ФА Карлово (Карлово)

BGSupporters форум

ФА Карлово (Карлово)

ДПГ13: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2023 15:15 1 кръг Д Беломорец (Асеновград) 3:1
24.09.2023 15:15 2 кръг Г Траките 2007 (Скутаре) 3:3
01.10.2023 16:30 3 кръг Д Тракия 2004 (Пловдив) 1:2
08.10.2023 11:30 4 кръг Г Сокол (Марково) 2:0
15.10.2023 14:00 5 кръг Д Чепинец (Велинград) 1:4
22.10.2023 14:00 6 кръг Г Чепинец II (Велинград) 9:1
отложен 7 кръг Д Юнайтед (Пловдив) -:-
05.11.2023 15:15 8 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 4:1
отложен 9 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
19.11.2023 15:15 10 кръг Д Реал (Пловдив) 8:1
отложен 11 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) -:-
отложен 12 кръг Д Марица (Ясно поле) -:-
10.12.2023 11:30 13 кръг Г СФК Раковски (Раковски) 10:0
10.03.2024 15:15 14 кръг Г Беломорец (Асеновград) 1:1
17.03.2024 10:15 15 кръг Д СФК Раковски (Раковски) 6:1
24.03.2024 09:00 16 кръг Г Марица (Ясно поле) 7:1
- 17 кръг
почива
07.04.2024 10:15 18 кръг Г Реал (Пловдив) 5:1
14.04.2024 12:45 19 кръг Д Велд (Пловдив) 1:4
21.04.2024 11:30 20 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 6:2
25.05.2024 12:45 22 кръг Д Чепинец II (Велинград) -:-
12.05.2024 15:15 23 кръг Г Чепинец (Велинград) 2:1
19.05.2024 11:30 24 кръг Д Юнайтед (Пловдив) -:-
26.05.2024 11:30 25 кръг Г Тракия 2004 (Пловдив) -:-
02.06.2024 12:45 26 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Тракия 2004 (Пловдив) 19 12 1 6 66:38 37
4 Пловдив сити (Пловдив) 19 10 5 4 71:23 35
5 ФА Карлово (Карлово) 16 11 2 3 69:24 35
6 Сокол (Марково) 17 8 0 9 45:49 24
7 Траките 2007 (Скутаре) 11 7 2 2 43:13 23

ФА Карлово (Карлово)

ДПГ12: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 9) - група "А2"
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2023 10:15 1 кръг Д Ботев 2002 (Пловдив) 0:5
24.09.2023 11:30 2 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) 4:2
- 3 кръг
почива
08.10.2023 11:30 4 кръг Д ФК Арда 1924 II (Кърджали) 9:0
15.10.2023 11:30 5 кръг Г Ботев II (Пловдив) 1:2
22.10.2023 10:15 6 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 1:5
05.11.2023 11:30 7 кръг Г Бригада 2010 (Димитровград) 5:3
12.11.2023 11:30 8 кръг Д Чавдар (Пловдив) 7:1
19.11.2023 10:15 9 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) 1:2
17.03.2024 11:30 10 кръг Д Тракия 2004 (Пловдив) 3:4
24.03.2024 11:30 11 кръг Г Ботев II (Пловдив) 0:3
- 12 кръг
почива
07.04.2024 12:45 13 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) 3:1
14.04.2024 11:30 14 кръг Г Академик (Пловдив) 2:2
21.04.2024 12:45 15 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 1:0
28.04.2024 12:45 16 кръг Г Бригада 2010 (Димитровград) 2:3
12.05.2024 12:45 17 кръг Д Чавдар (Пловдив) 5:0
19.05.2024 12:45 18 кръг Г Кронос 2016 (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Ботев II (Пловдив) 15 9 2 4 57:18 29
3 Бригада 2010 (Димитровград) 14 8 1 5 37:27 25
4 ФА Карлово (Карлово) 15 7 1 7 44:33 22
5 Ботев 2002 (Пловдив) 8 6 1 1 43:13 19
6 Пловдив 2015 (Пловдив) 8 5 2 1 30:12 17

ФА Карлово (Карлово)

ДПГ12: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 9) - група "Б"
Дата Фаза Противник Рез.
16.03.2024 12:45 15 кръг Г Свобода 2011 (Пещера) 6:0
23.03.2024 09:00 16 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 1:5
30.03.2024 10:15 17 кръг Г Марица (Марково) 1:1
06.04.2024 09:00 18 кръг Д Тракия 2004 (Пловдив) 7:1
- 19 кръг
почива
27.04.2024 11:30 21 кръг Д Феникс (Пловдив) 8:1
01.05.2024 10:15 22 кръг Г Велд (Пловдив) 7:0
11.05.2024 11:30 23 кръг Д Шипка 2018 (Асеновград) 4:0
18.05.2024 10:15 24 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 4:0
25.05.2024 09:00 25 кръг Д Барс (Пловдив) -:-
01.06.2024 12:45 26 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Тракия 2004 (Пловдив) 20 9 1 10 66:72 28
9 Барс (Пловдив) 22 6 2 14 41:78 20
10 ФА Карлово (Карлово) 8 6 1 1 38:8 19
11 Шипка 2018 (Асеновград) 21 5 4 12 32:57 19
12 Феникс (Пловдив) 18 5 1 12 29:58 16

ФА Карлово (Карлово)

ДПГ11: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "А"
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
30.09.2023 12:00 2 кръг Д ФК Арда 1924 (Кърджали) 3:0
07.10.2023 13:00 3 кръг Г Орлета (Пазарджик) 7:0
14.10.2023 13:00 4 кръг Д СФК Раковски (Раковски) 13:0
21.10.2023 13:00 5 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) 3:0
28.10.2023 13:00 6 кръг Д Ботев (Пловдив) 3:4
18.11.2023 11:00 7 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 4:3
11.11.2023 12:00 8 кръг Д Ботев 2002 (Пловдив) 11:1
18.11.2023 13:00 9 кръг Г Лидер Пловдив (Ягодово) 13:1
25.11.2023 11:00 10 кръг Д Кронос 2016 (Пловдив) 4:2
02.12.2023 12:00 11 кръг Г Беломорец (Асеновград) 2:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Ботев (Пловдив) 10 9 0 1 50:11 27
2 ФА Карлово (Карлово) 10 8 0 2 63:14 24
3 Ботев 2002 (Пловдив) 10 6 0 4 37:38 18
4 Кронос 2016 (Пловдив) 10 4 4 2 36:18 16
5 Хебър 1918 (Пазарджик) 9 5 1 3 37:21 16

ФА Карлово (Карлово)

ДПГ11: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "Б"
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
24.09.2023 13:00 2 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 1:2
01.10.2023 14:00 3 кръг Г Родопа Смолян II (Смолян) 6:0
08.10.2023 14:00 4 кръг Д Металик 1938 (Сопот) 2:1
15.10.2023 15:00 5 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) 7:1
22.10.2023 12:00 6 кръг Д Велд (Пловдив) 2:4
29.10.2023 11:00 7 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 7:4
05.11.2023 12:00 8 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 4:4
12.11.2023 13:00 9 кръг Г ФК Кърджали (Кърджали) 3:2
19.11.2023 10:00 10 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 6:2
отложен 11 кръг Д Тракия 2004 (Пловдив) -:-
отложен 12 кръг Г Пълдин (Пловдив) -:-
10.12.2023 14:00 13 кръг Д Пазарджик сити (Пазарджик) 1:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Велд (Пловдив) 11 11 0 0 50:5 33
2 Родопа Смолян (Смолян) 10 7 1 2 57:26 22
3 ФА Карлово (Карлово) 10 7 1 2 39:20 22
4 ФК Кърджали (Кърджали) 11 6 3 2 55:34 21
5 Марица 1921 (Пловдив) 11 6 1 4 45:41 19

ФА Карлово (Карлово)

ДПГ11: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "В"
Дата Фаза Противник Рез.
16.09.2023 14:00 1 кръг Д Левски (Карлово) -:-
23.09.2023 14:00 2 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 1:5
30.09.2023 13:00 3 кръг Г Марица (Ясно поле) 1:6
07.10.2023 14:00 4 кръг Д ФКФА Сопот (Сопот) -:-
14.10.2023 14:00 5 кръг Г Траките 2007 (Скутаре) 1:9
21.10.2023 14:00 6 кръг Д Лион 2017 (Пловдив) 3:3
28.10.2023 13:00 7 кръг Г Гигант (Съединение) 0:4
отложен 8 кръг Д Секирово (кв.Секирово, Раковски) -:-
11.11.2023 11:00 9 кръг Г Тракия 06 (Стамболийски) 1:0
18.11.2023 13:00 10 кръг Д Велд (Пловдив) 2:2
25.11.2023 12:00 11 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 0:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Асеновец 2005 (Асеновград) 10 3 2 5 18:17 11
9 ФКФА Сопот (Сопот) 6 3 1 2 13:15 10
10 Секирово (кв.Секирово, Раковски) 9 1 2 6 11:24 5
11 ФА Карлово (Карлово) 8 1 2 5 9:31 5
12 Лион 2017 (Пловдив) 10 0 2 8 8:52 2

ФА Карлово (Карлово)

ДПГ10: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "В"
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2023 16:00 1 кръг Г Спартак (Първенец) 4:8
22.09.2023 16:00 2 кръг Д Реал (Пловдив) 3:6
24.09.2023 16:00 3 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 2:8
01.10.2023 16:00 4 кръг Д Шипка старс 2015 II (Асеновград) 2:5
08.10.2023 16:00 5 кръг Г Вихър (Белозем) 3:4
15.10.2023 16:00 6 кръг Г ЕАЗ Перущица 2023 (Перущица) 7:4
22.10.2023 17:00 7 кръг Д Тракия 2004 (Пловдив) 5:5
29.10.2023 16:00 8 кръг Г Кронос 2016 (Пловдив) 3:8
05.11.2023 17:00 9 кръг Д Улпия (Пловдив) 5:1
12.11.2023 16:00 10 кръг Г Свобода 2011 (Пещера) 1:6
19.11.2023 16:00 11 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) 3:7
10.12.2023 13:00 12 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) 2:6
03.12.2023 16:00 13 кръг Д Велд (Пловдив) 5:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 СКФ ЕАЗ Перущица 2023 (Перущица) 13 4 2 7 54:65 14
11 Реал (Пловдив) 13 3 1 9 38:69 10
12 ФА Карлово (Карлово) 13 3 1 9 45:70 10
13 Пловдив сити (Пловдив) 11 2 1 8 23:54 7
14 Тракия 2004 (Пловдив) 11 1 1 9 23:62 4

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници