Велд (Пловдив)

BGSupporters форум

Велд (Пловдив)

ДПГ12: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 9) - група "Б"
Дата Фаза Противник Рез.
16.09.2023 11:30 1 кръг Г Тракия 06 (Стамболийски) 8:0
23.09.2023 12:45 2 кръг Д Свобода 2011 (Пещера) 12:0
30.09.2023 09:00 3 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 1:3
07.10.2023 10:15 4 кръг Д Марица (Марково) 0:3
14.10.2023 09:00 5 кръг Г Тракия 2004 (Пловдив) 4:0
- 6 кръг
почива
28.10.2023 10:15 7 кръг Д Лидер Пловдив (Ягодово) 0:2
09.12.2023 09:00 8 кръг Г Феникс (Пловдив) 5:1
11.11.2023 10:15 9 кръг Д Велд II (Пловдив) 5:1
18.11.2023 11:30 10 кръг Г Шипка 2018 (Асеновград) 4:1
25.11.2023 10:15 11 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 2:1
28.10.2023 10:15 12 кръг Г Барс (Пловдив) 7:0
03.12.2023 12:45 13 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 2:1
- 14 кръг Д Тракия 06 (Стамболийски) -:-
- 15 кръг Г Свобода 2011 (Пещера) -:-
- 16 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 17 кръг Г Марица (Марково) -:-
- 18 кръг Д Тракия 2004 (Пловдив) -:-
- 19 кръг
почива
- 20 кръг Г Лидер Пловдив (Ягодово) -:-
- 21 кръг Д Феникс (Пловдив) -:-
- 22 кръг Г Велд II (Пловдив) -:-
- 23 кръг Д Шипка 2018 (Асеновград) -:-
- 24 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
- 25 кръг Д Барс (Пловдив) -:-
- 26 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Лидер Пловдив (Ягодово) 12 9 2 1 59:21 29
2 Велд (Пловдив) 12 9 0 3 50:13 27
3 Спартак 1947 (Пловдив) 8 8 0 0 39:6 24
4 Тракия 2004 (Пловдив) 10 7 1 2 39:20 22
5 Марица (Марково) 11 6 2 3 36:14 20

Велд II (Пловдив)

ДПГ12: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 9) - група "Б"
Дата Фаза Противник Рез.
16.09.2023 12:45 1 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 0:4
23.09.2023 11:30 2 кръг Д Барс (Пловдив) 1:2
30.09.2023 12:45 3 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 0:10
07.10.2023 11:30 4 кръг Д Тракия 06 (Стамболийски) 6:1
14.10.2023 14:00 5 кръг Г Свобода 2011 (Пещера) 1:7
21.10.2023 15:15 6 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 0:9
28.10.2023 11:30 7 кръг Г Марица (Марково) 1:1
09.12.2023 12:45 8 кръг Д Тракия 2004 (Пловдив) 4:5
11.11.2023 10:15 9 кръг Г Велд (Пловдив) 1:5
18.11.2023 15:15 10 кръг Д Лидер Пловдив (Ягодово) 0:2
25.11.2023 09:00 11 кръг Г Феникс (Пловдив) 2:1
- 12 кръг
почива
03.12.2023 11:30 13 кръг Д Шипка 2018 (Асеновград) 2:1
- 14 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
- 15 кръг Г Барс (Пловдив) -:-
- 16 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) -:-
- 17 кръг Г Тракия 06 (Стамболийски) -:-
- 18 кръг Д Свобода 2011 (Пещера) -:-
- 19 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 20 кръг Д Марица (Марково) -:-
- 21 кръг Г Тракия 2004 (Пловдив) -:-
- 22 кръг Д Велд (Пловдив) -:-
- 23 кръг Г Лидер Пловдив (Ягодово) -:-
- 24 кръг Д Феникс (Пловдив) -:-
- 25 кръг
почива
- 26 кръг Г Шипка 2018 (Асеновград) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Свобода 2011 (Пещера) 12 5 1 6 37:47 16
8 Родопа Смолян (Смолян) 10 5 0 5 29:25 15
9 Велд II (Пловдив) 12 3 1 8 18:48 10
10 Шипка 2018 (Асеновград) 11 2 3 6 20:28 9
11 Барс (Пловдив) 12 3 0 9 20:49 9

Велд (Пловдив)

ДПГ11: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "Б"
Дата Фаза Противник Рез.
22.09.2023 10:00 1 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) 6:0
24.09.2023 09:00 2 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 5:0
01.10.2023 11:00 3 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 4:1
08.10.2023 10:00 4 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 2:0
15.10.2023 13:00 5 кръг Д ФК Кърджали (Кърджали) 7:1
22.10.2023 12:00 6 кръг Г ФА Карлово (Карлово) 4:2
29.10.2023 10:00 7 кръг Д Тракия 2004 (Пловдив) 2:1
05.11.2023 11:00 8 кръг Г Пълдин (Пловдив) 3:0
12.11.2023 11:00 9 кръг Д Пазарджик сити (Пазарджик) 4:0
- 10 кръг
почива
отложен 11 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) -:-
03.12.2023 12:00 12 кръг Г Родопа Смолян II (Смолян) 1:0
10.12.2023 13:00 13 кръг Д Металик 1938 (Сопот) 12:0
- 14 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) -:-
- 15 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 16 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 17 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 18 кръг Г ФК Кърджали (Кърджали) -:-
- 19 кръг Д ФА Карлово (Карлово) -:-
- 20 кръг Г Тракия 2004 (Пловдив) -:-
- 21 кръг Д Пълдин (Пловдив) -:-
- 22 кръг Г Пазарджик сити (Пазарджик) -:-
- 23 кръг
почива
- 24 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) -:-
- 25 кръг Д Родопа Смолян II (Смолян) -:-
- 26 кръг Г Металик 1938 (Сопот) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Велд (Пловдив) 11 11 0 0 50:5 33
2 Родопа Смолян (Смолян) 10 7 1 2 57:26 22
3 ФА Карлово (Карлово) 10 7 1 2 39:20 22
4 ФК Кърджали (Кърджали) 11 6 3 2 55:34 21
5 Марица 1921 (Пловдив) 11 6 1 4 45:41 19

Велд (Пловдив)

ДПГ11: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "В"
Дата Фаза Противник Рез.
16.09.2023 12:00 1 кръг Г Марица (Ясно поле) 8:1
23.09.2023 11:00 2 кръг Д ФКФА Сопот (Сопот) 7:2
30.09.2023 09:00 3 кръг Г Траките 2007 (Скутаре) 6:2
07.10.2023 09:00 4 кръг Д Лион 2017 (Пловдив) 11:0
14.10.2023 13:00 5 кръг Г Гигант (Съединение) 7:0
21.10.2023 10:00 6 кръг Д Секирово (кв.Секирово, Раковски) 2:0
28.10.2023 10:00 7 кръг Г Тракия 06 (Стамболийски) 5:1
отложен 8 кръг Г Левски (Карлово) -:-
11.11.2023 09:00 9 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 1:3
18.11.2023 13:00 10 кръг Г ФА Карлово (Карлово) 2:2
25.11.2023 09:00 11 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 3:1
- 12 кръг Д Марица (Ясно поле) -:-
- 13 кръг Г ФКФА Сопот (Сопот) -:-
- 14 кръг Д Траките 2007 (Скутаре) -:-
- 15 кръг Г Лион 2017 (Пловдив) -:-
- 16 кръг Д Гигант (Съединение) -:-
- 17 кръг Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) -:-
- 18 кръг Д Тракия 06 (Стамболийски) -:-
- 19 кръг Д Левски (Карлово) -:-
- 20 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) -:-
- 21 кръг Д ФА Карлово (Карлово) -:-
- 22 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Велд (Пловдив) 10 8 1 1 52:12 25
2 Траките 2007 (Скутаре) 10 7 1 2 47:15 22
3 Левски (Карлово) 8 6 2 0 40:11 20
4 Марица (Ясно поле) 9 5 0 4 29:34 15
5 Борислав 2009 (Първомай) 10 4 3 3 26:27 15

Велд (Пловдив)

ДПГ10: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "В"
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2023 17:00 1 кръг Д Тракия 2004 (Пловдив) 9:1
22.09.2023 17:00 2 кръг Г Кронос 2016 (Пловдив) 3:6
24.09.2023 18:00 3 кръг Д Улпия (Пловдив) 2:4
01.10.2023 16:00 4 кръг Г Свобода 2011 (Пещера) 1:7
08.10.2023 17:00 5 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) 10:3
15.10.2023 19:00 6 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) 5:2
22.10.2023 16:00 7 кръг Д ЕАЗ Перущица 2023 (Перущица) 5:6
отложен 8 кръг Д Спартак (Първенец) -:-
05.11.2023 18:00 9 кръг Г Реал (Пловдив) 6:2
12.11.2023 18:00 10 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 8:6
19.11.2023 18:00 11 кръг Г Шипка старс 2015 II (Асеновград) 4:5
отложен 12 кръг Д Вихър (Белозем) -:-
03.12.2023 16:00 13 кръг Г ФА Карлово (Карлово) 2:5
- 14 кръг Г Тракия 2004 (Пловдив) -:-
- 15 кръг Д Кронос 2016 (Пловдив) -:-
- 16 кръг Г Улпия (Пловдив) -:-
- 17 кръг Д Свобода 2011 (Пещера) -:-
- 18 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) -:-
- 19 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) -:-
- 20 кръг Г ЕАЗ Перущица 2023 (Перущица) -:-
- 21 кръг Г Спартак (Първенец) -:-
- 22 кръг Д Реал (Пловдив) -:-
- 23 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 24 кръг Д Шипка старс 2015 II (Асеновград) -:-
- 25 кръг Г Вихър (Белозем) -:-
- 26 кръг Д ФА Карлово (Карлово) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Улпия (Пловдив) 13 6 2 5 43:48 20
7 Вихър (Белозем) 11 5 1 5 32:37 16
8 Велд (Пловдив) 11 5 0 6 55:47 15
9 Шипка старс 2015 (Асеновград) 12 4 2 6 39:45 14
10 СКФ ЕАЗ Перущица 2023 (Перущица) 13 4 2 7 54:65 14

Велд (Пловдив)

ДПГ9: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 5) - група "В"
Дата Фаза Противник Рез.
24.09.2023 12:00 1 кръг Г Орлета (Пазарджик) 11:1
01.10.2023 13:00 2 кръг Д ФК Кърджали (Кърджали) 6:0
08.10.2023 10:00 3 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) 4:3
15.10.2023 13:00 4 кръг Г Пазарджик сити (Пазарджик) 6:0
22.10.2023 09:00 5 кръг Д СФК Спартак 1947 (Пловдив) 7:0
29.10.2023 09:00 6 кръг Г Академия Лион (Пловдив) 7:0
- 7 кръг
почива
12.11.2023 09:00 8 кръг Г Пълдин (Пловдив) 3:2
19.11.2023 11:00 9 кръг Д Сокол (Марково) 2:2
отложен 10 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) -:-
03.12.2023 10:00 11 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 4:1
- 12 кръг Д Орлета (Пазарджик) -:-
- 13 кръг Г ФК Кърджали (Кърджали) -:-
- 14 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) -:-
- 15 кръг Д Пазарджик сити (Пазарджик) -:-
- 16 кръг Г СФК Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 17 кръг Д Академия Лион (Пловдив) -:-
- 18 кръг
почива
- 19 кръг Д Пълдин (Пловдив) -:-
- 20 кръг Г Сокол (Марково) -:-
- 21 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) -:-
- 22 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Велд (Пловдив) 9 8 1 0 50:9 25
2 Шипка старс 2015 (Асеновград) 9 7 0 2 39:25 21
3 Сокол (Марково) 9 6 1 2 35:23 19
4 Асеновец 2005 (Асеновград) 9 6 0 3 36:24 18
5 ФК Кърджали (Кърджали) 9 5 0 4 31:25 15

Велд (Пловдив)

ДПГ9: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 5) - група "Г"
Дата Фаза Противник Рез.
24.09.2023 14:00 1 кръг Д Спартак (Първенец) 3:2
01.10.2023 13:00 2 кръг Г СФК Спартак 1947 (Пловдив) 5:1
08.10.2023 11:00 3 кръг Д Секирово (кв.Секирово, Раковски) 3:4
15.10.2023 13:00 4 кръг Г Марица II (Марково) 5:4
22.10.2023 14:00 5 кръг Д Кронос 2016 (Пловдив) 8:1
29.10.2023 12:00 6 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) 4:4
05.11.2023 09:00 7 кръг Д Марица (Марково) 0:8
12.11.2023 09:00 8 кръг Г Траките 2007 (Скутаре) 1:1
19.11.2023 14:00 9 кръг Д Юнайтед (Пловдив) 2:6
10.12.2023 09:00 10 кръг Г Академия Канарче (Браниполе) 5:11
03.12.2023 13:00 11 кръг Д ФК Кърджали (Кърджали) 0:3
- 12 кръг Г Спартак (Първенец) -:-
- 13 кръг Д СФК Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 14 кръг Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) -:-
- 15 кръг Д Марица II (Марково) -:-
- 16 кръг Г Кронос 2016 (Пловдив) -:-
- 17 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) -:-
- 18 кръг Г Марица (Марково) -:-
- 19 кръг Д Траките 2007 (Скутаре) -:-
- 20 кръг Г Юнайтед (Пловдив) -:-
- 21 кръг Д Академия Канарче (Браниполе) -:-
- 22 кръг Г ФК Кърджали (Кърджали) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Марица (Марково) 11 6 2 3 41:26 20
6 Траките 2007 (Скутаре) 10 4 2 4 27:29 14
7 Велд (Пловдив) 11 4 2 5 36:45 14
8 Секирово (кв.Секирово, Раковски) 10 3 2 5 27:42 11
9 Марица II (Марково) 11 2 2 7 21:40 8

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници