Септември (София)

BGSupporters форум

Септември (София)

"А" ОФГ София (столица) - южна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
07.09.2014 17:00 1 кръг Д Люлин (кв.Люлин, София) 3:0
13.09.2014 17:00 2 кръг Д Витоша II (Бистрица) 0:0
21.09.2014 17:00 3 кръг Г Гранит (Владая) 2:0
28.09.2014 17:00 4 кръг Д Акфикс (София) 7:0
03.10.2014 16:00 5 кръг Г София 2010 (София) 1:2
12.10.2014 16:00 6 кръг Д Легия (София) 4:0
19.10.2014 16:00 7 кръг Г Урвич (Панчарево) 4:0
26.10.2014 15:00 8 кръг Д Академик 1947 (София) 3:2
02.11.2014 15:00 9 кръг Г Левски Драгалевци (София) анл.
09.11.2014 15:00 10 кръг Д Урвич 1960 (Долни Пасарел) 4:1
16.11.2014 15:00 11 кръг Г Железница (Железница) 2:3
25.03.2015 15:00 12 кръг Г Люлин (кв.Люлин, София) 2:0
22.04.2015 13 кръг Г Витоша II (Бистрица) анл.
22.03.2015 15:00 14 кръг Д Гранит (Владая) 1:3
29.03.2015 15:00 15 кръг Г Акфикс (София) 1:2
05.04.2015 16:00 16 кръг Д София 2010 (София) 3:1
19.04.2015 16:00 17 кръг Г Легия (София) 4:1
26.04.2015 16:00 18 кръг Д Урвич (Панчарево) 8:0
03.05.2015 17:00 19 кръг Г Академик 1947 (София) 1:3
- 20 кръг
почива
17.05.2015 17:00 21 кръг Г Урвич 1960 (Долни Пасарел) 3:0
24.05.2015 17:00 22 кръг Д Железница (Железница) 11:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Академик 1947 (София) 20 14 2 4 71:30 44
3 Гранит (Владая) 20 13 1 6 67:40 40
4 Септември (София) 19 13 1 5 64:21 40
5 Урвич (Панчарево) 20 8 0 12 38:60 24
6 Железница (Железница) 20 7 1 12 33:61 22

Септември (София)

ЮСВ: София - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
05.09.2014 17:00 1 кръг Г Левски (София) 2:5
12.09.2014 14:30 2 кръг Д Локомотив (София) 0:0
19.09.2014 17:00 3 кръг Г Оборище (Панагюрище) 3:0
26.09.2014 17:00 4 кръг Д Оскар ЕЛ (София) 4:2
03.10.2014 16:00 5 кръг Г Пирин (Благоевград) 0:3
10.10.2014 13:00 6 кръг Г ЦСКА (София) 1:1
17.10.2014 16:00 7 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) анл.
24.10.2014 16:00 8 кръг Г София 2010 (София) 1:3
31.10.2014 14:00 9 кръг Д Миньор (Перник) 0:1
07.11.2014 14:00 10 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 2:0
14.11.2014 14:00 11 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:2
21.11.2014 14:00 12 кръг Г Вихрен 1925 (Сандански) 3:0
28.11.2014 14:00 13 кръг Д Конелиано (Герман) 3:0
27.02.2015 14:00 14 кръг Д Левски (София) 1:5
09.04.2015 10:00 15 кръг Г Локомотив (София) 0:2
23.03.2015 15:00 16 кръг Д Оборище (Панагюрище) 3:1
20.03.2015 15:00 17 кръг Г Оскар ЕЛ (София) 5:3
27.03.2015 15:00 18 кръг Д Пирин (Благоевград) 2:3
03.04.2015 16:00 19 кръг Д ЦСКА (София) 2:3
- 20 кръг
почива
17.04.2015 16:00 21 кръг Д София 2010 (София) 2:1
24.04.2015 16:00 22 кръг Г Миньор (Перник) 0:0
01.05.2015 17:00 23 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) 6:1
08.05.2015 17:00 24 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 3:0
11.05.2015 17:00 25 кръг Д Вихрен 1925 (Сандански) 8:0
22.05.2015 17:00 26 кръг Г Конелиано (Герман) 3:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Локомотив (София) 24 14 4 6 56:29 46
6 София 2010 (София) 24 12 6 6 62:28 42
7 Септември (София) 24 12 3 9 55:37 39
8 Оскар ЕЛ (София) 24 8 3 13 45:58 27
9 Велбъжд (Кюстендил) 24 6 3 15 23:66 21

Ботев 57 (София)

ЮСВ: София - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
06.09.2014 17:00 1 кръг Г Академик 1947 (София) 3:0
13.09.2014 14:30 2 кръг Д Спортист 2012 (Своге) 10:1
20.09.2014 17:00 3 кръг Г Правец 99 (Правец) 3:2
27.09.2014 17:00 4 кръг Д Сокол (кв.Бенковски, Сф) 0:0
01.10.2014 14:00 5 кръг Г Левски-Раковски (София) 1:2
11.10.2014 16:00 6 кръг Д Елит (София) 3:4
18.10.2014 16:00 7 кръг Г Ботев 1937 (Ихтиман) 4:0
25.10.2014 16:00 8 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) 12:1
02.11.2014 18:00 9 кръг Г София 2010 "Б" (София) 2:1
08.11.2014 14:00 10 кръг Д Легия (София) 11:0
15.11.2014 11:30 11 кръг Г Витоша "Б" (Бистрица) 2:2
24.03.2015 16:00 12 кръг Д Академик 1947 (София) 8:1
18.03.2015 14:00 13 кръг Г Спортист 2012 (Своге) 4:1
21.03.2015 14:00 14 кръг Д Правец 99 (Правец) 1:1
29.04.2015 12:00 15 кръг Г Сокол (кв.Бенковски, Сф) 0:2
01.04.2015 14:00 16 кръг Д Левски-Раковски (София) 2:3
04.04.2015 14:00 17 кръг Г Елит (София) 2:1
- 18 кръг
почива
25.04.2015 14:00 19 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 0:0
02.05.2015 14:00 20 кръг Д София 2010 "Б" (София) 2:1
09.05.2015 14:00 21 кръг Г Легия (София) 6:0
16.05.2015 14:00 22 кръг Д Витоша "Б" (Бистрица) 3:5
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Витоша "Б" (Бистрица) 20 12 4 4 49:25 40
3 Левски-Раковски (София) 20 12 2 6 44:24 38
4 Ботев 57 (София) 20 11 4 5 75:28 37
5 София 2010 "Б" (София) 20 11 2 7 50:21 35
6 Сокол (кв.Бенковски, София) 20 9 5 6 34:30 32


Клубна емблема

Екипи

Отбор

Химн

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група:05 сезона
"Б" група:25 сезона

Последните 10 сезона

2019/2020 Втора лига 2 място
2018/2019 Първа лига 12 място
2017/2018 Първа лига 10 място
2016/2017 Втора лига 2 място
2015/2016 "В" група 8 място
2014/2015 А ОФГ С 4 място
2013/2014 "В" група 16 място
2012/2013 "В" група 14 място
2011/2012 "В" група 13 място
2010/2011 "В" група 8 място

Месечна ранглиста

месец точки място
ноември 2019 37.436 13
октомври 2019 43.504 10
септември 2019 32.225 15
август 2019 38.459 13
май 2019 62.651 4
април 2019 54.777 6
март 2019 47.268 8
ноември 2018 38.848 12
октомври 2018 16.903 34
септември 2018 26.592 19
май 2018 8.514 65
април 2018 39.500 12
март 2018 48.710 5
ноември 2017 31.648 19
октомври 2017 57.590 5
септември 2017 26.159 20
август 2017 40.138 9
май 2017 32.372 15
април 2017 23.220 21
март 2017 27.914 18
ноември 2016 29.311 20
октомври 2016 27.485 20
септември 2016 31.560 15
август 2016 48.316 7
май 2016 1.730 87
април 2016 7.798 61
март 2016 7.740 65
ноември 2015 18.878 23
октомври 2015 8.606 59
август 2015 17.249 24
март 2014 1.995 89
ноември 2013 4.784 86
септември 2013 6.191 79
август 2013 2.280 88
май 2013 9.357 57
април 2013 6.934 70
март 2013 7.754 69
ноември 2012 17.756 28
октомври 2012 3.842 86
септември 2012 3.221 88
май 2012 13.707 40
април 2012 14.667 40
март 2012 10.091 62
ноември 2011 8.438 77
октомври 2011 7.061 83
септември 2011 4.146 99
август 2011 6.078 87
май 2011 8.793 76
април 2011 11.419 59
март 2011 13.036 48
ноември 2010 7.345 90
октомври 2010 14.448 49
септември 2010 10.563 73
август 2010 6.873 93
всички

Интернет страници