Ботев (Нови пазар)

BGSupporters форум

Ботев (Нови пазар)

Североизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза
18.08.2018 18:00 1 кръг Д Хитрино (Хитрино) 2:0
25.08.2018 18:00 2 кръг Г Калиакра 1923-Левски 2012 (Кав) 3:3
01.09.2018 17:00 3 кръг Д Суворово 1 (Суворово) 2:1
15.09.2018 17:00 4 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 1:6
22.09.2018 17:00 5 кръг Д Устрем Д (Дончево) 3:0
30.09.2018 16:00 6 кръг Г Волов (Шумен) 1:0
06.10.2018 16:00 7 кръг Д Локомотив (Русе) 3:0
13.10.2018 16:00 8 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) 2:0
20.10.2018 16:00 9 кръг Д Кубрат 2016 (Кубрат) 0:0
27.10.2018 14:00 10 кръг Г Септември 98 (Тервел) 1:0
- 11 кръг
почива
10.11.2018 14:00 12 кръг Д Бенковски (Бяла, обл.Русе) 5:2
17.11.2018 14:00 13 кръг Г Тополи 2010 (Тополи) 0:1
24.11.2018 14:00 14 кръг Г Хитрино (Хитрино) 0:1
09.12.2018 14:00 15 кръг Д Калиакра 1923-Левски 2012 (Кав) 4:2
24.02.2019 11:00 16 кръг Г Суворово 1 (Суворово) 0:10
02.03.2019 15:00 17 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 0:6
10.03.2019 15:00 18 кръг Г Устрем Д (Дончево) 2:5
16.03.2019 15:00 19 кръг Д Волов (Шумен) 1:0
24.03.2019 15:00 20 кръг Г Локомотив (Русе) 0:2
30.03.2019 15:00 21 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) 0:2
07.04.2019 16:00 22 кръг Г Кубрат 2016 (Кубрат) 2:2
13.04.2019 16:30 23 кръг Д Септември 98 (Тервел) 0:2
- 24 кръг
почива
21.04.2019 16:00 25 кръг Г Бенковски (Бяла, обл.Русе) 2:1
26.04.2019 16:00 26 кръг Д Тополи 2010 (Тополи) 1:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Хитрино (Хитрино) 24 14 5 5 46:20 47
5 Септември 98 (Тервел) 24 13 4 7 46:32 43
6 Ботев (Нови пазар) 24 12 3 9 35:46 39
7 Локомотив (Русе) 24 9 5 10 29:37 32
8 Тополи 2010 (Тополи) 24 7 6 11 25:31 27
Втора фаза / Първа шестица
01.05.2019 17:00 27 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 0:4
05.05.2019 17:00 28 кръг Д Хитрино (Хитрино) 1:1
12.05.2019 17:00 29 кръг Г Суворово 1 (Суворово) 0:9
18.05.2019 17:00 30 кръг Д Септември 98 (Тервел) 1:3
24.05.2019 17:00 31 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) 0:7
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Суворово 1 (Суворово) 29 21 4 4 86:19 67
3 Светкавица Търговище (Търговище) 29 16 8 5 54:26 56
4 Хитрино (Хитрино) 29 14 9 6 50:25 51
5 Септември 98 (Тервел) 29 15 5 9 52:39 50
6 Ботев (Нови пазар) 29 12 4 13 37:70 40
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Шумен / Първи кръг
06.09.2018 17:00 - Д Хитрино (Хитрино) 0:8
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
21.07.2018 18:00 - Г Черно море /юн.ст./ (Варна) 0:1

Ботев (Нови пазар)

ЮМВ: Варна - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
15.09.2018 10:00 1 кръг Д Велики Преслав (Велики Преслав) 1:0
22.09.2018 10:00 2 кръг Г Устрем Д (Дончево) 7:0
29.09.2018 10:00 3 кръг Д Аврен (Аврен) 5:1
06.10.2018 10:00 4 кръг Г Белослав 1918 (Белослав) 1:2
13.10.2018 10:00 5 кръг Д Тополи 2010 (Тополи) 7:0
20.10.2018 10:00 6 кръг Г Суворово 1 (Суворово) 2:0
- 7 кръг
почива
03.11.2018 10:00 8 кръг Д Септември 98 (Тервел) 2:3
10.11.2018 10:00 9 кръг Г Камчиец 2015 (Старо Оряхово) 0:3
17.11.2018 10:00 10 кръг Д Черноморец (Балчик) 0:5
24.11.2018 10:00 11 кръг Г Атлетик (Провадия) 1:1
09.03.2019 10:00 12 кръг Г Велики Преслав (Велики Преслав) 0:3
16.03.2019 10:00 13 кръг Д Устрем Д (Дончево) 5:0
23.03.2019 11:00 14 кръг Г Аврен (Аврен) 6:2
30.03.2019 10:00 15 кръг Д Белослав 1918 (Белослав) 1:1
06.04.2019 10:00 16 кръг Г Тополи 2010 (Тополи) 3:1
13.04.2019 10:00 17 кръг Д Суворово 1 (Суворово) 0:2
- 18 кръг
почива
04.05.2019 10:00 19 кръг Г Септември 98 (Тервел) 1:4
11.05.2019 10:00 20 кръг Д Камчиец 2015 (Старо Оряхово) 3:0
19.05.2019 10:30 21 кръг Г Черноморец (Балчик) 1:4
01.06.2019 10:00 22 кръг Д Атлетик (Провадия) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Велики Преслав (Велики Преслав) 20 13 4 3 55:26 43
4 Септември 98 (Тервел) 20 13 0 7 71:44 39
5 Ботев (Нови пазар) 20 10 2 8 49:32 32
6 Белослав 1918 (Белослав) 20 7 3 10 37:46 24
7 Атлетик (Провадия) 20 6 5 9 35:43 23

Ботев (Нови пазар)

Деца: Варна - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
15.09.2018 11:30 1 кръг Д Велики Преслав (Велики Преслав) 7:0
22.09.2018 11:30 2 кръг Г Устрем Д (Дончево) 10:0
- 3 кръг
почива
- 4 кръг
почива
- 5 кръг
почива
20.10.2018 11:30 6 кръг Г Суворово 1 (Суворово) 1:0
- 7 кръг
почива
03.11.2018 11:30 8 кръг Д Септември 98 (Тервел) 7:1
10.11.2018 11:30 9 кръг Г Камчиец 2015 (Старо Оряхово) 10:0
17.11.2018 11:30 10 кръг Д Черноморец (Балчик) 6:1
24.11.2018 11:30 11 кръг Г Атлетик (Провадия) 0:1
09.03.2019 11:30 12 кръг Г Велики Преслав (Велики Преслав) 1:0
16.03.2019 11:30 13 кръг Д Устрем Д (Дончево) 9:1
- 14 кръг
почива
- 15 кръг
почива
- 16 кръг
почива
13.04.2019 11:30 17 кръг Д Суворово 1 (Суворово) 1:2
- 18 кръг
почива
04.05.2019 11:30 19 кръг Г Септември 98 (Тервел) 8:4
11.05.2019 11:30 20 кръг Д Камчиец 2015 (Старо Оряхово) 3:0
18.05.2019 12:00 21 кръг Г Черноморец (Балчик) 4:1
01.06.2019 11:30 22 кръг Д Атлетик (Провадия) 6:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Ботев (Нови пазар) 14 12 0 2 73:12 36
2 Суворово 1 (Суворово) 14 10 2 2 57:5 32
3 Велики Преслав (Велики Преслав) 14 9 0 5 43:26 27
4 Атлетик (Провадия) 14 7 4 3 25:14 25
5 Септември 98 (Тервел) 14 5 0 9 27:43 15

Ботев (Нови пазар)

ДПГ12: Варна - Междуобластна група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "В"
23.09.2018 09:30 1 кръг Г МФК Тича (Варна) 0:13
23.09.2018 11:50 2 кръг Д Шампиони 2014 (Варна) 0:8
07.10.2018 10:40 3 кръг Г Юнак (Варна) 3:2
07.10.2018 08:30 4 кръг Д Черноморец (Балчик) 2:1
21.10.2018 14:20 5 кръг Г Хан Крум (Шумен) 4:4
21.10.2018 11:50 6 кръг Д Калиакра 1923-Левски 2012 (Кав) 7:1
04.11.2018 14:20 7 кръг Г Олимпик (Варна) 2:9
04.11.2018 11:50 8 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 0:7
11.11.2018 11:50 9 кръг Д Черно море (Варна) 0:4
01.04.2019 09:30 10 кръг Д МФК Тича (Варна) 0:8
01.04.2019 11:50 11 кръг Г Шампиони 2014 (Варна) 2:4
05.04.2019 10:40 12 кръг Д Юнак (Варна) 3:0
05.04.2019 14:20 13 кръг Г Черноморец (Балчик) 4:1
02.05.2019 13:00 14 кръг Д Хан Крум (Шумен) 3:3
02.05.2019 13:00 15 кръг Г Калиакра 1923-Левски 2012 (Кав) 6:1
05.04.2019 14:20 16 кръг Д Олимпик (Варна) 0:8
01.05.2019 11:50 17 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) 2:2
05.04.2019 10:40 18 кръг Г Черно море (Варна) 0:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Шампиони 2014 (Варна) 18 10 0 8 44:41 30
6 Хан Крум (Шумен) 18 7 5 6 42:42 26
7 Ботев (Нови пазар) 18 6 3 9 38:78 21
8 Черноморец (Балчик) 18 4 0 14 20:80 12
9 Юнак (Варна) 18 1 0 17 8:57 3

Клубна емблема

Екипи

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2018/2019 Трета лига 6 място
2017/2018 Трета лига 9 място
2016/2017 Трета лига 5 място
2015/2016 "В" група 5 място
2014/2015 "В" група 10 място
2013/2014 "В" група 11 място
2012/2013 А ОФГ ШН 7 място
2011/2012 "В" група 15 място
2010/2011 "В" група 14 място
2009/2010 "В" група 14 място

Месечна ранглиста

Интернет страници

 » няма интернет страници