Вихър (Славяново)

BGSupporters форум

Вихър (Славяново)

Северозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
06.08.2022 18:00 1 кръг Д Боруна (Царева ливада) 4:0
13.08.2022 18:00 2 кръг Г Павликени (Павликени) 2:1
20.08.2022 18:00 3 кръг Д Янтра (Полски Тръмбеш) 2:0
27.08.2022 18:00 4 кръг Г Дреновец (Дреновец) 1:4
03.09.2022 17:00 5 кръг Д Академик (Свищов) 2:1
10.09.2022 17:00 6 кръг Г Ботев II (Враца) 4:2
17.09.2022 17:00 7 кръг Д Левски 2007 (Левски) 2:0
24.09.2022 17:00 8 кръг Г Локомотив 1927 (Дряново) 6:0
30.09.2022 17:00 9 кръг Д Локомотив (Г.Оряховица) 1:1
09.10.2022 16:00 10 кръг Г Етър ВТ II (Велико Търново) 2:0
15.10.2022 16:00 11 кръг Д Бдин 1923 (Видин) 2:0
22.10.2022 14:00 12 кръг Г Севлиево (Севлиево) 1:1
29.10.2022 16:00 13 кръг Д ОФК Локомотив (Мездра) 2:3
05.11.2022 14:30 14 кръг Д Партизан (Червен бряг) 1:0
12.11.2022 14:30 15 кръг Г Ювентус 95 (Малчика) 0:1
- 16 кръг Г Боруна (Царева ливада) -:-
- 17 кръг Д Павликени (Павликени) -:-
- 18 кръг Г Янтра (Полски Тръмбеш) -:-
- 19 кръг Д Дреновец (Дреновец) -:-
- 20 кръг Г Академик (Свищов) -:-
- 21 кръг Д Ботев II (Враца) -:-
- 22 кръг Г Левски 2007 (Левски) -:-
- 23 кръг Д Локомотив 1927 (Дряново) -:-
- 24 кръг Г Локомотив (Г.Оряховица) -:-
- 25 кръг Д Етър ВТ II (Велико Търново) -:-
- 26 кръг Г Бдин 1923 (Видин) -:-
- 27 кръг Д Севлиево (Севлиево) -:-
- 28 кръг Г ОФК Локомотив (Мездра) -:-
- 29 кръг Г Партизан (Червен бряг) -:-
- 30 кръг Д Ювентус 95 (Малчика) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 ОФК Локомотив (Мездра) 15 13 0 2 38:14 39
3 Локомотив (Горна Оряховица) 15 11 2 2 41:12 35
4 Вихър (Славяново) 15 10 2 3 32:14 32
5 Павликени (Павликени) 15 9 2 4 30:24 29
6 Янтра (Полски Тръмбеш) 15 8 1 6 38:23 25
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Плевен / 1/2 финали
21.09.2022 17:00 - Д Левски 2007 (Левски) 2:0
Област Плевен / Финал
04.10.2022 16:30 - Г Ювентус 95 (Малчика) 3:2
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
09.07.2022 18:00 - Г ОФК Локомотив (Мездра) 1:0
16.07.2022 10:30 - Д Партизан (Червен бряг) 5:3
20.07.2022 18:00 - Д Левски 2007 (Левски) 0:0
23.07.2022 18:00 - Г Ботев II (Враца) 1:2
30.07.2022 18:00 - Г Чавдар (Етрополе) 1:2

Вихър (Славяново)

ЮСВ: Плевен - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
29.09.2022 16:00 1 кръг Г Ювентус 95 (Малчика) 2:1
05.10.2022 16:00 2 кръг Г Гигант 1947 (Белене) 0:5
13.10.2022 15:30 3 кръг Д Партизан (Червен бряг) 4:1
20.10.2022 15:30 4 кръг Г Спартак (Плевен) 1:2
- 5 кръг
почива
- 6 кръг Д Ювентус 95 (Малчика) -:-
- 7 кръг Д Гигант 1947 (Белене) -:-
- 8 кръг Г Партизан (Червен бряг) -:-
- 9 кръг Д Спартак (Плевен) -:-
- 10 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Гигант 1947 (Белене) 4 4 0 0 23:1 12
2 Спартак (Плевен) 4 3 0 1 10:3 9
3 Вихър (Славяново) 4 2 0 2 7:9 6
4 Ювентус 95 (Малчика) 4 1 0 3 9:12 3
5 Партизан (Червен бряг) 4 0 0 4 6:30 0

Вихър (Славяново)

Деца: Плевен - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
08.10.2022 11:00 1 кръг Д Обнова 2022 (Обнова) 2:3
15.10.2022 11:00 2 кръг Г Вихър (Гулянци) анл.
22.10.2022 11:00 3 кръг Д Ювентус 95 (Малчика) 8:5
29.10.2022 11:00 4 кръг Г Гигант 1947 (Белене) 2:11
- 5 кръг
почива
12.11.2022 11:00 6 кръг Д Спартак (Плевен) 0:10
отложен 7 кръг Г Тръстеник (Тръстеник) -:-
- 8 кръг Г Обнова 2022 (Обнова) -:-
- 9 кръг
почива
- 10 кръг Г Ювентус 95 (Малчика) -:-
- 11 кръг Д Гигант 1947 (Белене) -:-
- 12 кръг
почива
- 13 кръг Г Спартак (Плевен) -:-
- 14 кръг Д Тръстеник (Тръстеник) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Гигант 1947 (Белене) 5 4 0 1 43:5 12
3 Обнова 2022 (Обнова) 4 2 1 1 7:7 7
4 Вихър (Славяново) 4 1 0 3 12:29 3
5 Тръстеник (Тръстеник) 4 1 0 3 7:26 3
6 Ювентус 95 (Малчика) 4 0 0 4 5:37 0

Клубна емблема

Екипи

Екип 1 Екип 2

Отбор

Вихър (Славяново)

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

Интернет страници