Локомотив София 1929 (София)

BGSupporters форум

В
11.02.1995 (29 г.)
В
24.03.2003 (21 г.)
В
12.09.2005 (18 г.)
Зд
10.11.1995 (28 г.)
Зц
25.07.1994 (29 г.)
Зц
08.03.1996 (28 г.)
Зц
27.01.2006 (18 г.)
Зц
12.09.2003 (20 г.)
Зц
21.10.2000 (23 г.)
Зл
19.03.1996 (28 г.)
Зл
10.04.1998 (26 г.)
Хо
14.09.1994 (29 г.)
Хд
22.03.1998 (26 г.)
Хд
03.04.1996 (28 г.)
Хц
04.05.2004 (20 г.)
Хц
20.01.1999 (25 г.)
Ха
15.10.2003 (20 г.)
Ха
29.12.2005 (18 г.)
Ха
31.12.2005 (18 г.)
Кд
18.02.1998 (26 г.)
Н
24.01.1999 (25 г.)
Н
19.07.2006 (17 г.)
Н
14.01.1993 (31 г.)
треньори:
Т
14.07.1957 (66 г.)

Локомотив София 1929 (София)

Първа професионална лига
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза
17.07.2023 18:30 1 кръг Д Ботев (Враца) 1:0 Диема спорт
23.07.2023 21:15 2 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 2:4 Диема спорт
30.07.2023 21:15 3 кръг Г Левски (София) 0:6 Диема спорт
05.08.2023 21:15 4 кръг Д Пирин (Благоевград) 2:0 Диема спорт
11.08.2023 19:00 5 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) 0:1 Диема спорт
18.08.2023 19:00 6 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 0:1 Диема спорт
26.08.2023 19:00 7 кръг Г Крумовград (Крумовград) 0:2 Диема спорт
02.09.2023 19:00 8 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 1:3 Диема спорт
16.09.2023 17:30 9 кръг Г Славия 1913 (София) 2:1 Диема спорт
24.09.2023 20:30 10 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 1:3 Диема спорт
28.09.2023 20:30 11 кръг Г ЦСКА (София) 0:2 Диема спорт
01.10.2023 17:45 12 кръг Д Черно море (Варна) 0:0 Диема спорт
06.10.2023 20:00 13 кръг Г Берое (Стара Загора) 1:0 Диема спорт
21.10.2023 16:30 14 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) 0:0 Диема спорт
26.10.2023 12:30 15 кръг Г Ботев (Пловдив) 0:6 Диема спорт
06.11.2023 13:00 16 кръг Г Ботев (Враца) 2:0 Диема спорт
10.11.2023 17:30 17 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 1:2 Диема спорт
27.11.2023 17:30 18 кръг Д Левски (София) 2:2 Диема спорт
03.12.2023 12:45 19 кръг Г Пирин (Благоевград) 1:1 Диема спорт
09.12.2023 12:30 20 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) 0:1 Диема спорт
16.02.2024 17:30 21 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 1:0 Диема спорт
25.02.2024 14:30 22 кръг Д Крумовград (Крумовград) 0:2 Диема спорт
02.03.2024 12:45 23 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 2:1 Диема спорт
09.03.2024 12:30 24 кръг Д Славия 1913 (София) 1:2 Диема спорт
16.03.2024 17:45 25 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:6 Диема спорт
30.03.2024 19:00 26 кръг Д ЦСКА (София) 0:1 Диема спорт
04.04.2024 19:30 27 кръг Г Черно море (Варна) 0:3 Диема спорт
09.04.2024 18:30 28 кръг Д Берое (Стара Загора) 1:0 Диема спорт
15.04.2024 17:30 29 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) 1:2 Диема спорт
21.04.2024 17:45 30 кръг Д Ботев (Пловдив) 0:4 Диема спорт
   #   Отбор П Р З ГР Т
12 Пирин (Благоевград) 30 7 9 14 23:41 30
13 Хебър 1918 (Пазарджик) 30 8 6 16 32:44 30
14 Локомотив София 1929 (София) 30 8 4 18 22:56 28
15 Ботев (Враца) 30 6 4 20 22:53 22
16 Етър ВТ (Велико Търново) 30 3 5 22 17:56 14
Втора фаза / Трета група
28.04.2024 15:15 31 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 2:0 Диема спорт
13.05.2024 17:45 32 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 1:1 Диема спорт
17.05.2024 17:45 33 кръг Д Ботев (Враца) 1:1 Диема спорт
21.05.2024 18:45 34 кръг Г Берое (Стара Загора) 3:0 Диема спорт
25.05.2024 20:30 35 кръг Д Пирин (Благоевград) 1:0 Диема спорт 2
   #   Отбор П Р З ГР Т
11 Берое (Стара Загора) 35 12 6 17 30:46 42
12 Локомотив София 1929 (София) 35 11 6 18 30:58 39
13 Хебър 1918 (Пазарджик) 35 9 7 19 35:49 34
14 Ботев (Враца) 35 9 6 20 28:56 33
15 Пирин (Благоевград) 35 7 11 17 26:48 32
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Първи кръг (1/16 финали)
14.10.2023 15:00 - Г Спартак (Плевен) 1:0
Втори кръг (1/8 финали)
18.11.2023 14:00 - Д Спартак 1918 (Варна) 0:0 Диема спорт
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
24.06.2023 10:30 - Д Марек 1915 (Дупница) 1:2
28.06.2023 18:15 - Д Беласица (Петрич) 3:0
01.07.2023 18:00 - Г Арда 1924 (Кърджали) 4:2
05.07.2023 18:00 - Д Струмска слава 1927 (Радомир) 3:1
08.07.2023 18:30 - Д Спортист 2009 (Своге) 1:0
09.09.2023 11:00 - Г ФК ЦСКА 1948 II (София) 3:1
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
20.01.2024 12:00 - Д ФК ЦСКА 1948 II (София) анл.
26.01.2024 12:00 - Г Балкан 1929 (Ботевград) 1:2
27.01.2024 15:45 - Д Септември (София) 1:1
03.02.2024 13:30 - Г Пирин (Благоевград) 1:3
07.02.2024 12:15 - Г Марек 1915 (Дупница) 0:0
09.02.2024 13:00 - Д Спортист 2009 (Своге) 1:2
21.03.2024 15:00 - Д България /мл./ 0:1

Локомотив София 1929 (София)

Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
08.07.2023 10:30 - Г Миньор (Перник) 0:1
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
19.01.2024 12:00 - Г Балкан 1929 (Ботевград) 1:5
ЮСВ: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
14.09.2023 11:00 1 кръг Д Септември (София) 3:1
03.09.2023 11:00 2 кръг Г Спортист 13 (София) 2:0
10.09.2023 11:00 3 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) 1:0
18.09.2023 11:00 4 кръг Г Чавдар (Етрополе) 3:1
21.09.2023 14:00 5 кръг Д Беласица (Петрич) 2:0
24.09.2023 11:00 6 кръг Г Академия за футболно развитие (Сф) 2:2
01.10.2023 11:00 7 кръг Д УФК Ботев (София) 2:2
09.10.2023 12:00 8 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 0:0
- 9 кръг
почива
23.10.2023 11:00 10 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 0:1
26.10.2023 14:00 11 кръг Г Миньор (Перник) 2:0
02.11.2023 13:00 12 кръг Д Национал (София) 3:2
12.11.2023 11:00 13 кръг Г Пирин (Благоевград) 1:1
19.11.2023 11:00 14 кръг Д РД Спорт (София) 2:2
24.11.2023 14:30 15 кръг Г Септември (Симитли) 1:2
18.02.2024 11:00 16 кръг Г Септември (София) 1:0
25.02.2024 11:00 17 кръг Д Спортист 13 (София) 7:0
03.03.2024 11:00 18 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) 0:2
10.03.2024 11:00 19 кръг Д Чавдар (Етрополе) 5:0
24.04.2024 12:00 20 кръг Г Беласица (Петрич) 2:0
24.03.2024 11:00 21 кръг Д Академия за футболно развитие (Сф) 1:0
31.03.2024 11:00 22 кръг Г УФК Ботев (София) 3:2
11.04.2024 12:00 23 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 3:0
- 24 кръг
почива
14.04.2024 11:00 25 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 2:1
21.04.2024 11:00 26 кръг Д Миньор (Перник) 6:0
28.04.2024 11:00 27 кръг Г Национал (София) 6:0
01.05.2024 11:00 28 кръг Д Пирин (Благоевград) 1:0
10.05.2024 17:30 29 кръг Г РД Спорт (София) 3:0
19.05.2024 11:00 30 кръг Д Септември (Симитли) 8:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Локомотив София 1929 (София) 28 20 5 3 72:19 65
2 Септември (София) 28 20 5 3 86:22 65
3 Академия за футболно развитие (София) 28 19 4 5 92:31 61
4 Марек 1915 (Дупница) 28 19 4 5 70:32 61
5 Пирин (Благоевград) 28 19 3 6 91:22 60

Локомотив София 1929 (София)

ЮСВ: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Първи кръг
- -
почива
Област София (столица) / Финали
20.09.2023 10:00 - Г ОФК София 1992 (София) 3:0
Югозападна България / Финали
27.09.2023 14:00 - Д Беласица (Петрич) 2:2
ЮСВ: София (столица) - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
26.08.2023 11:00 1 кръг Д Академия за футболно развитие (Сф) 4:0
02.09.2023 15:00 2 кръг Г София спорт (София) 6:0
- 3 кръг
почива
16.09.2023 15:00 4 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) 7:0
23.09.2023 11:00 5 кръг Г ОФК Костенец (гр.Костенец) 8:0
29.09.2023 13:00 6 кръг Д Ферион (Кубратово) 4:1
08.10.2023 16:00 7 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 1:0
14.10.2023 15:00 8 кръг Д Сокол (кв.Бенковски, София) 12:0
21.10.2023 11:00 9 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) 5:3
04.11.2023 13:00 10 кръг Д Победа 1945 (София) 0:0
12.11.2023 11:00 11 кръг Г Спортист 2009 (Своге) 2:0
17.11.2023 13:00 12 кръг Д ОФК София 1992 (София) 6:0
23.11.2023 14:00 13 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 2:0
25.02.2024 14:00 14 кръг Г Академия за футболно развитие (Сф) 4:3
02.03.2024 11:00 15 кръг Д София спорт (София) 5:0
- 16 кръг
почива
16.03.2024 11:00 17 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) 3:0
23.03.2024 17:00 18 кръг Д ОФК Костенец (гр.Костенец) 3:0
29.03.2024 11:00 19 кръг Г Ферион (Кубратово) 3:0
10.04.2024 15:00 20 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 2:0
13.04.2024 11:00 21 кръг Г Сокол (кв.Бенковски, София) 5:0
17.04.2024 14:00 22 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) 4:3
20.04.2024 11:00 23 кръг Г Победа 1945 (София) 2:0
27.04.2024 13:00 24 кръг Д Спортист 2009 (Своге) 4:1
11.05.2024 11:00 25 кръг Г ОФК София 1992 (София) 2:0
19.05.2024 13:00 26 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) 0:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Локомотив София 1929 (София) 24 22 1 1 94:12 67
2 Победа 1945 (София) 24 22 1 1 121:18 67
3 Балкан 1929 (Ботевград) 24 16 0 8 89:45 48
4 Сливнишки герой (Сливница) 24 15 2 7 63:30 47
5 Академия за футболно развитие (София) 24 14 1 9 71:40 43

Локомотив София 1929 (София)

ЮМВ: София (столица) - Зонална група - зона I
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2023 11:00 1 кръг Г УФК Ботев (София) 3:7
16.09.2023 11:00 2 кръг Д Витоша 13 (София) 1:2
23.09.2023 11:00 3 кръг Г Левски Раковски (София) 8:0
30.09.2023 11:00 4 кръг Д РД Спорт (София) 0:5
07.10.2023 18:00 5 кръг Г Национал (София) 11:1
14.10.2023 11:00 6 кръг Г София спорт (София) 4:0
21.10.2023 15:00 7 кръг Д Септември (София) 3:1
04.11.2023 15:00 8 кръг Г Академия за футболно развитие (Сф) 4:4
11.11.2023 11:00 9 кръг Д Барокко (София) 15:2
09.03.2024 15:30 10 кръг Д УФК Ботев (София) 1:3
16.03.2024 11:00 11 кръг Г Витоша 13 (София) 2:1
23.03.2024 11:00 12 кръг Д Левски Раковски (София) 3:0
30.03.2024 11:00 13 кръг Г РД Спорт (София) 1:4
06.04.2024 11:00 14 кръг Д Национал (София) 8:1
13.04.2024 11:00 15 кръг Д София спорт (София) 5:1
23.04.2024 09:00 16 кръг Г Септември (София) 4:1
27.04.2024 11:00 17 кръг Д Академия за футболно развитие (Сф) 3:1
11.05.2024 11:00 18 кръг Г Барокко (София) 11:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 УФК Ботев (София) 18 13 3 2 80:29 42
3 РД Спорт (София) 18 12 3 3 59:21 39
4 Локомотив София 1929 (София) 18 12 1 5 87:34 37
5 Септември (София) 18 7 3 8 41:39 24
6 София спорт (София) 18 6 3 9 35:45 21

Локомотив София 1929 (София)

ЮМВ "А": София (столица) - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2023 18:00 1 кръг Г ДИТ (кв.Драгалевци, София) 2:0
10.09.2023 13:00 2 кръг Д Барокко (София) 12:1
17.09.2023 11:00 3 кръг Г Спартак 2015 (София) 2:2
24.09.2023 12:00 4 кръг Г Чавдар (Етрополе) 0:2
01.10.2023 15:00 5 кръг Д Елит София (София) анл.
08.10.2023 11:00 6 кръг Г Сердика (София) 2:1
15.10.2023 11:00 7 кръг Д Победа 1945 (София) 3:0
22.10.2023 13:00 8 кръг Д ДИТ (кв.Драгалевци, София) 2:1
25.11.2023 11:00 9 кръг Г Барокко (София) 3:3
12.11.2023 11:00 10 кръг Д Спартак 2015 (София) 6:0
19.11.2023 13:00 11 кръг Д Чавдар (Етрополе) 6:2
- 12 кръг
почива
17.03.2024 11:00 13 кръг Д Сердика (София) 4:0
24.03.2024 13:00 14 кръг Г Победа 1945 (София) 3:0
31.03.2024 15:00 15 кръг Д Сердика (София) 4:1
07.04.2024 09:00 16 кръг Д Спартак 2015 (София) 5:3
- 17 кръг
почива
21.04.2024 13:00 18 кръг Д Чавдар (Етрополе) 1:2
28.04.2024 16:00 19 кръг Г ДИТ (кв.Драгалевци, София) 5:1
12.05.2024 11:00 20 кръг Д Барокко (София) 4:6
19.05.2024 15:00 21 кръг Г Победа 1945 (София) 3:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Чавдар (Етрополе) 18 16 1 1 65:25 49
2 Локомотив София 1929 (София) 18 13 2 3 67:26 41
3 Победа 1945 (София) 18 7 2 9 47:44 23
4 Барокко (София) 18 5 5 8 37:85 20
5 Сердика (София) 18 6 1 11 37:49 19

Локомотив София 1929 (София)

ЮМВ "Б": София (столица) - Областна група 1
Дата Фаза Противник Рез.
05.09.2023 11:00 1 кръг Д Надежда (Доброславци) 9:0
09.09.2023 18:00 2 кръг Г Витоша 13 (София) 6:1
17.09.2023 09:00 3 кръг Д Левски Раковски (София) 11:0
23.09.2023 19:00 4 кръг Г Арес (София) 0:2
01.10.2023 17:00 5 кръг Д УФК Ботев (София) 3:3
07.10.2023 09:00 6 кръг Д София спорт (София) 6:2
14.10.2023 11:00 7 кръг Г Левски Спартак 1962 (София) 11:2
21.10.2023 11:00 8 кръг Г Надежда (Доброславци) 3:1
04.11.2023 11:00 9 кръг Д Витоша 13 (София) 6:2
11.11.2023 14:00 10 кръг Г Левски Раковски (София) 6:0
18.11.2023 11:00 11 кръг Д Арес (София) 4:2
09.03.2024 11:00 12 кръг Г УФК Ботев (София) 3:0
16.03.2024 17:00 13 кръг Г София спорт (София) 10:0
23.03.2024 15:00 14 кръг Д Левски Спартак 1962 (София) 14:1
30.03.2024 11:00 15 кръг Д Левски Раковски (София) 20:0
06.04.2024 15:00 16 кръг Д София спорт (София) 12:0
13.04.2024 11:00 17 кръг Г Надежда (Доброславци) 4:1
08.05.2024 09:00 18 кръг Д Левски Спартак 1962 (София) 4:2
27.04.2024 15:00 19 кръг Г Арес (София) 7:5
11.05.2024 11:00 20 кръг Д УФК Ботев (София) 4:1
18.05.2024 19:00 21 кръг Г Витоша 13 (София) 4:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Локомотив София 1929 (София) 21 18 2 1 147:29 56
2 Арес (София) 21 14 1 6 70:49 43
3 Витоша 13 (София) 21 11 5 5 66:41 38
4 УФК Ботев (София) 21 9 3 9 53:44 30
5 Левски Спартак 1962 (София) 21 8 5 8 55:64 29

Локомотив София 1929 (София)

Деца: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
06.09.2023 10:30 1 кръг Д Пирин (Благоевград) 0:6
09.09.2023 13:00 2 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) 1:3
16.09.2023 13:00 3 кръг Д Сердика (София) 3:2
23.09.2023 13:00 4 кръг Г Спортист 13 (София) 3:2
30.09.2023 13:00 5 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 4:1
07.10.2023 13:00 6 кръг Г Беласица (Петрич) 1:2
14.10.2023 13:00 7 кръг Д Витоша 13 (София) 2:2
21.10.2023 13:00 8 кръг Г Елит София (София) 9:3
28.10.2023 13:00 9 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 4:2
24.02.2024 13:00 10 кръг Г Левски Раковски (София) 2:3
11.11.2023 13:00 11 кръг Д Септември (София) 1:3
18.11.2023 13:00 12 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 2:1
02.12.2023 14:00 13 кръг Г Миньор (Перник) 0:3
02.03.2024 13:00 14 кръг Г Пирин (Благоевград) 1:3
09.03.2024 17:30 15 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) 2:0
16.03.2024 13:00 16 кръг Г Сердика (София) 6:3
23.03.2024 13:00 17 кръг Д Спортист 13 (София) 2:1
29.03.2024 15:00 18 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 4:3
06.04.2024 13:00 19 кръг Д Беласица (Петрич) 2:1
13.04.2024 16:00 20 кръг Г Витоша 13 (София) 2:3
20.04.2024 13:00 21 кръг Д Елит София (София) 10:4
27.04.2024 13:00 22 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 1:2
01.05.2024 13:00 23 кръг Д Левски Раковски (София) 2:2
11.05.2024 13:00 24 кръг Г Септември (София) 4:4
17.05.2024 13:00 25 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 5:0
25.05.2024 13:00 26 кръг Д Миньор (Перник) 2:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 ФК ЦСКА 1948 (София) 26 15 4 7 59:32 49
5 Левски Раковски (София) 26 14 3 9 52:45 45
6 Локомотив София 1929 (София) 26 13 3 10 75:62 42
7 Кюстендил (Кюстендил) 26 13 2 11 54:51 41
8 Хебър 1918 (Пазарджик) 26 11 7 8 51:36 40

Локомотив София 1929 (София)

Деца "А": София (столица) - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
20.09.2023 13:00 1 кръг Д Барокко (София) 3:0
09.09.2023 13:00 2 кръг Г Победа 1945 (София) 6:1
17.09.2023 13:00 3 кръг Д РД Спорт (София) 1:6
24.09.2023 12:30 4 кръг Г УФК Ботев (София) 0:5
01.10.2023 13:00 5 кръг Д Левски Раковски (София) 6:0
08.10.2023 11:00 6 кръг Г Чавдар (Етрополе) 8:2
18.10.2023 12:00 7 кръг Д Възраждане 2020 (София) 1:3
15.10.2023 10:00 8 кръг Г Академика (София) 4:1
22.10.2023 09:00 9 кръг Д ОФК София 1992 (София) 2:4
30.10.2023 11:00 10 кръг Г Арес (София) 0:10
06.11.2023 15:00 11 кръг Д Люлин (кв.Люлин, София) 2:5
12.11.2023 16:00 12 кръг Г Септември (София) 1:1
- 13 кръг
почива
30.11.2023 14:00 14 кръг Д Национал (София) 0:6
03.12.2023 11:00 15 кръг Г Обеля 1945 (кв.Обеля, София) 4:0
25.02.2024 13:00 16 кръг Г Барокко (София) 2:1
03.03.2024 13:00 17 кръг Д Победа 1945 (София) 10:2
14.03.2024 15:00 18 кръг Г РД Спорт (София) 2:3
17.03.2024 13:00 19 кръг Д УФК Ботев (София) 1:6
24.03.2024 13:00 20 кръг Г Левски Раковски (София) 2:0
31.03.2024 13:00 21 кръг Д Чавдар (Етрополе) 4:0
07.04.2024 13:00 22 кръг Г Възраждане 2020 (София) 1:4
14.04.2024 13:00 23 кръг Д Академика (София) 2:1
20.04.2024 14:00 24 кръг Г ОФК София 1992 (София) 1:2
28.04.2024 13:00 25 кръг Д Арес (София) 3:0
01.05.2024 13:00 26 кръг Г Люлин (кв.Люлин, София) 1:1
12.05.2024 13:00 27 кръг Д Септември (София) 1:12
- 28 кръг
почива
25.05.2024 10:00 29 кръг Г Национал (София) 1:2
02.06.2024 13:00 30 кръг Д Обеля 1945 (кв.Обеля, София) 7:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Арес (София) 28 16 2 10 127:52 50
8 РД Спорт (София) 28 15 2 11 86:49 47
9 Локомотив София 1929 (София) 28 13 2 13 76:78 41
10 Чавдар (Етрополе) 28 9 2 17 49:94 29
11 Левски Раковски (София) 28 7 2 19 45:104 23

Локомотив София 1929 (София)

Деца: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Първи кръг
13.09.2023 10:00 - Г Развитие МФ (София) 17:0
Област София (столица) / Финали
23.09.2023 09:00 - Г Славия 1913 (София) 0:2
Деца "Б": София (столица) - Областна група - втора подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
02.09.2023 09:00 1 кръг Д Арес (София) 7:0
09.09.2023 09:00 2 кръг Г Лъвчетата (София) 5:0
16.09.2023 09:00 3 кръг Д Олимпия ФК (София) 6:1
04.10.2023 12:30 4 кръг Г ФК Ботев (София) 11:0
30.09.2023 09:00 5 кръг Д Барокко (София) 8:0
08.10.2023 09:00 6 кръг Г Сердика (София) 6:3
14.10.2023 09:00 7 кръг Д Развитие МФ (София) 11:0
21.10.2023 16:00 8 кръг Г ДИТ (кв.Драгалевци, София) 8:0
04.11.2023 09:00 9 кръг Д Елит София (София) 5:1
11.11.2023 09:00 10 кръг Д Витоша 13 (София) 6:1
18.11.2023 11:00 11 кръг Г Левски Раковски (София) 3:2
02.03.2024 09:00 12 кръг Г Арес (София) 4:2
09.03.2024 09:00 13 кръг Д Лъвчетата (София) 3:4
16.03.2024 16:30 14 кръг Г Олимпия ФК (София) 3:3
23.03.2024 09:00 15 кръг Д ФК Ботев (София) 2:1
30.03.2024 09:00 16 кръг Г Барокко (София) 5:1
06.04.2024 09:00 17 кръг Д Сердика (София) 8:1
14.04.2024 09:00 18 кръг Г Развитие МФ (София) 8:0
20.04.2024 09:00 19 кръг Д ДИТ (кв.Драгалевци, София) 3:0
27.04.2024 11:00 20 кръг Г Елит София (София) 3:2
12.05.2024 16:00 21 кръг Г Витоша 13 (София) 3:2
18.05.2024 09:00 22 кръг Д Левски Раковски (София) 5:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Локомотив София 1929 (София) 22 20 1 1 123:24 61
2 Витоша 13 (София) 22 18 0 4 117:22 54
3 Олимпия ФК (София) 22 16 3 3 87:25 51
4 Левски Раковски (София) 22 15 2 5 59:26 47
5 Елит София (София) 22 14 1 7 90:44 43

Локомотив София 1929 (София)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "А"
16.09.2023 10:25 1 кръг Г ЦСКА (София) 0:3
23.09.2023 11:50 2 кръг Д Арес (София) 4:5
30.09.2023 14:40 3 кръг Г Олимпия ФК (София) 0:7
- 4 кръг
почива
14.10.2023 11:50 5 кръг Д Пирин (Благоевград) 0:6
21.10.2023 09:00 6 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) 1:5
28.10.2023 13:15 7 кръг Д Септември (София) 1:3
04.11.2023 10:25 8 кръг Г ДИТ (кв.Драгалевци, София) 0:1
11.11.2023 13:15 9 кръг Д Левски (София) 0:9
18.11.2023 10:25 10 кръг Г Славия 1913 (София) 0:5
25.11.2023 09:00 11 кръг Д Национал (София) 1:8
23.03.2024 10:25 12 кръг Д ЦСКА (София) 2:4
02.06.2024 10:00 13 кръг Г Арес (София) 2:2
06.04.2024 14:40 14 кръг Д Олимпия ФК (София) 0:3
- 15 кръг
почива
20.04.2024 11:50 16 кръг Г Пирин (Благоевград) 0:6
27.04.2024 09:00 17 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) 0:5
11.05.2024 13:15 18 кръг Г Септември (София) 0:2
18.05.2024 10:25 19 кръг Д ДИТ (кв.Драгалевци, София) 1:3
25.05.2024 13:15 20 кръг Г Левски (София) 1:6
01.06.2024 10:25 21 кръг Д Славия 1913 (София) 0:7
08.06.2024 09:00 22 кръг Г Национал (София) 0:6
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 ФК ЦСКА 1948 (София) 20 8 2 10 49:36 26
8 Арес (София) 20 4 6 10 31:57 18
9 ДИТ (кв.Драгалевци, София) 20 5 3 12 24:62 18
10 Пирин (Благоевград) 20 5 2 13 35:49 17
11 Локомотив София 1929 (София) 20 0 1 19 13:96 1

Локомотив София 1929 II (София)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Г"
17.09.2023 11:50 1 кръг Д Звезда (София) 0:9
24.09.2023 09:00 2 кръг Г ФК Ботев (София) 3:2
01.10.2023 10:25 3 кръг Д Казичене 1929 (Казичене) 6:0
08.10.2023 10:25 4 кръг Г Спортист 13 (София) 1:1
15.10.2023 09:00 5 кръг Д РД Спорт (София) 1:4
22.10.2023 14:40 6 кръг Г Победа 1945 (София) 2:4
12.11.2023 10:25 7 кръг Д Барокко (София) 4:0
19.11.2023 13:15 8 кръг Д Правец (Правец) 0:6
17.03.2024 13:15 9 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) 0:3
24.03.2024 11:50 10 кръг Г Звезда (София) 1:1
31.03.2024 09:00 11 кръг Д ФК Ботев (София) 2:0
07.04.2024 10:25 12 кръг Г Казичене 1929 (Казичене) 5:0
14.04.2024 09:00 13 кръг Д Спортист 13 (София) 0:3
21.04.2024 13:15 14 кръг Г РД Спорт (София) 1:5
28.04.2024 09:00 15 кръг Д Победа 1945 (София) 0:5
12.05.2024 09:00 16 кръг Г Барокко (София) 5:2
19.05.2024 14:40 17 кръг Г Правец (Правец) 0:12
26.05.2024 13:15 18 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) 0:8
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Звезда (София) 18 9 3 6 60:40 30
6 Победа 1945 (София) 18 9 2 7 69:36 29
7 Локомотив София 1929 II (София) 18 6 2 10 31:65 20
8 Барокко (София) 18 4 2 12 34:61 14
9 ФК Ботев (София) 18 2 0 16 21:68 6

Локомотив София 1929 (София)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "А"
16.09.2023 09:00 1 кръг Г Септември (София) 3:0
23.09.2023 13:15 2 кръг Д Пирин (Благоевград) 1:6
30.09.2023 09:00 3 кръг Г Олимпия ФК (София) 0:1
07.10.2023 10:25 4 кръг Д Национал (София) 6:1
14.10.2023 14:40 5 кръг Г Левски (София) 1:0
21.10.2023 14:40 6 кръг Г Академика (София) 4:0
28.10.2023 14:40 7 кръг Д Славия 1913 (София) 2:2
04.11.2023 09:00 8 кръг Г Ултраспорт академия (София) 4:4
11.11.2023 10:25 9 кръг Д Левски Раковски (София) 3:1
23.03.2024 09:00 10 кръг Д Олимпия ФК (София) 0:4
30.03.2024 09:00 11 кръг Г Национал (София) 3:0
06.04.2024 11:50 12 кръг Д Славия 1913 (София) 1:1
13.04.2024 09:00 13 кръг Г Ултраспорт академия (София) 0:5
20.04.2024 11:50 14 кръг Д ДИТ (кв.Драгалевци, София) 1:1
27.04.2024 09:00 15 кръг Г Академика (София) 1:0
- 16 кръг
почива
18.05.2024 09:00 17 кръг Д Септември (София) 0:4
25.05.2024 14:40 18 кръг Г Левски Раковски (София) 0:0
01.06.2024 09:00 19 кръг Д Левски (София) 0:6
08.06.2024 11:50 20 кръг Г Пирин (Благоевград) 6:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Олимпия ФК (София) 17 12 1 4 43:14 37
4 Славия 1913 (София) 18 9 6 3 45:25 33
5 Локомотив София 1929 (София) 19 8 5 6 36:38 29
6 Ултраспорт академия (София) 17 8 2 7 39:29 26
7 Левски Раковски (София) 18 4 2 12 15:36 14

Локомотив София 1929 II (София)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "В"
23.03.2024 11:50 12 кръг Д ДИТ II (кв.Драгалевци, София) 2:1
30.03.2024 11:50 13 кръг Г Спортист 13 (София) 3:2
06.04.2024 09:00 14 кръг Д София спорт (София) 5:2
13.04.2024 11:50 15 кръг Д Щурче (София) 2:5
20.04.2024 09:00 16 кръг Г УФК Ботев (София) 6:1
27.04.2024 11:50 17 кръг Д Академия Металург (Перник) 0:0
11.05.2024 11:50 18 кръг Г Козаро (Ботевград) 2:1
18.05.2024 11:50 19 кръг Д Академия Мургаш (Нови хан) 4:0
25.05.2024 11:50 20 кръг Г Арес (София) 1:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Арес (София) 18 9 0 9 36:31 27
5 Козаро (Ботевград) 18 8 2 8 49:46 26
6 Локомотив София 1929 II (София) 9 7 1 1 25:12 22
7 УФК Ботев (София) 18 7 1 10 42:63 22
8 Академия Мургаш (Нови хан) 19 6 2 11 50:77 20
Група "Г"
17.09.2023 11:50 1 кръг Д Софияспорт 2020 (София) 1:2
24.09.2023 13:15 2 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 5:1
01.10.2023 11:50 3 кръг Г Академия Септември (София) 1:2
08.10.2023 10:25 4 кръг Д ФК Ботев (София) 5:2
15.10.2023 14:40 5 кръг Г ОФК София 1992 (София) 2:2
22.10.2023 13:15 6 кръг Д Развитие МФ (София) 4:0
12.11.2023 10:25 7 кръг Г Талант (София) 1:1
19.11.2023 13:15 8 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) 1:0
17.03.2024 14:40 9 кръг Г Барокко (София) 2:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 ОФК София 1992 (София) 18 6 5 7 33:38 23
7 Искър 2022 (Самоков) 9 6 0 3 35:11 18
8 Локомотив София 1929 II (София) 9 4 2 3 22:14 14
9 ФК Ботев (София) 18 3 5 10 30:58 14
10 Развитие на млади футболисти (София) 18 1 3 14 22:66 6

Локомотив София 1929 (София)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "А"
16.09.2023 12:30 1 кръг Д Олимпия ФК (София) 6:3
23.09.2023 13:40 2 кръг Г Славия 1913 (София) 1:5
30.09.2023 09:00 3 кръг Д Септември (София) 1:2
07.10.2023 10:10 4 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 7:2
14.10.2023 13:40 5 кръг Г Пирин (Благоевград) 1:4
21.10.2023 11:20 6 кръг Д Национал (София) анл.
28.10.2023 10:10 7 кръг Г Левски (София) 2:1
04.11.2023 11:20 8 кръг Д ЦСКА (София) 1:2
11.11.2023 09:00 9 кръг Г Ултраспорт академия (София) 3:2
23.03.2024 12:30 10 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 7:0
30.03.2024 13:40 11 кръг Г Пирин (Благоевград) 1:5
06.04.2024 13:40 12 кръг Д ДИТ (кв.Драгалевци, София) 4:1
13.04.2024 09:00 13 кръг Г Славия 1913 (София) 1:4
20.04.2024 09:00 14 кръг Д Ултраспорт академия (София) 3:5
27.04.2024 12:30 15 кръг Д Левски (София) 0:2
11.05.2024 10:10 16 кръг Г ЦСКА (София) 2:6
18.05.2024 10:10 17 кръг Д Олимпия ФК (София) 5:0
25.05.2024 13:40 18 кръг Г Септември (София) 1:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 ЦСКА (София) 17 9 1 7 53:43 28
4 Левски (София) 16 9 0 7 47:25 27
5 Локомотив София 1929 (София) 17 8 0 9 46:44 24
6 Ултраспорт академия (София) 16 7 1 8 43:55 22
7 Олимпия ФК (София) 17 6 1 10 37:66 19

Локомотив София 1929 II (София)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Б"
24.03.2024 11:20 10 кръг Д Лъвчетата (София) 2:1
31.03.2024 11:20 11 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 2:3
07.04.2024 11:20 12 кръг Г Славия 1913 II (София) 0:5
14.04.2024 10:10 13 кръг Д Левски II (София) 2:4
21.04.2024 12:30 14 кръг Г ЦСКА II (София) 3:4
28.04.2024 09:00 15 кръг Д Академия ВР (София) 0:1
12.05.2024 10:10 16 кръг Г Арес (София) 4:4
19.05.2024 10:10 17 кръг Д Олимпия ФК II (София) 2:1
26.05.2024 11:20 18 кръг Г Академия Бойко Величков (София) 0:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Кюстендил (Кюстендил) 18 5 3 10 47:71 18
8 Арес (София) 16 4 5 7 45:46 17
9 Олимпия ФК II (София) 18 3 1 14 38:97 10
10 Локомотив София 1929 II (София) 9 2 1 6 15:24 7
11 Лъвчетата (София) 18 1 1 16 20:92 4
Група "Г"
17.09.2023 09:00 1 кръг Д УФК Ботев (София) 3:0
24.09.2023 12:30 2 кръг Г Академика (София) 3:0
01.10.2023 11:20 3 кръг Д Козаро (Ботевград) 3:0
08.10.2023 13:40 4 кръг Д Барокко (София) 5:2
15.10.2023 11:20 5 кръг Г ОФК София 1992 (София) 12:0
22.10.2023 09:00 6 кръг Д Интер Джесика 2010 (София) 5:0
12.11.2023 09:00 7 кръг Г Възраждане 2020 (София) 3:4
19.11.2023 09:00 8 кръг Д Спорт за всички (София) 2:1
17.03.2024 10:10 9 кръг Г Развитие МФ (София) 4:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Академика (София) 18 9 0 9 74:38 27
5 УФК Ботев (София) 18 9 0 9 55:58 27
6 Локомотив София 1929 II (София) 9 8 0 1 40:7 24
7 Щурче (София) 9 8 0 1 45:17 24
8 Спорт за всички (София) 9 6 0 3 40:6 18

Локомотив София 1929 (София)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Б"
17.09.2023 10:10 1 кръг Д Олимпия ФК (София) 2:1
24.09.2023 09:00 2 кръг Г Славия 1913 II (София) 3:6
01.10.2023 11:20 3 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) 3:1
08.10.2023 10:10 4 кръг Д ФК Септември 57 (София) 5:3
15.10.2023 09:00 5 кръг Г Национал II (София) 6:2
22.10.2023 11:20 6 кръг Д Академия ВР II (София) анл.
12.11.2023 11:20 7 кръг Г Левски II (София) 5:4
19.11.2023 09:00 8 кръг Д ЦСКА II (София) 2:6
17.03.2024 12:30 9 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) -:-
24.03.2024 11:20 10 кръг Г ЦСКА II (София) 2:3
31.03.2024 10:10 11 кръг Д ФК Септември 57 (София) анл.
07.04.2024 11:20 12 кръг Г Славия 1913 II (София) 4:3
14.04.2024 11:20 13 кръг Д Национал II (София) 4:5
21.04.2024 13:40 14 кръг Г Левски II (София) 7:1
28.04.2024 11:20 15 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 2:3
12.05.2024 10:10 16 кръг Г Академия ВР II (София) анл.
19.05.2024 10:10 17 кръг Г Олимпия ФК (София) 5:3
26.05.2024 11:20 18 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Академия ВР II (София) 12 12 0 0 76:22 36
2 ЦСКА II (София) 13 8 2 3 51:28 26
3 Локомотив София 1929 (София) 13 8 0 5 50:41 24
4 Левски II (София) 17 7 3 7 62:58 24
5 ФК ЦСКА 1948 (София) 16 6 4 6 38:43 22

Локомотив София 1929 II (София)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "В"
16.09.2023 11:20 1 кръг Д Олимпия ФК II (София) 0:11
23.09.2023 12:30 2 кръг Г София спорт (София) 1:3
30.09.2023 09:00 3 кръг Д Сердика (София) 1:1
18.11.2023 11:20 4 кръг Д ДИТ II (кв.Драгалевци, София) 0:3
14.10.2023 09:00 5 кръг Г Септември (София) 4:5
21.10.2023 10:10 6 кръг Д Академия Бойко Величков (София) 1:5
28.10.2023 12:30 7 кръг Г Възраждане 2020 (София) 2:1
04.11.2023 11:20 8 кръг Д Барокко (София) 7:4
11.11.2023 13:40 9 кръг Г Метал 2002 (Перник) 2:1
23.03.2024 11:20 10 кръг Г София спорт (София) 2:2
30.03.2024 09:00 11 кръг Д Барокко (София) анл.
06.04.2024 10:10 12 кръг Г Академия Бойко Величков (София) 3:6
13.04.2024 10:10 13 кръг Д Възраждане 2020 (София) 5:2
20.04.2024 11:20 14 кръг Г Метал 2002 (Перник) 4:2
27.04.2024 12:30 15 кръг Д Септември (София) 3:3
11.05.2024 10:10 16 кръг Г Олимпия ФК II (София) 8:2
18.05.2024 13:40 17 кръг Д ДИТ II (кв.Драгалевци, София) 1:8
25.05.2024 11:20 18 кръг Г Сердика (София) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 София спорт (София) 18 7 2 9 45:46 23
6 ДИТ II (кв.Драгалевци, София) 16 7 1 8 55:46 22
7 Локомотив София 1929 II (София) 16 6 3 7 44:59 21
8 Сердика (София) 17 6 2 9 44:56 20
9 Метал 2002 (Перник) 18 3 3 12 32:92 12

Локомотив София 1929 (София)

ДПГ9: София (столица) - Зонална група (Футбол 5)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "А"
16.09.2023 10:10 1 кръг Д Арес (София) 2:3
23.09.2023 12:00 2 кръг Г Славия 1913 (София) 1:8
30.09.2023 12:00 3 кръг Д Левски Раковски (София) 4:5
07.10.2023 13:00 4 кръг Д Витоша 13 (София) 8:1
14.10.2023 10:10 5 кръг Г Левски (София) 4:10
21.10.2023 09:15 6 кръг Д ЦСКА (София) 2:6
28.10.2023 09:15 7 кръг Г Олимпия ФК (София) 4:7
04.11.2023 10:10 8 кръг Д Национал (София) 3:3
11.11.2023 12:00 9 кръг Г Септември (София) 7:2
23.03.2024 10:10 10 кръг Г Славия 1913 (София) 0:8
30.03.2024 10:10 11 кръг Д Левски (София) 0:8
06.04.2024 12:00 12 кръг Г ЦСКА (София) анл.
13.04.2024 12:00 13 кръг Д Левски Раковски (София) 6:5
20.04.2024 13:00 14 кръг Г Арес (София) 4:5
27.04.2024 11:05 15 кръг Д Септември (София) 6:1
20.05.2024 10:10 16 кръг Г Олимпия ФК (София) 3:4
- 17 кръг
почива
25.05.2024 13:00 18 кръг Д Национал (София) 3:5
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Национал (София) 16 8 1 7 74:61 25
6 Олимпия ФК (София) 16 6 1 9 39:63 19
7 Локомотив София 1929 (София) 16 4 1 11 57:81 13
8 Левски Раковски (София) 15 4 1 10 48:72 13
9 Витоша 13 (София) 9 1 0 8 17:65 3

Локомотив София 1929 II (София)

ДПГ9: София (столица) - Зонална група (Футбол 5)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Г"
17.09.2023 09:15 1 кръг Д Сердика (София) 6:3
24.09.2023 13:00 2 кръг Г Академика (София) 0:6
01.10.2023 11:05 3 кръг Д Софияспорт 2020 (София) 2:1
08.10.2023 12:00 4 кръг Д Козаро (Ботевград) 1:5
15.10.2023 11:05 5 кръг Г Ай ма3кс (София) 2:3
22.10.2023 09:15 6 кръг Д ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 10:1
12.11.2023 10:10 7 кръг Г Елит София (София) анл.
19.11.2023 09:15 8 кръг Д Развитие МФ (София) 8:1
17.03.2024 11:05 9 кръг Г Кокаляне Педиакид (Кокаляне) -:-
24.03.2024 12:00 10 кръг Г Развитие МФ (София) 7:4
31.03.2024 09:15 11 кръг Д Витоша 13 (София) 3:6
07.04.2024 13:00 12 кръг Г Ай ма3кс (София) 2:3
14.04.2024 11:05 13 кръг Д Кокаляне Педиакид (Кокаляне) 0:6
21.04.2024 09:15 14 кръг Г Софияспорт 2020 (София) 0:5
28.04.2024 12:00 15 кръг Д ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 2:2
20.05.2024 11:05 16 кръг Г Супер стар (София) 4:4
19.05.2024 13:00 17 кръг Д Козаро (Ботевград) 4:7
26.05.2024 12:00 18 кръг Г Сердика (София) 6:6
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Витоша 13 (София) 9 7 1 1 44:19 22
6 Академика (София) 7 7 0 0 28:1 21
7 Локомотив София 1929 II (София) 16 5 3 8 57:63 18
8 Супер стар (София) 9 4 3 2 45:34 15
9 ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 16 4 2 10 44:71 14


Клубна емблема

Екипи

Екип 1 Екип 2

Отбор

Локомотив София 1929 (София)

Стадион

Стадион "Локомотив"

Стадион "Локомотив"
(в район “Надежда”)

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група:03 сезона
"Б" група:05 сезона

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

месец точки място
ноември 2019 14.681 36
октомври 2019 36.652 11
септември 2019 27.772 19
август 2019 30.952 17
май 2019 15.108 36
април 2019 23.390 21
март 2019 29.535 16
ноември 2018 20.780 26
октомври 2018 30.724 12
септември 2018 19.320 25
май 2018 34.997 14
април 2018 42.013 8
март 2018 24.337 23
ноември 2017 40.317 10
октомври 2017 18.305 27
септември 2017 45.620 8
август 2017 28.393 18
май 2017 31.641 16
април 2017 29.604 16
март 2017 31.663 14
ноември 2016 31.395 16
октомври 2016 21.962 24
септември 2016 35.866 10
август 2016 14.230 33
всички

Интернет страници