Улпия (Пловдив)

BGSupporters форум

Улпия (Пловдив)

ДПГ12: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 9) - група "В"
Дата Фаза Противник Рез.
14.09.2019 11:30 1 кръг Д Свобода 2011 (Пещера) 0:7
21.09.2019 11:30 2 кръг Г ФА Пловдив (Пловдив) 0:12
28.09.2019 12:45 3 кръг Д Академик (Пловдив) 1:2
05.10.2019 09:00 4 кръг Г Брестник 1948 (Брестник) 0:1
12.10.2019 10:15 5 кръг Д Феникс (Пловдив) 0:4
19.10.2019 09:00 6 кръг Г Юнайтед (Пловдив) 0:1
- 7 кръг
почива
07.12.2019 10:15 8 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) 1:6
09.11.2019 14:00 9 кръг Г Марица (Цалапица) 0:7
16.11.2019 12:45 10 кръг Д Тракия 06 (Стамболийски) 0:6
23.11.2019 14:00 11 кръг Г Шипка 2015 (Асеновград) 1:4
14.03.2020 12:45 12 кръг Г Свобода 2011 (Пещера) анл.
21.03.2020 12:45 13 кръг Д ФА Пловдив (Пловдив) анл.
28.03.2020 11:30 14 кръг Г Академик (Пловдив) анл.
04.04.2020 09:00 15 кръг Д Брестник 1948 (Брестник) анл.
11.04.2020 15:15 16 кръг Г Феникс (Пловдив) анл.
16.04.2020 10:15 17 кръг Д Юнайтед (Пловдив) анл.
25.04.2020 11:30 18 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) анл.
02.05.2020 11:30 19 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) анл.
09.05.2020 14:00 20 кръг Д Марица (Цалапица) анл.
16.05.2020 11:30 21 кръг Г Тракия 06 (Стамболийски) анл.
23.05.2020 12:45 22 кръг Д Шипка 2015 (Асеновград) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Шипка 2015 (Асеновград) 10 3 2 5 16:16 11
10 Шипка старс 2015 (Асеновград) 10 1 2 7 11:26 5
11 Марица 1921 (Пловдив) - 0 0 0 0:0 0
11 Спартак 1947 (Пловдив) - 0 0 0 0:0 0
13 Улпия (Пловдив) 10 0 0 10 3:50 0

Улпия (Пловдив)

ДПГ10: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "В"
Дата Фаза Противник Рез.
15.09.2019 16:00 1 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 1:2
22.09.2019 14:00 2 кръг Д Свобода 2011 (Пещера) 7:4
29.09.2019 15:00 3 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 0:5
06.10.2019 16:00 4 кръг Д Беломорец (Асеновград) 2:1
13.10.2019 16:00 5 кръг Г Тракия 06 (Стамболийски) 3:1
20.10.2019 16:00 6 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) 0:4
01.12.2019 09:00 7 кръг Г УСК Паисий Хилендарски (Пловдив) 2:2
08.12.2019 12:00 8 кръг Д Вихър (Белозем) 1:10
10.11.2019 16:00 9 кръг Г Академик (Пловдив) 0:1
17.11.2019 17:00 10 кръг Г Тополово (Тополово) 2:2
24.11.2019 15:00 11 кръг Д Брестник 1948 (Брестник) 7:0
15.03.2020 16:00 12 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) анл.
22.03.2020 14:00 13 кръг Г Свобода 2011 (Пещера) анл.
29.03.2020 15:00 14 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) анл.
05.04.2020 19:00 15 кръг Г Беломорец (Асеновград) анл.
12.04.2020 18:00 16 кръг Д Тракия 06 (Стамболийски) анл.
17.04.2020 18:00 17 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) анл.
26.04.2020 18:00 18 кръг Д УСК Паисий Хилендарски (Пловдив) анл.
03.05.2020 18:00 19 кръг Г Вихър (Белозем) анл.
10.05.2020 19:00 20 кръг Д Академик (Пловдив) анл.
17.05.2020 16:00 21 кръг Д Тополово (Тополово) анл.
24.05.2020 19:00 22 кръг Г Брестник 1948 (Брестник) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Тракия 06 (Стамболийски) 11 5 2 4 40:29 17
7 Вихър (Белозем) 11 4 2 5 38:32 14
8 Улпия (Пловдив) 11 4 2 5 25:32 14
9 Беломорец (Асеновград) 11 3 1 7 26:37 10
10 Тополово (Тополово) 11 2 3 6 21:69 9

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници