Кронос 2016 (Пловдив)

BGSupporters форум

Кронос 2016 (Пловдив)

Елитна група (U-15)
Дата Фаза Противник Рез.
05.08.2023 09:30 1 кръг Г Берое (Стара Загора) 2:1
12.08.2023 10:00 2 кръг Д Септември (София) 0:4
19.08.2023 09:30 3 кръг Г Славия 1913 (София) 2:10
23.08.2023 16:00 4 кръг Д Дунав от Русе (Русе) 1:0
26.08.2023 09:30 5 кръг Г Ботев (Пловдив) 1:0
02.09.2023 17:00 6 кръг Д ЦСКА (София) 1:1
16.09.2023 09:30 7 кръг Г Спартак (Плевен) 1:2
24.09.2023 10:30 8 кръг Д Черно море (Варна) 0:0
30.09.2023 09:00 9 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) 3:2
08.10.2023 13:00 10 кръг Д Национал (София) 0:2
14.10.2023 10:30 11 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 1:4
03.11.2023 11:00 12 кръг Д Левски (София) 1:1
19.11.2023 12:00 13 кръг Г Звезденбург (Бургас) 0:2
29.11.2023 11:00 14 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 1:1
09.12.2023 11:00 15 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:2
24.02.2024 14:30 16 кръг Д Берое (Стара Загора) 1:0
03.03.2024 12:00 17 кръг Г Септември (София) 0:6
10.03.2024 12:00 18 кръг Д Славия 1913 (София) 2:4
17.03.2024 10:30 19 кръг Г Дунав от Русе (Русе) 1:1
24.03.2024 11:00 20 кръг Д Ботев (Пловдив) 0:2
31.03.2024 13:00 21 кръг Г ЦСКА (София) 2:1
07.04.2024 14:00 22 кръг Д Спартак (Плевен) 2:0
13.04.2024 10:30 23 кръг Г Черно море (Варна) 1:1
18.04.2024 17:00 24 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) 3:0
28.04.2024 25 кръг Г Национал (София) -:-
- 26 кръг Д Спартак 1918 (Варна) -:-
- 27 кръг Г Левски (София) -:-
- 28 кръг Д Звезденбург (Бургас) -:-
- 29 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 30 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Дунав от Русе (Русе) 24 10 5 9 34:44 35
8 Черно море (Варна) 24 8 10 6 41:25 34
9 Кронос 2016 (Пловдив) 24 8 6 10 26:47 30
10 Национал (София) 24 8 4 12 35:42 28
11 Звезденбург (Бургас) 23 6 7 10 30:51 25

Кронос 2016 (Пловдив)

Деца: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
05.10.2023 15:00 1-ви мач Г Славия 1913 (София) 1:5
12.10.2023 15:00 реванш Д Славия 1913 (София) 0:1
Деца: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пловдив / Първи кръг
06.09.2023 12:00 - Г Реал (Пловдив) 5:1
Област Пловдив / Финали
13.09.2023 10:00 - Г Локомотив 1926 (Пловдив) 4:3
Деца "Б": Пловдив - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
26.08.2023 18:00 1 кръг Д Берое (Стара Загора) 3:1
06.12.2023 12:00 2 кръг Г Бургас спорт (Бургас) 2:6
10.09.2023 12:00 3 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 2:0
16.09.2023 17:30 4 кръг Г Локомотив (Стара Загора) 2:0
23.09.2023 12:00 5 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 1:0
01.10.2023 09:00 6 кръг Г Академик (Пловдив) 1:3
15.11.2023 17:30 7 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 4:1
15.10.2023 09:00 8 кръг Г Ботев (Пловдив) 1:2
22.11.2023 14:00 9 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 1:1
28.10.2023 10:00 10 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 2:6
отложен 11 кръг Д Звезденбург (Бургас) -:-
11.11.2023 14:00 12 кръг Д ФК Кърджали (Кърджали) 1:0
19.11.2023 10:00 13 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 3:0
25.11.2023 10:30 14 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 4:0
02.12.2023 11:00 15 кръг Г Чавдар (Пловдив) 7:0
17.02.2024 11:00 16 кръг Г Берое (Стара Загора) 1:1
25.02.2024 10:45 17 кръг Д Бургас спорт (Бургас) 2:3
02.03.2024 13:00 18 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 3:3
13.03.2024 15:45 19 кръг Д Локомотив (Стара Загора) 5:0
16.03.2024 10:00 20 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 1:3
23.03.2024 11:00 21 кръг Д Академик (Пловдив) 0:1
03.04.2024 17:00 22 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 2:0
06.04.2024 10:00 23 кръг Д Ботев (Пловдив) 0:3
13.04.2024 09:30 24 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 0:4
21.04.2024 14:00 25 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
27.04.2024 12:00 26 кръг Г Звезденбург (Бургас) -:-
03.05.2024 11:00 27 кръг Г ФК Кърджали (Кърджали) -:-
11.05.2024 11:00 28 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
19.05.2024 09:00 29 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) -:-
25.05.2024 09:30 30 кръг Д Чавдар (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Звезденбург (Бургас) 23 11 4 8 56:39 37
8 Берое (Стара Загора) 23 11 4 8 59:34 37
9 Кронос 2016 (Пловдив) 23 11 3 9 48:38 36
10 Локомотив (Стара Загора) 25 9 3 13 41:76 30
11 Хебър 1918 (Пазарджик) 23 7 6 10 34:44 27

Кронос 2016 (Пловдив)

ДПГ11: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "А"
Дата Фаза Противник Рез.
23.09.2023 10:00 1 кръг Г Орлета (Пазарджик) 8:1
30.09.2023 13:00 2 кръг Д СФК Раковски (Раковски) 8:0
07.10.2023 09:00 3 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) 1:1
14.10.2023 09:00 4 кръг Д Ботев (Пловдив) 0:4
21.10.2023 11:00 5 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 2:2
28.10.2023 09:00 6 кръг Д Ботев 2002 (Пловдив) 7:1
18.11.2023 09:00 7 кръг Г Лидер Пловдив (Ягодово) 3:3
- 8 кръг
почива
18.11.2023 09:00 9 кръг Д Беломорец (Асеновград) 5:2
25.11.2023 11:00 10 кръг Г ФА Карлово (Карлово) 2:4
02.12.2023 11:00 11 кръг Д ФК Арда 1924 (Кърджали) 0:0
- 12 кръг Д Орлета (Пазарджик) -:-
- 13 кръг Г СФК Раковски (Раковски) -:-
- 14 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) -:-
- 15 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
- 16 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 17 кръг Г Ботев 2002 (Пловдив) -:-
- 18 кръг Д Лидер Пловдив (Ягодово) -:-
- 19 кръг
почива
- 20 кръг Г Беломорец (Асеновград) -:-
- 21 кръг Д ФА Карлово (Карлово) -:-
- 22 кръг Г ФК Арда 1924 (Кърджали) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 ФА Карлово (Карлово) 10 8 0 2 63:14 24
3 Ботев 2002 (Пловдив) 10 6 0 4 37:38 18
4 Кронос 2016 (Пловдив) 10 4 4 2 36:18 16
5 Хебър 1918 (Пазарджик) 9 5 1 3 37:21 16
6 Беломорец (Асеновград) 9 4 1 4 30:31 13

Кронос 2016 (Пловдив)

ДПГ10: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "А"
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2023 14:00 1 кръг Г ФК Арда 1924 (Кърджали) 5:3
22.09.2023 10:00 2 кръг Д Орлета (Пазарджик) 8:1
24.09.2023 09:00 3 кръг Г Академик (Пловдив) 8:1
01.10.2023 15:00 4 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 4:1
08.10.2023 09:00 5 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) 4:2
15.10.2023 12:00 6 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 9:3
22.10.2023 12:00 7 кръг Г Бригада 2010 (Димитровград) 3:3
29.10.2023 09:00 8 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 1:1
05.11.2023 15:00 9 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 5:4
12.11.2023 09:00 10 кръг Д Ботев 2002 (Пловдив) 9:1
19.11.2023 11:00 11 кръг Г ФК Кърджали (Кърджали) 5:2
отложен 12 кръг Г Родопа Смолян II (Смолян) -:-
отложен 13 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) -:-
- 14 кръг Д ФК Арда 1924 (Кърджали) -:-
- 15 кръг Г Орлета (Пазарджик) -:-
- 16 кръг Д Академик (Пловдив) -:-
- 17 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) -:-
- 18 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) -:-
- 19 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 20 кръг Д Бригада 2010 (Димитровград) -:-
- 21 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 22 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 23 кръг Г Ботев 2002 (Пловдив) -:-
- 24 кръг Д ФК Кърджали (Кърджали) -:-
- 25 кръг Д Родопа Смолян II (Смолян) -:-
- 26 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Хебър 1918 (Пазарджик) 12 10 0 2 58:27 30
2 Кронос 2016 (Пловдив) 11 9 2 0 61:22 29
3 ФК Кърджали (Кърджали) 10 8 0 2 52:33 24
4 Локомотив 1926 (Пловдив) 12 7 1 4 61:23 22
5 Бригада 2010 (Димитровград) 11 6 3 2 64:36 21

Кронос 2016 (Пловдив)

ДПГ10: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "В"
Дата Фаза Противник Рез.
отложен 1 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) -:-
22.09.2023 17:00 2 кръг Д Велд (Пловдив) 6:3
24.09.2023 19:00 3 кръг Г Спартак (Първенец) 0:4
01.10.2023 18:00 4 кръг Д Реал (Пловдив) 9:2
08.10.2023 19:00 5 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 6:1
15.10.2023 18:00 6 кръг Д Шипка старс 2015 II (Асеновград) 9:2
22.10.2023 18:00 7 кръг Г Вихър (Белозем) 5:1
29.10.2023 16:00 8 кръг Д ФА Карлово (Карлово) 8:3
05.11.2023 19:00 9 кръг Г Тракия 2004 (Пловдив) 7:2
12.11.2023 17:00 10 кръг Г ЕАЗ Перущица 2023 (Перущица) 4:1
19.11.2023 19:00 11 кръг Д Улпия (Пловдив) 8:3
отложен 12 кръг Г Свобода 2011 (Пещера) -:-
отложен 13 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) -:-
- 14 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) -:-
- 15 кръг Г Велд (Пловдив) -:-
- 16 кръг Д Спартак (Първенец) -:-
- 17 кръг Г Реал (Пловдив) -:-
- 18 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 19 кръг Г Шипка старс 2015 II (Асеновград) -:-
- 20 кръг Д Вихър (Белозем) -:-
- 21 кръг Г ФА Карлово (Карлово) -:-
- 22 кръг Д Тракия 2004 (Пловдив) -:-
- 23 кръг Д ЕАЗ Перущица 2023 (Перущица) -:-
- 24 кръг Г Улпия (Пловдив) -:-
- 25 кръг Д Свобода 2011 (Пещера) -:-
- 26 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Свобода 2011 (Пещера) 12 9 2 1 64:21 29
2 Кронос 2016 (Пловдив) 10 9 0 1 62:22 27
3 Шипка старс 2015 II (Асеновград) 11 8 2 1 42:33 26
4 Спартак (Първенец) 11 8 0 3 65:29 24
5 Локомотив 1926 (Пловдив) 12 7 1 4 64:47 22

Кронос 2016 (Пловдив)

ДПГ9: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 5) - група "А"
Дата Фаза Противник Рез.
24.09.2023 11:00 1 кръг Г Траките 2007 (Скутаре) 3:10
01.10.2023 10:00 2 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) 2:1
08.10.2023 11:00 3 кръг Г Бригада 2010 (Димитровград) 1:9
15.10.2023 10:00 4 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 3:6
22.10.2023 09:00 5 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 3:2
29.10.2023 10:00 6 кръг Д Лидер Пловдив (Ягодово) 11:3
05.11.2023 09:00 7 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 7:5
12.11.2023 13:00 8 кръг Г ФК Хасково 2022 (Хасково) 7:1
19.11.2023 11:00 9 кръг Д Ботев 2002 (Пловдив) 5:7
отложен 10 кръг Г Чавдар (Пловдив) -:-
03.12.2023 09:00 11 кръг Д Орлета (Пазарджик) 4:13
- 12 кръг Д Траките 2007 (Скутаре) -:-
- 13 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) -:-
- 14 кръг Д Бригада 2010 (Димитровград) -:-
- 15 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 16 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 17 кръг Г Лидер Пловдив (Ягодово) -:-
- 18 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 19 кръг Д ФК Хасково 2022 (Хасково) -:-
- 20 кръг Г Ботев 2002 (Пловдив) -:-
- 21 кръг Д Чавдар (Пловдив) -:-
- 22 кръг Г Орлета (Пазарджик) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Орлета (Пазарджик) 10 7 0 3 58:28 21
5 Локомотив 1926 (Пловдив) 10 7 0 3 59:21 21
6 Кронос 2016 (Пловдив) 10 5 0 5 46:57 15
7 Марица 1921 (Пловдив) 10 5 0 5 33:36 15
8 Ботев 2002 (Пловдив) 10 3 0 7 39:64 9

Кронос 2016 (Пловдив)

ДПГ9: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 5) - група "Б"
Дата Фаза Противник Рез.
24.09.2023 10:00 1 кръг Д Ботев 2002 (Пловдив) 4:4
01.10.2023 10:00 2 кръг Г Бригада 2010 (Димитровград) 0:2
08.10.2023 09:00 3 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 0:6
15.10.2023 14:00 4 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) 6:3
22.10.2023 10:00 5 кръг Д Пловдив сити II (Пловдив) 4:3
29.10.2023 12:00 6 кръг Г ФК Хасково 2022 (Хасково) 6:1
05.11.2023 09:00 7 кръг Д Тракия 2004 (Пловдив) 1:5
12.11.2023 09:00 8 кръг Д Марица (Ясно поле) 1:9
19.11.2023 09:00 9 кръг Г Лион 2017 (Пловдив) 1:2
03.12.2023 13:00 10 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) 4:1
03.12.2023 10:00 11 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 10:1
- 12 кръг Г Ботев 2002 (Пловдив) -:-
- 13 кръг Д Бригада 2010 (Димитровград) -:-
- 14 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 15 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) -:-
- 16 кръг Г Пловдив сити II (Пловдив) -:-
- 17 кръг Д ФК Хасково 2022 (Хасково) -:-
- 18 кръг Г Тракия 2004 (Пловдив) -:-
- 19 кръг Г Марица (Ясно поле) -:-
- 20 кръг Д Лион 2017 (Пловдив) -:-
- 21 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) -:-
- 22 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Бригада 2010 (Димитровград) 10 7 0 3 49:28 21
4 Спартак 1947 (Пловдив) 9 6 0 3 38:20 18
5 Кронос 2016 (Пловдив) 11 5 1 5 37:37 16
6 Пловдив сити II (Пловдив) 10 4 0 6 35:45 12
7 Лион 2017 (Пловдив) 10 4 0 6 12:23 12

Кронос 2016 (Пловдив)

ДПГ9: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 5) - група "Г"
Дата Фаза Противник Рез.
24.09.2023 10:00 1 кръг Г Марица (Марково) 0:3
01.10.2023 09:00 2 кръг Д Траките 2007 (Скутаре) 0:5
08.10.2023 09:00 3 кръг Г Юнайтед (Пловдив) 2:9
15.10.2023 10:00 4 кръг Д Академия Канарче (Браниполе) 1:10
22.10.2023 14:00 5 кръг Г Велд (Пловдив) 1:8
29.10.2023 14:00 6 кръг Д Спартак (Първенец) 2:14
05.11.2023 12:00 7 кръг Г СФК Спартак 1947 (Пловдив) 3:8
12.11.2023 12:00 8 кръг Д Секирово (кв.Секирово, Раковски) 2:7
19.11.2023 09:00 9 кръг Г Марица II (Марково) 2:2
отложен 10 кръг Г ФК Кърджали (Кърджали) -:-
03.12.2023 12:00 11 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) 3:3
- 12 кръг Д Марица (Марково) -:-
- 13 кръг Г Траките 2007 (Скутаре) -:-
- 14 кръг Д Юнайтед (Пловдив) -:-
- 15 кръг Г Академия Канарче (Браниполе) -:-
- 16 кръг Д Велд (Пловдив) -:-
- 17 кръг Г Спартак (Първенец) -:-
- 18 кръг Д СФК Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 19 кръг Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) -:-
- 20 кръг Д Марица II (Марково) -:-
- 21 кръг Д ФК Кърджали (Кърджали) -:-
- 22 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Секирово (кв.Секирово, Раковски) 10 3 2 5 27:42 11
9 Марица II (Марково) 11 2 2 7 21:40 8
10 СФК Спартак 1947 (Пловдив) 8 2 0 6 26:35 6
11 Пловдив сити (Пловдив) 11 1 3 7 17:55 6
12 Кронос 2016 (Пловдив) 10 0 2 8 16:69 2

Кронос 2016 (Пловдив)

ДПГ9: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 5) - група "Д"
Дата Фаза Противник Рез.
24.09.2023 10:00 1 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 2:13
01.10.2023 09:00 2 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 5:1
08.10.2023 11:00 3 кръг Д Секирово (кв.Секирово, Раковски) 3:4
15.10.2023 10:00 4 кръг Г Шипка 2018 (Асеновград) 2:3
22.10.2023 10:00 5 кръг Д Тракия 2004 (Пловдив) 2:1
29.10.2023 12:00 6 кръг Г Траките 2007 (Скутаре) 5:4
05.11.2023 11:00 7 кръг Д Академия Спартак (Пловдив) 4:7
12.11.2023 09:00 8 кръг Г Марица (Марково) 7:0
19.11.2023 13:00 9 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 1:6
- 10 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
- 11 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 12 кръг Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) -:-
- 13 кръг Д Шипка 2018 (Асеновград) -:-
- 14 кръг Г Тракия 2004 (Пловдив) -:-
- 15 кръг Д Траките 2007 (Скутаре) -:-
- 16 кръг Г Академия Спартак (Пловдив) -:-
- 17 кръг Д Марица (Марково) -:-
- 18 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Шипка 2018 (Асеновград) 9 5 0 4 33:31 15
5 Тракия 2004 (Пловдив) 8 5 0 3 26:30 15
6 Кронос 2016 (Пловдив) 9 4 0 5 31:39 12
7 Траките 2007 (Скутаре) 9 4 0 5 29:38 12
8 Академия Спартак (Пловдив) 7 2 0 5 26:34 6

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници