Шипка старс 2015 (Асеновград)

BGSupporters форум

Шипка старс 2015 (Асеновград)

Деца: Пловдив - Междуобластна група "А"
Дата Фаза Противник Рез.
11.09.2023 10:30 1 кръг Г Реал (Пловдив) 3:0
16.09.2023 09:00 2 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 0:2
22.09.2023 12:00 3 кръг Г Юнайтед (Пловдив) 3:1
30.09.2023 12:00 4 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) 3:2
07.10.2023 09:00 5 кръг Г Лион 2017 (Пловдив) 5:1
18.10.2023 16:30 6 кръг Д Траките 2007 (Скутаре) 4:0
21.10.2023 10:30 7 кръг Г Металик 1938 (Сопот) 3:0
28.10.2023 11:00 8 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 0:3
- 9 кръг Д Марица (Милево) -:-
12.11.2023 10:30 10 кръг Г Левски (Карлово) 1:8
18.11.2023 10:00 11 кръг Д Секирово (кв.Секирово, Раковски) 5:1
09.03.2024 12 кръг Д Реал (Пловдив) -:-
- 13 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
- 14 кръг Д Юнайтед (Пловдив) -:-
- 15 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) -:-
- 16 кръг Д Лион 2017 (Пловдив) -:-
- 17 кръг Г Траките 2007 (Скутаре) -:-
- 18 кръг Д Металик 1938 (Сопот) -:-
- 19 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) -:-
- 20 кръг Г Марица (Милево) -:-
- 21 кръг Д Левски (Карлово) -:-
- 22 кръг Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Асеновец 2005 (Асеновград) 11 8 3 0 28:7 27
3 Левски (Карлово) 10 7 2 1 41:9 23
4 Шипка старс 2015 (Асеновград) 10 7 0 3 27:18 21
5 Секирово (кв.Секирово, Раковски) 10 6 0 4 26:23 18
6 Пловдив сити (Пловдив) 11 4 2 5 21:21 14

Шипка старс 2015 (Асеновград)

ДПГ13: Пловдив - Междуобластна група (Център)
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2023 10:00 1 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) 4:0
16.09.2023 11:00 2 кръг Д Ботев (Пловдив) 0:0
22.09.2023 11:00 3 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 6:2
30.09.2023 10:00 4 кръг Д Лидер Пловдив (Ягодово) 7:0
04.10.2023 13:30 5 кръг Г Берое (Стара Загора) 0:6
15.10.2023 12:00 6 кръг Д ФК Арда 1924 (Кърджали) 5:0
22.10.2023 11:00 7 кръг Г ФК Кърджали (Кърджали) 3:4
30.10.2023 16:00 8 кръг Д Металик 1938 (Сопот) 16:0
05.11.2023 13:00 9 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 8:1
12.11.2023 10:30 10 кръг Г Гигант (Съединение) 3:1
21.11.2023 15:00 11 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 0:1
09.03.2024 12 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) -:-
- 13 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
- 14 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 15 кръг Г Лидер Пловдив (Ягодово) -:-
- 16 кръг Д Берое (Стара Загора) -:-
- 17 кръг Г ФК Арда 1924 (Кърджали) -:-
- 18 кръг Д ФК Кърджали (Кърджали) -:-
- 19 кръг Г Металик 1938 (Сопот) -:-
- 20 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 21 кръг Д Гигант (Съединение) -:-
- 22 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Ботев (Пловдив) 11 9 1 1 70:11 28
3 Локомотив 1926 (Пловдив) 11 8 1 2 59:14 25
4 Шипка старс 2015 (Асеновград) 11 7 1 3 52:15 22
5 ФК Кърджали (Кърджали) 11 7 0 4 31:25 21
6 Хебър 1918 (Пазарджик) 11 6 2 3 56:26 20

Шипка старс 2015 (Асеновград)

ДПГ13: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
16.09.2023 14:45 1 кръг Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) 2:2
22.09.2023 17:00 2 кръг Д Юнайтед (Пловдив) 3:3
01.10.2023 15:00 3 кръг Г Тракия 06 (Стамболийски) 3:2
08.10.2023 12:30 4 кръг Г Реал (Пловдив) 0:2
16.10.2023 19:00 5 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 2:4
21.10.2023 12:00 6 кръг Г Житница (Житница) 4:3
- 7 кръг
почива
01.11.2023 15:45 8 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) 4:1
02.12.2023 09:30 9 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 0:12
18.11.2023 10:00 10 кръг Г Хисаря (Хисаря) 5:2
25.11.2023 10:00 11 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 1:4
- 12 кръг Д Секирово (кв.Секирово, Раковски) -:-
- 13 кръг Г Юнайтед (Пловдив) -:-
- 14 кръг Д Тракия 06 (Стамболийски) -:-
- 15 кръг Д Реал (Пловдив) -:-
- 16 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 17 кръг Д Житница (Житница) -:-
- 18 кръг
почива
- 19 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) -:-
- 20 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 21 кръг Д Хисаря (Хисаря) -:-
- 22 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Юнайтед (Пловдив) 10 5 1 4 31:25 16
5 Житница (Житница) 10 5 0 5 33:32 15
6 Шипка старс 2015 (Асеновград) 10 4 2 4 24:35 14
7 Тракия 06 (Стамболийски) 9 3 1 5 19:25 10
8 Пловдив 2015 (Пловдив) 10 3 1 6 16:44 10

Шипка старс 2015 (Асеновград)

ДПГ12: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 9) - група "А1"
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2023 15:15 1 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 6:1
24.09.2023 16:30 2 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 3:6
01.10.2023 16:30 3 кръг Д Тракия 2004 (Пловдив) 6:4
08.10.2023 15:15 4 кръг Г Лион 2017 (Пловдив) 5:2
15.10.2023 14:00 5 кръг Д ФК Арда 1924 (Кърджали) 4:3
22.10.2023 17:45 6 кръг Г Орлета (Пазарджик) 3:1
- 7 кръг
почива
12.11.2023 16:30 8 кръг Д Ботев (Пловдив) 1:7
19.11.2023 16:30 9 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 1:0
- 10 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
- 11 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 12 кръг Г Тракия 2004 (Пловдив) -:-
- 13 кръг Д Лион 2017 (Пловдив) -:-
- 14 кръг Г ФК Арда 1924 (Кърджали) -:-
- 15 кръг Д Орлета (Пазарджик) -:-
- 16 кръг
почива
- 17 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
- 18 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Марица 1921 (Пловдив) 7 7 0 0 28:7 21
2 Ботев (Пловдив) 8 7 0 1 51:7 21
3 Шипка старс 2015 (Асеновград) 8 6 0 2 29:24 18
4 Хебър 1918 (Пазарджик) 7 3 1 3 13:12 10
5 Тракия 2004 (Пловдив) 7 3 0 4 24:24 9

Шипка старс 2015 (Асеновград)

ДПГ12: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 9) - група "В"
Дата Фаза Противник Рез.
16.09.2023 15:15 1 кръг Д Академик (Пловдив) 3:0
23.09.2023 09:00 2 кръг Г Вихър (Белозем) 8:1
04.11.2023 11:30 3 кръг Д ФК Рудозем (Рудозем) 4:1
07.10.2023 12:45 4 кръг Г ФК Хасково 2022 (Хасково) 6:0
14.10.2023 16:30 5 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) 5:2
21.10.2023 16:30 6 кръг Г Юнайтед (Пловдив) 2:1
28.10.2023 15:15 7 кръг Д Калояново (Калояново) 1:0
10.12.2023 16:30 8 кръг Д Шипка старс 2015 II (Асеновград) 3:3
11.11.2023 16:30 9 кръг Г Тракия 2004 (Пловдив) 2:1
18.11.2023 11:30 10 кръг Д Спартак (Първенец) 4:1
25.11.2023 11:30 11 кръг Г Реал (Пловдив) 1:3
02.12.2023 15:15 12 кръг Д Брестник 1948 (Брестник) 4:0
09.12.2023 14:00 13 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 3:0
- 14 кръг Г Академик (Пловдив) -:-
- 15 кръг Д Вихър (Белозем) -:-
- 16 кръг Г ФК Рудозем (Рудозем) -:-
- 17 кръг Д ФК Хасково 2022 (Хасково) -:-
- 18 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) -:-
- 19 кръг Д Юнайтед (Пловдив) -:-
- 20 кръг Г Калояново (Калояново) -:-
- 21 кръг Г Шипка старс 2015 II (Асеновград) -:-
- 22 кръг Д Тракия 2004 (Пловдив) -:-
- 23 кръг Г Спартак (Първенец) -:-
- 24 кръг Д Реал (Пловдив) -:-
- 25 кръг Г Брестник 1948 (Брестник) -:-
- 26 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Шипка старс 2015 (Асеновград) 13 11 1 1 46:13 34
2 Академик (Пловдив) 13 11 0 2 49:10 33
3 Реал (Пловдив) 13 10 2 1 48:18 32
4 Юнайтед (Пловдив) 12 8 2 2 36:16 26
5 Калояново (Калояново) 13 8 0 5 54:24 24

Шипка старс 2015 II (Асеновград)

ДПГ12: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 9) - група "В"
Дата Фаза Противник Рез.
16.09.2023 16:30 1 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 0:3
23.09.2023 10:15 2 кръг Г Академик (Пловдив) 0:7
30.09.2023 14:00 3 кръг Д Вихър (Белозем) 0:4
07.10.2023 14:00 4 кръг Г ФК Рудозем (Рудозем) 3:0
14.10.2023 14:00 5 кръг Д ФК Хасково 2022 (Хасково) 1:3
21.10.2023 15:15 6 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) 5:7
28.10.2023 16:30 7 кръг Д Юнайтед (Пловдив) 1:4
10.12.2023 16:30 8 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) 3:3
11.11.2023 14:00 9 кръг Д Калояново (Калояново) 0:3
18.11.2023 16:30 10 кръг Д Тракия 2004 (Пловдив) 0:3
25.11.2023 16:30 11 кръг Г Спартак (Първенец) 0:3
02.12.2023 14:00 12 кръг Д Реал (Пловдив) 0:3
09.12.2023 15:15 13 кръг Г Брестник 1948 (Брестник) 0:3
- 14 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 15 кръг Д Академик (Пловдив) -:-
- 16 кръг Г Вихър (Белозем) -:-
- 17 кръг Д ФК Рудозем (Рудозем) -:-
- 18 кръг Г ФК Хасково 2022 (Хасково) -:-
- 19 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) -:-
- 20 кръг Г Юнайтед (Пловдив) -:-
- 21 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) -:-
- 22 кръг Г Калояново (Калояново) -:-
- 23 кръг Г Тракия 2004 (Пловдив) -:-
- 24 кръг Д Спартак (Първенец) -:-
- 25 кръг Г Реал (Пловдив) -:-
- 26 кръг Д Брестник 1948 (Брестник) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Вихър (Белозем) 13 4 0 9 26:42 12
11 ФК Рудозем (Рудозем) 12 3 1 8 23:37 10
12 Брестник 1948 (Брестник) 13 2 2 9 23:41 8
13 Спартак (Първенец) 13 2 0 11 21:72 6
14 Шипка старс 2015 II (Асеновград) 13 1 1 11 13:46 4

Шипка старс 2015 (Асеновград)

ДПГ11: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "Б"
Дата Фаза Противник Рез.
22.09.2023 10:00 1 кръг Д Велд (Пловдив) 0:6
24.09.2023 15:00 2 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 1:15
01.10.2023 12:00 3 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 0:5
08.10.2023 11:00 4 кръг Г ФК Кърджали (Кърджали) 2:5
15.10.2023 15:00 5 кръг Д ФА Карлово (Карлово) 1:7
22.10.2023 10:00 6 кръг Г Тракия 2004 (Пловдив) 0:3
29.10.2023 09:00 7 кръг Д Пълдин (Пловдив) 3:3
05.11.2023 10:00 8 кръг Г Пазарджик сити (Пазарджик) 1:2
- 9 кръг
почива
19.11.2023 14:00 10 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 1:9
отложен 11 кръг Д Родопа Смолян II (Смолян) -:-
03.12.2023 14:00 12 кръг Г Металик 1938 (Сопот) 1:4
10.12.2023 09:00 13 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 2:6
- 14 кръг Г Велд (Пловдив) -:-
- 15 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 16 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 17 кръг Д ФК Кърджали (Кърджали) -:-
- 18 кръг Г ФА Карлово (Карлово) -:-
- 19 кръг Д Тракия 2004 (Пловдив) -:-
- 20 кръг Г Пълдин (Пловдив) -:-
- 21 кръг Д Пазарджик сити (Пазарджик) -:-
- 22 кръг
почива
- 23 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) -:-
- 24 кръг Г Родопа Смолян II (Смолян) -:-
- 25 кръг Д Металик 1938 (Сопот) -:-
- 26 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Пълдин (Пловдив) 10 4 3 3 31:32 15
10 Хебър 1918 (Пазарджик) 10 3 1 6 34:32 10
11 Пазарджик сити (Пазарджик) 10 2 1 7 15:41 7
12 Металик 1938 (Сопот) 11 1 0 10 13:77 3
13 Шипка старс 2015 (Асеновград) 11 0 1 10 12:65 1

Шипка старс 2015 (Асеновград)

ДПГ10: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "А"
Дата Фаза Противник Рез.
01.11.2023 10:00 1 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 3:1
22.09.2023 15:00 2 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 5:2
24.09.2023 11:00 3 кръг Д Ботев 2002 (Пловдив) 8:6
01.10.2023 13:00 4 кръг Г ФК Кърджали (Кърджали) 4:5
08.10.2023 09:00 5 кръг Д Кронос 2016 (Пловдив) 2:4
15.10.2023 10:00 6 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) 3:4
22.10.2023 15:00 7 кръг Д ФК Арда 1924 (Кърджали) 8:3
29.10.2023 10:00 8 кръг Г Орлета (Пазарджик) 3:5
05.11.2023 10:00 9 кръг Д Академик (Пловдив) 7:2
12.11.2023 14:00 10 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 6:8
19.11.2023 15:00 11 кръг Д Родопа Смолян II (Смолян) 7:0
10.12.2023 10:00 12 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 2:2
03.12.2023 13:00 13 кръг Г Бригада 2010 (Димитровград) 0:9
- 14 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 15 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 16 кръг Г Ботев 2002 (Пловдив) -:-
- 17 кръг Д ФК Кърджали (Кърджали) -:-
- 18 кръг Г Кронос 2016 (Пловдив) -:-
- 19 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) -:-
- 20 кръг Г ФК Арда 1924 (Кърджали) -:-
- 21 кръг Д Орлета (Пазарджик) -:-
- 22 кръг Г Академик (Пловдив) -:-
- 23 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) -:-
- 24 кръг Г Родопа Смолян II (Смолян) -:-
- 25 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 26 кръг Д Бригада 2010 (Димитровград) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Локомотив 1926 (Пловдив) 12 7 1 4 61:23 22
5 Бригада 2010 (Димитровград) 11 6 3 2 64:36 21
6 Шипка старс 2015 (Асеновград) 13 6 1 6 58:51 19
7 Пловдив сити (Пловдив) 10 6 0 4 39:26 18
8 Орлета (Пазарджик) 13 5 2 6 51:47 17

Шипка старс 2015 (Асеновград)

ДПГ10: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "В"
Дата Фаза Противник Рез.
отложен 1 кръг Д Кронос 2016 (Пловдив) -:-
22.09.2023 17:00 2 кръг Г Улпия (Пловдив) 1:6
24.09.2023 16:00 3 кръг Д Свобода 2011 (Пещера) 1:6
01.10.2023 17:00 4 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) 5:0
08.10.2023 17:00 5 кръг Д ЕАЗ Перущица 2023 (Перущица) 2:2
15.10.2023 19:00 6 кръг Д Велд (Пловдив) 2:5
22.10.2023 17:00 7 кръг Г Спартак (Първенец) 3:5
29.10.2023 18:00 8 кръг Д Реал (Пловдив) 7:3
05.11.2023 17:00 9 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 3:8
12.11.2023 19:00 10 кръг Д Шипка старс 2015 II (Асеновград) 3:3
19.11.2023 17:00 11 кръг Г Вихър (Белозем) 5:2
10.12.2023 13:00 12 кръг Д ФА Карлово (Карлово) 6:2
03.12.2023 18:00 13 кръг Г Тракия 2004 (Пловдив) 1:3
- 14 кръг Г Кронос 2016 (Пловдив) -:-
- 15 кръг Д Улпия (Пловдив) -:-
- 16 кръг Г Свобода 2011 (Пещера) -:-
- 17 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) -:-
- 18 кръг Г ЕАЗ Перущица 2023 (Перущица) -:-
- 19 кръг Г Велд (Пловдив) -:-
- 20 кръг Д Спартак (Първенец) -:-
- 21 кръг Г Реал (Пловдив) -:-
- 22 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 23 кръг Г Шипка старс 2015 II (Асеновград) -:-
- 24 кръг Д Вихър (Белозем) -:-
- 25 кръг Г ФА Карлово (Карлово) -:-
- 26 кръг Д Тракия 2004 (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Вихър (Белозем) 11 5 1 5 32:37 16
8 Велд (Пловдив) 11 5 0 6 55:47 15
9 Шипка старс 2015 (Асеновград) 12 4 2 6 39:45 14
10 СКФ ЕАЗ Перущица 2023 (Перущица) 13 4 2 7 54:65 14
11 Реал (Пловдив) 13 3 1 9 38:69 10

Шипка старс 2015 II (Асеновград)

ДПГ10: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "В"
Дата Фаза Противник Рез.
отложен 1 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
22.09.2023 18:00 2 кръг Г ЕАЗ Перущица 2023 (Перущица) 5:1
отложен 3 кръг Д Вихър (Белозем) -:-
01.10.2023 16:00 4 кръг Г ФА Карлово (Карлово) 5:2
08.10.2023 18:00 5 кръг Д Тракия 2004 (Пловдив) 3:2
15.10.2023 18:00 6 кръг Г Кронос 2016 (Пловдив) 2:9
22.10.2023 18:00 7 кръг Д Улпия (Пловдив) 3:1
29.10.2023 16:00 8 кръг Г Свобода 2011 (Пещера) 7:7
05.11.2023 18:00 9 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) 3:1
12.11.2023 19:00 10 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) 3:3
19.11.2023 18:00 11 кръг Д Велд (Пловдив) 5:4
10.12.2023 15:00 12 кръг Г Спартак (Първенец) 3:2
03.12.2023 19:00 13 кръг Д Реал (Пловдив) 3:1
- 14 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 15 кръг Д ЕАЗ Перущица 2023 (Перущица) -:-
- 16 кръг Г Вихър (Белозем) -:-
- 17 кръг Д ФА Карлово (Карлово) -:-
- 18 кръг Г Тракия 2004 (Пловдив) -:-
- 19 кръг Д Кронос 2016 (Пловдив) -:-
- 20 кръг Г Улпия (Пловдив) -:-
- 21 кръг Д Свобода 2011 (Пещера) -:-
- 22 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) -:-
- 23 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) -:-
- 24 кръг Г Велд (Пловдив) -:-
- 25 кръг Д Спартак (Първенец) -:-
- 26 кръг Г Реал (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Свобода 2011 (Пещера) 12 9 2 1 64:21 29
2 Кронос 2016 (Пловдив) 10 9 0 1 62:22 27
3 Шипка старс 2015 II (Асеновград) 11 8 2 1 42:33 26
4 Спартак (Първенец) 11 8 0 3 65:29 24
5 Локомотив 1926 (Пловдив) 12 7 1 4 64:47 22

Шипка старс 2015 (Асеновград)

ДПГ9: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 5) - група "А"
Дата Фаза Противник Рез.
24.09.2023 12:00 1 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 1:3
01.10.2023 10:00 2 кръг Г Кронос 2016 (Пловдив) 1:2
08.10.2023 10:00 3 кръг Д Ботев 2002 (Пловдив) 5:3
15.10.2023 14:00 4 кръг Г Чавдар (Пловдив) 1:3
22.10.2023 14:00 5 кръг Д Орлета (Пазарджик) 1:6
29.10.2023 12:00 6 кръг Г Траките 2007 (Скутаре) 0:4
отложен 7 кръг Д ФК Хасково 2022 (Хасково) -:-
12.11.2023 11:00 8 кръг Д Бригада 2010 (Димитровград) 0:6
19.11.2023 10:00 9 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 1:3
отложен 10 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
03.12.2023 12:00 11 кръг Г Лидер Пловдив (Ягодово) 12:1
- 12 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 13 кръг Д Кронос 2016 (Пловдив) -:-
- 14 кръг Г Ботев 2002 (Пловдив) -:-
- 15 кръг Д Чавдар (Пловдив) -:-
- 16 кръг Г Орлета (Пазарджик) -:-
- 17 кръг Д Траките 2007 (Скутаре) -:-
- 18 кръг Г ФК Хасково 2022 (Хасково) -:-
- 19 кръг Г Бригада 2010 (Димитровград) -:-
- 20 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 21 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 22 кръг Д Лидер Пловдив (Ягодово) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Ботев 2002 (Пловдив) 10 3 0 7 39:64 9
9 ФК Хасково 2022 (Хасково) 9 2 0 7 19:46 6
10 Чавдар (Пловдив) 10 2 0 8 15:60 6
11 Шипка старс 2015 (Асеновград) 9 2 0 7 22:31 6
12 Лидер Пловдив (Ягодово) 10 0 0 10 10:78 0

Шипка старс 2015 (Асеновград)

ДПГ9: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 5) - група "Б"
Дата Фаза Противник Рез.
24.09.2023 09:00 1 кръг Г Лион 2017 (Пловдив) 1:2
01.10.2023 09:00 2 кръг Г Тракия 2004 (Пловдив) 0:3
08.10.2023 11:00 3 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 4:3
15.10.2023 09:00 4 кръг Г Ботев 2002 (Пловдив) 2:0
22.10.2023 13:00 5 кръг Д Бригада 2010 (Димитровград) 3:12
29.10.2023 09:00 6 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 2:3
05.11.2023 11:00 7 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) 6:2
12.11.2023 13:00 8 кръг Г Пловдив сити II (Пловдив) 3:4
19.11.2023 12:00 9 кръг Д ФК Хасково 2022 (Хасково) 3:3
03.12.2023 13:00 10 кръг Г Кронос 2016 (Пловдив) 1:4
03.12.2023 11:00 11 кръг Д Марица (Ясно поле) 0:2
- 12 кръг Д Лион 2017 (Пловдив) -:-
- 13 кръг Д Тракия 2004 (Пловдив) -:-
- 14 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 15 кръг Д Ботев 2002 (Пловдив) -:-
- 16 кръг Г Бригада 2010 (Димитровград) -:-
- 17 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 18 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) -:-
- 19 кръг Д Пловдив сити II (Пловдив) -:-
- 20 кръг Г ФК Хасково 2022 (Хасково) -:-
- 21 кръг Д Кронос 2016 (Пловдив) -:-
- 22 кръг Г Марица (Ясно поле) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Лион 2017 (Пловдив) 10 4 0 6 12:23 12
8 ФК Хасково 2022 (Хасково) 9 3 1 5 23:33 10
9 Шипка старс 2015 (Асеновград) 11 3 1 7 25:38 10
10 Ботев 2002 (Пловдив) 8 3 1 4 27:37 10
11 Пловдив сити (Пловдив) 7 2 0 5 20:29 6

Шипка старс 2015 (Асеновград)

ДПГ9: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 5) - група "В"
Дата Фаза Противник Рез.
24.09.2023 13:00 1 кръг Г ФК Кърджали (Кърджали) 4:2
01.10.2023 14:00 2 кръг Г Пазарджик сити (Пазарджик) 5:2
08.10.2023 10:00 3 кръг Д Велд (Пловдив) 3:4
15.10.2023 12:00 4 кръг Г СФК Спартак 1947 (Пловдив) 1:5
22.10.2023 12:00 5 кръг Д Академия Лион (Пловдив) 4:2
- 6 кръг
почива
05.11.2023 12:00 7 кръг Д Пълдин (Пловдив) 4:3
12.11.2023 10:00 8 кръг Г Сокол (Марково) 7:1
19.11.2023 09:00 9 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) 3:1
отложен 10 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
03.12.2023 11:00 11 кръг Д Орлета (Пазарджик) 8:5
- 12 кръг Д ФК Кърджали (Кърджали) -:-
- 13 кръг Д Пазарджик сити (Пазарджик) -:-
- 14 кръг Г Велд (Пловдив) -:-
- 15 кръг Д СФК Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 16 кръг Г Академия Лион (Пловдив) -:-
- 17 кръг
почива
- 18 кръг Г Пълдин (Пловдив) -:-
- 19 кръг Д Сокол (Марково) -:-
- 20 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) -:-
- 21 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
- 22 кръг Г Орлета (Пазарджик) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Велд (Пловдив) 9 8 1 0 50:9 25
2 Шипка старс 2015 (Асеновград) 9 7 0 2 39:25 21
3 Сокол (Марково) 9 6 1 2 35:23 19
4 Асеновец 2005 (Асеновград) 9 6 0 3 36:24 18
5 ФК Кърджали (Кърджали) 9 5 0 4 31:25 15

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници