София спорт (София)

BGSupporters форум

Информация

Начало: Основан е на 16 юли 2013 г.

София спорт (София)

ЮМВ: София (столица) - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
01.09.2020 10:00 1 кръг Г ДИТ (кв.Драгалевци, София) 2:6
05.09.2020 11:30 2 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 0:1
12.09.2020 11:30 3 кръг Г Царско село 2015 (София) 2:2
19.09.2020 11:30 4 кръг Г Интер Джесика 2010 (София) 8:0
26.09.2020 11:30 5 кръг Д Победа 2013 (София) 4:7
03.10.2020 11:30 6 кръг Г Искър 1945 (Нови Искър) 6:0
10.10.2020 11:30 7 кръг Д Сантяго Бернабеу (София) 10:2
19.10.2020 15:30 8 кръг Г Левски Раковски (София) 1:1
24.10.2020 11:30 9 кръг Д Барокко (София) 3:1
31.10.2020 11:30 10 кръг Г Развитие МФ (София) 1:6
07.11.2020 11:30 11 кръг Д Ферион (София) 0:4
14.11.2020 09:00 12 кръг Г Септември (София) 2:4
21.11.2020 11:30 13 кръг Д Чавдар (Етрополе) 0:9
28.02.2021 11:00 14 кръг Д ДИТ (кв.Драгалевци, София) 0:3
06.03.2021 11:00 15 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 0:3
13.03.2021 11:00 16 кръг Д Царско село 2015 (София) 0:3
20.03.2021 11:00 17 кръг Д Интер Джесика 2010 (София) анл.
27.03.2021 11:00 18 кръг Г Победа 2013 (София) 0:3
06.04.2021 11:00 19 кръг Д Искър 1945 (Нови Искър) 0:3
11.04.2021 11:00 20 кръг Г Сантяго Бернабеу (София) 0:3
17.04.2021 13:00 21 кръг Д Левски Раковски (София) 0:3
24.04.2021 11:00 22 кръг Г Барокко (София) 0:3
05.05.2021 11:00 23 кръг Д Развитие МФ (София) 0:3
09.05.2021 11:00 24 кръг Г Ферион (София) 0:3
15.05.2021 18:00 25 кръг Д Септември (София) 0:3
22.05.2021 11:00 26 кръг Г Чавдар (Етрополе) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Сантяго Бернабеу (София) 25 6 2 17 37:107 20
11 Левски Раковски (София) 24 6 1 17 37:133 19
12 Искър 1945 (Нови Искър) 25 5 0 20 21:172 15
13 София спорт (София) 24 4 2 18 39:76 14
14 Интер Джесика 2010 (София) 24 0 0 24 3:159 0

София спорт (София)

Деца "А": София (столица) - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
16.09.2020 17:00 1 кръг Д Надежда (Доброславци) 1:1
07.09.2020 09:30 2 кръг Д Развитие МФ (София) 0:3
13.09.2020 11:30 3 кръг Г Чавдар (Етрополе) 2:1
17.09.2020 15:30 4 кръг Д Олимпиец (София) 10:1
27.09.2020 11:30 5 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) 2:0
04.10.2020 16:00 6 кръг Д ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) 1:1
11.10.2020 11:30 7 кръг Г Гранит (Владая) 2:1
18.10.2020 13:30 8 кръг Д РД Спорт (София) 1:3
25.10.2020 13:30 9 кръг Г Сердика (София) 0:3
01.11.2020 11:30 10 кръг Д Спортист 13 (София) 2:0
08.11.2020 11:30 11 кръг Г Ботев 57 СУ (София) 2:2
18.11.2020 12 кръг Д Спартак 2015 (София) 2:0
22.11.2020 11:30 13 кръг Г Конкордия (София) 4:1
28.02.2021 11:00 14 кръг Г Надежда (Доброславци) 2:0
07.03.2021 13:00 15 кръг Г Развитие МФ (София) 2:1
14.03.2021 14:00 16 кръг Д Чавдар (Етрополе) 0:0
21.03.2021 11:00 17 кръг Г Олимпиец (София) 2:1
30.03.2021 18:30 18 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) 4:0
05.04.2021 11:00 19 кръг Г ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) 0:0
11.04.2021 16:30 20 кръг Д Гранит (Владая) 6:0
18.04.2021 09:00 21 кръг Г РД Спорт (София) 0:7
25.04.2021 16:30 22 кръг Д Сердика (София) 3:1
04.05.2021 11:00 23 кръг Г Спортист 13 (София) 2:1
отложен 24 кръг Д Ботев 57 СУ (София) -:-
16.05.2021 15:00 25 кръг Г Спартак 2015 (София) 1:0
23.05.2021 16:00 26 кръг Д Конкордия (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 РД Спорт (София) 25 17 5 3 111:31 56
3 Сердика (София) 25 16 3 6 125:43 51
4 София спорт (София) 24 15 5 4 51:28 50
5 Ботев 57 СУ (София) 24 15 5 4 75:38 50
6 Развитие на млади футболисти (София) 25 14 3 8 79:44 45

София спорт (София)

Деца "Б": София (столица) - Областна група - втора подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2020 10:00 1 кръг Д Арес (София) 0:10
05.09.2020 13:30 2 кръг Д Ферион (София) 9:1
12.09.2020 09:00 3 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 0:8
20.10.2020 15:30 4 кръг Д Спортист 13 (София) 0:2
26.09.2020 09:30 5 кръг Г Банкя 2009 (Банкя) 0:5
03.10.2020 09:30 6 кръг Д Сердика (София) анл.
10.10.2020 15:00 7 кръг Г Победа 2013 (София) 0:7
17.10.2020 09:30 8 кръг Д Елит София (София) 2:2
24.10.2020 09:30 9 кръг Г ОФК София (София) 0:4
31.10.2020 09:30 10 кръг Г Арес (София) 0:8
07.11.2020 13:00 11 кръг Г Ферион (София) 7:2
18.11.2020 12 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 0:4
21.11.2020 09:30 13 кръг Г Спортист 13 (София) 0:4
03.03.2021 11:30 14 кръг Д Банкя 2009 (Банкя) 0:6
- 15 кръг
почива
06.03.2021 13:00 16 кръг Д Победа 2013 (София) 1:2
13.03.2021 15:00 17 кръг Г Елит София (София) 1:6
20.03.2021 11:00 18 кръг Д ОФК София (София) 0:1
30.03.2021 10:30 19 кръг Д Арес (София) 2:8
06.04.2021 11:00 20 кръг Д Ферион (София) 8:0
10.04.2021 09:00 21 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 0:3
17.04.2021 11:00 22 кръг Д Спортист 13 (София) 0:3
24.04.2021 09:00 23 кръг Г Банкя 2009 (Банкя) 0:3
- 24 кръг
почива
08.05.2021 15:00 25 кръг Г Победа 2013 (София) 0:3
15.05.2021 16:30 26 кръг Д Елит София (София) 0:3
22.05.2021 09:00 27 кръг Г ОФК София (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 23 8 2 13 78:62 26
7 Победа 2013 (София) 22 6 2 14 53:72 20
8 Ферион (София) 21 0 0 21 13:205 0
9 София спорт (София) 23 3 1 19 30:95 10
-- Сердика (София) 2 0 1 1 3:7 -

София спорт (София)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "В"
26.09.2020 13:30 1 кръг Д Септември II (София) 2:0
03.10.2020 13:30 2 кръг Г Барокко (София) 6:1
10.10.2020 10:30 3 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) 5:0
17.10.2020 13:30 4 кръг Г Сердика (София) 4:1
24.10.2020 10:30 5 кръг Д Интер Джесика 2010 (София) 11:1
31.10.2020 13:30 6 кръг Г Металург 1957 (Перник) 1:0
07.11.2020 09:00 7 кръг Д Ботев 57 СУ (София) 3:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 София спорт (София) 7 7 0 0 32:4 21
2 Металург 1957 (Перник) 7 6 0 1 37:3 18
3 Септември II (София) 7 5 0 2 32:6 15
4 Ботев 57 СУ (София) 7 3 1 3 16:17 10
5 Сердика (София) 7 3 1 3 17:19 10
Втора фаза / Група "Б"
- 1 кръг
почива
11.04.2021 12:00 2 кръг Г Септември II (София) 2:1
18.04.2021 13:30 3 кръг Д Левски Раковски (София) 2:1
25.04.2021 13:30 4 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 2:3
09.05.2021 09:00 5 кръг Г Н спорт (София) 1:2
16.05.2021 10:30 6 кръг Д ДИТ Спорт II (кв.Драгалевци, София) 0:0
23.05.2021 13:30 7 кръг Г Металург 1957 (Перник) -:-
30.05.2021 09:00 8 кръг Д Арес (София) -:-
06.06.2021 13:30 9 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
11 Н спорт (София) 5 3 1 1 10:5 10
12 ДИТ Спорт II (кв.Драгалевци, София) 5 2 2 1 5:2 8
13 София спорт (София) 5 2 1 2 7:7 7
14 Арес (София) 5 1 2 2 8:9 5
15 Септември II (София) 6 1 2 3 3:8 5

София спорт (София)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "В"
26.09.2020 15:00 1 кръг Г Арес (София) 0:4
03.10.2020 13:30 2 кръг Д Ботев 57 СУ (София) 1:4
10.10.2020 15:00 3 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 0:4
17.10.2020 12:00 4 кръг Д Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф) 1:7
24.10.2020 13:30 5 кръг Г Възраждане 2020 (София) 0:5
31.10.2020 09:00 6 кръг Г Елит София (София) 1:5
07.11.2020 15:00 7 кръг Д РД Спорт (София) 0:2
14.11.2020 10:30 8 кръг Г Олимпиец (София) 1:1
21.11.2020 13:30 9 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 2:6
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Марек 1915 (Дупница) 9 4 0 5 31:24 12
7 Олимпиец (София) 8 3 1 4 13:18 10
8 РД Спорт (София) 7 3 0 4 18:21 9
9 Ботев 57 СУ (София) 9 1 0 8 7:76 3
10 София спорт (София) 9 0 1 8 6:38 1
Втора фаза / Група "Г"
- 1 кръг
почива
11.04.2021 15:00 2 кръг Г БАМФ (София) 0:4
18.04.2021 09:00 3 кръг Д ОФК София (София) 3:1
25.04.2021 15:00 4 кръг Д Ботев 57 СУ (София) 1:0
09.05.2021 10:30 5 кръг Г Олимпиец (София) 2:1
16.05.2021 13:30 6 кръг Д Сердика (София) 0:3
23.05.2021 12:00 7 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) -:-
30.05.2021 12:00 8 кръг Д Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф) -:-
05.06.2021 13:30 9 кръг Г Левски Раковски II (София) -:-
12.06.2021 10:30 10 кръг Д Миньор (Перник) -:-
19.06.2021 15:00 11 кръг Г Ултраспорт академия (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
33 Кюстендил (Кюстендил) 5 3 0 2 24:11 9
34 БАМФ (София) 6 3 0 3 11:16 9
35 София спорт (София) 5 3 0 2 6:9 9
36 Сердика (София) 5 2 2 1 6:3 8
37 Ултраспорт академия (София) 6 1 3 2 8:19 6

София спорт (София)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Г"
27.09.2020 11:20 1 кръг Г Металург 1957 (Перник) 4:0
04.10.2020 10:10 2 кръг Д БГ 7 (София) 8:2
11.10.2020 12:30 3 кръг Г Развитие МФ (София) 13:0
18.10.2020 09:00 4 кръг Г Ботев 57 СУ (София) 10:1
25.10.2020 12:30 5 кръг Д Арес (София) 2:2
- 6 кръг
почива
08.11.2020 12:30 7 кръг Д ДАФ (София) 1:0
15.11.2020 10:10 8 кръг Г Вива (София) 5:0
22.11.2020 11:20 9 кръг Д Сердика (София) 2:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 София спорт (София) 8 7 1 0 45:5 22
2 Арес (София) 8 6 1 1 35:7 19
3 Сердика (София) 8 6 0 2 40:16 18
4 Вива (София) 8 4 2 2 18:21 14
5 Металург 1957 (Перник) 7 3 1 3 20:19 10
Втора фаза / Група "В"
13.03.2021 09:00 1 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) 2:9
10.04.2021 13:40 2 кръг Д Арес (София) 3:0
17.04.2021 11:20 3 кръг Г Сердика (София) 0:2
24.04.2021 12:30 4 кръг Д Интер Джесика 2010 (София) 3:1
08.05.2021 11:20 5 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:2
15.05.2021 11:20 6 кръг Д Левски Раковски (София) 16:0
22.05.2021 12:30 7 кръг Г Национал (София) -:-
29.05.2021 10:10 8 кръг Д ДИТ Спорт II (кв.Драгалевци, София) -:-
05.06.2021 13:40 9 кръг Г Шампион (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
22 Арес (София) 6 3 1 2 13:12 10
23 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 6 3 0 3 14:11 9
24 София спорт (София) 6 3 0 3 25:14 9
25 Интер Джесика 2010 (София) 6 2 0 4 15:20 6
26 Сердика (София) 5 2 0 3 15:11 6

София спорт (София)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
26.09.2020 09:00 1 кръг Г Левски (София) 0:8
03.10.2020 09:00 2 кръг Д Олимпия ФК (София) 1:4
10.10.2020 09:00 3 кръг Г Национал (София) 2:6
17.10.2020 09:00 4 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 1:8
24.10.2020 09:00 5 кръг Г Славия 1913 (София) 1:3
31.10.2020 09:00 6 кръг Д ЦСКА (София) 1:2
07.11.2020 09:00 7 кръг Г Септември (София) 0:0
14.11.2020 09:00 8 кръг Д Щурче (София) 1:1
21.11.2020 09:00 9 кръг Г Левски Раковски (София) 4:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Славия 1913 (София) 9 4 2 3 24:16 14
7 ЦСКА (София) 9 4 0 5 20:18 12
8 София спорт (София) 9 1 2 6 11:33 5
9 Щурче (София) 9 0 2 7 3:29 2
10 Левски Раковски (София) 9 0 1 8 13:41 1
Втора фаза / Група "Б"
14.03.2021 10:10 1 кръг Г Атлетико Артен (София) 0:2
11.04.2021 10:10 2 кръг Д Витоша 13 (София) 0:8
18.04.2021 12:30 3 кръг Г Спартак София (София) 3:2
25.04.2021 10:10 4 кръг Д Вива (София) 2:4
09.05.2021 12:30 5 кръг Г ДИТ Спорт II (кв.Драгалевци, София) 1:3
16.05.2021 10:10 6 кръг Г Шампион (София) 1:5
- 7 кръг
почива
30.05.2021 10:10 8 кръг Г Н спорт (София) -:-
06.06.2021 10:10 9 кръг Д Левски II (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
16 Витоша 13 (София) 5 2 0 3 19:13 6
17 Спартак София (София) 5 1 1 3 8:10 4
18 Н спорт (София) 6 1 1 4 19:22 4
19 Шампион (София) 5 1 0 4 9:19 3
20 София спорт (София) 6 1 0 5 7:24 3

София спорт (София)

ДПГ9: София (столица) - Зонална група (Футбол 5)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
26.09.2020 12:00 1 кръг Д ОФК София (София) 7:2
03.10.2020 11:00 2 кръг Г Лъвчетата (София) 8:0
10.10.2020 11:00 3 кръг Д Левски Спартак 1962 (София) 6:0
17.10.2020 12:00 4 кръг Г Славия 1913 (София) 1:3
24.10.2020 10:00 5 кръг Д Младост 2015 (София) анл.
31.10.2020 12:00 6 кръг Г Ботев 57 СУ (София) 1:2
07.11.2020 10:00 7 кръг Д ЦСКА (София) 3:2
14.11.2020 12:00 8 кръг Д Н спорт (София) 1:0
21.11.2020 11:00 9 кръг Г Барокко (София) 3:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Славия 1913 (София) 8 7 0 1 60:13 21
2 София спорт (София) 8 6 0 2 30:11 18
3 ЦСКА (София) 7 6 0 1 41:9 18
4 Барокко (София) 7 4 1 2 34:15 13
5 Н спорт (София) 8 4 1 3 30:26 13
Втора фаза / Група "А"
- 1 кръг
почива
отложен 2 кръг Г Шампион (София) -:-
17.04.2021 09:00 3 кръг Д ЦСКА (София) 3:1
24.04.2021 12:00 4 кръг Д Н спорт (София) 3:0
08.05.2021 11:00 5 кръг Г Витоша 13 (София) 4:2
15.05.2021 10:00 6 кръг Д Атлетик 11 (София) 10:1
22.05.2021 12:00 7 кръг Г Ботев 57 СУ (София) -:-
29.05.2021 10:00 8 кръг Д Славия 1913 (София) -:-
05.06.2021 11:00 9 кръг Г Левски (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 София спорт (София) 4 4 0 0 20:4 12
2 ЦСКА (София) 5 4 0 1 24:11 12
3 Ботев 57 СУ (София) 5 3 0 2 21:18 9
4 Левски (София) 5 3 0 2 23:15 9
5 Славия 1913 (София) 5 3 0 2 29:17 9

Клубна емблема

Отбор

София спорт (София)

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2015/2016 А ОФГ С 10 място
2014/2015 А ОФГ С 5 място

Интернет страници