Лъвчетата (София)

BGSupporters форум

Лъвчетата (София)

Деца: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Първи кръг
13.09.2023 09:00 - Г Елит София (София) 3:3
Област София (столица) / Финали
20.09.2023 09:00 - Г Септември (София) 0:8
Деца "Б": София (столица) - Областна група - втора подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
06.09.2023 11:00 1 кръг Г ДИТ (кв.Драгалевци, София) 3:0
09.09.2023 09:00 2 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 0:5
16.09.2023 18:00 3 кръг Г Витоша 13 (София) 1:5
23.09.2023 09:00 4 кръг Д Левски Раковски (София) 2:3
01.10.2023 09:00 5 кръг Г Арес (София) 2:2
07.10.2023 09:00 6 кръг Г Елит София (София) 1:6
14.10.2023 09:00 7 кръг Д Олимпия ФК (София) 2:4
21.10.2023 09:00 8 кръг Г ФК Ботев (София) 2:0
04.11.2023 09:00 9 кръг Д Барокко (София) 6:1
12.11.2023 09:00 10 кръг Г Сердика (София) 4:2
18.11.2023 09:00 11 кръг Д Развитие МФ (София) 6:0
02.03.2024 09:00 12 кръг Д ДИТ (кв.Драгалевци, София) 4:3
09.03.2024 09:00 13 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 4:3
16.03.2024 09:00 14 кръг Д Витоша 13 (София) 0:10
23.03.2024 09:00 15 кръг Г Левски Раковски (София) 0:3
30.03.2024 09:00 16 кръг Д Арес (София) 3:1
06.04.2024 09:00 17 кръг Д Елит София (София) 0:3
13.04.2024 16:00 18 кръг Г Олимпия ФК (София) 0:2
20.04.2024 13:00 19 кръг Д ФК Ботев (София) -:-
27.04.2024 09:00 20 кръг Г Барокко (София) -:-
11.05.2024 09:00 21 кръг Д Сердика (София) -:-
19.05.2024 09:00 22 кръг Г Развитие МФ (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Олимпия ФК (София) 18 13 2 3 72:24 41
5 Левски Раковски (София) 17 11 2 4 48:21 35
6 Лъвчетата (София) 18 8 1 9 40:53 25
7 Сердика (София) 18 6 3 9 50:63 21
8 ФК Ботев (София) 18 4 4 10 36:58 16

Лъвчетата (София)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "В"
16.09.2023 11:50 1 кръг Г Надежда (Доброславци) 1:10
23.09.2023 13:15 2 кръг Д Интер Джесика 2010 (София) 3:0
30.09.2023 11:50 3 кръг Г ОФК София 1992 (София) 2:3
07.10.2023 10:25 4 кръг Д Академия Бойко Величков (София) 0:6
14.10.2023 13:15 5 кръг Г Левски Раковски II (София) 0:0
21.10.2023 13:15 6 кръг Г УФК Ботев (София) 1:5
28.10.2023 10:25 7 кръг Д Шампион (София) 0:12
04.11.2023 14:40 8 кръг Г София спорт (София) 1:2
11.11.2023 11:50 9 кръг Д Чавдар (Етрополе) 0:4
23.03.2024 11:50 10 кръг Д Надежда (Доброславци) 2:17
30.03.2024 13:15 11 кръг Г Интер Джесика 2010 (София) 6:0
06.04.2024 11:50 12 кръг Д ОФК София 1992 (София) 3:7
13.04.2024 10:25 13 кръг Г Академия Бойко Величков (София) 2:8
20.04.2024 09:00 14 кръг Д Левски Раковски II (София) -:-
27.04.2024 13:15 15 кръг Д УФК Ботев (София) -:-
11.05.2024 10:25 16 кръг Г Шампион (София) -:-
18.05.2024 14:40 17 кръг Д София спорт (София) -:-
25.05.2024 11:50 18 кръг Г Чавдар (Етрополе) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 ОФК София 1992 (София) 13 5 2 6 33:47 17
7 Левски Раковски II (София) 12 2 2 8 26:60 8
8 Лъвчетата (София) 13 2 1 10 21:74 7
9 Интер Джесика 2010 (София) 13 2 1 10 20:65 7
10 Чавдар (Етрополе) 13 2 0 11 14:71 6

Лъвчетата (София)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Б"
17.09.2023 13:40 1 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 1:5
24.09.2023 11:20 2 кръг Г Олимпия ФК II (София) 5:2
01.10.2023 10:10 3 кръг Д Славия 1913 II (София) 0:5
08.10.2023 09:00 4 кръг Г ДИТ (кв.Драгалевци, София) 0:3
15.10.2023 10:10 5 кръг Д Академия Бойко Величков (София) 1:3
22.10.2023 13:40 6 кръг Д Арес (София) 1:3
12.11.2023 10:10 7 кръг Г Академия ВР (София) 2:3
19.11.2023 11:20 8 кръг Д Левски II (София) 0:6
26.11.2023 10:10 9 кръг Г ЦСКА II (София) 2:2
24.03.2024 11:20 10 кръг Г Локомотив Сф 1929 II (София) 1:2
31.03.2024 10:10 11 кръг Д Академия ВР (София) 2:7
07.04.2024 12:30 12 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 0:6
14.04.2024 09:00 13 кръг Д Арес (София) 1:8
21.04.2024 09:00 14 кръг Г Славия 1913 II (София) -:-
28.04.2024 11:20 15 кръг Д Олимпия ФК II (София) -:-
12.05.2024 13:40 16 кръг Г Левски II (София) -:-
19.05.2024 11:20 17 кръг Д Академия Бойко Величков (София) -:-
26.05.2024 10:10 18 кръг Г ЦСКА II (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Кюстендил (Кюстендил) 13 4 1 8 34:50 13
8 Арес (София) 11 3 3 5 29:25 12
9 Лъвчетата (София) 13 1 1 11 16:55 4
10 Олимпия ФК II (София) 13 1 1 11 22:79 4
11 Локомотив София 1929 II (София) 4 1 0 3 6:13 3

Лъвчетата (София)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "А"
16.09.2023 10:10 1 кръг Г Ултраспорт академия (София) 3:2
23.09.2023 09:00 2 кръг Д ДИТ (кв.Драгалевци, София) 2:6
30.09.2023 13:40 3 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 2:1
07.10.2023 10:10 4 кръг Д Академия ВР (София) 3:6
14.10.2023 11:20 5 кръг Г Левски (София) 3:8
21.10.2023 11:20 6 кръг Д ЦСКА (София) 2:4
28.10.2023 09:00 7 кръг Г Академия Септември (София) 1:3
04.11.2023 10:10 8 кръг Г Национал (София) 1:4
11.11.2023 10:10 9 кръг Д Славия 1913 (София) 1:10
23.03.2024 12:30 10 кръг Г ЦСКА (София) 3:7
30.03.2024 11:20 11 кръг Д Национал (София) 2:9
13.04.2024 10:10 13 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 3:3
20.04.2024 12:30 14 кръг Д Академия ВР (София) 0:8
27.04.2024 09:00 15 кръг Г Академия Септември (София) -:-
11.05.2024 11:20 16 кръг Д Ултраспорт академия (София) -:-
18.05.2024 12:30 17 кръг Г Левски (София) -:-
25.05.2024 11:20 18 кръг Д Славия 1913 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 ЦСКА (София) 13 5 2 6 43:38 17
7 Ултраспорт академия (София) 13 5 0 8 35:58 15
8 Академия Септември (София) 14 2 1 11 13:79 7
9 Лъвчетата (София) 13 2 1 10 26:71 7
10 Марек 1915 (Дупница) 11 1 1 9 14:51 4

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници