ЦСКА 1948 (София)

BGSupporters форум

ЦСКА 1948 (София)

Югозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
12.08.2017 18:00 1 кръг Д Беласица (Петрич) 1:1
19.08.2017 18:00 2 кръг Г Свобода 2011 (Пещера) 3:1
26.08.2017 18:00 3 кръг Д Ботев 1937 (Ихтиман) 5:0
02.09.2017 17:00 4 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) 3:2
09.09.2017 17:00 5 кръг Г Пирин (Гоце Делчев) 3:0
16.09.2017 17:00 6 кръг Д Септември (Симитли) 2:0
23.09.2017 17:00 7 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 2:2
27.09.2017 17:00 8 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 2:0
30.09.2017 17:00 9 кръг Г Банско (Банско) 2:0
08.10.2017 16:00 10 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) 4:2
14.10.2017 16:00 11 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 2:0
22.10.2017 16:00 12 кръг Д Миньор (Перник) 2:1
28.10.2017 16:00 13 кръг Г Чавдар (Етрополе) 3:0
05.11.2017 14:00 14 кръг Д Пирин 1941 (Разлог) 2:1
11.11.2017 14:00 15 кръг Г Германея (Сапарева баня) 4:1
19.11.2017 14:00 16 кръг Д ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 6:0
25.11.2017 14:00 17 кръг Г Вихрен 1925 (Сандански) 1:0
24.02.2018 18 кръг Г Беласица (Петрич) -:-
03.03.2018 19 кръг Д Свобода 2011 (Пещера) -:-
10.03.2018 20 кръг Г Ботев 1937 (Ихтиман) -:-
17.03.2018 21 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) -:-
24.03.2018 22 кръг Д Пирин (Гоце Делчев) -:-
31.03.2018 23 кръг Г Септември (Симитли) -:-
04.04.2018 24 кръг Д Марек 1915 (Дупница) -:-
07.04.2018 25 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) -:-
14.04.2018 26 кръг Д Банско (Банско) -:-
21.04.2018 27 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) -:-
28.04.2018 28 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
05.05.2018 29 кръг Г Миньор (Перник) -:-
12.05.2018 30 кръг Д Чавдар (Етрополе) -:-
16.05.2018 31 кръг Г Пирин 1941 (Разлог) -:-
19.05.2018 32 кръг Д Германея (Сапарева баня) -:-
26.05.2018 33 кръг Г ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) -:-
02.06.2018 34 кръг Д Вихрен 1925 (Сандански) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 ЦСКА 1948 (София) 17 15 2 0 47:11 47
2 Хебър 1918 (Пазарджик) 17 13 1 3 33:11 40
3 Вихрен 1925 (Сандански) 17 12 1 4 36:15 37
4 Септември (Симитли) 17 9 4 4 28:13 31
5 Сливнишки герой (Сливница) 17 8 2 7 25:21 26
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Финал
23.08.2017 18:00 - Д Локомотив БДЖ (София) 8:0
Поток София (столица)/София/Пазарджик / Първи кръг
30.08.2017 18:00 - Г Хебър 1918 (Пазарджик) 1:1
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / 1/4 финали
- -
почива
Област София (столица) / 1/2 финали
04.10.2017 18:30 - Г Надежда (Доброславци) 7:0
Област София (столица) / Финал
11.10.2017 15:30 - Г Локомотив БДЖ (София) 6:1
Поток София (столица)/София/Пазарджик / Първи кръг
25.10.2017 16:00 - Д Хебър 1918 (Пазарджик) 1:1
Поток София (столица)/София/Пазарджик / Финал
01.11.2017 14:00 - Д Чавдар (Етрополе) 2:1
Югозападна България
15.11.2017 14:00 - Г Миньор (Перник) 3:1
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
15.07.2017 10:30 - Г Септември (Симитли) 0:2
19.07.2017 17:30 - Г Банско (Банско) 0:1
22.07.2017 18:00 - Д Марек 1915 (Дупница) 2:1
26.07.2017 10:30 - Д Хебър 1918 (Пазарджик) 5:2
29.07.2017 18:00 - Д Академик (Свищов) 1:1
02.08.2017 10:30 - Д Балкан 1929 (Ботевград) 1:1
05.08.2017 18:00 - Г Миньор (Перник) 1:4

ЦСКА 1948 (София)

ЮСВ: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2017 17:00 1 кръг Г Септември (Симитли) 1:2
- 2 кръг
почива
17.09.2017 17:00 3 кръг Д Левски Раковски (София) 0:4
20.09.2017 17:00 4 кръг Г Вихрен 1925 (Сандански) 2:4
24.09.2017 17:00 5 кръг Д Септември (София) 0:1
01.10.2017 16:00 6 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 0:1
05.10.2017 16:00 7 кръг Д Царско село 2015 (София) 1:2
08.10.2017 16:30 8 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) 2:4
15.10.2017 16:00 9 кръг Д Локомотив 1929 (София) 1:3
19.10.2017 16:00 10 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) 3:2
22.10.2017 16:00 11 кръг Д Барокко (София) 1:2
29.10.2017 14:00 12 кръг Г Левски (София) 0:6
05.11.2017 14:00 13 кръг Д Беласица (Петрич) анл.
09.11.2017 14:00 14 кръг Г ДИТ Спорт (София) 2:4
12.11.2017 11:30 15 кръг Д Оборище (Панагюрище) 6:1
19.11.2017 14:00 16 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:5
23.11.2017 14:00 17 кръг Д Чавдар (Етрополе) 1:3
26.11.2017 14:00 18 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 0:2
03.12.2017 14:00 19 кръг Д Миньор (Перник) 3:5
- 20 кръг Д Септември (Симитли) -:-
- 21 кръг
почива
- 22 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
- 23 кръг Д Вихрен 1925 (Сандански) -:-
- 24 кръг Г Септември (София) -:-
- 25 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 26 кръг Г Царско село 2015 (София) -:-
- 27 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) -:-
- 28 кръг Г Локомотив 1929 (София) -:-
- 29 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) -:-
- 30 кръг Г Барокко (София) -:-
- 31 кръг Д Левски (София) -:-
- 32 кръг
почива
- 33 кръг Д ДИТ Спорт (София) -:-
- 34 кръг Г Оборище (Панагюрище) -:-
- 35 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
- 36 кръг Г Чавдар (Етрополе) -:-
- 37 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) -:-
- 38 кръг Г Миньор (Перник) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
14 Хебър 1918 (Пазарджик) 17 4 4 9 18:26 16
15 Септември (Симитли) 17 3 3 11 22:54 12
16 ЦСКА 1948 (София) 17 2 0 15 24:51 6
17 Оборище (Панагюрище) 17 1 2 14 14:65 5
18 Струмска слава 1927 (Радомир) 17 0 3 14 13:100 3

ЦСКА 1948 (София)

Деца "А": София (столица) - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2017 14:30 1 кръг Г Локомотив 1929 (София) 1:3
16.09.2017 10:00 2 кръг Д Левски (Чепинци) 18:0
22.09.2017 10:00 3 кръг Г Надежда (Доброславци) 12:0
30.09.2017 14:00 4 кръг Г Интернационал (София) 3:0
06.10.2017 14:00 5 кръг Д Олимпиец (София) 11:0
14.10.2017 14:00 6 кръг Г Ферион (София) 2:1
21.10.2017 10:00 7 кръг Д Обеля (кв.Обеля, София) 8:0
28.10.2017 14:00 8 кръг Г Конкордия (София) 5:2
01.11.2017 10:00 9 кръг Д Младост 2015 (София) анл.
04.11.2017 10:00 10 кръг Г София спорт (София) анл.
11.11.2017 10:00 11 кръг Д Барокко (София) 1:2
18.11.2017 15:00 12 кръг Г Септември (София) 0:0
25.11.2017 11:00 13 кръг Д Гранит (Владая) 1:1
02.12.2017 10:00 14 кръг Г Искър (Герман) анл.
02.09.2017 12:00 15 кръг Д Кремиковци (кв.Ботунец, София) 25:0
- 16 кръг Д Локомотив 1929 (София) -:-
- 17 кръг Г Левски (Чепинци) -:-
- 18 кръг Д Надежда (Доброславци) -:-
- 19 кръг Д Интернационал (София) -:-
- 20 кръг Г Олимпиец (София) -:-
- 21 кръг Д Ферион (София) -:-
- 22 кръг Г Обеля (кв.Обеля, София) -:-
- 23 кръг Д Конкордия (София) -:-
- 24 кръг
почива
- 25 кръг
почива
- 26 кръг Г Барокко (София) -:-
- 27 кръг Д Септември (София) -:-
- 28 кръг Г Гранит (Владая) -:-
- 29 кръг
почива
- 30 кръг Г Кремиковци (кв.Ботунец, София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Гранит (Владая) 12 10 2 0 58:15 32
3 Локомотив 1929 (София) 12 9 1 2 60:16 28
4 ЦСКА 1948 (София) 12 8 2 2 87:9 26
5 Септември (София) 12 8 1 3 67:15 25
6 Обеля (кв.Обеля, София) 12 7 0 5 44:36 21


Клубна емблема

Екипи

Отбор

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2016/2017 А ОФГ С 1 място

Интернет страници