Тракия 2004 (Пловдив)

BGSupporters форум

Тракия 2004 (Пловдив)

ДПГ13: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2023 12:45 1 кръг Г Чепинец (Велинград) 1:3
24.09.2023 12:45 2 кръг Д Чепинец II (Велинград) анл.
01.10.2023 16:30 3 кръг Г ФА Карлово (Карлово) 2:1
08.10.2023 16:30 4 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 5:2
15.10.2023 16:30 5 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 9:4
22.10.2023 16:30 6 кръг Д Реал (Пловдив) 3:0
29.10.2023 16:30 7 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) 2:2
05.11.2023 16:30 8 кръг Д Марица (Ясно поле) 3:1
12.11.2023 16:30 9 кръг Г СФК Раковски (Раковски) 7:0
19.11.2023 16:30 10 кръг Д Беломорец (Асеновград) 0:3
отложен 11 кръг Г Траките 2007 (Скутаре) -:-
03.12.2023 16:30 12 кръг Г Юнайтед (Пловдив) 4:2
10.12.2023 16:30 13 кръг Д Сокол (Марково) 5:1
10.03.2024 14:00 14 кръг Д Чепинец (Велинград) 0:1
17.03.2024 14:00 15 кръг Г Юнайтед (Пловдив) 8:0
24.03.2024 14:00 16 кръг Д Сокол (Марково) 5:1
31.03.2024 09:00 17 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) 2:4
07.04.2024 14:00 18 кръг Г Беломорец (Асеновград) 0:6
14.04.2024 09:00 19 кръг Д СФК Раковски (Раковски) 4:3
21.04.2024 12:45 20 кръг Г Марица (Ясно поле) 4:0
- 21 кръг
почива
25.05.2024 11:30 22 кръг Г Реал (Пловдив) 7:2
12.05.2024 12:45 23 кръг Д Велд (Пловдив) 2:4
19.05.2024 14:00 24 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) -:-
02.06.2024 15:15 26 кръг Г Чепинец II (Велинград) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Чепинец (Велинград) 20 18 1 1 75:12 55
2 Беломорец (Асеновград) 22 16 2 4 110:29 50
3 Тракия 2004 (Пловдив) 20 13 1 6 73:40 40
4 Пловдив сити (Пловдив) 20 11 5 4 73:23 38
5 ФА Карлово (Карлово) 17 12 2 3 74:25 38

Тракия 2004 (Пловдив)

ДПГ12: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 9) - група "А1"
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2023 14:00 1 кръг Г ФК Арда 1924 (Кърджали) 3:1
отложен 2 кръг Д Орлета (Пазарджик) -:-
01.10.2023 16:30 3 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) 4:6
08.10.2023 17:45 4 кръг Д Ботев (Пловдив) 1:8
15.10.2023 16:30 5 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 0:4
22.10.2023 15:15 6 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 9:1
05.11.2023 17:45 7 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 2:4
- 8 кръг
почива
19.11.2023 17:45 9 кръг Д Лион 2017 (Пловдив) 5:0
17.03.2024 14:00 10 кръг Г ФК Арда 1924 (Кърджали) 11:2
24.03.2024 16:30 11 кръг Д Орлета (Пазарджик) 2:1
31.03.2024 17:45 12 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) 0:3
07.04.2024 17:45 13 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) 2:2
14.04.2024 17:45 14 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 3:1
21.04.2024 14:00 15 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 2:1
28.04.2024 17:45 16 кръг Г Ботев 2002 (Пловдив) 2:2
- 17 кръг
почива
19.05.2024 17:45 18 кръг Д Лион 2017 (Пловдив) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Шипка старс 2015 (Асеновград) 14 11 1 2 43:29 34
2 Тракия 2004 (Пловдив) 15 8 2 5 49:36 26
3 Марица 1921 (Пловдив) 7 7 0 0 28:7 21
4 Ботев (Пловдив) 8 7 0 1 51:7 21
5 Орлета (Пазарджик) 13 6 1 6 28:25 19

Тракия 2004 (Пловдив)

ДПГ12: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 9) - група "Б"
Дата Фаза Противник Рез.
16.09.2023 15:15 1 кръг Г Свобода 2011 (Пещера) 10:2
отложен 2 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) -:-
30.09.2023 11:30 3 кръг Г Марица (Марково) 3:0
- 4 кръг
почива
14.10.2023 09:00 5 кръг Д Велд (Пловдив) 0:4
21.10.2023 09:00 6 кръг Г Лидер Пловдив (Ягодово) 3:5
отложен 7 кръг Д Феникс (Пловдив) -:-
09.12.2023 12:45 8 кръг Г Велд II (Пловдив) 5:4
11.11.2023 14:00 9 кръг Д Шипка 2018 (Асеновград) 1:1
18.11.2023 10:15 10 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 3:1
25.11.2023 11:30 11 кръг Д Барс (Пловдив) 5:1
02.12.2023 14:00 12 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 6:2
03.12.2023 14:00 13 кръг Д Тракия 06 (Стамболийски) 3:0
09.03.2024 15:15 14 кръг Д Свобода 2011 (Пещера) 4:0
16.03.2024 09:00 15 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 2:14
23.03.2024 11:30 16 кръг Д Марица (Марково) 1:7
- 17 кръг
почива
06.04.2024 09:00 18 кръг Г ФА Карлово (Карлово) 1:7
13.04.2024 09:00 19 кръг Д Лидер Пловдив (Ягодово) 12:0
20.04.2024 09:00 20 кръг Г Феникс (Пловдив) 1:3
27.04.2024 09:00 21 кръг Д Велд (Пловдив) 0:3
01.05.2024 14:00 22 кръг Г Шипка 2018 (Асеновград) 4:7
11.05.2024 10:15 23 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 1:2
18.05.2024 11:30 24 кръг Г Барс (Пловдив) 1:9
25.05.2024 14:00 25 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 2:3
01.06.2024 14:00 26 кръг Г Тракия 06 (Стамболийски) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Свобода 2011 (Пещера) 23 9 2 12 62:81 29
7 Асеновец 2005 (Асеновград) 22 9 2 11 48:48 29
8 Тракия 2004 (Пловдив) 21 9 1 11 68:75 28
9 ФА Карлово (Карлово) 9 7 1 1 43:9 22
10 Шипка 2018 (Асеновград) 22 6 4 12 34:57 22

Тракия 2004 (Пловдив)

ДПГ12: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 9) - група "В"
Дата Фаза Противник Рез.
16.09.2023 09:00 1 кръг Д Брестник 1948 (Брестник) 3:2
23.09.2023 15:15 2 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 0:6
30.09.2023 09:00 3 кръг Д Академик (Пловдив) 0:6
07.10.2023 16:30 4 кръг Г Вихър (Белозем) 5:3
14.10.2023 11:30 5 кръг Д ФК Рудозем (Рудозем) 2:2
21.10.2023 12:45 6 кръг Г ФК Хасково 2022 (Хасково) 0:3
28.10.2023 09:00 7 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) 5:5
10.12.2023 09:00 8 кръг Г Юнайтед (Пловдив) 2:2
11.11.2023 16:30 9 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) 1:2
18.11.2023 16:30 10 кръг Г Шипка старс 2015 II (Асеновград) 3:0
25.11.2023 15:15 11 кръг Д Калояново (Калояново) 1:6
02.12.2023 09:00 12 кръг Д Спартак (Първенец) 6:4
09.12.2023 16:30 13 кръг Г Реал (Пловдив) 6:1
09.03.2024 09:00 14 кръг Г Брестник 1948 (Брестник) 1:5
16.03.2024 10:15 15 кръг Д Реал (Пловдив) 0:7
23.03.2024 09:00 16 кръг Г Спартак (Първенец) 2:5
30.03.2024 10:15 17 кръг Г ФК Хасково 2022 (Хасково) 1:5
06.04.2024 12:45 18 кръг Д Атлетик (Куклен) 5:1
13.04.2024 14:00 19 кръг Г ФК Рудозем (Рудозем) 3:1
20.04.2024 15:15 20 кръг Д Юнайтед (Пловдив) 0:9
27.04.2024 14:00 21 кръг Г Калояново (Калояново) 1:3
11.05.2024 15:15 22 кръг Д Вихър (Белозем) 0:2
18.05.2024 15:15 23 кръг Г Академик (Пловдив) 1:8
25.05.2024 15:15 24 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 1:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Шипка старс 2015 (Асеновград) 13 11 1 1 46:13 34
8 Вихър (Белозем) 23 8 0 15 48:74 24
9 Тракия 2004 (Пловдив) 24 7 3 14 49:92 24
10 Брестник 1948 (Брестник) 24 7 2 15 56:75 23
11 Спартак (Първенец) 22 6 0 16 43:103 18

Тракия 2004 (Пловдив)

ДПГ12: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 9) - група "А2"
Дата Фаза Противник Рез.
17.03.2024 11:30 10 кръг Г ФА Карлово (Карлово) 4:3
24.03.2024 12:45 11 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) 1:4
31.03.2024 10:15 12 кръг Г Академик (Пловдив) 1:5
07.04.2024 11:30 13 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 2:3
14.04.2024 12:45 14 кръг Г Бригада 2010 (Димитровград) 1:3
21.04.2024 10:15 15 кръг Д Чавдар (Пловдив) 5:0
28.04.2024 11:30 16 кръг Г Кронос 2016 (Пловдив) 1:3
- 17 кръг
почива
19.05.2024 09:00 18 кръг Д Ботев II (Пловдив) 2:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Кронос 2016 (Пловдив) 8 2 2 4 17:28 8
10 Шипка старс 2015 (Асеновград) 7 2 0 5 12:17 6
11 Тракия 2004 (Пловдив) 8 2 0 6 17:25 6
12 ФК Арда 1924 II (Кърджали) 7 1 0 6 5:41 3
13 Чавдар (Пловдив) 16 0 2 14 9:91 2
ДПГ11: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "Б"
Дата Фаза Противник Рез.
отложен 1 кръг Г Пазарджик сити (Пазарджик) -:-
- 2 кръг
почива
01.10.2023 13:00 3 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 4:6
08.10.2023 13:00 4 кръг Д Родопа Смолян II (Смолян) 8:4
15.10.2023 14:00 5 кръг Г Металик 1938 (Сопот) 3:0
22.10.2023 10:00 6 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) 3:0
29.10.2023 10:00 7 кръг Г Велд (Пловдив) 1:2
05.11.2023 09:00 8 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 3:7
12.11.2023 10:00 9 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 6:1
19.11.2023 11:00 10 кръг Д ФК Кърджали (Кърджали) 3:10
31.03.2024 12:00 11 кръг Г ФА Карлово (Карлово) 2:3
03.12.2023 09:00 12 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 0:7
10.12.2023 10:00 13 кръг Д Пълдин (Пловдив) 6:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
11 Хебър 1918 (Пазарджик) 19 5 1 13 62:73 16
12 Пазарджик сити (Пазарджик) 21 5 1 15 40:77 16
13 Тракия 2004 (Пловдив) 11 5 0 6 39:41 15
14 Металик 1938 (Сопот) 11 1 0 10 13:77 3
15 Кючук Париж (Пловдив) 11 1 0 10 23:90 3

Тракия 2004 (Пловдив)

ДПГ11: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "Г"
Дата Фаза Противник Рез.
отложен 1 кръг Г СФК Спартак 1947 (Пловдив) -:-
30.09.2023 14:00 2 кръг Д Академия Канарче (Браниполе) 2:5
07.10.2023 14:00 3 кръг Г Спартак (Първенец) 5:4
14.10.2023 14:00 4 кръг Д Реал (Пловдив) 10:0
21.10.2023 14:00 5 кръг Г Брестник 1948 (Брестник) 6:0
отложен 6 кръг Д Академия Лион (Пловдив) -:-
09.12.2023 13:00 7 кръг Г Траките 2007 (Скутаре) 3:3
11.11.2023 14:00 8 кръг Д ЕАЗ Перущица 2023 (Перущица) 2:8
18.11.2023 14:00 9 кръг Г СФК Раковски (Раковски) 4:0
25.11.2023 14:00 10 кръг Г Атлетик (Куклен) 7:2
02.12.2023 14:00 11 кръг Д ФК Хасково 1924 (Хасково) 1:7
16.03.2024 14:00 12 кръг Г Спартак (Първенец) 6:4
23.03.2024 13:00 13 кръг Д Реал (Пловдив) 6:2
30.03.2024 15:00 14 кръг Г Металик 1938 (Сопот) 7:1
06.04.2024 15:00 15 кръг Д Академия Лион (Пловдив) 10:0
13.04.2024 09:00 16 кръг Г Траките 2007 (Скутаре) 1:5
20.04.2024 10:00 17 кръг Д ЕАЗ Перущица 2023 (Перущица) 5:1
27.04.2024 10:00 18 кръг Г СФК Раковски (Раковски) 2:4
01.05.2024 11:00 19 кръг Д Траките 2007 II (Скутаре) 2:2
11.05.2024 12:00 20 кръг Г ФК Хасково 1924 (Хасково) 7:4
20.05.2024 13:00 23 кръг Г СФК Спартак 1947 (Пловдив) 2:3
01.05.2024 09:00 24 кръг Д Житница (Житница) 6:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 СФК Спартак 1947 (Пловдив) 21 13 1 7 79:43 40
4 Траките 2007 (Скутаре) 20 12 4 4 91:40 40
5 Тракия 2004 (Пловдив) 20 12 2 6 94:55 38
6 Реал (Пловдив) 22 12 0 10 107:92 36
7 Спартак (Първенец) 20 11 0 9 100:65 33

Тракия 2004 (Пловдив)

ДПГ10: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "В"
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2023 17:00 1 кръг Г Велд (Пловдив) 1:9
отложен 2 кръг Д Спартак (Първенец) -:-
24.09.2023 17:00 3 кръг Г Реал (Пловдив) 3:5
01.10.2023 19:00 4 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 0:9
08.10.2023 18:00 5 кръг Г Шипка старс 2015 II (Асеновград) 2:3
15.10.2023 17:00 6 кръг Д Вихър (Белозем) 3:8
22.10.2023 17:00 7 кръг Г ФА Карлово (Карлово) 5:5
29.10.2023 17:00 8 кръг Г ЕАЗ Перущица 2023 (Перущица) 1:7
05.11.2023 19:00 9 кръг Д Кронос 2016 (Пловдив) 2:7
12.11.2023 18:00 10 кръг Г Улпия (Пловдив) 3:4
19.11.2023 16:00 11 кръг Д Свобода 2011 (Пещера) 0:4
отложен 12 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) -:-
03.12.2023 18:00 13 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) 3:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 СКФ ЕАЗ Перущица 2023 (Перущица) 13 4 2 7 54:65 14
11 Реал (Пловдив) 13 3 1 9 38:69 10
12 ФА Карлово (Карлово) 13 3 1 9 45:70 10
13 Пловдив сити (Пловдив) 11 2 1 8 23:54 7
14 Тракия 2004 (Пловдив) 11 1 1 9 23:62 4

Тракия 2004 (Пловдив)

ДПГ9: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 5) - група "Б"
Дата Фаза Противник Рез.
отложен 1 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) -:-
01.10.2023 09:00 2 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) 3:0
08.10.2023 10:00 3 кръг Г Пловдив сити II (Пловдив) 7:4
15.10.2023 11:00 4 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 4:0
22.10.2023 12:00 5 кръг Г ФК Хасково 2022 (Хасково) 3:0
отложен 6 кръг Д Ботев 2002 (Пловдив) -:-
05.11.2023 09:00 7 кръг Г Кронос 2016 (Пловдив) 5:1
12.11.2023 10:00 8 кръг Д Бригада 2010 (Димитровград) 5:3
19.11.2023 10:00 9 кръг Г Марица (Ясно поле) 3:4
отложен 10 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) -:-
03.12.2023 09:00 11 кръг Г Лион 2017 (Пловдив) 2:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Марица (Ясно поле) 9 9 0 0 53:8 27
2 Тракия 2004 (Пловдив) 8 7 0 1 32:12 21
3 Бригада 2010 (Димитровград) 10 7 0 3 49:28 21
4 Спартак 1947 (Пловдив) 9 6 0 3 38:20 18
5 Кронос 2016 (Пловдив) 11 5 1 5 37:37 16

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници