СКФ ЕАЗ Перущица 2023 (Перущица)

BGSupporters форум

СКФ ЕАЗ Перущица 2023 (Перущица)

ДПГ11: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "Г"
Дата Фаза Противник Рез.
23.09.2023 10:00 1 кръг Г Спартак (Първенец) 3:0
30.09.2023 12:00 2 кръг Д Реал (Пловдив) 1:8
07.10.2023 10:00 3 кръг Г Брестник 1948 (Брестник) 7:3
14.10.2023 13:00 4 кръг Д Академия Лион (Пловдив) 11:3
отложен 5 кръг Г Траките 2007 (Скутаре) -:-
28.10.2023 13:00 6 кръг Г Атлетик (Куклен) 3:6
09.12.2023 12:00 7 кръг Д СФК Раковски (Раковски) 8:3
11.11.2023 14:00 8 кръг Г Тракия 2004 (Пловдив) 8:2
18.11.2023 12:00 9 кръг Д ФК Хасково 1924 (Хасково) 3:7
25.11.2023 13:00 10 кръг Г СФК Спартак 1947 (Пловдив) 1:2
02.12.2023 13:00 11 кръг Д Академия Канарче (Браниполе) 3:7
16.03.2024 13:00 12 кръг Г Траките 2007 (Скутаре) 1:7
23.03.2024 15:00 13 кръг Г Черноризец Храбър (Пловдив) 8:0
30.03.2024 13:00 14 кръг Д СФК Раковски (Раковски) 6:3
06.04.2024 13:00 15 кръг Г Траките 2007 II (Скутаре) 6:2
13.04.2024 13:00 16 кръг Д ФК Хасково 1924 (Хасково) 9:1
20.04.2024 10:00 17 кръг Г Тракия 2004 (Пловдив) 1:5
27.04.2024 14:00 18 кръг Д ФК Хасково (Хасково) 8:0
01.05.2024 14:00 19 кръг Г СФК Спартак 1947 (Пловдив) 5:2
11.05.2024 10:00 20 кръг Д Житница (Житница) 12:1
18.05.2024 13:00 21 кръг Г Спартак (Първенец) 10:4
20.05.2024 10:00 22 кръг Д Реал (Пловдив) 10:4
25.05.2024 14:00 23 кръг Г Металик 1938 (Сопот) 7:1
01.06.2024 14:00 24 кръг Д Академия Лион (Пловдив) 9:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 СКФ ЕАЗ Перущица 2023 (Перущица) 23 16 0 7 140:73 48
2 ФК Хасково 1924 (Хасково) 21 16 0 5 140:59 48
3 СФК Спартак 1947 (Пловдив) 22 14 1 7 82:43 43
4 Траките 2007 (Скутаре) 22 12 5 5 100:50 41
5 Тракия 2004 (Пловдив) 21 13 2 6 97:55 41

СКФ ЕАЗ Перущица 2023 (Перущица)

ДПГ10: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "В"
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2023 16:00 1 кръг Г Свобода 2011 (Пещера) 1:9
22.09.2023 18:00 2 кръг Д Шипка старс 2015 II (Асеновград) 1:5
24.09.2023 18:00 3 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) 2:2
01.10.2023 17:00 4 кръг Д Вихър (Белозем) 1:5
08.10.2023 17:00 5 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) 2:2
15.10.2023 16:00 6 кръг Д ФА Карлово (Карлово) 4:7
22.10.2023 16:00 7 кръг Г Велд (Пловдив) 6:5
29.10.2023 17:00 8 кръг Д Тракия 2004 (Пловдив) 7:1
05.11.2023 16:00 9 кръг Г Спартак (Първенец) 10:7
12.11.2023 17:00 10 кръг Д Кронос 2016 (Пловдив) 1:4
19.11.2023 17:00 11 кръг Г Реал (Пловдив) 7:1
10.12.2023 14:00 12 кръг Д Улпия (Пловдив) 6:9
03.12.2023 17:00 13 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 6:8
10.03.2024 16:00 14 кръг Д Свобода 2011 (Пещера) 1:2
17.03.2024 18:00 15 кръг Г Шипка старс 2015 II (Асеновград) 2:5
24.03.2024 18:00 16 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) 4:1
31.03.2024 17:00 17 кръг Г Вихър (Белозем) 2:6
07.04.2024 17:00 18 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) 1:9
14.04.2024 16:00 19 кръг Г ФА Карлово (Карлово) 0:10
21.04.2024 16:00 20 кръг Д Велд (Пловдив) 4:11
28.04.2024 17:00 21 кръг Г Тракия 2004 (Пловдив) 1:8
01.06.2024 16:00 22 кръг Д Спартак (Първенец) 0:3
12.05.2024 17:00 23 кръг Г Академик (Пловдив) 1:2
24.05.2024 17:00 24 кръг Д Реал (Пловдив) 0:3
26.05.2024 17:00 25 кръг Г Улпия (Пловдив) 4:11
02.06.2024 17:00 26 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 1:5
   #   Отбор П Р З ГР Т
11 Реал (Пловдив) 26 7 1 18 72:128 22
12 Академик (Пловдив) 13 7 0 6 65:58 21
13 СКФ ЕАЗ Перущица 2023 (Перущица) 26 5 2 19 75:141 17
14 Пловдив сити (Пловдив) 24 4 2 18 48:122 14
15 Тракия 2004 (Пловдив) 21 3 3 15 52:112 12

СКФ ЕАЗ Перущица 2023 (Перущица)

ДПГ9: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 5) - група "Е"
Дата Фаза Противник Рез.
17.03.2024 09:00 1 кръг Д Марица (Марково) 2:1
24.03.2024 09:00 2 кръг Г Беломорец (Асеновград) 5:2
31.03.2024 09:00 3 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) анл.
07.04.2024 10:00 4 кръг Г Гигант (Съединение) 3:4
14.04.2024 12:00 5 кръг Д СФК Раковски (Раковски) 2:5
21.04.2024 14:00 6 кръг Г СФК Раковски II (Раковски) 2:0
28.04.2024 10:00 7 кръг Д Брестовица (Брестовица) 8:0
02.06.2024 14:00 8 кръг Д ФК Хасково 2022 (Хасково) 3:0
12.05.2024 10:00 9 кръг Г Марица (Ясно поле) 1:2
24.05.2024 14:00 10 кръг Д ФА Карлово (Карлово) 5:0
26.05.2024 09:00 11 кръг Г Кронос 2016 (Пловдив) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Гигант (Съединение) 10 8 2 0 60:23 26
3 СФК Раковски (Раковски) 11 7 3 1 66:26 24
4 СКФ ЕАЗ Перущица 2023 (Перущица) 9 6 0 3 31:14 18
5 Беломорец (Асеновград) 11 5 0 6 29:41 15
6 Марица (Марково) 10 4 1 5 40:28 13

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници