Развитие на млади футболисти (София)

BGSupporters форум

Развитие на млади футболисти (София)

ЮМВ: София (столица) - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
29.08.2020 11:30 1 кръг Д Левски Раковски (София) 24:1
05.09.2020 11:30 2 кръг Г Барокко (София) 2:0
10.09.2020 11:30 3 кръг Д Интер Джесика 2010 (София) 20:0
17.09.2020 11:30 4 кръг Д Ферион (София) 3:5
26.09.2020 11:30 5 кръг Г Септември (София) 1:2
20.10.2020 6 кръг Д Чавдар (Етрополе) 2:3
10.10.2020 09:30 7 кръг Г ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) 2:2
17.10.2020 11:30 8 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 2:1
24.10.2020 11:30 9 кръг Г Царско село 2015 (София) 5:1
31.10.2020 11:30 10 кръг Д София спорт (София) 6:1
07.11.2020 17:00 11 кръг Г Победа 2013 (София) 5:1
отложен 12 кръг Д Искър 1945 (Нови Искър) -:-
21.11.2020 11:30 13 кръг Г Сантяго Бернабеу (София) 1:1
- 14 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
- 15 кръг Д Барокко (София) -:-
- 16 кръг Г Интер Джесика 2010 (София) -:-
- 17 кръг Г Ферион (София) -:-
- 18 кръг Д Септември (София) -:-
- 19 кръг Г Чавдар (Етрополе) -:-
- 20 кръг Д ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) -:-
- 21 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
- 22 кръг Д Царско село 2015 (София) -:-
- 23 кръг Г София спорт (София) -:-
- 24 кръг Д Победа 2013 (София) -:-
- 25 кръг Г Искър 1945 (Нови Искър) -:-
- 26 кръг Д Сантяго Бернабеу (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Ферион (София) 13 9 1 3 71:20 28
5 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 12 7 3 2 48:18 24
6 Развитие на млади футболисти (София) 12 7 2 3 73:18 23
7 Победа 2013 (София) 13 6 0 7 51:46 18
8 Барокко (София) 13 5 2 6 34:19 17

Развитие на млади футболисти (София)

ЮМВ: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Първи кръг
23.09.2020 17:00 - Д РД Спорт (София) 3:2
Област София (столица) / Финали
30.09.2020 16:00 - Г Левски (София) 1:6

Развитие на млади футболисти (София)

Деца "А": София (столица) - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
30.08.2020 11:30 1 кръг Д Конкордия (София) 7:1
07.09.2020 09:30 2 кръг Г София спорт (София) 3:0
10.09.2020 13:30 3 кръг Д Надежда (Доброславци) 6:2
17.09.2020 13:30 4 кръг Д Чавдар (Етрополе) 4:3
27.09.2020 11:30 5 кръг Г Олимпиец (София) 10:0
02.10.2020 17:00 6 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) 4:0
11.10.2020 16:00 7 кръг Г ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) 1:2
18.10.2020 15:30 8 кръг Д Гранит (Владая) 1:0
25.10.2020 11:30 9 кръг Г РД Спорт (София) 0:0
отложен 10 кръг Д Сердика (София) -:-
08.11.2020 11:30 11 кръг Г Спортист 13 (София) 0:1
отложен 12 кръг Д Ботев 57 СУ (София) -:-
22.11.2020 13:30 13 кръг Г Спартак 2015 (София) 7:2
- 14 кръг Г Конкордия (София) -:-
- 15 кръг Д София спорт (София) -:-
- 16 кръг Г Надежда (Доброславци) -:-
- 17 кръг Г Чавдар (Етрополе) -:-
- 18 кръг Д Олимпиец (София) -:-
- 19 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) -:-
- 20 кръг Д ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) -:-
- 21 кръг Г Гранит (Владая) -:-
- 22 кръг Д РД Спорт (София) -:-
- 23 кръг Г Сердика (София) -:-
- 24 кръг Д Спортист 13 (София) -:-
- 25 кръг Г Ботев 57 СУ (София) -:-
- 26 кръг Д Спартак 2015 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) 12 11 1 0 44:10 34
2 Ботев 57 СУ (София) 12 8 2 2 42:17 26
3 Развитие на млади футболисти (София) 11 8 1 2 43:11 25
4 РД Спорт (София) 11 6 4 1 47:16 22
5 Сердика (София) 10 7 1 2 65:23 22

Развитие на млади футболисти (София)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
27.09.2020 12:00 1 кръг Г Н спорт (София) 1:6
04.10.2020 13:30 2 кръг Д Левски Раковски II (София) 3:2
11.10.2020 12:00 3 кръг Г Академик 1947 (София) 0:10
18.10.2020 13:30 4 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:2
25.10.2020 15:00 5 кръг Г Металург 1957 (Перник) 2:5
01.11.2020 09:00 6 кръг Г ДИТ Спорт II (кв.Драгалевци, София) 1:2
08.11.2020 09:00 7 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 4:1
- 8 кръг
почива
22.11.2020 10:30 9 кръг Д ЦСКА (София) 0:9
отложен 10 кръг Г Атлетико Артен (София) -:-
отложен 11 кръг Д Левски II (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Н спорт (София) 8 2 3 3 13:11 9
8 Кюстендил (Кюстендил) 8 2 2 4 14:31 8
9 ДИТ Спорт II (кв.Драгалевци, София) 9 2 1 6 10:20 7
10 Развитие на млади футболисти (София) 8 2 0 6 12:37 6
11 Левски Раковски II (София) 8 0 1 7 6:21 1

Развитие на млади футболисти (София)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Г"
27.09.2020 12:30 1 кръг Г БГ 7 (София) 0:3
04.10.2020 09:00 2 кръг Г Ботев 57 СУ (София) 2:2
11.10.2020 12:30 3 кръг Д София спорт (София) 0:13
18.10.2020 10:10 4 кръг Г Арес (София) 0:3
- 5 кръг
почива
01.11.2020 10:10 6 кръг Г ДАФ (София) 1:3
08.11.2020 11:20 7 кръг Д Вива (София) 0:4
15.11.2020 11:20 8 кръг Г Сердика (София) 1:10
22.11.2020 10:10 9 кръг Д Металург 1957 (Перник) 0:12
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Металург 1957 (Перник) 7 3 1 3 20:19 10
6 ДАФ (София) 8 2 2 4 8:12 8
7 Ботев 57 СУ (София) 7 1 1 5 10:34 4
8 БГ 7 (София) 8 1 1 6 11:27 4
9 Развитие на млади футболисти (София) 8 0 1 7 4:50 1

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници