Вихър (Белозем)

BGSupporters форум

Вихър (Белозем)

"Б" ОГ Пловдив - северна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2023 17:00 1 кръг Д Сокол (Пъдарско) 3:0
17.09.2023 17:00 2 кръг Г Войнягово 2023 (Войнягово) 5:3
23.09.2023 17:00 3 кръг Д Хисаря (Хисаря) 1:2
01.10.2023 16:00 4 кръг Г Марица (Цалапица) 9:1
07.10.2023 16:00 5 кръг Д Урожай (Стрелци) 3:0
15.10.2023 16:00 6 кръг Г Тракия 94 (Царимир) 1:6
21.10.2023 16:00 7 кръг Д Ведраре (Ведраре) 6:1
10.12.2023 14:00 8 кръг Г Лидер (Ягодово) 3:3
02.12.2023 14:00 9 кръг Д Калояново (Калояново) 2:3
11.11.2023 14:30 10 кръг Д Раковски 2018 (Раковски) 2:4
18.11.2023 14:30 11 кръг Г Стряма 2001 (Стряма) 3:0
09.03.2024 15:00 12 кръг Г Сокол (Пъдарско) 3:3
17.03.2024 15:00 13 кръг Д Войнягово 2023 (Войнягово) 4:0
23.03.2024 15:00 14 кръг Г Хисаря (Хисаря) 2:4
30.03.2024 15:00 15 кръг Д Марица (Цалапица) 3:0
07.04.2024 17:00 16 кръг Г Урожай (Стрелци) 1:1
13.04.2024 17:00 17 кръг Д Тракия 94 (Царимир) 0:1
21.04.2024 17:00 18 кръг Г Ведраре (Ведраре) -:-
27.04.2024 17:00 19 кръг Д Лидер (Ягодово) -:-
12.05.2024 18:00 20 кръг Г Калояново (Калояново) -:-
19.05.2024 18:00 21 кръг Г Раковски 2018 (Раковски) -:-
25.05.2024 18:00 22 кръг Д Стряма 2001 (Стряма) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Раковски 2018 (Раковски) 15 10 1 4 45:23 31
5 Сокол (Пъдарско) 17 9 2 6 46:26 29
6 Вихър (Белозем) 17 8 3 6 51:32 27
7 Ведраре (Ведраре) 16 8 1 7 38:33 25
8 Стряма 2001 (Стряма) 17 5 0 12 26:56 15

Вихър (Белозем)

Деца: Пловдив - Междуобластна група "Б"
Дата Фаза Противник Рез.
отложен 1 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) -:-
17.09.2023 10:30 2 кръг Д Ботев (кв.Дебър, Първомай) 8:0
24.09.2023 09:00 3 кръг Д Тракия 94 (Царимир) 11:2
01.10.2023 12:00 4 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 2:3
07.10.2023 12:00 5 кръг Г Девин (Девин) 0:3
15.10.2023 10:00 6 кръг Д Сокол (Марково) 0:3
22.10.2023 13:00 7 кръг Г Свобода 2011 (Пещера) 8:2
30.10.2023 15:00 8 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) 2:0
06.11.2023 15:00 9 кръг Г Пълдин (Пловдив) 0:3
12.11.2023 10:30 10 кръг Д Спортист 1948 (Голям чардак) 3:0
25.02.2024 11:00 11 кръг Г Беломорец (Асеновград) 1:1
10.03.2024 10:00 12 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 0:6
16.03.2024 11:00 13 кръг Г Ботев (кв.Дебър, Първомай) 2:2
24.03.2024 10:30 14 кръг Г Тракия 94 (Царимир) 3:1
31.03.2024 12:00 15 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 0:3
07.04.2024 12:00 16 кръг Д Девин (Девин) 7:1
14.04.2024 11:00 17 кръг Г Сокол (Марково) 3:0
21.04.2024 11:00 18 кръг Д Свобода 2011 (Пещера) -:-
27.04.2024 09:00 19 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) -:-
04.05.2024 10:00 20 кръг Д Пълдин (Пловдив) -:-
12.05.2024 11:00 21 кръг Г Спортист 1948 (Голям чардак) -:-
19.05.2024 11:00 22 кръг Д Беломорец (Асеновград) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Пловдив 2015 (Пловдив) 15 9 3 3 55:23 30
5 Ботев (кв.Дебър, Първомай) 17 9 2 6 52:51 29
6 Вихър (Белозем) 16 8 2 6 50:30 26
7 Пълдин (Пловдив) 17 6 3 8 36:49 21
8 Девин (Девин) 16 5 1 10 23:64 16

Вихър (Белозем)

ДПГ12: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 9) - група "В"
Дата Фаза Противник Рез.
16.09.2023 11:30 1 кръг Г Юнайтед (Пловдив) 1:2
23.09.2023 09:00 2 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) 1:8
30.09.2023 14:00 3 кръг Г Шипка старс 2015 II (Асеновград) 4:0
07.10.2023 16:30 4 кръг Д Тракия 2004 (Пловдив) 3:5
14.10.2023 12:45 5 кръг Г Спартак (Първенец) 0:3
21.10.2023 10:15 6 кръг Д Реал (Пловдив) 2:3
28.10.2023 11:30 7 кръг Г Брестник 1948 (Брестник) 5:4
10.12.2023 15:15 8 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 2:4
11.11.2023 15:15 9 кръг Г Академик (Пловдив) 0:1
18.11.2023 15:15 10 кръг Г Калояново (Калояново) 5:4
25.11.2023 14:00 11 кръг Д ФК Рудозем (Рудозем) 3:0
02.12.2023 11:30 12 кръг Г ФК Хасково 2022 (Хасково) 0:5
09.12.2023 10:15 13 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) 0:3
- 14 кръг Д Юнайтед (Пловдив) -:-
- 15 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) -:-
- 16 кръг Д Шипка старс 2015 II (Асеновград) -:-
- 17 кръг Г Тракия 2004 (Пловдив) -:-
- 18 кръг Д Спартак (Първенец) -:-
- 19 кръг Г Реал (Пловдив) -:-
- 20 кръг Д Брестник 1948 (Брестник) -:-
- 21 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 22 кръг Д Академик (Пловдив) -:-
- 23 кръг Д Калояново (Калояново) -:-
- 24 кръг Г ФК Рудозем (Рудозем) -:-
- 25 кръг Д ФК Хасково 2022 (Хасково) -:-
- 26 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Тракия 2004 (Пловдив) 13 5 3 5 34:42 18
9 Пловдив 2015 (Пловдив) 13 4 2 7 31:45 14
10 Вихър (Белозем) 13 4 0 9 26:42 12
11 ФК Рудозем (Рудозем) 12 3 1 8 23:37 10
12 Брестник 1948 (Брестник) 13 2 2 9 23:41 8

Вихър (Белозем)

ДПГ10: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "В"
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2023 18:00 1 кръг Г Реал (Пловдив) 4:0
22.09.2023 18:00 2 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 0:2
отложен 3 кръг Г Шипка старс 2015 II (Асеновград) -:-
01.10.2023 17:00 4 кръг Г ЕАЗ Перущица 2023 (Перущица) 5:1
08.10.2023 16:00 5 кръг Д ФА Карлово (Карлово) 4:3
15.10.2023 17:00 6 кръг Г Тракия 2004 (Пловдив) 8:3
22.10.2023 18:00 7 кръг Д Кронос 2016 (Пловдив) 1:5
29.10.2023 17:00 8 кръг Г Улпия (Пловдив) 2:5
05.11.2023 16:00 9 кръг Д Свобода 2011 (Пещера) 2:2
12.11.2023 17:00 10 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) 3:1
19.11.2023 17:00 11 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) 2:5
отложен 12 кръг Г Велд (Пловдив) -:-
03.12.2023 17:00 13 кръг Д Спартак (Първенец) 1:10
- 14 кръг Д Реал (Пловдив) -:-
- 15 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 16 кръг Д Шипка старс 2015 II (Асеновград) -:-
- 17 кръг Д ЕАЗ Перущица 2023 (Перущица) -:-
- 18 кръг Г ФА Карлово (Карлово) -:-
- 19 кръг Д Тракия 2004 (Пловдив) -:-
- 20 кръг Г Кронос 2016 (Пловдив) -:-
- 21 кръг Д Улпия (Пловдив) -:-
- 22 кръг Г Свобода 2011 (Пещера) -:-
- 23 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) -:-
- 24 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) -:-
- 25 кръг Д Велд (Пловдив) -:-
- 26 кръг Г Спартак (Първенец) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Локомотив 1926 (Пловдив) 12 7 1 4 64:47 22
6 Улпия (Пловдив) 13 6 2 5 43:48 20
7 Вихър (Белозем) 11 5 1 5 32:37 16
8 Велд (Пловдив) 11 5 0 6 55:47 15
9 Шипка старс 2015 (Асеновград) 12 4 2 6 39:45 14

Клубна емблема

Отбор

Вихър (Белозем)

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2022/2023 А ОФГ ПД 18 място
2021/2022 Б ОФГ ПД 2 място
2020/2021 А ОФГ ПД 16 място
2019/2020 А ОФГ ПД 7 място
2018/2019 А ОФГ ПД 7 място
2017/2018 А ОФГ ПД 4 място
2016/2017 А ОФГ ПД 6 място
2015/2016 А ОФГ ПД 5 място
2014/2015 А ОФГ ПД 7 място
2012/2013 А ОФГ ПД 14 място

Интернет страници