Струмска слава 1927 (Радомир)

BGSupporters форум

Струмска слава 1927 (Радомир)

Югозападна "В" Аматьорска футболна група
Дата Фаза Противник Рез.
09.08.2015 18:00 1 кръг Г ЦСКА (София) 0:3
16.08.2015 18:00 2 кръг Д Германея (Сапарева баня) 1:1
23.08.2015 18:00 3 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 1:4
30.08.2015 18:00 4 кръг Д Локомотив (София) анл.
06.09.2015 17:00 5 кръг Г Балкан (Варвара) 1:2
13.09.2015 17:00 6 кръг Д Пирин (Гоце Делчев) 0:0
20.09.2015 17:00 7 кръг Г Миньор (Перник) 1:1
27.09.2015 17:00 8 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 0:0
04.10.2015 16:00 9 кръг Д Септември (София) 1:5
11.10.2015 16:00 10 кръг Г Чепинец (Велинград) 4:2
18.10.2015 16:00 11 кръг Д Ботев 1937 (Ихтиман) 2:0
21.10.2015 16:00 12 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 1:1
04.11.2015 14:00 13 кръг Д Чико (Бяга) 5:1
08.11.2015 16:30 14 кръг Г София 2010 (София) 5:2
15.11.2015 14:00 15 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) 1:0
22.11.2015 14:00 16 кръг Г Беласица (Петрич) 4:1
29.11.2015 14:00 17 кръг Д Вихрен 1925 (Сандански) 0:1
21.02.2016 18:30 18 кръг Д ЦСКА (София) 0:2 Канал 3
28.02.2016 14:00 19 кръг Г Германея (Сапарева баня) 4:1
06.03.2016 15:00 20 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 1:0
- 21 кръг
почива
20.03.2016 15:00 22 кръг Д Балкан (Варвара) 2:0
23.03.2016 15:00 23 кръг Г Пирин (Гоце Делчев) 0:1
27.03.2016 15:00 24 кръг Д Миньор (Перник) 1:0
03.04.2016 17:00 25 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 2:1
10.04.2016 17:00 26 кръг Г Септември (София) 1:4
13.04.2016 17:00 27 кръг Д Чепинец (Велинград) 4:0
17.04.2016 17:00 28 кръг Г Ботев 1937 (Ихтиман) 2:1
24.04.2016 17:00 29 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) 3:1
27.04.2016 17:00 30 кръг Г Чико (Бяга) 4:0
08.05.2016 18:00 31 кръг Д София 2010 (София) 1:0
15.05.2016 18:00 32 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 3:0
22.05.2016 18:00 33 кръг Д Беласица (Петрич) 2:0
29.05.2016 18:00 34 кръг Г Вихрен 1925 (Сандански) 1:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 32 23 5 4 72:16 74
3 Сливнишки герой (Сливница) 32 21 6 5 80:35 69
4 Струмска слава 1927 (Радомир) 32 18 6 8 58:36 60
5 Миньор (Перник) 32 17 8 7 55:35 59
6 Вихрен 1925 (Сандански) 32 17 4 11 48:36 55

Струмска слава 1927 (Радомир)

ЮМВ: София - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
19.09.2015 10:30 1 кръг Г Ботев 1937 (Ихтиман) 5:4
27.09.2015 10:30 2 кръг Г Искра 2009 (Искрец) 4:3
03.10.2015 10:30 3 кръг Д Миньор 2013 (Перник) 1:4
17.10.2015 10:30 4 кръг Г Металург 1957 (Перник) 0:4
- 5 кръг
почива
31.10.2015 10:30 6 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 0:3
07.11.2015 10:30 7 кръг Д Спортист (Своге) 4:1
02.04.2016 10:30 8 кръг Д Ботев 1937 (Ихтиман) 1:2
09.04.2016 10:30 9 кръг Д Искра 2009 (Искрец) 6:2
16.04.2016 10:30 10 кръг Г Миньор 2013 (Перник) 0:7
23.04.2016 10:30 11 кръг Д Металург 1957 (Перник) 1:2
- 12 кръг
почива
14.05.2016 10:30 13 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) 5:3
28.05.2016 10:30 14 кръг Г Спортист (Своге) 3:4

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група:06 сезона

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

Интернет страници

 » няма интернет страници