ЦСКА 1948 (София)

BGSupporters форум

ЦСКА 1948 (София)

Втора професионална лига
Дата Фаза Противник Рез.
27.07.2018 18:30 1 кръг Г Ботев (Гълъбово) 1:1
04.08.2018 18:00 2 кръг Д Черноморец (Балчик) 2:1
11.08.2018 18:00 3 кръг Г Кариана (Ерден) 1:0
20.08.2018 18:00 4 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) 1:1 Диема спорт
25.08.2018 18:00 5 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) 4:3
31.08.2018 17:00 6 кръг Д Лудогорец 1945 II (Разград) 0:0
17.09.2018 20:00 7 кръг Г Литекс (Ловеч) 0:1 Диема спорт
21.09.2018 17:00 8 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) 0:0
30.09.2018 17:00 9 кръг Г Пирин (Благоевград) 2:1
08.10.2018 20:00 10 кръг Д Царско село 2015 (София) 1:1 Диема спорт
20.10.2018 16:00 11 кръг Г Несебър (Несебър) -:-
26.10.2018 18:30 12 кръг Д Поморие (Поморие) -:-
03.11.2018 14:30 13 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) -:-
12.11.2018 17:30 14 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) -:- Диема спорт
24.11.2018 14:30 15 кръг Г Локомотив 1929 (София) -:-
30.11.2018 14:30 16 кръг Д Ботев (Гълъбово) -:-
08.12.2018 14:00 17 кръг Г Черноморец (Балчик) -:-
23.02.2019 18 кръг Д Кариана (Ерден) -:-
02.03.2019 19 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) -:-
09.03.2019 20 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) -:-
16.03.2019 21 кръг Г Лудогорец 1945 II (Разград) -:-
30.03.2019 22 кръг Д Литекс (Ловеч) -:-
06.04.2019 23 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) -:-
13.04.2019 24 кръг Д Пирин (Благоевград) -:-
20.04.2019 25 кръг Г Царско село 2015 (София) -:-
27.04.2019 26 кръг Д Несебър (Несебър) -:-
04.05.2019 27 кръг Г Поморие (Поморие) -:-
11.05.2019 28 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) -:-
18.05.2019 29 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) -:-
25.05.2019 30 кръг Д Локомотив 1929 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Арда 1924 (Кърджали) 10 5 2 3 12:6 17
4 Поморие (Поморие) 10 5 2 3 17:13 17
5 ЦСКА 1948 (София) 10 4 5 1 12:9 17
6 Ботев (Гълъбово) 10 4 2 4 11:9 14
7 Локомотив (Горна Оряховица) 10 4 2 4 13:14 14
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Първи кръг (1/16 финали)
26.09.2018 19:00 - Д Ботев (Пловдив) 1:4 Диема спорт
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
29.06.2018 18:00 - Д Струмска слава 1927 (Радомир) 3:2
03.07.2018 18:00 - Д Поморие (Поморие) 1:3
05.07.2018 18:00 - Д Монтана 1921 (Монтана) 0:1
07.07.2018 18:00 - Г Ботев (Пловдив) 2:3
11.07.2018 18:30 - Г Пирин (Благоевград) 5:0
13.07.2018 18:00 - Г Локомотив 1926 (Пловдив) 1:2
18.07.2018 18:00 - Д Кариана (Ерден) 3:1
08.09.2018 10:30 - Г Септември (София) 0:1
12.10.2018 14:30 - Д Ботев (Враца) 1:1

ЦСКА 1948 (София)

ЮСВ: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
02.09.2018 17:00 1 кръг Д Пирин (Благоевград) 4:0
09.09.2018 17:00 2 кръг Д Септември (София) 3:1
16.09.2018 17:00 3 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 0:0
23.09.2018 17:00 4 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) 3:1
27.09.2018 17:00 5 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 5:1
30.09.2018 17:00 6 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
07.10.2018 16:00 7 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
11.10.2018 16:00 8 кръг Д Локомотив 1929 (София) -:-
14.10.2018 16:00 9 кръг Г Вихрен 1925 (Сандански) -:-
21.10.2018 16:00 10 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) -:-
28.10.2018 14:00 11 кръг Г Царско село 2015 (София) -:-
04.11.2018 14:00 12 кръг Д Миньор (Перник) -:-
11.11.2018 14:00 13 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) -:-
18.11.2018 14:00 14 кръг Д Чавдар (Етрополе) -:-
25.11.2018 14:00 15 кръг Г Барокко (София) -:-
- 16 кръг Г Пирин (Благоевград) -:-
- 17 кръг Г Септември (София) -:-
- 18 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
- 19 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) -:-
- 20 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) -:-
- 21 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 22 кръг Д Левски Раковски (София) -:-
- 23 кръг Г Локомотив 1929 (София) -:-
- 24 кръг Д Вихрен 1925 (Сандански) -:-
- 25 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) -:-
- 26 кръг Д Царско село 2015 (София) -:-
- 27 кръг Г Миньор (Перник) -:-
- 28 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) -:-
- 29 кръг Г Чавдар (Етрополе) -:-
- 30 кръг Д Барокко (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 ЦСКА 1948 (София) 5 4 1 0 15:3 13
2 Левски Раковски (София) 5 4 1 0 10:5 13
3 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 5 3 1 1 16:6 10
4 Чавдар (Етрополе) 5 3 1 1 10:10 10
5 Царско село 2015 (София) 5 3 0 2 9:5 9

ЦСКА 1948 (София)

ЮМВ: София (столица) - Зонална група - зона I
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2018 11:30 1 кръг Д Миньор (Перник) 2:0
16.09.2018 11:30 2 кръг Г Пирин (Благоевград) -:-
23.09.2018 11:30 3 кръг Д Царско село 2015 (София) -:-
30.09.2018 11:30 4 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) -:-
07.10.2018 11:30 5 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) -:-
14.10.2018 11:30 6 кръг Г Беласица (Петрич) -:-
21.10.2018 11:30 7 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
28.10.2018 11:30 8 кръг Г Локомотив 1929 (София) -:-
04.11.2018 11:30 9 кръг Д Левски (София) -:-
11.11.2018 11:30 10 кръг Г Национал (София) -:-
- 11 кръг
почива
- 12 кръг Г Миньор (Перник) -:-
- 13 кръг Д Пирин (Благоевград) -:-
- 14 кръг Г Царско село 2015 (София) -:-
- 15 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) -:-
- 16 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) -:-
- 17 кръг Д Беласица (Петрич) -:-
- 18 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
- 19 кръг Д Локомотив 1929 (София) -:-
- 20 кръг Г Левски (София) -:-
- 21 кръг Д Национал (София) -:-
- 22 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Левски (София) 1 1 0 0 4:1 3
3 Национал (София) 1 1 0 0 4:2 3
4 ЦСКА 1948 (София) 1 1 0 0 2:0 3
5 Локомотив 1929 (София) 1 1 0 0 3:2 3
6 Беласица (Петрич) - - - - -:- 0

ЦСКА 1948 (София)

Деца: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
08.09.2018 11:30 2 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) 5:2
12.09.2018 11:30 3 кръг Г Пирин (Благоевград) 2:4
15.09.2018 11:30 4 кръг Д Царско село 2015 (София) 2:1
19.09.2018 11:30 5 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 3:4
22.09.2018 11:30 6 кръг Д Пирин 2001 (Благоевград) -:-
29.09.2018 11:30 7 кръг Г Миньор (Перник) -:-
03.10.2018 11:30 8 кръг Д Чавдар (Етрополе) -:-
06.10.2018 11:30 9 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
13.10.2018 11:30 10 кръг Д Витоша 13 (София) -:-
17.10.2018 11:30 11 кръг Г Септември (София) -:-
20.10.2018 11:30 12 кръг Д Левски Раковски (София) -:-
27.10.2018 11:30 13 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
03.11.2018 11:30 14 кръг Д Национал (София) -:-
10.11.2018 11:30 15 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) -:-
17.11.2018 11:30 16 кръг Д Локомотив 1929 (София) -:-
24.11.2018 11:30 17 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) -:-
- 18 кръг
почива
- 19 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) -:-
- 20 кръг Д Пирин (Благоевград) -:-
- 21 кръг Г Царско село 2015 (София) -:-
- 22 кръг Д Марек 1915 (Дупница) -:-
- 23 кръг Г Пирин 2001 (Благоевград) -:-
- 24 кръг Д Миньор (Перник) -:-
- 25 кръг Г Чавдар (Етрополе) -:-
- 26 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 27 кръг Г Витоша 13 (София) -:-
- 28 кръг Д Септември (София) -:-
- 29 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
- 30 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
- 31 кръг Г Национал (София) -:-
- 32 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) -:-
- 33 кръг Г Локомотив 1929 (София) -:-
- 34 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Локомотив 1929 (София) 4 2 0 2 8:9 6
7 Национал (София) 4 2 0 2 6:8 6
8 ЦСКА 1948 (София) 3 2 0 1 9:7 6
9 Чавдар (Етрополе) 4 2 0 2 5:5 6
10 Царско село 2015 (София) 4 2 0 2 11:7 6


Клубна емблема

Екипи

Отбор

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

месец точки място
май 2018 20.650 22
април 2018 23.905 19
март 2018 16.188 35
ноември 2017 23.364 23
октомври 2017 21.847 24
септември 2017 20.186 23
август 2017 20.595 29
всички

Интернет страници