Устрем Д (Дончево)

BGSupporters форум

Устрем Д (Дончево)

Североизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
14.08.2022 18:00 1 кръг Г Черно море II (Варна) 1:2
21.08.2022 18:00 2 кръг Д Септември 98 (Тервел) 0:1
27.08.2022 18:00 3 кръг Г Лудогорец 1945 III (Разград) 2:6
04.09.2022 17:00 4 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) 0:3
11.09.2022 17:00 5 кръг Г Локомотив 2022 (Русе) 2:2
- 6 кръг
почива
25.09.2022 16:00 7 кръг Д Доростол Силистра (Силистра) 1:3
09.10.2022 16:00 8 кръг Г Дунав от Русе II (Русе) 2:5
16.10.2022 16:00 9 кръг Д Ботев (Нови пазар) 2:1
23.10.2022 16:00 10 кръг Г Волов (Шумен) 0:4
30.10.2022 14:00 11 кръг Д Черноломец 1919 (Попово) 2:1
05.11.2022 14:00 12 кръг Г Спартак 1918 II (Варна) 0:4
13.11.2022 14:00 13 кръг Д Спортист 2011 (Генерал Тошево) 2:0
19.11.2022 14:00 14 кръг Г Рилци (кв.Рилци, Добрич) 1:4
30.11.2022 19:00 15 кръг Г Черноморец (Балчик) -:-
- 16 кръг Д Черно море II (Варна) -:-
- 17 кръг Г Септември 98 (Тервел) -:-
- 18 кръг Д Лудогорец 1945 III (Разград) -:-
- 19 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) -:-
- 20 кръг Д Локомотив 2022 (Русе) -:-
- 21 кръг
почива
- 22 кръг Г Доростол Силистра (Силистра) -:-
- 23 кръг Д Дунав от Русе II (Русе) -:-
- 24 кръг Г Ботев (Нови пазар) -:-
- 25 кръг Д Волов (Шумен) -:-
- 26 кръг Г Черноломец 1919 (Попово) -:-
- 27 кръг Д Спартак 1918 II (Варна) -:-
- 28 кръг Г Спортист 2011 (Генерал Тошево) -:-
- 29 кръг Д Рилци (кв.Рилци, Добрич) -:-
- 30 кръг Д Черноморец (Балчик) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Дунав от Русе II (Русе) 14 4 2 8 20:25 14
11 Волов (Шумен) 14 4 0 10 15:21 12
12 Устрем Д (Дончево) 13 3 1 9 15:36 10
13 Спортист 2011 (Генерал Тошево) 14 2 0 12 17:61 6
14 Ботев (Нови пазар) 14 2 0 12 11:39 6
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Североизточна България / Първи кръг
01.10.2022 16:00 - Г Спортист 2011 (Генерал Тошево) 2:4
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
17.07.2022 18:30 - Г Септември 98 (Тервел) 0:6
24.07.2022 18:00 - Г Доростол Силистра (Силистра) 1:0
31.07.2022 10:00 - Д Черно море II (Варна) 3:2

Устрем Д (Дончево)

ДПГ13: Варна - Зонална група - втора подгрупа (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "А"
11.09.2022 11:00 1 кръг Г Варна 2017 (Варна) 2:8
18.09.2022 10:00 2 кръг Д Белослав 1918 (Белослав) 0:3
25.09.2022 11:00 3 кръг Г Възраждане (Варна) 0:3
09.10.2022 11:00 4 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) 0:3
16.10.2022 11:00 5 кръг Г Моряк 16 (Старо Оряхово) 0:3
23.10.2022 10:00 6 кръг Г Калиакра 1923 (Каварна) 0:3
28.10.2022 14:30 7 кръг Д Рилци (кв.Рилци, Добрич) 0:3
- 8 кръг Д Варна 2017 (Варна) -:-
- 9 кръг Г Белослав 1918 (Белослав) -:-
- 10 кръг Д Възраждане (Варна) -:-
- 11 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) -:-
- 12 кръг Д Моряк 16 (Старо Оряхово) -:-
- 13 кръг Д Калиакра 1923 (Каварна) -:-
- 14 кръг Г Рилци (кв.Рилци, Добрич) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Варна 2017 (Варна) 7 4 3 0 32:10 15
5 Моряк 16 (Старо Оряхово) 7 3 0 4 19:22 9
6 Белослав 1918 (Белослав) 7 2 0 5 7:25 6
7 Калиакра 1923 (Каварна) 7 1 0 6 9:25 3
8 Устрем Д (Дончево) 7 0 0 7 2:26 0

Клубна емблема

Екипи

Екип 1 Екип 2

Отбор

Устрем Д (Дончево)

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2021/2022 Трета лига 10 място
2020/2021 Трета лига 9 място
2019/2020 Трета лига 3 място
2018/2019 Трета лига 11 място
2017/2018 А ОФГ ДЧ 3 място
2016/2017 А ОФГ ДЧ 5 място
2015/2016 А ОФГ ДЧ 2 място
2014/2015 А ОФГ ДЧ 4 място
2013/2014 А ОФГ ДЧ 4 място
2012/2013 А ОФГ ДЧ 5 място

Месечна ранглиста

месец точки място
ноември 2019 12.807 43
октомври 2019 9.623 60
септември 2019 9.616 63
август 2019 12.452 45
май 2019 5.754 77
април 2019 4.981 86
март 2019 9.690 62
ноември 2018 4.894 91
октомври 2018 6.081 77
септември 2018 1.827 93
всички

Интернет страници

 » няма интернет страници