Академик (Пловдив)

BGSupporters форум

Академик (Пловдив)

Деца: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
05.10.2023 14:00 1-ви мач Г Ботев (Пловдив) 5:1
12.10.2023 16:00 реванш Д Ботев (Пловдив) 2:0
1/4 финали
15.11.2023 13:00 1-ви мач Г Славия 1913 (София) 1:2
21.11.2023 13:00 реванш Д Славия 1913 (София) 0:1
Деца: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пловдив / Първи кръг
06.09.2023 11:30 - Г Марица 1921 (Пловдив) 7:1
Област Пловдив / Финали
13.09.2023 11:00 - Д Ботев (Пловдив) 4:0
Деца "Б": Пловдив - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
27.08.2023 11:30 1 кръг Д Звезденбург (Бургас) 5:0
01.09.2023 10:45 2 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 4:1
10.02.2024 09:30 3 кръг Г Ботев (Пловдив) 1:1
17.09.2023 16:00 4 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 3:0
24.09.2023 09:00 5 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 2:2
01.10.2023 09:00 6 кръг Д Кронос 2016 (Пловдив) 3:1
18.10.2023 15:30 7 кръг Г ФК Кърджали (Кърджали) 4:0
15.10.2023 10:00 8 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 6:1
22.10.2023 10:00 9 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 3:1
28.10.2023 09:30 10 кръг Д Чавдар (Пловдив) 10:0
04.11.2023 10:30 11 кръг Г Берое (Стара Загора) 2:0
10.11.2023 12:00 12 кръг Д Бургас спорт (Бургас) 5:0
28.11.2023 14:00 13 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 7:1
24.11.2023 14:30 14 кръг Д Локомотив (Стара Загора) 7:0
02.12.2023 13:00 15 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 3:1
17.02.2024 13:00 16 кръг Г Звезденбург (Бургас) 0:0
24.02.2024 10:00 17 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 3:0
03.03.2024 10:00 18 кръг Д Ботев (Пловдив) -:-
- 19 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 20 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 21 кръг Г Кронос 2016 (Пловдив) -:-
- 22 кръг Д ФК Кърджали (Кърджали) -:-
- 23 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
- 24 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 25 кръг Г Чавдар (Пловдив) -:-
- 26 кръг Д Берое (Стара Загора) -:-
- 27 кръг Г Бургас спорт (Бургас) -:-
- 28 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) -:-
- 29 кръг Г Локомотив (Стара Загора) -:-
- 30 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Академик (Пловдив) 17 14 3 0 68:9 45
2 Локомотив 1926 (Пловдив) 16 14 2 0 88:14 44
3 Ботев (Пловдив) 16 12 2 2 65:14 38
4 Бургас спорт (Бургас) 16 10 1 5 47:38 31
5 Кронос 2016 (Пловдив) 16 9 2 5 37:24 29

Академик (Пловдив)

ДПГ12: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 9) - група "В"
Дата Фаза Противник Рез.
16.09.2023 15:15 1 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) 0:3
23.09.2023 10:15 2 кръг Д Шипка старс 2015 II (Асеновград) 7:0
30.09.2023 09:00 3 кръг Г Тракия 2004 (Пловдив) 6:0
07.10.2023 15:15 4 кръг Д Спартак (Първенец) 8:1
14.10.2023 10:15 5 кръг Г Реал (Пловдив) 1:2
21.10.2023 09:00 6 кръг Д Брестник 1948 (Брестник) 2:0
28.10.2023 10:15 7 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 3:1
10.12.2023 14:00 8 кръг Г Калояново (Калояново) 5:0
11.11.2023 15:15 9 кръг Д Вихър (Белозем) 1:0
18.11.2023 14:00 10 кръг Г ФК Рудозем (Рудозем) 3:2
25.11.2023 12:45 11 кръг Д ФК Хасково 2022 (Хасково) 2:1
02.12.2023 16:30 12 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) 7:0
09.12.2023 09:00 13 кръг Д Юнайтед (Пловдив) 4:0
- 14 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) -:-
- 15 кръг Г Шипка старс 2015 II (Асеновград) -:-
- 16 кръг Д Тракия 2004 (Пловдив) -:-
- 17 кръг Г Спартак (Първенец) -:-
- 18 кръг Д Реал (Пловдив) -:-
- 19 кръг Г Брестник 1948 (Брестник) -:-
- 20 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 21 кръг Д Калояново (Калояново) -:-
- 22 кръг Г Вихър (Белозем) -:-
- 23 кръг Д ФК Рудозем (Рудозем) -:-
- 24 кръг Г ФК Хасково 2022 (Хасково) -:-
- 25 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) -:-
- 26 кръг Г Юнайтед (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Шипка старс 2015 (Асеновград) 13 11 1 1 46:13 34
2 Академик (Пловдив) 13 11 0 2 49:10 33
3 Реал (Пловдив) 13 10 2 1 48:18 32
4 Юнайтед (Пловдив) 12 8 2 2 36:16 26
5 Калояново (Калояново) 13 8 0 5 54:24 24

Академик (Пловдив)

ДПГ10: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "А"
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2023 09:00 1 кръг Д Ботев 2002 (Пловдив) 7:2
22.09.2023 11:00 2 кръг Г ФК Кърджали (Кърджали) 1:5
24.09.2023 09:00 3 кръг Д Кронос 2016 (Пловдив) 1:8
01.10.2023 09:00 4 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) 3:5
08.10.2023 15:00 5 кръг Д ФК Арда 1924 (Кърджали) 5:4
15.10.2023 15:00 6 кръг Г Орлета (Пазарджик) 5:5
22.10.2023 14:00 7 кръг Д Родопа Смолян II (Смолян) 8:1
29.10.2023 13:00 8 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 2:7
05.11.2023 10:00 9 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) 2:7
отложен 10 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
19.11.2023 12:00 11 кръг Г Бригада 2010 (Димитровград) 4:4
10.12.2023 09:00 12 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 1:11
03.12.2023 15:00 13 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 2:4
- 14 кръг Г Ботев 2002 (Пловдив) -:-
- 15 кръг Д ФК Кърджали (Кърджали) -:-
- 16 кръг Г Кронос 2016 (Пловдив) -:-
- 17 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) -:-
- 18 кръг Г ФК Арда 1924 (Кърджали) -:-
- 19 кръг Д Орлета (Пазарджик) -:-
- 20 кръг Г Родопа Смолян II (Смолян) -:-
- 21 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) -:-
- 22 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) -:-
- 23 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 24 кръг Д Бригада 2010 (Димитровград) -:-
- 25 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 26 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Родопа Смолян (Смолян) 11 5 1 5 44:38 16
10 ФК Арда 1924 (Кърджали) 10 5 0 5 46:40 15
11 Академик (Пловдив) 12 3 2 7 41:63 11
12 Марица 1921 (Пловдив) 11 1 1 9 27:78 4
13 Родопа Смолян II (Смолян) 11 1 1 9 12:76 4

Академик (Пловдив)

ДПГ10: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "Б"
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2023 12:00 1 кръг Г Труд (Труд) 2:2
22.09.2023 09:00 2 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 3:7
24.09.2023 10:00 3 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) 3:3
01.10.2023 09:00 4 кръг Д Академия Спартак (Пловдив) 3:5
08.10.2023 12:00 5 кръг Г ФК Хасково 2022 (Хасково) 3:4
15.10.2023 14:00 6 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 0:2
22.10.2023 10:00 7 кръг Г ФК Хасково 2022 II (Хасково) 3:4
29.10.2023 09:00 8 кръг Д Ботев (Пловдив) 4:5
05.11.2023 13:00 9 кръг Г Чавдар (Пловдив) 8:0
12.11.2023 15:00 10 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 5:6
19.11.2023 09:00 11 кръг Г Юнайтед (Пловдив) 2:5
отложен 12 кръг Д Секирово (кв.Секирово, Раковски) -:-
03.12.2023 13:00 13 кръг Г Бригада 2010 (Димитровград) 7:2
- 14 кръг Д Труд (Труд) -:-
- 15 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 16 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) -:-
- 17 кръг Г Академия Спартак (Пловдив) -:-
- 18 кръг Д ФК Хасково 2022 (Хасково) -:-
- 19 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 20 кръг Д ФК Хасково 2022 II (Хасково) -:-
- 21 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
- 22 кръг Д Чавдар (Пловдив) -:-
- 23 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
- 24 кръг Д Юнайтед (Пловдив) -:-
- 25 кръг Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) -:-
- 26 кръг Д Бригада 2010 (Димитровград) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Юнайтед (Пловдив) 12 3 2 7 45:54 11
11 Асеновец 2005 (Асеновград) 10 2 2 6 35:44 8
12 ФК Хасково 2022 (Хасково) 11 2 2 7 27:49 8
13 Академик (Пловдив) 12 2 2 8 43:45 8
14 Чавдар (Пловдив) 12 1 0 11 17:73 3

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници