Академия ВР (София)

BGSupporters форум

Академия ВР (София)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Б"
17.09.2023 11:20 1 кръг Д Левски II (София) 2:3
02.12.2023 13:40 2 кръг Г ЦСКА II (София) 2:2
01.10.2023 12:30 3 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 5:2
08.10.2023 11:20 4 кръг Г Олимпия ФК II (София) 6:4
15.10.2023 13:40 5 кръг Д Славия 1913 II (София) 1:5
22.10.2023 12:30 6 кръг Г ДИТ (кв.Драгалевци, София) 0:3
12.11.2023 10:10 7 кръг Д Лъвчетата (София) 3:2
19.11.2023 13:40 8 кръг Г Арес (София) 2:0
26.11.2023 12:30 9 кръг Д Академия Бойко Величков (София) 2:2
24.03.2024 12:30 10 кръг Г ЦСКА II (София) 1:1
31.03.2024 10:10 11 кръг Г Лъвчетата (София) 7:2
14.04.2024 12:30 13 кръг Г Олимпия ФК II (София) 2:2
21.04.2024 10:10 14 кръг Д Академия Бойко Величков (София) 4:3
28.04.2024 09:00 15 кръг Г Локомотив Сф 1929 II (София) 1:0
12.05.2024 12:30 16 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 1:1
19.05.2024 09:00 17 кръг Г Славия 1913 II (София) 3:3
26.05.2024 13:40 18 кръг Д Левски II (София) 4:7
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Левски II (София) 18 14 2 2 81:35 44
3 Академия Бойко Величков (София) 18 10 2 6 66:47 32
4 Академия ВР (София) 17 7 6 4 46:42 27
5 ЦСКА II (София) 17 7 5 5 55:35 26
6 ДИТ (кв.Драгалевци, София) 9 6 0 3 29:10 18

Академия ВР (София)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "А"
16.09.2023 09:00 1 кръг Д Левски (София) 0:7
18.11.2023 10:10 2 кръг Г ЦСКА (София) 5:2
30.09.2023 12:30 3 кръг Д Академия Септември (София) 5:1
07.10.2023 10:10 4 кръг Г Лъвчетата (София) 6:3
14.10.2023 10:10 5 кръг Д Славия 1913 (София) 2:2
28.10.2023 10:10 7 кръг Д ДИТ (кв.Драгалевци, София) 1:0
04.11.2023 13:40 8 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 5:1
11.11.2023 12:30 9 кръг Д Национал (София) 5:1
23.03.2024 13:40 10 кръг Г Славия 1913 (София) 6:1
30.03.2024 13:40 11 кръг Д ЦСКА (София) 6:3
13.04.2024 09:00 13 кръг Д ДИТ (кв.Драгалевци, София) 4:0
20.04.2024 12:30 14 кръг Г Лъвчетата (София) 8:0
27.04.2024 13:40 15 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 8:0
18.05.2024 13:40 17 кръг Г Ултраспорт академия (София) 6:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Левски (София) 15 13 2 0 100:19 41
2 Академия ВР (София) 14 12 1 1 67:22 37
3 ДИТ (кв.Драгалевци, София) 16 10 1 5 59:27 31
4 Славия 1913 (София) 16 9 3 4 70:44 30
5 ЦСКА (София) 17 7 2 8 51:49 23

Академия ВР II (София)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Б"
17.09.2023 13:40 1 кръг Д Левски II (София) 6:1
отложен 2 кръг Г ЦСКА II (София) -:-
01.10.2023 12:30 3 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 11:0
08.10.2023 11:20 4 кръг Г Олимпия ФК (София) 6:2
15.10.2023 10:10 5 кръг Д Славия 1913 II (София) 7:6
12.11.2023 10:10 7 кръг Д ФК Септември 57 (София) 4:1
19.11.2023 13:40 8 кръг Г Национал II (София) 5:1
17.03.2024 11:20 9 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) -:-
24.03.2024 12:30 10 кръг Г ФК Септември 57 (София) 9:1
31.03.2024 09:00 11 кръг Д Славия 1913 II (София) 8:4
14.04.2024 09:00 13 кръг Д Левски II (София) 4:1
21.04.2024 12:30 14 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 7:0
19.05.2024 09:00 17 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) 5:2
26.05.2024 13:40 18 кръг Д ЦСКА II (София) 4:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Академия ВР II (София) 12 12 0 0 76:22 36
2 ЦСКА II (София) 13 8 2 3 51:28 26
3 Локомотив София 1929 (София) 13 8 0 5 50:41 24
4 Левски II (София) 17 7 3 7 62:58 24
5 ФК ЦСКА 1948 (София) 16 6 4 6 38:43 22

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници