Национал (София)

BGSupporters форум

Национал (София)

Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
22.01.2021 13:00 - Д Ботев 1937 (Ихтиман) 1:5
03.02.2021 - Г Етър ВТ II (Велико Търново) -:-
Елитна група (U-19)
Дата Фаза Противник Рез.
08.08.2020 18:00 1 кръг Г ЦСКА (София) 1:2
14.08.2020 18:00 2 кръг Д Сокол (Марково) 2:1
22.08.2020 18:00 3 кръг Г Септември (София) 0:4
26.08.2020 18:00 4 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 1:2
29.08.2020 17:30 5 кръг Г Левски (София) 0:6
05.09.2020 17:00 6 кръг Д Царско село 2015 (София) 4:2
11.09.2020 17:00 7 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 1:2
16.09.2020 17:00 8 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:3
25.09.2020 17:00 9 кръг Г Ботев (Пловдив) 0:4
30.09.2020 16:00 10 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:1
05.10.2020 16:00 11 кръг Г Берое (Стара Загора) 0:3
11.10.2020 16:00 12 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) 4:2
17.10.2020 15:30 13 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:3
24.10.2020 15:30 14 кръг Д Черно море (Варна) 1:2
31.10.2020 14:30 15 кръг Г Пирин (Благоевград) 2:1
- 16 кръг
почива
14.11.2020 14:30 17 кръг Д Славия 1913 (София) 2:1
06.03.2021 18 кръг Д ЦСКА (София) -:-
- 19 кръг Г Сокол (Марково) -:-
- 20 кръг Д Септември (София) -:-
- 21 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 22 кръг Д Левски (София) -:-
- 23 кръг Г Царско село 2015 (София) -:-
- 24 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 25 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) -:-
- 26 кръг Д Ботев (Пловдив) -:-
- 27 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
- 28 кръг Д Берое (Стара Загора) -:-
- 29 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) -:-
- 30 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) -:-
- 31 кръг Г Черно море (Варна) -:-
- 32 кръг Д Пирин (Благоевград) -:-
- 33 кръг
почива
- 34 кръг Г Славия 1913 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Пирин (Благоевград) 16 5 3 8 20:25 18
11 Локомотив 1926 (Пловдив) 16 5 3 8 17:27 18
12 Национал (София) 16 5 1 10 19:39 16
13 Берое (Стара Загора) 14 3 5 6 15:15 14
14 Сокол (Марково) 15 3 3 9 16:34 12

Национал (София)

ЮСВ: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Първи кръг
30.09.2020 16:00 - Г Септември (София) анл.
Област София (столица) / Финали
- -
почива
Югозападна България / Финали
08.10.2020 16:00 - Г Миньор (Перник) 2:4

Национал (София)

Елитна група (U-17)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Западна група
07.08.2020 11:30 1 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 8:0
15.08.2020 10:30 2 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 3:4
19.08.2020 11:30 3 кръг Д Септември (София) 0:6
23.08.2020 11:30 4 кръг Г Пирин (Благоевград) 2:1
27.08.2020 11:30 5 кръг Д ЦСКА (София) 1:4
30.08.2020 17:30 6 кръг Д Левски Раковски (София) 5:0
12.09.2020 11:30 7 кръг Г Славия 1913 (София) 3:4
19.09.2020 11:30 8 кръг Д Левски (София) 0:3
29.09.2020 15:30 9 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) 1:0
03.10.2020 15:00 10 кръг Д ФК Спартак 1919 (Плевен) 6:1
10.10.2020 16:00 11 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 2:2
18.10.2020 13:00 12 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 4:2
25.10.2020 15:00 13 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 2:1
01.11.2020 13:00 14 кръг Г Септември (София) 2:7
08.11.2020 14:00 15 кръг Д Пирин (Благоевград) 1:3
отложен 16 кръг Г ЦСКА (София) -:-
отложен 17 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
- 18 кръг Д Славия 1913 (София) -:-
- 19 кръг Г Левски (София) -:-
- 20 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) -:-
- 21 кръг Г ФК Спартак 1919 (Плевен) -:-
- 22 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Славия 1913 (София) 15 9 2 4 50:25 29
6 Етър ВТ (Велико Търново) 15 7 2 6 37:29 23
7 Национал (София) 15 7 1 7 40:38 22
8 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 15 4 2 9 28:56 14
9 ФК Спартак 1919 (Плевен) 14 3 3 8 24:57 12

Национал (София)

ЮМВ: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
21.10.2020 14:30 1-ви мач Д Хасково (Хасково) 2:1
28.10.2020 14:30 реванш Г Хасково (Хасково) 2:2
ЮМВ: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Първи кръг
- -
почива
Област София (столица) / Финали
30.09.2020 16:00 - Д Локомотив София 1929 (София) 3:1
Югозападна България / Финали
- -
почива
ЮМВ: София (столица) - Зонална група - зона I
Дата Фаза Противник Рез.
29.08.2020 13:00 1 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 0:4
05.09.2020 13:00 2 кръг Д Вихрен (Сандански) 4:2
12.09.2020 13:00 3 кръг Г Пирин (Благоевград) 0:3
19.09.2020 17:00 4 кръг Д Елит София (София) 1:2
26.09.2020 13:00 5 кръг Г Гранит (Владая) 0:1
- 6 кръг
почива
11.10.2020 13:00 7 кръг Д Пирин 1912 (Гоце Делчев) 1:1
17.10.2020 13:00 8 кръг Г Септември (Симитли) 2:0
отложен 9 кръг Д Банско (Банско) -:-
31.10.2020 13:00 10 кръг Г Ботев 57 СУ (София) 0:0
07.11.2020 13:00 11 кръг Д Славия 1913 (София) 0:1
отложен 12 кръг Г ЦСКА (София) -:-
21.11.2020 11:00 13 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 14:0
- 14 кръг
почива
- 15 кръг Г Вихрен (Сандански) -:-
- 16 кръг Д Пирин (Благоевград) -:-
- 17 кръг Г Елит София (София) -:-
- 18 кръг Д Гранит (Владая) -:-
- 19 кръг
почива
- 20 кръг Г Пирин 1912 (Гоце Делчев) -:-
- 21 кръг Д Септември (Симитли) -:-
- 22 кръг Г Банско (Банско) -:-
- 23 кръг Д Ботев 57 СУ (София) -:-
- 24 кръг Г Славия 1913 (София) -:-
- 25 кръг Д ЦСКА (София) -:-
- 26 кръг Г Локомотив София 1929 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Вихрен (Сандански) 11 4 0 7 14:25 12
8 Гранит (Владая) 11 3 2 6 13:31 11
9 Национал (София) 9 3 2 4 22:10 11
10 Локомотив София 1929 (София) 11 1 3 7 10:48 6
11 Септември (Симитли) 11 1 2 8 13:35 5

Национал (София)

Елитна група (U-15)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Западна група
07.08.2020 09:30 1 кръг Д Витоша 13 (София) 7:0
15.08.2020 18:00 2 кръг Г Ботев (Враца) 1:0
19.08.2020 09:30 3 кръг Д Септември (София) 0:3
23.08.2020 09:30 4 кръг Г Пирин (Благоевград) 0:3
27.08.2020 09:30 5 кръг Д ЦСКА (София) 2:2
30.08.2020 15:30 6 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 12:0
12.09.2020 09:30 7 кръг Г Славия 1913 (София) 2:1
19.09.2020 09:30 8 кръг Д Левски (София) 4:1
29.09.2020 13:30 9 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) 6:0
03.10.2020 13:00 10 кръг Д ФК Спартак 1919 (Плевен) 2:2
10.10.2020 14:00 11 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 3:1
18.10.2020 11:00 12 кръг Г Витоша 13 (София) 0:0
25.10.2020 13:00 13 кръг Д Ботев (Враца) 1:1
25.02.2021 12:00 14 кръг Г Септември (София) -:-
08.11.2020 12:00 15 кръг Д Пирин (Благоевград) 2:1
отложен 16 кръг Г ЦСКА (София) -:-
отложен 17 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) -:-
- 18 кръг Д Славия 1913 (София) -:-
- 19 кръг Г Левски (София) -:-
- 20 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) -:-
- 21 кръг Г ФК Спартак 1919 (Плевен) -:-
- 22 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Левски (София) 15 12 2 1 45:6 38
2 ЦСКА (София) 14 10 3 1 62:8 33
3 Национал (София) 14 8 4 2 42:15 28
4 Септември (София) 13 8 3 2 41:11 27
5 Ботев (Враца) 15 8 3 4 32:10 27

Национал (София)

Деца: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
30.08.2020 10:00 1 кръг Г Левски Раковски (София) 3:3
05.09.2020 10:00 2 кръг Д Миньор (Перник) 7:1
12.09.2020 11:00 3 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 0:4
19.09.2020 14:30 4 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 2:3
26.09.2020 11:00 5 кръг Г Пирин (Благоевград) 2:0
03.10.2020 11:00 6 кръг Д Беласица (Петрич) 1:2
10.10.2020 11:00 7 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 1:2
17.10.2020 11:00 8 кръг Г Металург 1957 (Перник) 1:3
24.10.2020 11:30 9 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 0:4
20.11.2020 13:00 10 кръг Г Ботев 57 СУ (София) 5:1
07.11.2020 11:00 11 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) 0:4
- 12 кръг Д Левски Раковски (София) -:-
- 13 кръг Г Миньор (Перник) -:-
- 14 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) -:-
- 15 кръг Г Марек 1915 (Дупница) -:-
- 16 кръг Д Пирин (Благоевград) -:-
- 17 кръг Г Беласица (Петрич) -:-
- 18 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 19 кръг Д Металург 1957 (Перник) -:-
- 20 кръг Г Локомотив София 1929 (София) -:-
- 21 кръг Д Ботев 57 СУ (София) -:-
- 22 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 ФК ЦСКА 1948 (София) 11 3 2 6 20:19 11
9 Миньор (Перник) 11 3 2 6 20:24 11
10 Национал (София) 11 3 1 7 22:27 10
11 Металург 1957 (Перник) 11 3 0 8 9:38 9
12 Пирин (Благоевград) 11 0 0 11 3:41 0

Национал (София)

Деца: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Първи кръг
- -
почива
Област София (столица) / Финали
30.09.2020 16:00 - Г ФК ЦСКА 1948 (София) 0:2
Деца "Б": София (столица) - Областна група - първа подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
13.09.2020 09:30 1 кръг Д РД Спорт (София) 4:0
20.09.2020 09:30 2 кръг Г Ботев 57 СУ (София) 3:2
27.09.2020 09:30 3 кръг Д ЦСКА (София) 1:2
04.10.2020 09:30 4 кръг Г Олимпия ФК (София) 8:0
11.10.2020 09:30 5 кръг Д Левски Раковски (София) 6:0
18.10.2020 09:30 6 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 1:3
25.10.2020 09:30 7 кръг Д Септември (София) 5:1
01.11.2020 09:30 8 кръг Г Витоша 13 (София) 4:3
08.11.2020 09:30 9 кръг Д Левски (София) 1:4
15.11.2020 09:30 10 кръг Г Славия 1913 (София) 1:3
22.11.2020 09:30 11 кръг Д Царско село 2015 (София) 14:0
- 12 кръг Г РД Спорт (София) -:-
- 13 кръг Д Ботев 57 СУ (София) -:-
- 14 кръг Г ЦСКА (София) -:-
- 15 кръг Д Олимпия ФК (София) -:-
- 16 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
- 17 кръг Д Локомотив София 1929 (София) -:-
- 18 кръг Г Септември (София) -:-
- 19 кръг Д Витоша 13 (София) -:-
- 20 кръг Г Левски (София) -:-
- 21 кръг Д Славия 1913 (София) -:-
- 22 кръг Г Царско село 2015 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 ЦСКА (София) 10 9 0 1 41:5 27
3 Славия 1913 (София) 11 8 1 2 64:11 25
4 Национал (София) 11 7 0 4 48:18 21
5 Локомотив София 1929 (София) 11 6 1 4 29:35 19
6 Септември (София) 10 5 2 3 25:12 17

Национал (София)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
26.09.2020 09:00 1 кръг Д Левски (София) 0:3
03.10.2020 10:30 2 кръг Д Септември (София) 2:2
10.10.2020 10:30 3 кръг Г ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) 2:3
17.10.2020 10:30 4 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 2:1
24.10.2020 10:30 5 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 3:0
31.10.2020 10:30 6 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 4:0
07.11.2020 10:30 7 кръг Г Левски Спартак 1962 (София) 3:0
14.11.2020 10:30 8 кръг Д Миньор (Перник) 6:0
- 9 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) 7 7 0 0 29:6 21
2 Левски (София) 7 6 0 1 49:6 18
3 Национал (София) 8 5 1 2 22:9 16
4 Септември (София) 8 4 2 2 19:19 14
5 Марек 1915 (Дупница) 8 4 1 3 12:21 13

Национал (София)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
- 1 кръг
почива
03.10.2020 15:00 2 кръг Г Левски (София) 2:1
10.10.2020 10:30 3 кръг Д Миньор (Перник) 3:1
17.10.2020 15:00 4 кръг Д ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) 3:4
24.10.2020 09:00 5 кръг Г Славия 1913 (София) 2:1
31.10.2020 12:00 6 кръг Д Левски Раковски (София) 1:1
07.11.2020 10:30 7 кръг Г Септември (София) 0:0
14.11.2020 12:00 8 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) 6:0
21.11.2020 12:00 9 кръг Г Спортист 13 (София) 4:1
отложен 10 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) -:-
отложен 11 кръг Г Ботев 2017 (Батановци) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) 8 6 2 0 38:5 20
2 Национал (София) 8 5 2 1 21:9 17
3 Левски (София) 8 5 2 1 34:4 17
4 Левски Раковски (София) 7 5 1 1 23:6 16
5 Славия 1913 (София) 8 4 2 2 30:5 14

Национал (София)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
27.09.2020 11:20 1 кръг Д Септември (София) 6:0
04.10.2020 13:40 2 кръг Г Витоша 13 (София) 0:2
11.10.2020 09:00 3 кръг Д Талант (София) 3:2
18.10.2020 10:10 4 кръг Д Възраждане 2020 (София) 1:6
25.10.2020 13:40 5 кръг Г ДИТ Спорт II (кв.Драгалевци, София) 7:1
01.11.2020 12:30 6 кръг Д Атлетико Артен (София) 0:4
08.11.2020 11:20 7 кръг Г Левски Раковски (София) 6:0
15.11.2020 10:10 8 кръг Д Елит София (София) 2:2
22.11.2020 12:30 9 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 2:5
отложен 10 кръг Д Младост 2015 (София) -:-
- 11 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Атлетико Артен (София) 8 4 1 3 32:18 13
6 Витоша 13 (София) 8 4 1 3 21:9 13
7 Национал (София) 9 4 1 4 27:22 13
8 Талант (София) 7 3 1 3 16:20 10
9 ДИТ Спорт II (кв.Драгалевци, София) 7 2 0 5 15:43 6

Национал (София)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
26.09.2020 10:10 1 кръг Д Щурче (София) 3:0
03.10.2020 13:40 2 кръг Г Левски (София) 1:4
10.10.2020 09:00 3 кръг Д София спорт (София) 6:2
17.10.2020 13:40 4 кръг Д Славия 1913 (София) 1:1
24.10.2020 10:10 5 кръг Г Септември (София) 0:2
31.10.2020 12:30 6 кръг Д Левски Раковски (София) 6:3
07.11.2020 11:20 7 кръг Г Олимпия ФК (София) 4:2
14.11.2020 11:20 8 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 3:1
21.11.2020 12:30 9 кръг Г ЦСКА (София) 3:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Олимпия ФК (София) 9 7 0 2 27:13 21
2 Левски (София) 9 7 0 2 39:11 21
3 Национал (София) 9 6 1 2 27:16 19
4 Локомотив София 1929 (София) 9 5 2 2 26:16 17
5 Септември (София) 9 5 2 2 14:11 17

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници