Светкавица Търговище (Търговище)

Деца: Варна - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
11.09.2022 11:30 1 кръг Г Черно море (Варна) 1:5
18.09.2022 11:30 2 кръг Д Олимпик (Варна) 1:0
25.09.2022 11:30 3 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:6
- 4 кръг
почива
16.10.2022 11:30 5 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 3:2
22.10.2022 11:30 6 кръг Г Дунав от Русе (Русе) 2:5
29.10.2022 11:30 7 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) 1:2
06.11.2022 11:30 8 кръг Г Шумен 2007 (Шумен) 2:2
12.11.2022 11:30 9 кръг Д Фратрия (Бенковски, обл.Варна) 1:5
- 10 кръг Д Черно море (Варна) -:-
- 11 кръг Г Олимпик (Варна) -:-
- 12 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) -:-
- 13 кръг
почива
- 14 кръг Г Спартак 1918 (Варна) -:-
- 15 кръг Д Дунав от Русе (Русе) -:-
- 16 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) -:-
- 17 кръг Д Шумен 2007 (Шумен) -:-
- 18 кръг Г Фратрия (Бенковски, обл.Варна) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Дунав от Русе (Русе) 8 4 2 2 22:16 14
5 Спартак 1918 (Варна) 8 3 1 4 21:16 10
6 Светкавица Търговище (Търговище) 8 2 1 5 11:27 7
7 Олимпик (Варна) 8 2 0 6 10:18 6
8 Черно море (Варна) 7 2 0 5 17:14 6

Клубна емблема

Екипи

Екип 1 Екип 2

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

Интернет страници

 » няма интернет страници