Пирин 2001 (Благоевград)

BGSupporters форум

Пирин 2001 (Благоевград)

ЮМВ: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Зона II
- 1 кръг
почива
05.09.2020 13:00 2 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) 3:1
11.09.2020 17:00 3 кръг Г Левски Раковски (София) 4:3
19.09.2020 13:00 4 кръг Д Миньор (Перник) 1:1
25.09.2020 11:30 5 кръг Г Левски (София) 0:2
03.10.2020 13:00 6 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 4:0
09.10.2020 12:00 7 кръг Г Царско село 2015 (София) 1:0
17.10.2020 13:00 8 кръг Д Беласица (Петрич) 0:0
24.10.2020 13:00 9 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 2:2
31.10.2020 13:00 10 кръг Д Септември (София) 2:0
07.11.2020 13:00 11 кръг Г РД Спорт (София) 1:2
14.11.2020 13:00 12 кръг Д Малеш (Микрево) 3:2
21.11.2020 13:00 13 кръг Г Витоша 13 (София) 3:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Левски (София) 12 12 0 0 62:6 36
2 Септември (София) 12 9 0 3 31:13 27
3 Пирин 2001 (Благоевград) 12 7 3 2 24:15 24
4 Хебър 1918 (Пазарджик) 12 7 3 2 29:20 24
5 Царско село 2015 (София) 12 6 2 4 33:18 20
Втора фаза / Зона I
06.03.2021 15:00 1 кръг Г Ботев 57 СУ (София) 0:0
13.03.2021 13:00 2 кръг Д Пирин (Благоевград) 2:1
21.03.2021 12:00 3 кръг Г Пирин 1912 (Гоце Делчев) 3:1
28.03.2021 11:30 4 кръг Д Левски (София) 2:2
31.03.2021 15:00 5 кръг Г Септември (София) 1:6
22.05.2021 14:00 6 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
10.04.2021 13:00 7 кръг Д Елит София (София) 2:0
18.04.2021 13:00 8 кръг Г Царско село 2015 (София) 1:1
24.04.2021 13:00 9 кръг Д Миньор (Перник) 1:0
28.04.2021 11:00 10 кръг Г Славия 1913 (София) 0:2
08.05.2021 13:00 11 кръг Д ЦСКА (София) 1:3
13.05.2021 16:00 12 кръг Г Вихрен (Сандански) 6:1
16.05.2021 13:00 13 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 3:5
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Левски (София) 11 7 3 1 31:9 24
6 Царско село 2015 (София) 12 5 4 3 19:17 19
7 Пирин 2001 (Благоевград) 12 5 3 4 22:22 18
8 Пирин (Благоевград) 13 5 1 7 17:25 16
9 Елит София (София) 12 3 2 7 11:18 11

Пирин 2001 (Благоевград)

Деца: Благоевград - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
12.09.2020 11:00 1 кръг Г Септември (Симитли) 4:1
19.09.2020 11:00 2 кръг Д Малеш (Микрево) 4:0
26.09.2020 11:00 3 кръг Г Места 1929 (Хаджидимово) 8:0
04.10.2020 11:00 4 кръг Д Беласица (Петрич) 0:2
10.10.2020 11:00 5 кръг Г Перун 1978 (Кресна) 5:1
17.10.2020 11:00 6 кръг Д Вихрен (Сандански) 4:0
24.10.2020 11:00 7 кръг Г Пирин сити (Разлог) 5:2
31.10.2020 11:00 8 кръг Д Стрела 2003 (Вълкосел) 2:0
07.11.2020 11:00 9 кръг Г Пирин 1912 (Гоце Делчев) 3:2
14.11.2020 11:00 10 кръг Г Пирин (Благоевград) 9:1
21.11.2020 11:00 11 кръг Д Банско (Банско) 6:0
отложен 12 кръг Г Неврокоп 1 (Гоце Делчев) -:-
27.02.2021 11:00 13 кръг Д Пирин 1941 (Разлог) 3:0
06.03.2021 11:00 14 кръг Д Септември (Симитли) 4:0
отложен 15 кръг Г Малеш (Микрево) -:-
21.03.2021 11:00 16 кръг Д Места 1929 (Хаджидимово) 17:0
28.03.2021 11:00 17 кръг Г Беласица (Петрич) 0:0
07.04.2021 11:00 18 кръг Д Перун 1978 (Кресна) 8:1
11.04.2021 11:00 19 кръг Г Вихрен (Сандански) 0:0
17.04.2021 11:00 20 кръг Д Пирин сити (Разлог) 3:0
25.04.2021 11:00 21 кръг Г Стрела 2003 (Вълкосел) 0:3
02.05.2021 11:00 22 кръг Д Пирин 1912 (Гоце Делчев) 1:0
09.05.2021 11:00 23 кръг Д Пирин (Благоевград) 6:0
16.05.2021 11:00 24 кръг Г Банско (Банско) -:-
23.05.2021 11:00 25 кръг Д Неврокоп 1 (Гоце Делчев) -:-
30.05.2021 11:00 26 кръг Г Пирин 1941 (Разлог) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Неврокоп 1 (Гоце Делчев) 20 17 3 0 68:8 54
2 Пирин 2001 (Благоевград) 21 17 2 2 92:13 53
3 Вихрен (Сандански) 21 17 1 3 71:20 52
4 Пирин 1912 (Гоце Делчев) 22 15 2 5 67:19 47
5 Септември (Симитли) 23 15 2 6 110:28 47

Пирин 2001 (Благоевград)

ДПГ13: Благоевград - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
27.09.2020 11:00 1 кръг Д Беласица (Петрич) 1:3
- 2 кръг
почива
11.10.2020 11:00 3 кръг Д Вихрен (Сандански) 4:0
18.10.2020 11:00 4 кръг Г Неврокоп 1 (Гоце Делчев) 2:1
25.10.2020 11:00 5 кръг Д Пирин 1912 (Гоце Делчев) 6:1
01.11.2020 11:00 6 кръг Г Перун 1978 (Кресна) 12:1
08.11.2020 11:00 7 кръг Д Малеш (Микрево) 6:1
15.11.2020 11:00 8 кръг Г Мечетата (Петрич) 4:1
22.11.2020 11:00 9 кръг Д Орлетата (Благоевград) 7:0
отложен 10 кръг Д Пирин (Благоевград) -:-
28.02.2021 11:00 11 кръг Г Септември (Симитли) 3:1
07.03.2021 11:00 12 кръг Г Беласица (Петрич) 5:1
- 13 кръг
почива
21.03.2021 11:00 14 кръг Г Вихрен (Сандански) 8:1
28.03.2021 11:00 15 кръг Д Неврокоп 1 (Гоце Делчев) 0:0
11.04.2021 11:00 16 кръг Г Пирин 1912 (Гоце Делчев) 6:0
18.04.2021 11:00 17 кръг Д Перун 1978 (Кресна) 11:1
25.04.2021 11:00 18 кръг Г Малеш (Микрево) 2:1
09.05.2021 11:00 19 кръг Д Мечетата (Петрич) 3:0
16.05.2021 11:00 20 кръг Г Орлетата (Благоевград) -:-
23.05.2021 11:00 21 кръг Г Пирин (Благоевград) -:-
30.05.2021 11:00 22 кръг Д Септември (Симитли) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Пирин (Благоевград) 16 16 0 0 139:6 48
2 Пирин 2001 (Благоевград) 16 14 1 1 80:13 43
3 Беласица (Петрич) 15 11 0 4 57:24 33
4 Неврокоп 1 (Гоце Делчев) 15 9 1 5 29:33 28
5 Малеш (Микрево) 16 9 0 7 57:44 27

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници