Академия Септември (София)

BGSupporters форум

Академия Септември (София)

Деца: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Първи кръг
13.09.2023 09:00 - Г Витоша 13 (София) 2:4
Деца "Б": София (столица) - Областна група - първа подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2023 09:00 1 кръг Г Левски (София) 0:4
10.09.2023 09:00 2 кръг Д Септември (София) 1:4
17.09.2023 09:00 3 кръг Г УФК Ботев (София) 4:0
20.09.2023 11:00 4 кръг Д Славия 1913 (София) 4:1
29.11.2023 12:00 5 кръг Г ЦСКА (София) 1:1
08.10.2023 09:00 6 кръг Г Академия Бойко Величков (София) 2:2
15.10.2023 09:00 7 кръг Д Национал (София) 0:0
21.10.2023 09:00 8 кръг Д Левски (София) 0:6
06.11.2023 09:00 9 кръг Г Септември (София) 0:2
12.11.2023 09:00 10 кръг Д УФК Ботев (София) 3:1
18.11.2023 09:00 11 кръг Г Славия 1913 (София) 1:4
10.03.2024 09:00 12 кръг Д ЦСКА (София) 1:4
17.03.2024 09:00 13 кръг Д Академия Бойко Величков (София) 3:1
23.03.2024 09:00 14 кръг Г Национал (София) 2:2
30.03.2024 09:00 15 кръг Г Левски (София) 1:8
06.04.2024 11:00 16 кръг Г ЦСКА (София) 0:2
13.04.2024 11:00 17 кръг Д Национал (София) 0:4
20.04.2024 11:00 18 кръг Г Академия Бойко Величков (София) -:-
28.04.2024 11:00 19 кръг Д УФК Ботев (София) -:-
12.05.2024 09:00 20 кръг Г Славия 1913 (София) -:-
19.05.2024 09:00 21 кръг Д Септември (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 ЦСКА (София) 16 9 3 4 38:25 30
5 Национал (София) 16 7 4 5 40:21 25
6 Академия Септември (София) 17 4 4 9 23:46 16
7 УФК Ботев (София) 16 1 1 14 16:70 4
8 Академия Бойко Величков (София) 17 0 3 14 8:85 3

Академия Септември (София)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Б"
17.09.2023 13:15 1 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 1:0
24.09.2023 11:50 2 кръг Г Национал II (София) 2:0
01.10.2023 14:40 3 кръг Д Елит София (София) 1:1
08.10.2023 11:50 4 кръг Г Миньор (Перник) 1:2
15.10.2023 09:00 5 кръг Д Левски Раковски (София) 2:1
22.10.2023 13:15 6 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 3:0
12.11.2023 09:00 7 кръг Г Академия Металург (Перник) 6:1
19.11.2023 13:15 8 кръг Д ЦСКА II (София) 0:2
17.03.2024 09:00 9 кръг Г Олимпия ФК II (София) 3:0
24.03.2024 13:15 10 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 3:2
31.03.2024 10:25 11 кръг Д Национал II (София) 7:1
07.04.2024 09:00 12 кръг Г Елит София (София) 5:0
14.04.2024 11:50 13 кръг Д Миньор (Перник) 5:1
21.04.2024 09:00 14 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
28.04.2024 13:15 15 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) -:-
12.05.2024 09:00 16 кръг Д Академия Металург (Перник) -:-
19.05.2024 10:25 17 кръг Г ЦСКА II (София) -:-
26.05.2024 09:00 18 кръг Д Олимпия ФК II (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Академия Септември (София) 13 10 1 2 39:11 31
2 ЦСКА II (София) 13 10 0 3 38:14 30
3 Марек 1915 (Дупница) 13 7 1 5 31:18 22
4 Миньор (Перник) 13 6 3 4 23:25 21
5 Левски Раковски (София) 13 6 3 4 32:24 21

Академия Септември (София)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Г"
17.09.2023 14:40 1 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) 4:1
24.09.2023 11:50 2 кръг Г Барокко (София) 1:3
01.10.2023 11:50 3 кръг Д Локомотив Сф 1929 II (София) 2:1
08.10.2023 11:50 4 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 8:0
15.10.2023 13:15 5 кръг Д Софияспорт 2020 (София) 1:2
22.10.2023 14:40 6 кръг Д ФК Ботев (София) 2:2
12.11.2023 09:00 7 кръг Г ОФК София 1992 (София) 0:2
19.11.2023 14:40 8 кръг Д Развитие МФ (София) 0:0
17.03.2024 10:25 9 кръг Г Талант (София) 1:1
24.03.2024 11:50 10 кръг Д ФК Ботев (София) 3:0
31.03.2024 14:40 11 кръг Д ОФК София 1992 (София) 2:4
07.04.2024 09:00 12 кръг Г Тигрите (София) 8:0
14.04.2024 11:50 13 кръг Д Искър 2022 (Самоков) 1:6
- 14 кръг Г Софияспорт 2020 (София) -:-
- 15 кръг Д Барокко (София) -:-
- 16 кръг Г Талант (София) -:-
- 17 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) -:-
- 18 кръг Г Развитие МФ (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 ОФК София 1992 (София) 13 6 5 2 32:22 23
5 Орловец 2015 (Кокаляне) 13 6 1 6 37:23 19
6 Академия Септември (София) 13 5 3 5 33:22 18
7 Локомотив София 1929 II (София) 9 4 2 3 22:14 14
8 ФК Ботев (София) 13 2 4 7 21:40 10

Академия Септември (София)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "В"
16.09.2023 12:30 1 кръг Д Искър 2022 (Самоков) 1:5
23.09.2023 09:00 2 кръг Г Витоша 13 (София) 3:5
30.09.2023 11:20 3 кръг Д Миньор (Перник) 0:8
07.10.2023 09:00 4 кръг Д Победа 1945 (София) 5:6
14.10.2023 12:30 5 кръг Г Левски Раковски (София) 0:5
21.10.2023 10:10 6 кръг Д Академия Металург (Перник) 1:6
28.10.2023 11:20 7 кръг Г ФК Ботев (София) 3:5
04.11.2023 09:00 8 кръг Д София спорт (София) 5:1
11.11.2023 12:30 9 кръг Г Шампион (София) 2:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Искър 2022 (Самоков) 9 4 1 4 22:23 13
7 София спорт (София) 9 3 2 4 16:24 11
8 ФК Ботев (София) 8 3 1 4 27:37 10
9 Академия Септември (София) 9 1 1 7 20:43 4
10 Победа 1945 (София) 9 1 0 8 13:59 3

Академия Септември (София)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "А"
16.09.2023 12:30 1 кръг Г ДИТ (кв.Драгалевци, София) 1:7
23.09.2023 13:40 2 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 1:4
30.09.2023 12:30 3 кръг Г Академия ВР (София) 1:5
07.10.2023 12:30 4 кръг Д Левски (София) 0:9
14.10.2023 12:30 5 кръг Г ЦСКА (София) 2:1
21.10.2023 09:00 6 кръг Г Национал (София) 2:2
28.10.2023 09:00 7 кръг Д Лъвчетата (София) 3:1
04.11.2023 09:00 8 кръг Г Славия 1913 (София) 2:3
11.11.2023 09:00 9 кръг Д Ултраспорт академия (София) 0:2
23.03.2024 11:20 10 кръг Г Левски (София) 0:14
30.03.2024 12:30 11 кръг Д Славия 1913 (София) 1:7
06.04.2024 08:30 12 кръг Г ЦСКА (София) 0:9
13.04.2024 13:40 13 кръг Д Национал (София) 0:9
20.04.2024 10:10 14 кръг Г ДИТ (кв.Драгалевци, София) -:-
27.04.2024 09:00 15 кръг Д Лъвчетата (София) -:-
11.05.2024 13:40 16 кръг Г Академия ВР (София) -:-
18.05.2024 10:10 17 кръг Г Марек 1915 (Дупница) -:-
25.05.2024 09:00 18 кръг Д Ултраспорт академия (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 ЦСКА (София) 12 5 2 5 42:36 17
7 Ултраспорт академия (София) 12 4 0 8 32:57 12
8 Академия Септември (София) 13 2 1 10 13:73 7
9 Лъвчетата (София) 12 2 1 9 26:63 7
10 Марек 1915 (Дупница) 11 1 1 9 14:51 4

Академия Септември II (София)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Г"
17.09.2023 11:20 1 кръг Г Академия Мургаш (Нови хан) 3:4
24.09.2023 09:00 2 кръг Д Академия Металург (Перник) 0:4
01.10.2023 13:40 3 кръг Г Искър 2022 (Самоков) 4:4
08.10.2023 13:40 4 кръг Д Левски Раковски (София) 11:2
15.10.2023 13:40 5 кръг Г Елит София (София) 6:0
22.10.2023 10:10 6 кръг Г БАМФ (София) 2:3
12.11.2023 09:00 7 кръг Д Софияспорт 2020 (София) 5:2
19.11.2023 10:10 8 кръг Г Академика (София) 4:2
26.11.2023 10:10 9 кръг Д Развитие МФ (София) 1:1
24.03.2024 10:10 10 кръг Г Левски Раковски (София) 3:1
31.03.2024 09:00 11 кръг Д Софияспорт 2020 (София) 12:1
07.04.2024 11:20 12 кръг Г Елит София (София) 9:2
14.04.2024 13:40 13 кръг Г Развитие МФ (София) 6:2
- 14 кръг Д Искър 2022 (Самоков) -:-
- 15 кръг Г Академия Мургаш (Нови хан) -:-
- 16 кръг Д Академика (София) -:-
- 17 кръг Г Академия Металург (Перник) -:-
- 18 кръг Д БАМФ (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Академия Металург (Перник) 13 12 0 1 61:15 36
2 БАМФ (София) 13 9 0 4 52:27 27
3 Академия Септември II (София) 13 8 2 3 66:28 26
4 Левски Раковски (София) 13 7 1 5 49:37 22
5 Искър 2022 (Самоков) 13 6 2 5 36:32 20

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници