Светкавица Търговище (Търговище)

BGSupporters форум

Визитна картичка

Начало: Основан е през лятото на 2013 г.

Хроника: След като непосредствено преди началото на сезон 2013/14 става ясно, че Светкавица 1922 няма да започне първенството в „Б” група и ще развива само детско-юношеска школа, в областния град е основан нов футболен клуб - Светкавица Търговище. Следва временно обединяване с Агроелит от близкото до Търговище село Макариополско, който към момента е придобил право да се състезава в по-горно ниво. Името на обединения клуб е Светкавица Търговище (Търговище). В началото на същия сезон Агроелит (Макариополско) възстановява самостоятелността си.

Клубни цветове: син и бял.

Прозвище: -

Адрес: Търговище 7700.
Телефон: -
E-mail: -

Клубни върхове:
-

Светкавица Търговище (Търговище)

Североизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
14.08.2022 18:00 1 кръг Г Лудогорец 1945 III (Разград) 1:0
- 2 кръг
почива
27.08.2022 18:00 3 кръг Д Локомотив 2022 (Русе) -:-
04.09.2022 17:00 4 кръг Г Устрем Д (Дончево) -:-
10.09.2022 17:00 5 кръг Д Доростол Силистра (Силистра) -:-
18.09.2022 17:00 6 кръг Г Дунав от Русе II (Русе) -:-
24.09.2022 16:00 7 кръг Д Ботев (Нови пазар) -:-
08.10.2022 16:00 8 кръг Г Волов (Шумен) -:-
15.10.2022 16:00 9 кръг Д Черноломец 1919 (Попово) -:-
22.10.2022 15:00 10 кръг Г Спартак 1918 II (Варна) -:-
29.10.2022 14:00 11 кръг Д Спортист 2011 (Генерал Тошево) -:-
05.11.2022 14:00 12 кръг Г Рилци (кв.Рилци, Добрич) -:-
12.11.2022 14:00 13 кръг Д Черноморец (Балчик) -:-
20.11.2022 14:00 14 кръг Г Черно море II (Варна) -:-
26.11.2022 14:00 15 кръг Д Септември 98 (Тервел) -:-
- 16 кръг Д Лудогорец 1945 III (Разград) -:-
- 17 кръг
почива
- 18 кръг Г Локомотив 2022 (Русе) -:-
- 19 кръг Д Устрем Д (Дончево) -:-
- 20 кръг Г Доростол Силистра (Силистра) -:-
- 21 кръг Д Дунав от Русе II (Русе) -:-
- 22 кръг Г Ботев (Нови пазар) -:-
- 23 кръг Д Волов (Шумен) -:-
- 24 кръг Г Черноломец 1919 (Попово) -:-
- 25 кръг Д Спартак 1918 II (Варна) -:-
- 26 кръг Г Спортист 2011 (Генерал Тошево) -:-
- 27 кръг Д Рилци (кв.Рилци, Добрич) -:-
- 28 кръг Г Черноморец (Балчик) -:-
- 29 кръг Д Черно море II (Варна) -:-
- 30 кръг Г Септември 98 (Тервел) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Черноморец (Балчик) 1 1 0 0 4:1 3
4 Черно море II (Варна) 1 1 0 0 2:1 3
5 Светкавица Търговище (Търговище) 1 1 0 0 1:0 3
5 Спартак 1918 II (Варна) 1 1 0 0 1:0 3
7 Дунав от Русе II (Русе) 1 0 1 0 2:2 1
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Североизточна България / Финали
- -
почива
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
09.07.2022 18:00 - Г Черно море /юн.мл./ (Варна) 2:2
16.07.2022 19:00 - Г Рилци (кв.Рилци, Добрич) 0:2
23.07.2022 18:00 - Д ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 1:2
30.07.2022 18:00 - Д Доростол Силистра (Силистра) 1:0
06.08.2022 18:00 - Г Ботев (Нови пазар) 6:6

Клубна емблема

Екипи

Екип 1 Екип 2

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

Интернет страници

 » няма интернет страници