Шипка старс 2015 (Асеновград)

BGSupporters форум

Шипка старс 2015 (Асеновград)

Деца: Пловдив - Междуобластна група "А"
Дата Фаза Противник Рез.
11.09.2023 10:30 1 кръг Г Реал (Пловдив) 3:0
16.09.2023 09:00 2 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 0:2
22.09.2023 12:00 3 кръг Г Юнайтед (Пловдив) 3:1
30.09.2023 12:00 4 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) 3:2
07.10.2023 09:00 5 кръг Г Лион 2017 (Пловдив) 5:1
18.10.2023 16:30 6 кръг Д Траките 2007 (Скутаре) 4:0
21.10.2023 10:30 7 кръг Г Металик 1938 (Сопот) 3:0
28.10.2023 11:00 8 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 0:3
08.06.2024 11:00 9 кръг Д Марица (Милево) 3:0
12.11.2023 10:30 10 кръг Г Левски (Карлово) 1:8
18.11.2023 10:00 11 кръг Д Секирово (кв.Секирово, Раковски) 5:1
09.03.2024 10:00 12 кръг Д Реал (Пловдив) 4:4
02.06.2024 18:00 13 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 0:2
22.03.2024 14:30 14 кръг Д Юнайтед (Пловдив) 3:4
30.03.2024 10:00 15 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) 1:1
03.04.2024 11:00 16 кръг Д Лион 2017 (Пловдив) 7:2
13.04.2024 16:00 17 кръг Г Траките 2007 (Скутаре) 6:1
18.04.2024 11:00 18 кръг Д Металик 1938 (Сопот) 5:0
27.04.2024 11:00 19 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 3:2
03.05.2024 11:00 20 кръг Г Марица (Милево) 4:1
16.05.2024 16:00 21 кръг Д Левски (Карлово) 2:1
18.05.2024 14:00 22 кръг Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) 2:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Асеновец 2005 (Асеновград) 22 16 4 2 63:18 52
3 Левски (Карлово) 22 16 2 4 89:19 50
4 Шипка старс 2015 (Асеновград) 22 15 2 5 67:36 47
5 Юнайтед (Пловдив) 22 11 3 8 53:52 36
6 Пловдив сити (Пловдив) 22 9 4 9 47:36 31

Шипка старс 2015 (Асеновград)

ДПГ13: Пловдив - Междуобластна група (Център)
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2023 10:00 1 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) 4:0
16.09.2023 11:00 2 кръг Д Ботев (Пловдив) 0:0
22.09.2023 11:00 3 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 6:2
30.09.2023 10:00 4 кръг Д Лидер Пловдив (Ягодово) 7:0
04.10.2023 13:30 5 кръг Г Берое (Стара Загора) 0:6
15.10.2023 12:00 6 кръг Д ФК Арда 1924 (Кърджали) 5:0
22.10.2023 11:00 7 кръг Г ФК Кърджали (Кърджали) 3:4
30.10.2023 16:00 8 кръг Д Металик 1938 (Сопот) 16:0
05.11.2023 13:00 9 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 8:1
12.11.2023 10:30 10 кръг Г Гигант (Съединение) 3:1
21.11.2023 15:00 11 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 0:1
09.03.2024 16:00 12 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) 5:1
26.05.2024 09:00 13 кръг Г Ботев (Пловдив) 1:4
23.03.2024 11:00 14 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 1:2
29.03.2024 15:30 15 кръг Г Лидер Пловдив (Ягодово) 4:0
10.04.2024 12:00 16 кръг Д Берое (Стара Загора) 1:2
14.04.2024 11:00 17 кръг Г ФК Арда 1924 (Кърджали) 2:0
18.04.2024 17:00 18 кръг Д ФК Кърджали (Кърджали) 4:0
25.04.2024 11:00 19 кръг Г Металик 1938 (Сопот) 7:0
03.05.2024 10:00 20 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 9:0
16.05.2024 18:00 21 кръг Д Гигант (Съединение) 1:6
20.05.2024 09:30 22 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 0:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Локомотив 1926 (Пловдив) 21 17 1 3 112:22 52
4 Хебър 1918 (Пазарджик) 22 14 2 6 106:58 44
5 Шипка старс 2015 (Асеновград) 22 13 1 8 87:31 40
6 Гигант (Съединение) 22 12 0 10 87:88 36
7 ФК Кърджали (Кърджали) 21 11 0 10 54:62 33

Шипка старс 2015 (Асеновград)

ДПГ13: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
16.09.2023 14:45 1 кръг Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) 2:2
22.09.2023 17:00 2 кръг Д Юнайтед (Пловдив) 3:3
01.10.2023 15:00 3 кръг Г Тракия 06 (Стамболийски) 3:2
08.10.2023 12:30 4 кръг Г Реал (Пловдив) 0:2
16.10.2023 19:00 5 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 2:4
21.10.2023 12:00 6 кръг Г Житница (Житница) 4:3
- 7 кръг
почива
01.11.2023 15:45 8 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) 4:1
02.12.2023 09:30 9 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 0:12
18.11.2023 10:00 10 кръг Г Хисаря (Хисаря) 5:2
25.11.2023 10:00 11 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 1:4
17.03.2024 17:30 12 кръг Г Академик (Пловдив) 4:2
24.03.2024 16:00 13 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 1:8
30.03.2024 17:30 14 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 4:1
07.04.2024 11:00 15 кръг Д Юнайтед (Пловдив) 1:11
13.04.2024 09:00 16 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 0:5
21.04.2024 10:00 17 кръг Д Ботев (Пловдив) 3:1
28.04.2024 13:45 18 кръг Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) 1:2
12.05.2024 12:15 19 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 2:0
18.05.2024 11:00 20 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) 0:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Секирово (кв.Секирово, Раковски) 18 11 2 5 50:42 35
4 Юнайтед (Пловдив) 19 11 1 7 65:36 34
5 Шипка старс 2015 (Асеновград) 19 8 2 9 40:69 26
6 Ботев (Пловдив) 9 6 0 3 34:13 18
7 Пловдив 2015 (Пловдив) 19 5 1 13 25:88 16

Шипка старс 2015 (Асеновград)

ДПГ12: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 9) - група "А1"
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2023 15:15 1 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 6:1
24.09.2023 16:30 2 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 3:6
01.10.2023 16:30 3 кръг Д Тракия 2004 (Пловдив) 6:4
08.10.2023 15:15 4 кръг Г Лион 2017 (Пловдив) 5:2
15.10.2023 14:00 5 кръг Д ФК Арда 1924 (Кърджали) 4:3
22.10.2023 17:45 6 кръг Г Орлета (Пазарджик) 3:1
- 7 кръг
почива
12.11.2023 16:30 8 кръг Д Ботев (Пловдив) 1:7
19.11.2023 16:30 9 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 1:0
17.03.2024 15:15 10 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 2:0
24.03.2024 17:45 11 кръг Г Ботев 2002 (Пловдив) 2:2
31.03.2024 17:45 12 кръг Д Тракия 2004 (Пловдив) 3:0
07.04.2024 16:30 13 кръг Г Лион 2017 (Пловдив) 1:0
14.04.2024 15:15 14 кръг Д ФК Арда 1924 (Кърджали) анл.
02.06.2024 15:15 15 кръг Г Орлета (Пазарджик) 1:2
- 16 кръг
почива
12.05.2024 17:45 17 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) 5:3
19.05.2024 16:30 18 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 1:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Шипка старс 2015 (Асеновград) 15 11 1 3 44:31 34
2 Тракия 2004 (Пловдив) 15 8 2 5 49:36 26
3 Орлета (Пазарджик) 15 8 1 6 33:26 25
4 Марица 1921 (Пловдив) 7 7 0 0 28:7 21
5 Ботев (Пловдив) 8 7 0 1 51:7 21

Шипка старс 2015 (Асеновград)

ДПГ12: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 9) - група "В"
Дата Фаза Противник Рез.
16.09.2023 15:15 1 кръг Д Академик (Пловдив) 3:0
23.09.2023 09:00 2 кръг Г Вихър (Белозем) 8:1
04.11.2023 11:30 3 кръг Д ФК Рудозем (Рудозем) 4:1
07.10.2023 12:45 4 кръг Г ФК Хасково 2022 (Хасково) 6:0
14.10.2023 16:30 5 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) 5:2
21.10.2023 16:30 6 кръг Г Юнайтед (Пловдив) 2:1
28.10.2023 15:15 7 кръг Д Калояново (Калояново) 1:0
10.12.2023 16:30 8 кръг Д Шипка старс 2015 II (Асеновград) 3:3
11.11.2023 16:30 9 кръг Г Тракия 2004 (Пловдив) 2:1
18.11.2023 11:30 10 кръг Д Спартак (Първенец) 4:1
25.11.2023 11:30 11 кръг Г Реал (Пловдив) 1:3
02.12.2023 15:15 12 кръг Д Брестник 1948 (Брестник) 4:0
09.12.2023 14:00 13 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Калояново (Калояново) 23 13 0 10 83:41 39
6 Локомотив 1926 (Пловдив) 24 13 0 11 79:61 39
7 Шипка старс 2015 (Асеновград) 13 11 1 1 46:13 34
8 Вихър (Белозем) 23 8 0 15 48:74 24
9 Тракия 2004 (Пловдив) 24 7 3 14 49:92 24
ДПГ12: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 9) - група "А2"
Дата Фаза Противник Рез.
17.03.2024 12:45 10 кръг Д Кронос 2016 (Пловдив) 2:3
24.03.2024 12:45 11 кръг Г Тракия 2004 (Пловдив) 4:1
31.03.2024 12:45 12 кръг Д Ботев II (Пловдив) 0:1
07.04.2024 12:45 13 кръг Г ФА Карлово (Карлово) 1:3
- 14 кръг
почива
21.04.2024 11:30 15 кръг Д Академик (Пловдив) 0:3
28.04.2024 09:00 16 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 0:6
12.05.2024 11:30 17 кръг Д Бригада 2010 (Димитровград) анл.
19.05.2024 10:15 18 кръг Г Чавдар (Пловдив) 5:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Пловдив сити (Пловдив) 8 3 1 4 21:24 10
9 Кронос 2016 (Пловдив) 8 2 2 4 17:28 8
10 Шипка старс 2015 (Асеновград) 7 2 0 5 12:17 6
11 Тракия 2004 (Пловдив) 8 2 0 6 17:25 6
12 ФК Арда 1924 II (Кърджали) 7 1 0 6 5:41 3

Шипка старс 2015 II (Асеновград)

ДПГ12: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 9) - група "В"
Дата Фаза Противник Рез.
16.09.2023 16:30 1 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 0:3
23.09.2023 10:15 2 кръг Г Академик (Пловдив) 0:7
30.09.2023 14:00 3 кръг Д Вихър (Белозем) 0:4
07.10.2023 14:00 4 кръг Г ФК Рудозем (Рудозем) 3:0
14.10.2023 14:00 5 кръг Д ФК Хасково 2022 (Хасково) 1:3
21.10.2023 15:15 6 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) 5:7
28.10.2023 16:30 7 кръг Д Юнайтед (Пловдив) 1:4
10.12.2023 16:30 8 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) 3:3
11.11.2023 14:00 9 кръг Д Калояново (Калояново) 0:3
18.11.2023 16:30 10 кръг Д Тракия 2004 (Пловдив) 0:3
25.11.2023 16:30 11 кръг Г Спартак (Първенец) 0:3
02.12.2023 14:00 12 кръг Д Реал (Пловдив) 0:3
09.12.2023 15:15 13 кръг Г Брестник 1948 (Брестник) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
11 Спартак (Първенец) 24 6 2 16 46:106 20
12 ФК Рудозем (Рудозем) 23 5 1 17 32:68 16
13 Пловдив 2015 (Пловдив) 13 4 2 7 31:45 14
14 Шипка старс 2015 II (Асеновград) 13 1 1 11 13:46 4
15 Атлетик (Куклен) 11 0 1 10 10:83 1

Шипка старс 2015 (Асеновград)

ДПГ11: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "Б"
Дата Фаза Противник Рез.
22.09.2023 10:00 1 кръг Д Велд (Пловдив) 0:6
24.09.2023 15:00 2 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 1:15
01.10.2023 12:00 3 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 0:5
08.10.2023 11:00 4 кръг Г ФК Кърджали (Кърджали) 2:5
15.10.2023 15:00 5 кръг Д ФА Карлово (Карлово) 1:7
22.10.2023 10:00 6 кръг Г Тракия 2004 (Пловдив) 0:3
29.10.2023 09:00 7 кръг Д Пълдин (Пловдив) 3:3
05.11.2023 10:00 8 кръг Г Пазарджик сити (Пазарджик) 1:2
- 9 кръг
почива
19.11.2023 14:00 10 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 1:9
отложен 11 кръг Д Родопа Смолян II (Смолян) -:-
03.12.2023 14:00 12 кръг Г Металик 1938 (Сопот) 1:4
10.12.2023 09:00 13 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 2:6
   #   Отбор П Р З ГР Т
13 Тракия 2004 (Пловдив) 11 5 0 6 39:41 15
14 Металик 1938 (Сопот) 11 1 0 10 13:77 3
15 Кючук Париж (Пловдив) 12 1 0 11 24:102 3
16 Шипка старс 2015 (Асеновград) 11 0 1 10 12:65 1
17 Кючук Париж II (Пловдив) 12 0 0 12 12:134 0
ДПГ11: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "В"
Дата Фаза Противник Рез.
16.03.2024 14:00 12 кръг Г ФА Карлово (Карлово) 5:2
23.03.2024 12:00 13 кръг Д Гигант (Съединение) 6:0
30.03.2024 14:00 14 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 3:0
06.04.2024 12:00 15 кръг Д Секирово (кв.Секирово, Раковски) 2:5
13.04.2024 14:00 16 кръг Г Марица (Ясно поле) 11:2
20.04.2024 13:00 17 кръг Д Тракия 06 (Стамболийски) 13:3
27.04.2024 14:00 18 кръг Г ФКФА Сопот (Сопот) 4:2
01.05.2024 09:00 19 кръг Д Велд (Пловдив) 3:3
11.05.2024 11:00 20 кръг Г Траките 2007 (Скутаре) 2:3
18.05.2024 10:00 21 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 5:0
25.05.2024 09:00 22 кръг Г Лион 2017 (Пловдив) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Асеновец 2005 (Асеновград) 21 7 4 10 40:41 25
7 Гигант (Съединение) 20 8 1 11 52:65 25
8 Шипка старс 2015 (Асеновград) 11 7 1 3 54:23 22
9 Секирово (кв.Секирово, Раковски) 20 6 3 11 36:52 21
10 Левски (Карлово) 8 6 2 0 40:11 20

Шипка старс 2015 (Асеновград)

ДПГ10: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "А"
Дата Фаза Противник Рез.
01.11.2023 10:00 1 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 3:1
22.09.2023 15:00 2 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 5:2
24.09.2023 11:00 3 кръг Д Ботев 2002 (Пловдив) 8:6
01.10.2023 13:00 4 кръг Г ФК Кърджали (Кърджали) 4:5
08.10.2023 09:00 5 кръг Д Кронос 2016 (Пловдив) 2:4
15.10.2023 10:00 6 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) 3:4
22.10.2023 15:00 7 кръг Д ФК Арда 1924 (Кърджали) 8:3
29.10.2023 10:00 8 кръг Г Орлета (Пазарджик) 3:5
05.11.2023 10:00 9 кръг Д Академик (Пловдив) 7:2
12.11.2023 14:00 10 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 6:8
19.11.2023 15:00 11 кръг Д Родопа Смолян II (Смолян) 7:0
10.12.2023 10:00 12 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 2:2
03.12.2023 13:00 13 кръг Г Бригада 2010 (Димитровград) 0:9
10.03.2024 11:00 14 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) анл.
17.03.2024 15:00 15 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 8:5
24.03.2024 11:00 16 кръг Г Ботев 2002 (Пловдив) 6:5
31.03.2024 13:00 17 кръг Д ФК Кърджали (Кърджали) 2:7
07.04.2024 09:00 18 кръг Г Кронос 2016 (Пловдив) 4:12
14.04.2024 10:00 19 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) 2:2
21.04.2024 15:00 20 кръг Г ФК Арда 1924 (Кърджали) 3:5
28.04.2024 10:00 21 кръг Д Орлета (Пазарджик) 0:5
01.06.2024 10:00 22 кръг Г Академик (Пловдив) 2:6
12.05.2024 14:00 23 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 5:3
24.05.2024 15:00 24 кръг Г Родопа Смолян II (Смолян) 3:0
29.05.2024 19:00 25 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 6:3
02.06.2024 13:00 26 кръг Д Бригада 2010 (Димитровград) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Хебър 1918 (Пазарджик) 23 16 1 6 100:58 49
6 Пловдив сити (Пловдив) 22 12 2 8 83:59 38
7 Шипка старс 2015 (Асеновград) 24 11 2 11 99:104 35
8 Академик (Пловдив) 24 10 2 12 94:110 32
9 ФК Арда 1924 (Кърджали) 22 10 0 12 83:78 30

Шипка старс 2015 (Асеновград)

ДПГ10: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "В"
Дата Фаза Противник Рез.
отложен 1 кръг Д Кронос 2016 (Пловдив) -:-
22.09.2023 17:00 2 кръг Г Улпия (Пловдив) 1:6
24.09.2023 16:00 3 кръг Д Свобода 2011 (Пещера) 1:6
01.10.2023 17:00 4 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) 5:0
08.10.2023 17:00 5 кръг Д ЕАЗ Перущица 2023 (Перущица) 2:2
15.10.2023 19:00 6 кръг Д Велд (Пловдив) 2:5
22.10.2023 17:00 7 кръг Г Спартак (Първенец) 3:5
29.10.2023 18:00 8 кръг Д Реал (Пловдив) 7:3
05.11.2023 17:00 9 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 3:8
12.11.2023 19:00 10 кръг Д Шипка старс 2015 II (Асеновград) 3:3
19.11.2023 17:00 11 кръг Г Вихър (Белозем) 5:2
10.12.2023 13:00 12 кръг Д ФА Карлово (Карлово) 6:2
03.12.2023 18:00 13 кръг Г Тракия 2004 (Пловдив) 1:3
10.03.2024 18:00 14 кръг Г Академик (Пловдив) 5:8
17.03.2024 17:00 15 кръг Д Улпия (Пловдив) 5:5
24.03.2024 16:00 16 кръг Г Свобода 2011 (Пещера) 0:7
31.03.2024 17:00 17 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) 6:1
07.04.2024 17:00 18 кръг Г ЕАЗ Перущица 2023 (Перущица) 9:1
14.04.2024 19:00 19 кръг Г Велд (Пловдив) 4:6
21.04.2024 17:00 20 кръг Д Спартак (Първенец) 3:7
28.04.2024 18:00 21 кръг Г Реал (Пловдив) 0:3
01.06.2024 17:00 22 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) анл.
12.05.2024 19:00 23 кръг Г Шипка старс 2015 II (Асеновград) 0:0
24.05.2024 17:00 24 кръг Д Вихър (Белозем) 5:8
26.05.2024 16:00 25 кръг Г ФА Карлово (Карлово) 9:1
02.06.2024 18:00 26 кръг Д Тракия 2004 (Пловдив) 0:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Кронос 2016 (Пловдив) 10 9 0 1 62:22 27
9 ФА Карлово (Карлово) 25 8 3 14 91:127 27
10 Шипка старс 2015 (Асеновград) 24 7 4 13 85:96 25
11 Реал (Пловдив) 26 7 1 18 72:128 22
12 Академик (Пловдив) 13 7 0 6 65:58 21

Шипка старс 2015 II (Асеновград)

ДПГ10: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "В"
Дата Фаза Противник Рез.
отложен 1 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
22.09.2023 18:00 2 кръг Г ЕАЗ Перущица 2023 (Перущица) 5:1
отложен 3 кръг Д Вихър (Белозем) -:-
01.10.2023 16:00 4 кръг Г ФА Карлово (Карлово) 5:2
08.10.2023 18:00 5 кръг Д Тракия 2004 (Пловдив) 3:2
15.10.2023 18:00 6 кръг Г Кронос 2016 (Пловдив) 2:9
22.10.2023 18:00 7 кръг Д Улпия (Пловдив) 3:1
29.10.2023 16:00 8 кръг Г Свобода 2011 (Пещера) 7:7
05.11.2023 18:00 9 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) 3:1
12.11.2023 19:00 10 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) 3:3
19.11.2023 18:00 11 кръг Д Велд (Пловдив) 5:4
10.12.2023 15:00 12 кръг Г Спартак (Първенец) 3:2
03.12.2023 19:00 13 кръг Д Реал (Пловдив) 3:1
10.03.2024 19:00 14 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 3:3
17.03.2024 18:00 15 кръг Д ЕАЗ Перущица 2023 (Перущица) 5:2
24.03.2024 17:00 16 кръг Г Вихър (Белозем) 3:0
31.03.2024 16:00 17 кръг Д ФА Карлово (Карлово) 3:0
07.04.2024 18:00 18 кръг Г Тракия 2004 (Пловдив) анл.
14.04.2024 18:00 19 кръг Д Академик (Пловдив) 5:2
21.04.2024 18:00 20 кръг Г Улпия (Пловдив) 3:0
28.04.2024 16:00 21 кръг Д Свобода 2011 (Пещера) 5:2
01.06.2024 18:00 22 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) 5:0
12.05.2024 19:00 23 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) 0:0
24.05.2024 18:00 24 кръг Г Велд (Пловдив) 2:3
26.05.2024 18:00 25 кръг Д Спартак (Първенец) 2:2
02.06.2024 19:00 26 кръг Г Реал (Пловдив) 4:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Шипка старс 2015 II (Асеновград) 23 16 5 2 82:48 53
2 Свобода 2011 (Пещера) 23 16 2 5 106:55 50
3 Спартак (Първенец) 21 16 1 4 150:74 49
4 Велд (Пловдив) 24 14 2 8 138:101 44
5 Локомотив 1926 (Пловдив) 23 13 3 7 126:76 42

Шипка старс 2015 (Асеновград)

ДПГ9: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 5) - група "А"
Дата Фаза Противник Рез.
24.09.2023 12:00 1 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 1:3
01.10.2023 10:00 2 кръг Г Кронос 2016 (Пловдив) 1:2
08.10.2023 10:00 3 кръг Д Ботев 2002 (Пловдив) 5:3
15.10.2023 14:00 4 кръг Г Чавдар (Пловдив) 1:3
22.10.2023 14:00 5 кръг Д Орлета (Пазарджик) 1:6
29.10.2023 12:00 6 кръг Г Траките 2007 (Скутаре) 0:4
отложен 7 кръг Д ФК Хасково 2022 (Хасково) -:-
12.11.2023 11:00 8 кръг Д Бригада 2010 (Димитровград) 0:6
19.11.2023 10:00 9 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 1:3
отложен 10 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
03.12.2023 12:00 11 кръг Г Лидер Пловдив (Ягодово) 12:1
17.03.2024 09:00 12 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 2:12
24.03.2024 10:00 13 кръг Д Тракия 2004 (Пловдив) 6:2
31.03.2024 11:00 14 кръг Г Бригада 2010 (Димитровград) 1:0
07.04.2024 09:00 15 кръг Д Кронос 2016 (Пловдив) анл.
14.04.2024 12:00 16 кръг Г Лидер Пловдив (Ягодово) 2:0
21.04.2024 09:00 17 кръг Г Чавдар (Пловдив) 3:0
28.04.2024 11:00 18 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 5:2
02.06.2024 11:00 19 кръг Г Ботев 2002 (Пловдив) анл.
12.05.2024 10:00 20 кръг Д Орлета (Пазарджик) 1:3
19.05.2024 13:00 21 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 0:3
26.05.2024 11:00 22 кръг Д Шипка старс 2015 II (Асеновград) 4:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Кронос 2016 (Пловдив) 19 9 0 10 88:93 27
7 Траките 2007 (Скутаре) 10 8 1 1 65:26 25
8 Шипка старс 2015 (Асеновград) 18 7 1 10 46:57 22
9 Ботев 2002 (Пловдив) 19 7 1 11 77:112 22
10 Чавдар (Пловдив) 21 5 0 16 39:104 15

Шипка старс 2015 (Асеновград)

ДПГ9: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 5) - група "Б"
Дата Фаза Противник Рез.
24.09.2023 09:00 1 кръг Г Лион 2017 (Пловдив) 1:2
01.10.2023 09:00 2 кръг Г Тракия 2004 (Пловдив) 0:3
08.10.2023 11:00 3 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 4:3
15.10.2023 09:00 4 кръг Г Ботев 2002 (Пловдив) 2:0
22.10.2023 13:00 5 кръг Д Бригада 2010 (Димитровград) 3:12
29.10.2023 09:00 6 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 2:3
05.11.2023 11:00 7 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) 6:2
12.11.2023 13:00 8 кръг Г Пловдив сити II (Пловдив) 3:4
19.11.2023 12:00 9 кръг Д ФК Хасково 2022 II (Хасково) 3:3
03.12.2023 13:00 10 кръг Г Кронос 2016 (Пловдив) 1:4
03.12.2023 11:00 11 кръг Д Марица (Ясно поле) 0:2
17.03.2024 11:00 12 кръг Г Лион 2017 (Пловдив) 0:1
24.03.2024 14:00 13 кръг Г Кронос 2016 (Пловдив) 6:6
31.03.2024 14:00 14 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 9:2
отложен 15 кръг Г Ботев 2002 (Пловдив) -:-
14.04.2024 11:00 16 кръг Д Бригада 2010 (Димитровград) 2:1
21.04.2024 13:00 17 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 5:2
28.04.2024 13:00 18 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) 3:1
02.06.2024 11:00 19 кръг Г Пловдив сити II (Пловдив) анл.
12.05.2024 13:00 20 кръг Д ФК Хасково 2022 (Хасково) 7:4
отложен 21 кръг Г ФК Хасково 2022 II (Хасково) -:-
26.05.2024 12:00 22 кръг Д Марица (Ясно поле) 2:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Спартак 1947 (Пловдив) 18 10 1 7 60:45 31
5 Лион 2017 (Пловдив) 20 9 1 10 40:50 28
6 Шипка старс 2015 (Асеновград) 19 8 2 9 59:58 26
7 Ботев 2002 (Пловдив) 18 7 2 9 65:72 23
8 Тракия 2004 (Пловдив) 8 7 0 1 32:12 21

Шипка старс 2015 (Асеновград)

ДПГ9: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 5) - група "В"
Дата Фаза Противник Рез.
24.09.2023 13:00 1 кръг Г ФК Кърджали (Кърджали) 4:2
01.10.2023 14:00 2 кръг Г Пазарджик сити (Пазарджик) 5:2
08.10.2023 10:00 3 кръг Д Велд (Пловдив) 3:4
15.10.2023 12:00 4 кръг Г СФК Спартак 1947 (Пловдив) 1:5
22.10.2023 12:00 5 кръг Д Академия Лион (Пловдив) 4:2
- 6 кръг
почива
05.11.2023 12:00 7 кръг Д Пълдин (Пловдив) 4:3
12.11.2023 10:00 8 кръг Г Сокол (Марково) 7:1
19.11.2023 09:00 9 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) 3:1
отложен 10 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
03.12.2023 11:00 11 кръг Д Орлета (Пазарджик) 8:5
17.03.2024 14:00 12 кръг Г ФК Кърджали (Кърджали) 5:6
24.03.2024 13:00 13 кръг Г Пазарджик сити (Пазарджик) 4:4
31.03.2024 14:00 14 кръг Д Велд (Пловдив) 1:4
07.04.2024 14:00 15 кръг Г СФК Спартак 1947 (Пловдив) 12:0
14.04.2024 10:00 16 кръг Д Асеновец 2005 II (Асеновград) 3:1
21.04.2024 14:00 17 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 4:3
28.04.2024 14:00 18 кръг Д Пълдин (Пловдив) 3:1
02.06.2024 09:00 19 кръг Г Сокол (Марково) анл.
12.05.2024 14:00 20 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) 6:5
отложен 21 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
26.05.2024 13:00 22 кръг Д Орлета (Пазарджик) 6:5
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Велд (Пловдив) 20 15 1 4 109:36 46
2 Асеновец 2005 (Асеновград) 17 14 0 3 77:30 42
3 Шипка старс 2015 (Асеновград) 18 13 1 4 83:54 40
4 Сокол (Марково) 18 11 1 6 57:55 34
5 ФК Кърджали (Кърджали) 17 9 1 7 66:51 28

Шипка старс 2015 II (Асеновград)

ДПГ9: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 5) - група "А"
Дата Фаза Противник Рез.
17.03.2024 10:00 12 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 4:4
24.03.2024 11:00 13 кръг Г Ботев 2002 (Пловдив) 6:2
31.03.2024 10:00 14 кръг Д Орлета (Пазарджик) 2:5
07.04.2024 11:00 15 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 3:6
14.04.2024 13:00 16 кръг Д Чавдар (Пловдив) 5:6
21.04.2024 10:00 17 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 1:4
28.04.2024 12:00 18 кръг Г Тракия 2004 (Пловдив) 3:1
02.06.2024 12:00 19 кръг Д Бригада 2010 (Димитровград) анл.
12.05.2024 09:00 20 кръг Г Кронос 2016 (Пловдив) 0:3
19.05.2024 11:00 21 кръг Д Лидер Пловдив (Ягодово) анл.
26.05.2024 11:00 22 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) 4:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Чавдар (Пловдив) 21 5 0 16 39:104 15
11 Тракия 2004 (Пловдив) 7 4 0 3 27:16 12
12 Шипка старс 2015 II (Асеновград) 9 2 2 5 28:35 8
13 ФК Хасково 2022 (Хасково) 9 2 0 7 19:46 6
14 Лидер Пловдив (Ягодово) 20 0 1 19 22:152 1

Шипка старс 2015 (Асеновград)

ДПГ9: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 5) - група "Е"
Дата Фаза Противник Рез.
17.03.2024 11:00 1 кръг Г СФК Раковски (Раковски) 1:5
24.03.2024 12:00 2 кръг Д СФК Раковски II (Раковски) 3:1
31.03.2024 09:00 3 кръг Г ЕАЗ Перущица 2023 (Перущица) анл.
14.04.2024 11:00 4 кръг Д ФК Хасково 2022 (Хасково) 5:2
14.04.2024 11:00 5 кръг Г Марица (Ясно поле) 2:4
21.04.2024 10:00 6 кръг Д ФА Карлово (Карлово) 8:2
28.04.2024 09:00 7 кръг Г Кронос 2016 (Пловдив) 1:6
02.06.2024 13:00 8 кръг Д Марица (Марково) анл.
12.05.2024 09:00 9 кръг Г Беломорец (Асеновград) 0:1
19.05.2024 09:00 10 кръг Г Брестовица (Брестовица) анл.
26.05.2024 13:00 11 кръг Д Гигант (Съединение) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Кронос 2016 (Пловдив) 8 3 1 4 33:45 10
8 ФА Карлово (Карлово) 10 3 1 6 24:52 10
9 Шипка старс 2015 (Асеновград) 7 3 0 4 20:21 9
10 ФК Хасково 2022 (Хасково) 11 3 0 8 35:40 9
11 СФК Раковски II (Раковски) 11 2 3 6 34:43 9

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници