Реал (Пловдив)

BGSupporters форум

Реал (Пловдив)

Деца: Пловдив - Междуобластна група "А"
Дата Фаза Противник Рез.
11.09.2023 10:30 1 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) 0:3
16.09.2023 10:00 2 кръг Г Марица (Милево) 1:2
24.09.2023 10:30 3 кръг Д Левски (Карлово) 0:4
30.09.2023 10:00 4 кръг Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) 1:4
07.10.2023 14:00 5 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 0:7
15.10.2023 10:00 6 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 1:2
22.10.2023 10:00 7 кръг Г Юнайтед (Пловдив) 3:2
30.10.2023 10:00 8 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) 2:3
05.11.2023 10:00 9 кръг Г Лион 2017 (Пловдив) 7:2
12.11.2023 10:00 10 кръг Д Траките 2007 (Скутаре) 1:1
отложен 11 кръг Г Металик 1938 (Сопот) -:-
- 12 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) -:-
- 13 кръг Д Марица (Милево) -:-
- 14 кръг Г Левски (Карлово) -:-
- 15 кръг Д Секирово (кв.Секирово, Раковски) -:-
- 16 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) -:-
- 17 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
- 18 кръг Д Юнайтед (Пловдив) -:-
- 19 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) -:-
- 20 кръг Д Лион 2017 (Пловдив) -:-
- 21 кръг Г Траките 2007 (Скутаре) -:-
- 22 кръг Д Металик 1938 (Сопот) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Юнайтед (Пловдив) 11 3 2 6 19:27 11
9 Траките 2007 (Скутаре) 10 2 3 5 13:28 9
10 Реал (Пловдив) 10 2 1 7 16:30 7
11 Металик 1938 (Сопот) 10 1 1 8 7:22 4
12 Лион 2017 (Пловдив) 11 0 0 11 11:76 0

Реал (Пловдив)

Деца: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пловдив / Първи кръг
06.09.2023 12:00 - Д Кронос 2016 (Пловдив) 1:5

Реал (Пловдив)

ДПГ13: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
16.09.2023 16:30 1 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) 1:2
22.09.2023 15:15 2 кръг Д Тракия 06 (Стамболийски) 0:4
30.09.2023 15:30 3 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 0:6
08.10.2023 12:30 4 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) 2:0
16.10.2023 17:30 5 кръг Г Хисаря (Хисаря) 1:4
21.10.2023 13:30 6 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 2:0
04.11.2023 13:30 7 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 0:3
28.10.2023 13:30 8 кръг Д Житница (Житница) 2:7
11.11.2023 10:00 9 кръг Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) 3:4
- 10 кръг
почива
25.11.2023 10:00 11 кръг Г Юнайтед (Пловдив) -:-
- 12 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) -:-
- 13 кръг Г Тракия 06 (Стамболийски) -:-
- 14 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 15 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) -:-
- 16 кръг Д Хисаря (Хисаря) -:-
- 17 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 18 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 19 кръг Г Житница (Житница) -:-
- 20 кръг Д Секирово (кв.Секирово, Раковски) -:-
- 21 кръг
почива
- 22 кръг Д Юнайтед (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Тракия 06 (Стамболийски) 8 3 1 4 18:21 10
8 Пловдив 2015 (Пловдив) 10 3 1 6 16:44 10
9 Хисаря (Хисаря) 9 2 0 7 21:49 6
10 Реал (Пловдив) 9 2 0 7 11:30 6
11 Хебър 1918 (Пазарджик) 9 2 0 7 15:56 6

Реал (Пловдив)

ДПГ13: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2023 09:00 1 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) 0:11
24.09.2023 10:15 2 кръг Г Марица (Ясно поле) 1:1
01.10.2023 11:30 3 кръг Д СФК Раковски (Раковски) 5:0
08.10.2023 10:15 4 кръг Г Беломорец (Асеновград) 0:10
15.10.2023 09:00 5 кръг Д Траките 2007 (Скутаре) 1:5
22.10.2023 16:30 6 кръг Г Тракия 2004 (Пловдив) 0:3
29.10.2023 09:00 7 кръг Д Сокол (Марково) 0:1
05.11.2023 12:45 8 кръг Г Чепинец (Велинград) 0:3
12.11.2023 12:45 9 кръг Д Чепинец II (Велинград) 1:0
19.11.2023 15:15 10 кръг Г ФА Карлово (Карлово) 1:8
отложен 11 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) -:-
03.12.2023 10:15 12 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
10.12.2023 09:00 13 кръг Д Юнайтед (Пловдив) -:-
- 14 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) -:-
- 15 кръг Д Марица (Ясно поле) -:-
- 16 кръг Г СФК Раковски (Раковски) -:-
- 17 кръг Д Беломорец (Асеновград) -:-
- 18 кръг Г Траките 2007 (Скутаре) -:-
- 19 кръг Д Тракия 2004 (Пловдив) -:-
- 20 кръг Г Сокол (Марково) -:-
- 21 кръг Д Чепинец (Велинград) -:-
- 22 кръг Г Чепинец II (Велинград) -:-
- 23 кръг Д ФА Карлово (Карлово) -:-
- 24 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) -:-
- 25 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 26 кръг Г Юнайтед (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Локомотив 1926 (Пловдив) 9 3 1 5 30:35 10
10 Марица (Ясно поле) 10 2 2 6 15:36 8
11 Реал (Пловдив) 10 2 1 7 9:42 7
12 Чепинец II (Велинград) 8 1 1 6 7:27 4
13 СФК Раковски (Раковски) 10 1 0 9 11:70 3

Реал (Пловдив)

ДПГ12: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 9) - група "В"
Дата Фаза Противник Рез.
16.09.2023 10:15 1 кръг Г Спартак (Първенец) 10:0
23.09.2023 12:45 2 кръг Г Калояново (Калояново) 2:1
отложен 3 кръг Д Брестник 1948 (Брестник) -:-
07.10.2023 09:00 4 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 3:1
14.10.2023 10:15 5 кръг Д Академик (Пловдив) 2:1
21.10.2023 10:15 6 кръг Г Вихър (Белозем) 3:2
28.10.2023 12:45 7 кръг Д ФК Рудозем (Рудозем) 4:0
отложен 8 кръг Г ФК Хасково 2022 (Хасково) -:-
11.11.2023 10:15 9 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) 4:0
18.11.2023 10:15 10 кръг Г Юнайтед (Пловдив) 1:1
25.11.2023 11:30 11 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) 3:1
02.12.2023 14:00 12 кръг Г Шипка старс 2015 II (Асеновград) -:-
09.12.2023 16:30 13 кръг Д Тракия 2004 (Пловдив) -:-
- 14 кръг Д Спартак (Първенец) -:-
- 15 кръг Д Калояново (Калояново) -:-
- 16 кръг Г Брестник 1948 (Брестник) -:-
- 17 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 18 кръг Г Академик (Пловдив) -:-
- 19 кръг Д Вихър (Белозем) -:-
- 20 кръг Г ФК Рудозем (Рудозем) -:-
- 21 кръг Д ФК Хасково 2022 (Хасково) -:-
- 22 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) -:-
- 23 кръг Д Юнайтед (Пловдив) -:-
- 24 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) -:-
- 25 кръг Д Шипка старс 2015 II (Асеновград) -:-
- 26 кръг Г Тракия 2004 (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Шипка старс 2015 (Асеновград) 10 9 0 1 36:10 27
2 Реал (Пловдив) 9 8 1 0 32:7 25
3 Академик (Пловдив) 10 8 0 2 33:10 24
4 Юнайтед (Пловдив) 9 7 1 1 30:8 22
5 Калояново (Калояново) 10 6 0 4 37:16 18

Реал (Пловдив)

ДПГ11: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "Г"
Дата Фаза Противник Рез.
23.09.2023 11:00 1 кръг Д Траките 2007 (Скутаре) 2:3
30.09.2023 12:00 2 кръг Г ЕАЗ Перущица 2023 (Перущица) 8:1
07.10.2023 13:00 3 кръг Д СФК Раковски (Раковски) 13:1
14.10.2023 14:00 4 кръг Г Тракия 2004 (Пловдив) 0:10
21.10.2023 12:00 5 кръг Д ФК Хасково 1924 (Хасково) 3:9
28.10.2023 09:00 6 кръг Г СФК Спартак 1947 (Пловдив) 3:0
отложен 7 кръг Д Академия Канарче (Браниполе) -:-
11.11.2023 10:00 8 кръг Г Спартак (Първенец) 6:9
18.11.2023 09:00 9 кръг Д Атлетик (Куклен) 0:10
25.11.2023 09:00 10 кръг Д Брестник 1948 (Брестник) 10:4
02.12.2023 09:00 11 кръг Г Академия Лион (Пловдив) -:-
- 12 кръг Г Траките 2007 (Скутаре) -:-
- 13 кръг Д ЕАЗ Перущица 2023 (Перущица) -:-
- 14 кръг Г СФК Раковски (Раковски) -:-
- 15 кръг Д Тракия 2004 (Пловдив) -:-
- 16 кръг Г ФК Хасково 1924 (Хасково) -:-
- 17 кръг Д СФК Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 18 кръг Г Академия Канарче (Браниполе) -:-
- 19 кръг Д Спартак (Първенец) -:-
- 20 кръг Г Атлетик (Куклен) -:-
- 21 кръг Г Брестник 1948 (Брестник) -:-
- 22 кръг Д Академия Лион (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Атлетик (Куклен) 7 4 0 3 31:27 12
7 СКФ ЕАЗ Перущица 2023 (Перущица) 8 4 0 4 37:31 12
8 Реал (Пловдив) 9 4 0 5 45:47 12
9 Спартак (Първенец) 8 3 0 5 33:32 9
10 Брестник 1948 (Брестник) 9 2 0 7 15:56 6

Реал (Пловдив)

ДПГ10: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "В"
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2023 18:00 1 кръг Д Вихър (Белозем) 0:4
22.09.2023 16:00 2 кръг Г ФА Карлово (Карлово) 6:3
24.09.2023 17:00 3 кръг Д Тракия 2004 (Пловдив) 5:3
01.10.2023 18:00 4 кръг Г Кронос 2016 (Пловдив) 2:9
08.10.2023 18:00 5 кръг Д Улпия (Пловдив) 3:3
15.10.2023 16:00 6 кръг Г Свобода 2011 (Пещера) 1:6
22.10.2023 19:00 7 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) 7:3
29.10.2023 18:00 8 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) 3:7
05.11.2023 18:00 9 кръг Д Велд (Пловдив) 2:6
12.11.2023 16:00 10 кръг Г Спартак (Първенец) 2:5
19.11.2023 17:00 11 кръг Д ЕАЗ Перущица 2023 (Перущица) 1:7
отложен 12 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
03.12.2023 19:00 13 кръг Г Шипка старс 2015 II (Асеновград) -:-
- 14 кръг Г Вихър (Белозем) -:-
- 15 кръг Д ФА Карлово (Карлово) -:-
- 16 кръг Г Тракия 2004 (Пловдив) -:-
- 17 кръг Д Кронос 2016 (Пловдив) -:-
- 18 кръг Г Улпия (Пловдив) -:-
- 19 кръг Д Свобода 2011 (Пещера) -:-
- 20 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) -:-
- 21 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) -:-
- 22 кръг Г Велд (Пловдив) -:-
- 23 кръг Д Спартак (Първенец) -:-
- 24 кръг Г ЕАЗ Перущица 2023 (Перущица) -:-
- 25 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 26 кръг Д Шипка старс 2015 II (Асеновград) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 СКФ ЕАЗ Перущица 2023 (Перущица) 11 4 2 5 42:48 14
10 Шипка старс 2015 (Асеновград) 10 3 2 5 32:40 11
11 Реал (Пловдив) 11 3 1 7 32:56 10
12 Пловдив сити (Пловдив) 11 2 1 8 23:54 7
13 ФА Карлово (Карлово) 11 2 1 8 38:62 7

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници