Металург 1957 (Перник)

BGSupporters форум

Металург 1957 (Перник)

"А" ОГ Перник - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
20.09.2020 17:00 1 кръг Г Верила (Дрен) 5:0
26.09.2020 17:00 2 кръг Д Ятак Бучино (Големо Бучино) 2:0
04.10.2020 16:00 3 кръг Г Ботев (Друган) 3:3
10.10.2020 16:00 4 кръг Д Пирин (Земен) 3:1
18.10.2020 16:00 5 кръг Г Спортист (Драгичево) 2:3
- 6 кръг
почива
01.11.2020 14:30 7 кръг Д Витоша (Долна Диканя) 2:0
07.11.2020 14:30 8 кръг Г Дивотино 2020 (Дивотино) 5:0
15.11.2020 14:30 9 кръг Д Енергетик (Перник) 4:0
13.03.2021 16:00 10 кръг Д Верила (Дрен) 5:2
20.03.2021 15:00 11 кръг Г Ятак Бучино (Големо Бучино) 3:0
28.03.2021 15:00 12 кръг Д Ботев (Друган) 6:0
10.04.2021 17:00 13 кръг Г Пирин (Земен) 7:1
18.04.2021 17:00 14 кръг Д Спортист (Драгичево) 1:2
- 15 кръг
почива
04.05.2021 18:00 16 кръг Г Витоша (Долна Диканя) -:-
08.05.2021 18:00 17 кръг Д Дивотино 2020 (Дивотино) -:-
16.05.2021 18:00 18 кръг Г Енергетик (Перник) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Металург 1957 (Перник) 13 10 1 2 48:12 31
2 Витоша (Долна Диканя) 12 9 2 1 39:14 29
3 Верила (Дрен) 11 6 2 3 22:18 20
4 Спортист (Драгичево) 10 5 2 3 29:19 17
5 Пирин (Земен) 11 3 2 6 17:32 11

Металург 1957 (Перник)

Деца: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2020 10:00 1 кръг Г Ботев 57 СУ (София) 0:6
05.09.2020 11:00 2 кръг Д Пирин (Благоевград) 3:0
12.09.2020 11:00 3 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) 0:7
19.09.2020 11:00 4 кръг Д Беласица (Петрич) 1:0
25.09.2020 17:00 5 кръг Г Левски Раковски (София) 0:6
03.10.2020 11:00 6 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 2:4
10.10.2020 11:00 7 кръг Г Миньор (Перник) 0:6
17.10.2020 11:00 8 кръг Д Национал (София) 3:1
24.10.2020 11:00 9 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 0:4
31.10.2020 11:00 10 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 0:1
07.11.2020 11:00 11 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 0:3
06.03.2021 11:00 12 кръг Д Ботев 57 СУ (София) 0:7
13.03.2021 11:00 13 кръг Г Пирин (Благоевград) 3:0
20.03.2021 11:00 14 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) 0:5
27.03.2021 11:00 15 кръг Г Беласица (Петрич) 0:9
31.03.2021 14:00 16 кръг Д Левски Раковски (София) 0:3
10.04.2021 11:00 17 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 0:5
04.05.2021 17:00 18 кръг Д Миньор (Перник) -:-
24.04.2021 11:00 19 кръг Г Национал (София) -:-
28.04.2021 14:00 20 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) -:-
08.05.2021 11:00 21 кръг Г Локомотив София 1929 (София) -:-
15.05.2021 11:00 22 кръг Д Марек 1915 (Дупница) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Национал (София) 18 7 1 10 39:34 22
9 Беласица (Петрич) 18 6 3 9 37:25 21
10 Миньор (Перник) 17 4 3 10 25:32 15
11 Металург 1957 (Перник) 17 4 0 13 12:67 12
12 Пирин (Благоевград) 18 0 0 18 4:80 0

Металург 1957 (Перник)

Деца: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Югозападна България / Финали
07.10.2020 13:00 - Д Септември (София) 1:4

Металург 1957 (Перник)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "В"
26.09.2020 12:00 1 кръг Д Барокко (София) 3:1
03.10.2020 12:00 2 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) 6:0
10.10.2020 13:30 3 кръг Д Сердика (София) 9:0
17.10.2020 12:00 4 кръг Г Интер Джесика 2010 (София) 14:0
24.10.2020 09:00 5 кръг Д Ботев 57 СУ (София) 3:0
31.10.2020 13:30 6 кръг Д София спорт (София) 0:1
07.11.2020 10:30 7 кръг Г Септември II (София) 2:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 София спорт (София) 7 7 0 0 32:4 21
2 Металург 1957 (Перник) 7 6 0 1 37:3 18
3 Септември II (София) 7 5 0 2 32:6 15
4 Ботев 57 СУ (София) 7 3 1 3 16:17 10
5 Сердика (София) 7 3 1 3 17:19 10
Втора фаза / Група "Б"
14.03.2021 13:30 1 кръг Г ДИТ Спорт II (кв.Драгалевци, София) 1:0
11.04.2021 10:30 2 кръг Г Левски Раковски (София) 3:1
18.04.2021 10:30 3 кръг Д Арес (София) 2:2
- 4 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) -:-
- 5 кръг
почива
- 6 кръг Г Септември II (София) -:-
- 7 кръг Д София спорт (София) -:-
- 8 кръг Г Локомотив София 1929 (София) -:-
- 9 кръг Д Н спорт (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Металург 1957 (Перник) 3 2 1 0 6:3 7
10 Локомотив София 1929 (София) 2 2 0 0 8:0 6
11 ДИТ Спорт II (кв.Драгалевци, София) 3 2 0 1 4:1 6
12 София спорт (София) 2 2 0 0 4:2 6
13 Н спорт (София) 2 1 1 0 4:2 4

Металург 1957 (Перник)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
27.09.2020 13:30 1 кръг Г Левски Раковски II (София) 3:1
04.10.2020 15:00 2 кръг Д Академик 1947 (София) 0:4
11.10.2020 13:30 3 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 0:1
18.10.2020 09:00 4 кръг Г ДИТ Спорт II (кв.Драгалевци, София) 1:0
25.10.2020 15:00 5 кръг Д Развитие МФ (София) 5:2
01.11.2020 12:00 6 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 3:1
- 7 кръг
почива
15.11.2020 09:00 8 кръг Г ЦСКА (София) 1:5
22.11.2020 13:30 9 кръг Д Атлетико Артен (София) 1:2
отложен 10 кръг Г Левски II (София) -:-
отложен 11 кръг Д Н спорт (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 ЦСКА (София) 9 4 2 3 28:16 14
5 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 8 3 3 2 9:10 12
6 Металург 1957 (Перник) 8 4 0 4 14:16 12
7 Н спорт (София) 8 2 3 3 13:11 9
8 Кюстендил (Кюстендил) 8 2 2 4 14:31 8
Втора фаза / Група "В"
13.03.2021 09:00 1 кръг Г Левски (Чепинци) 0:7
10.04.2021 09:00 2 кръг Д РД Спорт (София) 3:0
17.04.2021 09:00 3 кръг Г Спорт за всички (София) 6:2
- 4 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) -:-
- 5 кръг Г Марек 1915 (Дупница) -:-
- 6 кръг Д ДИТ Спорт II (кв.Драгалевци, София) -:-
- 7 кръг Г Щурче (София) -:-
- 8 кръг Д Развитие МФ (София) -:-
- 9 кръг Г Победа 2013 (София) -:-
- 10 кръг
почива
- 11 кръг Г Локомотив София 1929 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
21 Рилски спортист 2011 (Самоков) 3 2 1 0 8:2 7
22 Развитие на млади футболисти (София) 3 2 1 0 7:2 7
23 Металург 1957 (Перник) 3 2 0 1 9:9 6
24 Левски (Чепинци) 2 1 1 0 8:1 4
25 Локомотив София 1929 (София) 3 1 1 1 7:7 4

Металург 1957 (Перник)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Г"
27.09.2020 11:20 1 кръг Д София спорт (София) 0:4
04.10.2020 11:20 2 кръг Г Арес (София) 1:6
- 3 кръг
почива
18.10.2020 11:20 4 кръг Г ДАФ (София) 1:0
25.10.2020 10:10 5 кръг Д Вива (София) 1:1
01.11.2020 12:30 6 кръг Г Сердика (София) 3:7
отложен 7 кръг Д Ботев 57 СУ (София) -:-
15.11.2020 12:30 8 кръг Д БГ 7 (София) 2:1
22.11.2020 10:10 9 кръг Г Развитие МФ (София) 12:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Сердика (София) 8 6 0 2 40:16 18
4 Вива (София) 8 4 2 2 18:21 14
5 Металург 1957 (Перник) 7 3 1 3 20:19 10
6 ДАФ (София) 8 2 2 4 8:12 8
7 Ботев 57 СУ (София) 7 1 1 5 10:34 4
Втора фаза / Група "Г"
14.03.2021 10:10 1 кръг Г ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 1:0
11.04.2021 12:30 2 кръг Д Победа 2013 (София) 4:0
18.04.2021 11:20 3 кръг Г Барокко (София) 0:5
- 4 кръг Д Спорт за всички (София) -:-
- 5 кръг Г Младост 2015 (София) -:-
- 6 кръг Д БАМФ (София) -:-
- 7 кръг Г ДАФ (София) -:-
- 8 кръг Г Ботев 57 СУ (София) -:-
- 9 кръг
почива
- 10 кръг Г Развитие МФ (София) -:-
- 11 кръг Д БГ 7 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
30 Барокко (София) 3 2 1 0 14:3 7
31 Спорт за всички (София) 2 2 0 0 8:0 6
32 Металург 1957 (Перник) 3 2 0 1 5:5 6
33 БАМФ (София) 2 1 1 0 8:4 4
34 ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 2 1 0 1 6:3 3

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2019/2020 А ОФГ ПК 3 място
2018/2019 А ОФГ ПК 3 място
2017/2018 А ОФГ ПК 2 място
2016/2017 А ОФГ ПК 1 място
2015/2016 А ОФГ ПК 3 място
2014/2015 А ОФГ ПК 1 място
1963/1964 "Б" група 8 място
1962/1963 ЗФГ 1 място
1961/1962 ЗФГ 11 място

Интернет страници

 » няма интернет страници