Ботев (Нови пазар)

BGSupporters форум

Ботев (Нови пазар)

Североизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза
18.08.2018 18:00 1 кръг Д Хитрино (Хитрино) 2:0
25.08.2018 18:00 2 кръг Г Калиакра (Каварна) 3:3
01.09.2018 17:00 3 кръг Д Суворово 1 (Суворово) 2:1
15.09.2018 17:00 4 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 1:6
22.09.2018 17:00 5 кръг Д Устрем Д (Дончево) 3:0
30.09.2018 16:00 6 кръг Г Волов (Шумен) 1:0
06.10.2018 16:00 7 кръг Д Локомотив (Русе) 3:0
13.10.2018 16:00 8 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) 2:0
20.10.2018 16:00 9 кръг Д Кубрат 2016 (Кубрат) 0:0
27.10.2018 14:00 10 кръг Г Септември 98 (Тервел) 1:0
- 11 кръг
почива
10.11.2018 14:00 12 кръг Д Бенковски (Бяла, обл.Русе) 5:2
17.11.2018 14:00 13 кръг Г Тополи 2010 (Тополи) 0:1
24.11.2018 14:00 14 кръг Г Хитрино (Хитрино) 0:1
09.12.2018 14:00 15 кръг Д Калиакра (Каварна) 4:2
- 16 кръг Г Суворово 1 (Суворово) -:-
- 17 кръг Д Спартак 1918 (Варна) -:-
- 18 кръг Г Устрем Д (Дончево) -:-
- 19 кръг Д Волов (Шумен) -:-
- 20 кръг Г Локомотив (Русе) -:-
- 21 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) -:-
- 22 кръг Г Кубрат 2016 (Кубрат) -:-
- 23 кръг Д Септември 98 (Тервел) -:-
- 24 кръг
почива
- 25 кръг Г Бенковски (Бяла, обл.Русе) -:-
- 26 кръг Д Тополи 2010 (Тополи) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Спартак 1918 (Варна) 14 8 6 0 42:14 30
3 Хитрино (Хитрино) 14 9 3 2 31:13 30
4 Ботев (Нови пазар) 14 9 2 3 27:16 29
5 Светкавица Търговище (Търговище) 14 7 4 3 27:17 25
6 Септември 98 (Тервел) 14 6 3 5 24:21 21
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Шумен / Първи кръг
06.09.2018 17:00 - Д Хитрино (Хитрино) 0:8
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
21.07.2018 18:00 - Г Черно море /юн.ст./ (Варна) 0:1

Ботев (Нови пазар)

ЮМВ: Варна - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
15.09.2018 10:00 1 кръг Д Велики Преслав (Велики Преслав) 1:0
22.09.2018 10:00 2 кръг Г Устрем Д (Дончево) 7:0
29.09.2018 10:00 3 кръг Д Аврен (Аврен) 5:1
06.10.2018 10:00 4 кръг Г Белослав 1918 (Белослав) 1:2
13.10.2018 10:00 5 кръг Д Тополи 2010 (Тополи) 7:0
20.10.2018 10:00 6 кръг Г Суворово 1 (Суворово) 2:0
- 7 кръг
почива
03.11.2018 10:00 8 кръг Д Септември 98 (Тервел) 2:3
10.11.2018 10:00 9 кръг Г Камчиец 2015 (Старо Оряхово) 0:3
17.11.2018 10:00 10 кръг Д Черноморец (Балчик) 0:5
24.11.2018 10:00 11 кръг Г Атлетик (Провадия) 1:1
- 12 кръг Г Велики Преслав (Велики Преслав) -:-
- 13 кръг Д Устрем Д (Дончево) -:-
- 14 кръг Г Аврен (Аврен) -:-
- 15 кръг Д Белослав 1918 (Белослав) -:-
- 16 кръг Г Тополи 2010 (Тополи) -:-
- 17 кръг Д Суворово 1 (Суворово) -:-
- 18 кръг
почива
- 19 кръг Г Септември 98 (Тервел) -:-
- 20 кръг Д Камчиец 2015 (Старо Оряхово) -:-
- 21 кръг Г Черноморец (Балчик) -:-
- 22 кръг Д Атлетик (Провадия) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Суворово 1 (Суворово) 10 6 0 4 31:15 18
5 Камчиец 2015 (Старо Оряхово) 10 5 1 4 23:25 16
6 Ботев (Нови пазар) 10 5 1 4 26:15 16
7 Атлетик (Провадия) 10 3 2 5 17:25 11
8 Белослав 1918 (Белослав) 10 3 1 6 14:26 10

Ботев (Нови пазар)

Деца: Варна - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
15.09.2018 11:30 1 кръг Д Велики Преслав (Велики Преслав) 7:0
22.09.2018 11:30 2 кръг Г Устрем Д (Дончево) 10:0
- 3 кръг
почива
- 4 кръг
почива
- 5 кръг
почива
20.10.2018 11:30 6 кръг Г Суворово 1 (Суворово) 1:0
- 7 кръг
почива
03.11.2018 11:30 8 кръг Д Септември 98 (Тервел) 7:1
10.11.2018 11:30 9 кръг Г Камчиец 2015 (Старо Оряхово) 10:0
17.11.2018 11:30 10 кръг Д Черноморец (Балчик) 6:1
24.11.2018 11:30 11 кръг Г Атлетик (Провадия) 0:1
- 12 кръг Г Велики Преслав (Велики Преслав) -:-
- 13 кръг Д Устрем Д (Дончево) -:-
- 14 кръг
почива
- 15 кръг
почива
- 16 кръг
почива
- 17 кръг Д Суворово 1 (Суворово) -:-
- 18 кръг
почива
- 19 кръг Г Септември 98 (Тервел) -:-
- 20 кръг Д Камчиец 2015 (Старо Оряхово) -:-
- 21 кръг Г Черноморец (Балчик) -:-
- 22 кръг Д Атлетик (Провадия) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Ботев (Нови пазар) 7 6 0 1 41:3 18
2 Атлетик (Провадия) 7 5 2 0 16:4 17
3 Велики Преслав (Велики Преслав) 7 5 0 2 25:16 15
4 Суворово 1 (Суворово) 7 4 1 2 23:4 13
5 Черноморец (Балчик) 7 2 0 5 15:15 6

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2017/2018 Трета лига 9 място
2016/2017 Трета лига 5 място
2015/2016 "В" група 5 място
2014/2015 "В" група 10 място
2013/2014 "В" група 11 място
2012/2013 А ОФГ ШН 7 място
2011/2012 "В" група 15 място
2010/2011 "В" група 14 място
2009/2010 "В" група 14 място

Месечна ранглиста

Интернет страници

 » няма интернет страници