Академик (Пловдив)

BGSupporters форум

Академик (Пловдив)

Квалификации за Елитна група (U-15)
Дата Фаза Противник Рез.
Финали
10.06.2024 17:30 - Д Приказките (Добрич) 4:0
Деца: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
05.10.2023 14:00 1-ви мач Г Ботев (Пловдив) 5:1
12.10.2023 16:00 реванш Д Ботев (Пловдив) 2:0
1/4 финали
15.11.2023 13:00 1-ви мач Г Славия 1913 (София) 1:2
21.11.2023 13:00 реванш Д Славия 1913 (София) 0:1
Деца: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пловдив / Първи кръг
06.09.2023 11:30 - Г Марица 1921 (Пловдив) 7:1
Област Пловдив / Финали
13.09.2023 11:00 - Д Ботев (Пловдив) 4:0
Деца "Б": Пловдив - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
27.08.2023 11:30 1 кръг Д Звезденбург (Бургас) 5:0
01.09.2023 10:45 2 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 4:1
10.02.2024 09:30 3 кръг Г Ботев (Пловдив) 1:1
17.09.2023 16:00 4 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 3:0
24.09.2023 09:00 5 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 2:2
01.10.2023 09:00 6 кръг Д Кронос 2016 (Пловдив) 3:1
18.10.2023 15:30 7 кръг Г ФК Кърджали (Кърджали) 4:0
15.10.2023 10:00 8 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 6:1
22.10.2023 10:00 9 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 3:1
28.10.2023 09:30 10 кръг Д Чавдар (Пловдив) 10:0
04.11.2023 10:30 11 кръг Г Берое (Стара Загора) 2:0
10.11.2023 12:00 12 кръг Д Бургас спорт (Бургас) 5:0
28.11.2023 14:00 13 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 7:1
24.11.2023 14:30 14 кръг Д Локомотив (Стара Загора) 7:0
02.12.2023 13:00 15 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 3:1
17.02.2024 13:00 16 кръг Г Звезденбург (Бургас) 0:0
24.02.2024 10:00 17 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 3:0
09.05.2024 16:00 18 кръг Д Ботев (Пловдив) 4:0
09.03.2024 10:00 19 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 2:0
16.03.2024 12:30 20 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 1:3
23.03.2024 11:00 21 кръг Г Кронос 2016 (Пловдив) 1:0
31.03.2024 13:00 22 кръг Д ФК Кърджали (Кърджали) 2:1
05.04.2024 15:30 23 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 6:0
13.04.2024 17:30 24 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 4:1
20.04.2024 18:00 25 кръг Г Чавдар (Пловдив) 9:0
27.04.2024 11:00 26 кръг Д Берое (Стара Загора) 4:0
03.05.2024 12:00 27 кръг Г Бургас спорт (Бургас) 2:1
13.05.2024 15:00 28 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 6:0
16.04.2024 14:00 29 кръг Г Локомотив (Стара Загора) 4:0
26.05.2024 10:45 30 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 3:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Локомотив 1926 (Пловдив) 30 27 2 1 160:22 83
2 Академик (Пловдив) 30 26 3 1 116:16 81
3 Ботев (Пловдив) 30 21 4 5 130:36 67
4 Звезденбург (Бургас) 30 16 6 8 73:43 54
5 Нефтохимик 1962 (Бургас) 30 17 2 11 85:43 53

Академик (Пловдив)

ДПГ13: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
17.03.2024 17:30 12 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) 2:4
23.03.2024 10:00 13 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) 1:2
30.03.2024 15:45 14 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 1:1
06.04.2024 13:30 15 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 0:11
13.04.2024 15:30 16 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 0:2
21.04.2024 13:30 17 кръг Д Юнайтед (Пловдив) 0:5
27.04.2024 09:00 18 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 0:5
12.05.2024 15:15 19 кръг Д Ботев (Пловдив) 0:5
18.05.2024 12:30 20 кръг Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) 2:5
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Марица 1921 (Пловдив) 9 4 0 5 13:12 12
11 Тракия 06 (Стамболийски) 9 3 1 5 19:25 10
12 Хисаря (Хисаря) 10 2 0 8 22:59 6
13 Реал (Пловдив) 10 2 0 8 14:36 6
14 Академик (Пловдив) 9 0 1 8 6:40 1

Академик (Пловдив)

ДПГ12: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 9) - група "В"
Дата Фаза Противник Рез.
16.09.2023 15:15 1 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) 0:3
23.09.2023 10:15 2 кръг Д Шипка старс 2015 II (Асеновград) 7:0
30.09.2023 09:00 3 кръг Г Тракия 2004 (Пловдив) 6:0
07.10.2023 15:15 4 кръг Д Спартак (Първенец) 8:1
14.10.2023 10:15 5 кръг Г Реал (Пловдив) 1:2
21.10.2023 09:00 6 кръг Д Брестник 1948 (Брестник) 2:0
28.10.2023 10:15 7 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 3:1
10.12.2023 14:00 8 кръг Г Калояново (Калояново) 5:0
11.11.2023 15:15 9 кръг Д Вихър (Белозем) 1:0
18.11.2023 14:00 10 кръг Г ФК Рудозем (Рудозем) 3:2
25.11.2023 12:45 11 кръг Д ФК Хасково 2022 (Хасково) 2:1
02.12.2023 16:30 12 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) 7:0
09.12.2023 09:00 13 кръг Д Юнайтед (Пловдив) 4:0
09.03.2024 15:15 14 кръг Д ФК Рудозем (Рудозем) 3:0
16.03.2024 15:15 15 кръг Г Юнайтед (Пловдив) 6:4
23.03.2024 15:15 16 кръг Д Калояново (Калояново) 4:3
30.03.2024 15:15 17 кръг Г Вихър (Белозем) 8:1
06.04.2024 11:30 18 кръг Д ФК Хасково 2022 (Хасково) 6:9
13.04.2024 15:15 19 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 4:0
20.04.2024 09:00 20 кръг Г Брестник 1948 (Брестник) 4:1
27.04.2024 09:00 21 кръг Д Реал (Пловдив) 1:6
22.05.2024 18:15 22 кръг Г Спартак (Първенец) 2:2
18.05.2024 15:15 23 кръг Д Тракия 2004 (Пловдив) 8:1
25.05.2024 09:00 24 кръг Г Атлетик (Куклен) 7:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Реал (Пловдив) 24 21 2 1 112:26 65
2 Академик (Пловдив) 24 19 1 4 102:39 58
3 ФК Хасково 2022 (Хасково) 24 16 0 8 90:62 48
4 Юнайтед (Пловдив) 23 15 2 6 76:42 47
5 Калояново (Калояново) 23 13 0 10 83:41 39

Академик (Пловдив)

ДПГ12: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 9) - група "А2"
Дата Фаза Противник Рез.
17.03.2024 09:00 10 кръг Д Чавдар (Пловдив) 2:2
24.03.2024 10:15 11 кръг Г Кронос 2016 (Пловдив) 2:1
31.03.2024 10:15 12 кръг Д Тракия 2004 (Пловдив) 5:1
07.04.2024 09:00 13 кръг Г Ботев II (Пловдив) 1:4
14.04.2024 11:30 14 кръг Д ФА Карлово (Карлово) 2:2
21.04.2024 11:30 15 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) 3:0
- 16 кръг
почива
12.05.2024 10:15 17 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 2:4
19.05.2024 11:30 18 кръг Г Бригада 2010 (Димитровград) 2:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Ботев 2002 (Пловдив) 8 6 1 1 43:13 19
6 Пловдив 2015 (Пловдив) 8 5 2 1 30:12 17
7 Академик (Пловдив) 8 4 2 2 19:15 14
8 Пловдив сити (Пловдив) 8 3 1 4 21:24 10
9 Кронос 2016 (Пловдив) 8 2 2 4 17:28 8

Академик (Пловдив)

ДПГ10: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "А"
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2023 09:00 1 кръг Д Ботев 2002 (Пловдив) 7:2
22.09.2023 11:00 2 кръг Г ФК Кърджали (Кърджали) 1:5
24.09.2023 09:00 3 кръг Д Кронос 2016 (Пловдив) 1:8
01.10.2023 09:00 4 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) 3:5
08.10.2023 15:00 5 кръг Д ФК Арда 1924 (Кърджали) 5:4
15.10.2023 15:00 6 кръг Г Орлета (Пазарджик) 5:5
22.10.2023 14:00 7 кръг Д Родопа Смолян II (Смолян) 8:1
29.10.2023 13:00 8 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 2:7
05.11.2023 10:00 9 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) 2:7
отложен 10 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
19.11.2023 12:00 11 кръг Г Бригада 2010 (Димитровград) 4:4
10.12.2023 09:00 12 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 1:11
03.12.2023 15:00 13 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 2:4
10.03.2024 09:00 14 кръг Г Ботев 2002 (Пловдив) 6:5
17.03.2024 11:00 15 кръг Д ФК Кърджали (Кърджали) 2:4
24.03.2024 09:00 16 кръг Г Кронос 2016 (Пловдив) 0:6
31.03.2024 09:00 17 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) 1:2
07.04.2024 15:00 18 кръг Г ФК Арда 1924 (Кърджали) 3:0
14.04.2024 15:00 19 кръг Д Орлета (Пазарджик) 5:3
21.04.2024 14:00 20 кръг Г Родопа Смолян II (Смолян) 9:3
28.04.2024 13:00 21 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 5:3
01.06.2024 10:00 22 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) 6:2
12.05.2024 15:00 23 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 7:2
24.05.2024 12:00 24 кръг Д Бригада 2010 (Димитровград) 5:9
26.05.2024 09:00 25 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 4:8
02.06.2024 15:00 26 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Пловдив сити (Пловдив) 22 12 2 8 83:59 38
7 Шипка старс 2015 (Асеновград) 24 11 2 11 99:104 35
8 Академик (Пловдив) 24 10 2 12 94:110 32
9 ФК Арда 1924 (Кърджали) 22 10 0 12 83:78 30
10 Родопа Смолян (Смолян) 23 9 2 12 82:80 29

Академик (Пловдив)

ДПГ10: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "Б"
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2023 12:00 1 кръг Г Труд (Труд) 2:2
22.09.2023 09:00 2 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 3:7
24.09.2023 10:00 3 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) 3:3
01.10.2023 09:00 4 кръг Д Академия Спартак (Пловдив) 3:5
08.10.2023 12:00 5 кръг Г ФК Хасково 2022 (Хасково) 3:4
15.10.2023 14:00 6 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 0:2
22.10.2023 10:00 7 кръг Г ФК Хасково 2022 II (Хасково) 3:4
29.10.2023 09:00 8 кръг Д Ботев (Пловдив) 4:5
05.11.2023 13:00 9 кръг Г Чавдар (Пловдив) 8:0
12.11.2023 15:00 10 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 5:6
19.11.2023 09:00 11 кръг Г Юнайтед (Пловдив) 2:5
отложен 12 кръг Д Секирово (кв.Секирово, Раковски) -:-
03.12.2023 13:00 13 кръг Г Бригада 2010 (Димитровград) 7:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
14 ФК Хасково II (Хасково) 12 3 0 9 20:39 9
15 ФК Хасково (Хасково) 13 3 0 10 24:44 9
16 ФК Хасково 2022 (Хасково) 11 2 2 7 27:49 8
17 Академик (Пловдив) 12 2 2 8 43:45 8
18 Чавдар (Пловдив) 23 1 0 22 24:140 3
ДПГ10: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "В"
Дата Фаза Противник Рез.
10.03.2024 18:00 14 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) 8:5
27.03.2024 11:00 15 кръг Г Велд (Пловдив) 7:8
24.03.2024 19:00 16 кръг Д Спартак (Първенец) 7:9
02.04.2024 11:00 17 кръг Г Реал (Пловдив) 3:4
07.04.2024 19:00 18 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 3:1
14.04.2024 18:00 19 кръг Г Шипка старс 2015 II (Асеновград) 2:5
21.04.2024 18:00 20 кръг Д Вихър (Белозем) 2:1
28.04.2024 16:00 21 кръг Г ФА Карлово (Карлово) 3:7
01.06.2024 19:00 22 кръг Д Тракия 2004 (Пловдив) 7:1
12.05.2024 17:00 23 кръг Д ЕАЗ Перущица 2023 (Перущица) 2:1
28.05.2024 18:00 24 кръг Г Улпия (Пловдив) 5:10
26.05.2024 16:00 25 кръг Д Свобода 2011 (Пещера) 8:3
02.06.2024 18:00 26 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) 8:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Шипка старс 2015 (Асеновград) 24 7 4 13 85:96 25
11 Реал (Пловдив) 26 7 1 18 72:128 22
12 Академик (Пловдив) 13 7 0 6 65:58 21
13 СКФ ЕАЗ Перущица 2023 (Перущица) 26 5 2 19 75:141 17
14 Пловдив сити (Пловдив) 24 4 2 18 48:122 14

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници