Неврокоп 1 (Гоце Делчев)

BGSupporters форум

Неврокоп 1 (Гоце Делчев)

Деца: Благоевград - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
отложен 1 кръг Д Пирин (Благоевград) -:-
19.09.2020 11:00 2 кръг Д Пирин 1941 (Разлог) 1:0
26.09.2020 11:00 3 кръг Г Септември (Симитли) 1:1
03.10.2020 11:00 4 кръг Д Малеш (Микрево) 4:0
10.10.2020 11:00 5 кръг Г Места 1929 (Хаджидимово) 7:0
18.10.2020 11:00 6 кръг Д Беласица (Петрич) 1:0
24.10.2020 11:00 7 кръг Г Перун 1978 (Кресна) 4:0
отложен 8 кръг Д Вихрен (Сандански) -:-
07.11.2020 11:00 9 кръг Г Пирин сити (Разлог) 6:2
14.11.2020 11:00 10 кръг Д Стрела 2003 (Вълкосел) 1:0
21.11.2020 11:00 11 кръг Г Пирин 1912 (Гоце Делчев) 1:1
отложен 12 кръг Д Пирин 2001 (Благоевград) -:-
27.02.2021 11:00 13 кръг Г Банско (Банско) 5:0
06.03.2021 11:00 14 кръг Г Пирин (Благоевград) 5:0
отложен 15 кръг Г Пирин 1941 (Разлог) -:-
20.03.2021 11:00 16 кръг Д Септември (Симитли) 4:2
отложен 17 кръг Г Малеш (Микрево) -:-
07.04.2021 11:00 18 кръг Д Места 1929 (Хаджидимово) -:-
11.04.2021 11:00 19 кръг Г Беласица (Петрич) -:-
17.04.2021 11:00 20 кръг Д Перун 1978 (Кресна) -:-
24.04.2021 11:00 21 кръг Г Вихрен (Сандански) -:-
01.05.2021 11:00 22 кръг Д Пирин сити (Разлог) -:-
08.05.2021 11:00 23 кръг Г Стрела 2003 (Вълкосел) -:-
15.05.2021 11:00 24 кръг Д Пирин 1912 (Гоце Делчев) -:-
23.05.2021 11:00 25 кръг Г Пирин 2001 (Благоевград) -:-
29.05.2021 11:00 26 кръг Д Банско (Банско) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Пирин 2001 (Благоевград) 14 12 1 1 71:9 37
2 Пирин 1912 (Гоце Делчев) 15 11 2 2 46:13 35
3 Неврокоп 1 (Гоце Делчев) 12 10 2 0 40:6 32
4 Вихрен (Сандански) 12 10 0 2 47:15 30
5 Септември (Симитли) 15 9 1 5 71:24 28

Неврокоп 1 (Гоце Делчев)

ДПГ13: Благоевград - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
27.09.2020 11:00 1 кръг Г Перун 1978 (Кресна) 3:0
04.10.2020 11:00 2 кръг Д Малеш (Микрево) 3:1
11.10.2020 11:00 3 кръг Г Мечетата (Петрич) 2:0
18.10.2020 11:00 4 кръг Д Пирин 2001 (Благоевград) 1:2
25.10.2020 11:00 5 кръг Г Пирин (Благоевград) 0:12
01.11.2020 11:00 6 кръг Д Септември (Симитли) 2:1
08.11.2020 11:00 7 кръг Г Беласица (Петрич) 2:7
- 8 кръг
почива
отложен 9 кръг Г Вихрен (Сандански) -:-
отложен 10 кръг Г Орлетата (Благоевград) -:-
28.02.2021 11:00 11 кръг Д Пирин 1912 (Гоце Делчев) 2:1
07.03.2021 11:00 12 кръг Д Перун 1978 (Кресна) 5:0
отложен 13 кръг Г Малеш (Микрево) -:-
21.03.2021 11:00 14 кръг Д Мечетата (Петрич) 3:0
28.03.2021 11:00 15 кръг Г Пирин 2001 (Благоевград) 0:0
11.04.2021 11:00 16 кръг Д Пирин (Благоевград) -:-
18.04.2021 11:00 17 кръг Г Септември (Симитли) -:-
25.04.2021 11:00 18 кръг Д Беласица (Петрич) -:-
- 19 кръг
почива
16.05.2021 11:00 20 кръг Д Вихрен (Сандански) -:-
23.05.2021 11:00 21 кръг Д Орлетата (Благоевград) -:-
30.05.2021 11:00 22 кръг Г Пирин 1912 (Гоце Делчев) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Пирин (Благоевград) 10 10 0 0 86:3 30
3 Беласица (Петрич) 11 8 0 3 43:20 24
4 Неврокоп 1 (Гоце Делчев) 11 7 1 3 23:24 22
5 Малеш (Микрево) 8 6 0 2 42:15 18
6 Пирин 1912 (Гоце Делчев) 11 4 1 6 22:36 13

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2012/2013 А ОФГ БЛ 11 място

Интернет страници

 » няма интернет страници