Септември 98 (Тервел)

BGSupporters форум

Септември 98 (Тервел)

Североизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза
18.08.2018 18:00 1 кръг Д Калиакра 1923-Левски 2012 (Кав) 3:2
26.08.2018 18:00 2 кръг Г Суворово 1 (Суворово) 1:4
01.09.2018 17:00 3 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 2:2
16.09.2018 17:00 4 кръг Г Устрем Д (Дончево) 2:0
22.09.2018 17:00 5 кръг Д Волов (Шумен) 8:1
29.09.2018 16:00 6 кръг Г Локомотив (Русе) 2:1
06.10.2018 16:00 7 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) 0:3
14.10.2018 16:00 8 кръг Г Кубрат 2016 (Кубрат) 2:1
- 9 кръг
почива
27.10.2018 14:00 10 кръг Д Ботев (Нови пазар) 0:1
04.11.2018 14:00 11 кръг Г Бенковски (Бяла, обл.Русе) 1:1
10.11.2018 14:00 12 кръг Д Тополи 2010 (Тополи) 2:0
17.11.2018 14:00 13 кръг Г Хитрино (Хитрино) 1:3
24.11.2018 14:00 14 кръг Г Калиакра 1923-Левски 2012 (Кав) 0:0
09.12.2018 13:00 15 кръг Д Суворово 1 (Суворово) 0:2
23.02.2019 14:00 16 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 0:3
02.03.2019 15:00 17 кръг Д Устрем Д (Дончево) 6:1
10.03.2019 15:00 18 кръг Г Волов (Шумен) 1:1
16.03.2019 15:00 19 кръг Д Локомотив (Русе) 4:2
23.03.2019 15:00 20 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) 0:3
30.03.2019 15:00 21 кръг Д Кубрат 2016 (Кубрат) 2:0
- 22 кръг
почива
13.04.2019 16:30 23 кръг Г Ботев (Нови пазар) 2:0
17.04.2019 16:00 24 кръг Д Бенковски (Бяла, обл.Русе) 3:0
21.04.2019 16:00 25 кръг Г Тополи 2010 (Тополи) 2:1
26.04.2019 16:00 26 кръг Д Хитрино (Хитрино) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Светкавица Търговище (Търговище) 23 14 6 3 43:19 48
4 Хитрино (Хитрино) 23 14 5 4 46:18 47
5 Септември 98 (Тервел) 23 12 4 7 44:32 40
6 Ботев (Нови пазар) 23 11 3 9 34:46 36
7 Локомотив (Русе) 23 9 5 9 29:33 32
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Добрич / 1/2 финали
22.08.2018 18:00 - Г Лозенец 2015 (Лозенец) 1:3

Септември 98 (Тервел)

ЮМВ: Варна - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
15.09.2018 10:00 1 кръг Д Атлетик (Провадия) 5:2
22.09.2018 10:00 2 кръг Г Велики Преслав (Велики Преслав) 0:3
29.09.2018 10:00 3 кръг Д Устрем Д (Дончево) 8:1
06.10.2018 10:00 4 кръг Г Аврен (Аврен) 6:2
13.10.2018 11:00 5 кръг Д Белослав 1918 (Белослав) 3:0
20.10.2018 10:00 6 кръг Г Тополи 2010 (Тополи) 9:3
28.10.2018 10:00 7 кръг Д Суворово 1 (Суворово) 4:1
03.11.2018 10:00 8 кръг Г Ботев (Нови пазар) 3:2
- 9 кръг
почива
17.11.2018 10:00 10 кръг Д Камчиец 2015 (Старо Оряхово) 3:0
24.11.2018 09:30 11 кръг Г Черноморец (Балчик) 0:5
09.03.2019 10:00 12 кръг Г Атлетик (Провадия) 4:1
16.03.2019 10:00 13 кръг Д Велики Преслав (Велики Преслав) 2:5
23.03.2019 10:00 14 кръг Г Устрем Д (Дончево) 2:5
30.03.2019 11:00 15 кръг Д Аврен (Аврен) 6:1
06.04.2019 10:00 16 кръг Г Белослав 1918 (Белослав) 0:2
13.04.2019 10:00 17 кръг Д Тополи 2010 (Тополи) 6:0
20.04.2019 10:00 18 кръг Г Суворово 1 (Суворово) 2:6
04.05.2019 10:00 19 кръг Д Ботев (Нови пазар) -:-
- 20 кръг
почива
18.05.2019 10:00 21 кръг Г Камчиец 2015 (Старо Оряхово) -:-
25.05.2019 10:00 22 кръг Д Черноморец (Балчик) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Велики Преслав (Велики Преслав) 16 11 4 1 43:13 37
3 Суворово 1 (Суворово) 16 12 0 4 58:20 36
4 Септември 98 (Тервел) 17 11 0 6 63:39 33
5 Ботев (Нови пазар) 16 8 2 6 41:24 26
6 Камчиец 2015 (Старо Оряхово) 17 6 4 7 33:37 22

Септември 98 (Тервел)

Деца: Варна - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
15.09.2018 11:30 1 кръг Д Атлетик (Провадия) 0:2
22.09.2018 11:30 2 кръг Г Велики Преслав (Велики Преслав) 0:3
29.09.2018 11:30 3 кръг Д Устрем Д (Дончево) 7:1
- 4 кръг
почива
- 5 кръг
почива
- 6 кръг
почива
28.10.2018 11:30 7 кръг Д Суворово 1 (Суворово) 0:4
03.11.2018 11:30 8 кръг Г Ботев (Нови пазар) 1:7
- 9 кръг
почива
17.11.2018 11:30 10 кръг Д Камчиец 2015 (Старо Оряхово) 3:0
24.11.2018 11:00 11 кръг Г Черноморец (Балчик) 0:2
09.03.2019 11:30 12 кръг Г Атлетик (Провадия) 2:1
16.03.2019 11:30 13 кръг Д Велики Преслав (Велики Преслав) 2:4
23.03.2019 11:30 14 кръг Г Устрем Д (Дончево) 2:4
- 15 кръг
почива
- 16 кръг
почива
- 17 кръг
почива
20.04.2019 11:30 18 кръг Г Суворово 1 (Суворово) 0:6
04.05.2019 11:30 19 кръг Д Ботев (Нови пазар) -:-
- 20 кръг
почива
18.05.2019 11:30 21 кръг Г Камчиец 2015 (Старо Оряхово) -:-
25.05.2019 11:30 22 кръг Д Черноморец (Балчик) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Суворово 1 (Суворово) 10 7 1 2 40:5 22
5 Устрем Д (Дончево) 14 3 3 8 20:79 12
6 Черноморец (Балчик) 11 3 0 8 22:26 9
7 Септември 98 (Тервел) 11 3 0 8 17:34 9
8 Камчиец 2015 (Старо Оряхово) 11 2 1 8 14:52 7

Клубна емблема

Екипи

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

Интернет страници

 » няма интернет страници