Септември (София)

BGSupporters форум

Септември (София)

"А" ОФГ София (столица) - южна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
07.09.2014 17:00 1 кръг Д Люлин (кв.Люлин, София) 3:0
13.09.2014 17:00 2 кръг Д Витоша II (Бистрица) 0:0
21.09.2014 17:00 3 кръг Г Гранит (Владая) 2:0
28.09.2014 17:00 4 кръг Д Акфикс (София) 7:0
03.10.2014 16:00 5 кръг Г София 2010 (София) 1:2
12.10.2014 16:00 6 кръг Д Легия (София) 4:0
19.10.2014 16:00 7 кръг Г Урвич (Панчарево) 4:0
26.10.2014 15:00 8 кръг Д Академик 1947 (София) 3:2
02.11.2014 15:00 9 кръг Г Левски Драгалевци (София) анл.
09.11.2014 15:00 10 кръг Д Урвич 1960 (Долни Пасарел) 4:1
16.11.2014 15:00 11 кръг Г Железница (Железница) 2:3
25.03.2015 15:00 12 кръг Г Люлин (кв.Люлин, София) 2:0
22.04.2015 13 кръг Г Витоша II (Бистрица) анл.
22.03.2015 15:00 14 кръг Д Гранит (Владая) 1:3
29.03.2015 15:00 15 кръг Г Акфикс (София) 1:2
05.04.2015 16:00 16 кръг Д София 2010 (София) 3:1
19.04.2015 16:00 17 кръг Г Легия (София) 4:1
26.04.2015 16:00 18 кръг Д Урвич (Панчарево) 8:0
03.05.2015 17:00 19 кръг Г Академик 1947 (София) 1:3
- 20 кръг
почива
17.05.2015 17:00 21 кръг Г Урвич 1960 (Долни Пасарел) 3:0
24.05.2015 17:00 22 кръг Д Железница (Железница) 11:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Академик 1947 (София) 20 14 2 4 71:30 44
3 Гранит (Владая) 20 13 1 6 67:40 40
4 Септември (София) 19 13 1 5 64:21 40
5 Урвич (Панчарево) 20 8 0 12 38:60 24
6 Железница (Железница) 20 7 1 12 33:61 22

Септември (София)

ЮСВ: София - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
05.09.2014 17:00 1 кръг Г Левски (София) 2:5
12.09.2014 14:30 2 кръг Д Локомотив (София) 0:0
19.09.2014 17:00 3 кръг Г Оборище (Панагюрище) 3:0
26.09.2014 17:00 4 кръг Д Оскар ЕЛ (София) 4:2
03.10.2014 16:00 5 кръг Г Пирин (Благоевград) 0:3
10.10.2014 13:00 6 кръг Г ЦСКА (София) 1:1
17.10.2014 16:00 7 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) анл.
24.10.2014 16:00 8 кръг Г София 2010 (София) 1:3
31.10.2014 14:00 9 кръг Д Миньор (Перник) 0:1
07.11.2014 14:00 10 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 2:0
14.11.2014 14:00 11 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:2
21.11.2014 14:00 12 кръг Г Вихрен 1925 (Сандански) 3:0
28.11.2014 14:00 13 кръг Д Конелиано (Герман) 3:0
27.02.2015 14:00 14 кръг Д Левски (София) 1:5
09.04.2015 10:00 15 кръг Г Локомотив (София) 0:2
23.03.2015 15:00 16 кръг Д Оборище (Панагюрище) 3:1
20.03.2015 15:00 17 кръг Г Оскар ЕЛ (София) 5:3
27.03.2015 15:00 18 кръг Д Пирин (Благоевград) 2:3
03.04.2015 16:00 19 кръг Д ЦСКА (София) 2:3
- 20 кръг
почива
17.04.2015 16:00 21 кръг Д София 2010 (София) 2:1
24.04.2015 16:00 22 кръг Г Миньор (Перник) 0:0
01.05.2015 17:00 23 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) 6:1
08.05.2015 17:00 24 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 3:0
11.05.2015 17:00 25 кръг Д Вихрен 1925 (Сандански) 8:0
22.05.2015 17:00 26 кръг Г Конелиано (Герман) 3:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Локомотив (София) 24 14 4 6 56:29 46
6 София 2010 (София) 24 12 6 6 62:28 42
7 Септември (София) 24 12 3 9 55:37 39
8 Оскар ЕЛ (София) 24 8 3 13 45:58 27
9 Велбъжд (Кюстендил) 24 6 3 15 23:66 21

Ботев 57 (София)

ЮСВ: София - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
06.09.2014 17:00 1 кръг Г Академик 1947 (София) 3:0
13.09.2014 14:30 2 кръг Д Спортист 2012 (Своге) 10:1
20.09.2014 17:00 3 кръг Г Правец 99 (Правец) 3:2
27.09.2014 17:00 4 кръг Д Сокол (кв.Бенковски, Сф) 0:0
01.10.2014 14:00 5 кръг Г Левски-Раковски (София) 1:2
11.10.2014 16:00 6 кръг Д Елит (София) 3:4
18.10.2014 16:00 7 кръг Г Ботев 1937 (Ихтиман) 4:0
25.10.2014 16:00 8 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) 12:1
02.11.2014 18:00 9 кръг Г София 2010 "Б" (София) 2:1
08.11.2014 14:00 10 кръг Д Легия (София) 11:0
15.11.2014 11:30 11 кръг Г Витоша "Б" (Бистрица) 2:2
24.03.2015 16:00 12 кръг Д Академик 1947 (София) 8:1
18.03.2015 14:00 13 кръг Г Спортист 2012 (Своге) 4:1
21.03.2015 14:00 14 кръг Д Правец 99 (Правец) 1:1
29.04.2015 12:00 15 кръг Г Сокол (кв.Бенковски, Сф) 0:2
01.04.2015 14:00 16 кръг Д Левски-Раковски (София) 2:3
04.04.2015 14:00 17 кръг Г Елит (София) 2:1
- 18 кръг
почива
25.04.2015 14:00 19 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 0:0
02.05.2015 14:00 20 кръг Д София 2010 "Б" (София) 2:1
09.05.2015 14:00 21 кръг Г Легия (София) 6:0
16.05.2015 14:00 22 кръг Д Витоша "Б" (Бистрица) 3:5
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Витоша "Б" (Бистрица) 20 12 4 4 49:25 40
3 Левски-Раковски (София) 20 12 2 6 44:24 38
4 Ботев 57 (София) 20 11 4 5 75:28 37
5 София 2010 "Б" (София) 20 11 2 7 50:21 35
6 Сокол (кв.Бенковски, София) 20 9 5 6 34:30 32


Клубна емблема

Екипи

Отбор

Химн

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група:05 сезона
"Б" група:25 сезона

Последните 10 сезона

2018/2019 Първа лига 12 място
2017/2018 Първа лига 10 място
2016/2017 Втора лига 2 място
2015/2016 "В" група 8 място
2014/2015 А ОФГ С 4 място
2013/2014 "В" група 16 място
2012/2013 "В" група 14 място
2011/2012 "В" група 13 място
2010/2011 "В" група 8 място
2009/2010 А ОФГ С 1 място

Месечна ранглиста

Интернет страници