Чико Бунара (Бяга)

BGSupporters форум

Чико Бунара (Бяга)

"А" ОГ Пазарджик
Дата Фаза Противник Рез.
23.08.2020 18:00 1 кръг Д Тракия (Мирянци) 2:0
30.08.2020 18:30 2 кръг Г Величково (Величково) 3:0
06.09.2020 17:00 3 кръг Д Марица (Белово) 4:1
13.09.2020 17:00 4 кръг Г Левски (Ракитово) 4:0
19.09.2020 17:00 5 кръг Д Вихър (Ветрен) 3:0
22.09.2020 17:00 6 кръг Г Лозен (Лозен) 2:1
27.09.2020 17:00 7 кръг Д Спартак (Калугерово) 9:1
04.10.2020 16:00 8 кръг Г Локомотив (Септември) 4:1
11.10.2020 16:00 9 кръг Д Балкан (Варвара) 2:0
18.10.2020 16:00 10 кръг Г Левски (Паталеница) 1:0
25.10.2020 15:00 11 кръг Д Чепинец (Велинград) 4:1
01.11.2020 14:00 12 кръг Г Оборище II (Панагюрище) 5:1
08.11.2020 14:00 13 кръг Д Брацигово (Брацигово) 0:3
15.11.2020 14:00 14 кръг Д Тракиец 2005 (Главиница) 6:0
22.11.2020 14:00 15 кръг Г Родопи 1921 (Козарско) 0:1
- 16 кръг
почива
06.12.2020 13:00 17 кръг Г Сарая (Сарая) 2:0
21.02.2021 14:00 18 кръг Г Тракия (Мирянци) 3:0
- 19 кръг Д Величково (Величково) -:-
- 20 кръг Г Марица (Белово) -:-
- 21 кръг Д Левски (Ракитово) -:-
- 22 кръг Г Вихър (Ветрен) -:-
- 23 кръг Д Лозен (Лозен) -:-
- 24 кръг Г Спартак (Калугерово) -:-
- 25 кръг Д Локомотив (Септември) -:-
- 26 кръг Г Балкан (Варвара) -:-
- 27 кръг Д Левски (Паталеница) -:-
- 28 кръг Г Чепинец (Велинград) -:-
- 29 кръг Д Оборище II (Панагюрище) -:-
- 30 кръг Г Брацигово (Брацигово) -:-
- 31 кръг Г Тракиец 2005 (Главиница) -:-
- 32 кръг Д Родопи 1921 (Козарско) -:-
- 33 кръг
почива
- 34 кръг Д Сарая (Сарая) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Балкан (Варвара) 17 16 0 1 54:12 48
2 Брацигово (Брацигово) 17 16 0 1 73:11 48
3 Чико Бунара (Бяга) 17 15 0 2 54:10 45
4 Марица (Белово) 17 9 4 4 40:24 31
5 Левски (Паталеница) 17 9 1 7 36:23 28
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
01.08.2020 09:30 - Д Сокол (Марково) 3:1
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
23.01.2021 11:00 - Д Сокол (Марково) 3:3
31.01.2021 12:00 - Д Чепинец (Велинград) 1:0

Чико Бунара (Бяга)

ЮСВ: Пазарджик - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
20.09.2020 10:30 1 кръг Д Свобода 2011 (Пещера) 7:8
26.09.2020 10:30 2 кръг Г Брацигово (Брацигово) 2:2
03.10.2020 10:30 3 кръг Д Локомотив (Септември) 8:3
10.10.2020 10:30 4 кръг Г Спартак (Калугерово) 6:0
17.10.2020 10:30 5 кръг Д Оборище (Панагюрище) 1:3
25.10.2020 10:30 6 кръг Г Тракиец 2005 (Главиница) 1:2
- 7 кръг
почива
07.11.2020 10:30 8 кръг Д Левски (Ракитово) 5:1
14.11.2020 10:30 9 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 4:0
- 10 кръг Г Свобода 2011 (Пещера) -:-
- 11 кръг Д Брацигово (Брацигово) -:-
- 12 кръг Г Локомотив (Септември) -:-
- 13 кръг Д Спартак (Калугерово) -:-
- 14 кръг Г Оборище (Панагюрище) -:-
- 15 кръг Д Тракиец 2005 (Главиница) -:-
- 16 кръг
почива
- 17 кръг Г Левски (Ракитово) -:-
- 18 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Оборище (Панагюрище) 8 6 1 1 39:11 19
2 Хебър 1918 (Пазарджик) 8 4 3 1 20:16 15
3 Чико Бунара (Бяга) 8 4 1 3 34:19 13
4 Локомотив (Септември) 8 4 0 4 21:22 12
5 Левски (Ракитово) 8 4 0 4 27:30 12

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2019/2020 А ОФГ ПЗ 1 място
2018/2019 А ОФГ ПЗ 1 място
2017/2018 А ОФГ ПЗ 1 място
2016/2017 Б ОФГ ПЗ 1 място
2015/2016 "В" група 7 място
2014/2015 А ОФГ ПЗ 1 място
2013/2014 А ОФГ ПЗ 1 място
2012/2013 А ОФГ ПЗ 3 място
2011/2012 А ОФГ ПЗ 3 място
2010/2011 А ОФГ ПЗ 2 място

Месечна ранглиста

месец точки място
май 2016 12.096 38
април 2016 6.418 70
март 2016 8.159 60
ноември 2015 12.885 38
октомври 2015 10.453 48
август 2015 10.644 43
всички

Интернет страници