Национал (София)

BGSupporters форум

Национал (София)

Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
22.01.2021 13:00 - Д Ботев 1937 (Ихтиман) 1:5
03.02.2021 14:00 - Г Етър ВТ II (Велико Търново) 1:0
Елитна група (U-19)
Дата Фаза Противник Рез.
08.08.2020 18:00 1 кръг Г ЦСКА (София) 1:2
14.08.2020 18:00 2 кръг Д Сокол (Марково) 2:1
22.08.2020 18:00 3 кръг Г Септември (София) 0:4
26.08.2020 18:00 4 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 1:2
29.08.2020 17:30 5 кръг Г Левски (София) 0:6
05.09.2020 17:00 6 кръг Д Царско село 2015 (София) 4:2
11.09.2020 17:00 7 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 1:2
16.09.2020 17:00 8 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:3
25.09.2020 17:00 9 кръг Г Ботев (Пловдив) 0:4
30.09.2020 16:00 10 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:1
05.10.2020 16:00 11 кръг Г Берое (Стара Загора) 0:3
11.10.2020 16:00 12 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) 4:2
17.10.2020 15:30 13 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:3
24.10.2020 15:30 14 кръг Д Черно море (Варна) 1:2
31.10.2020 14:30 15 кръг Г Пирин (Благоевград) 2:1
- 16 кръг
почива
14.11.2020 14:30 17 кръг Д Славия 1913 (София) 2:1
06.03.2021 13:30 18 кръг Д ЦСКА (София) 1:8
13.03.2021 15:00 19 кръг Г Сокол (Марково) 0:0
17.03.2021 15:00 20 кръг Д Септември (София) 3:5
21.03.2021 15:30 21 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 2:2
27.03.2021 16:00 22 кръг Д Левски (София) 0:2
10.04.2021 16:00 23 кръг Г Царско село 2015 (София) 3:0
17.04.2021 16:30 24 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
21.04.2021 16:30 25 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) -:-
24.04.2021 16:30 26 кръг Д Ботев (Пловдив) -:-
- 27 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
- 28 кръг Д Берое (Стара Загора) -:-
- 29 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) -:-
- 30 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) -:-
- 31 кръг Г Черно море (Варна) -:-
- 32 кръг Д Пирин (Благоевград) -:-
- 33 кръг
почива
- 34 кръг Г Славия 1913 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Пирин (Благоевград) 21 7 5 9 23:28 26
11 Локомотив 1926 (Пловдив) 22 7 4 11 22:36 25
12 Национал (София) 22 6 3 13 28:56 21
13 Берое (Стара Загора) 21 5 5 11 22:27 20
14 Царско село 2015 (София) 22 6 1 15 30:52 19

Национал (София)

ЮСВ: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Първи кръг
30.09.2020 16:00 - Г Септември (София) анл.
Област София (столица) / Финали
- -
почива
Югозападна България / Финали
08.10.2020 16:00 - Г Миньор (Перник) 2:4

Национал (София)

Елитна група (U-17)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Западна група
07.08.2020 11:30 1 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 8:0
15.08.2020 10:30 2 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 3:4
19.08.2020 11:30 3 кръг Д Септември (София) 0:6
23.08.2020 11:30 4 кръг Г Пирин (Благоевград) 2:1
27.08.2020 11:30 5 кръг Д ЦСКА (София) 1:4
30.08.2020 17:30 6 кръг Д Левски Раковски (София) 5:0
12.09.2020 11:30 7 кръг Г Славия 1913 (София) 3:4
19.09.2020 11:30 8 кръг Д Левски (София) 0:3
29.09.2020 15:30 9 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) 1:0
03.10.2020 15:00 10 кръг Д ФК Спартак 1919 (Плевен) 6:1
10.10.2020 16:00 11 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 2:2
18.10.2020 13:00 12 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 4:2
25.10.2020 15:00 13 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 2:1
01.11.2020 13:00 14 кръг Г Септември (София) 2:7
08.11.2020 14:00 15 кръг Д Пирин (Благоевград) 1:3
07.03.2021 15:30 16 кръг Г ЦСКА (София) 0:1
14.03.2021 12:00 17 кръг Г Левски Раковски (София) 0:1
19.03.2021 13:00 18 кръг Д Славия 1913 (София) 0:3
28.03.2021 13:00 19 кръг Г Левски (София) 0:3
09.04.2021 15:00 20 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) 8:0
18.04.2021 15:30 21 кръг Г ФК Спартак 1919 (Плевен) -:-
22.04.2021 16:00 22 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Славия 1913 (София) 20 11 3 6 59:32 36
6 Етър ВТ (Велико Търново) 20 10 2 8 46:32 32
7 Национал (София) 20 8 1 11 48:46 25
8 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 19 6 2 11 32:61 20
9 Локомотив София 1929 (София) 20 6 1 13 28:60 19

Национал (София)

ЮМВ: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
21.10.2020 14:30 1-ви мач Д Хасково (Хасково) 2:1
28.10.2020 14:30 реванш Г Хасково (Хасково) 2:2
1/4 финали
31.03.2021 14:00 1-ви мач Д ЦСКА (София) 3:3
05.04.2021 11:30 реванш Г ЦСКА (София) 0:4
ЮМВ: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Първи кръг
- -
почива
Област София (столица) / Финали
30.09.2020 16:00 - Д Локомотив София 1929 (София) 3:1
Югозападна България / Финали
- -
почива
ЮМВ: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Зона I
29.08.2020 13:00 1 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 0:4
05.09.2020 13:00 2 кръг Д Вихрен (Сандански) 4:2
12.09.2020 13:00 3 кръг Г Пирин (Благоевград) 0:3
19.09.2020 17:00 4 кръг Д Елит София (София) 1:2
26.09.2020 13:00 5 кръг Г Гранит (Владая) 0:1
- 6 кръг
почива
11.10.2020 13:00 7 кръг Д Пирин 1912 (Гоце Делчев) 1:1
17.10.2020 13:00 8 кръг Г Септември (Симитли) 2:0
29.11.2020 13:00 9 кръг Д Банско (Банско) 0:3
31.10.2020 13:00 10 кръг Г Ботев 57 СУ (София) 0:0
07.11.2020 13:00 11 кръг Д Славия 1913 (София) 0:1
26.11.2020 14:00 12 кръг Г ЦСКА (София) 0:3
21.11.2020 11:00 13 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 14:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Пирин 1912 (Гоце Делчев) 12 3 5 4 18:17 14
8 Гранит (Владая) 12 4 2 6 16:31 14
9 Национал (София) 12 3 2 7 22:20 11
10 Банско (Банско) 12 3 1 8 17:41 10
11 Локомотив София 1929 (София) 12 2 3 7 13:48 9
Втора фаза / Зона II
06.03.2021 11:00 1 кръг Д Септември (Симитли) 2:0
13.03.2021 13:00 2 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) 0:1
20.03.2021 13:00 3 кръг Д Гранит (Владая) 1:2
28.03.2021 14:30 4 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 4:2
отложен 5 кръг Д Малеш (Микрево) -:-
14.04.2021 15:00 6 кръг Д Банско (Банско) -:-
10.04.2021 14:30 7 кръг Г Беласица (Петрич) 0:1
- 8 кръг
почива
28.04.2021 16:00 9 кръг Г Марек 1915 (Дупница) -:-
08.05.2021 13:00 10 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) -:-
15.05.2021 13:00 11 кръг Г РД Спорт (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
18 Гранит (Владая) 5 3 1 1 11:8 10
19 РД Спорт (София) 5 2 2 1 7:6 8
20 Национал (София) 5 2 0 3 7:6 6
21 Банско (Банско) 4 1 2 1 6:6 5
22 Марек 1915 (Дупница) 4 1 2 1 4:4 5

Национал (София)

Елитна група (U-15)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Западна група
07.08.2020 09:30 1 кръг Д Витоша 13 (София) 7:0
15.08.2020 18:00 2 кръг Г Ботев (Враца) 1:0
19.08.2020 09:30 3 кръг Д Септември (София) 0:3
23.08.2020 09:30 4 кръг Г Пирин (Благоевград) 0:3
27.08.2020 09:30 5 кръг Д ЦСКА (София) 2:2
30.08.2020 15:30 6 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 12:0
12.09.2020 09:30 7 кръг Г Славия 1913 (София) 2:1
19.09.2020 09:30 8 кръг Д Левски (София) 4:1
29.09.2020 13:30 9 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) 6:0
03.10.2020 13:00 10 кръг Д ФК Спартак 1919 (Плевен) 2:2
10.10.2020 14:00 11 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 3:1
18.10.2020 11:00 12 кръг Г Витоша 13 (София) 0:0
25.10.2020 13:00 13 кръг Д Ботев (Враца) 1:1
27.02.2021 12:00 14 кръг Г Септември (София) 1:2
08.11.2020 12:00 15 кръг Д Пирин (Благоевград) 2:1
07.03.2021 13:30 16 кръг Г ЦСКА (София) 1:2
22.11.2020 14:00 17 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 3:0
19.03.2021 11:00 18 кръг Д Славия 1913 (София) 2:1
28.03.2021 11:00 19 кръг Г Левски (София) 2:5
09.04.2021 13:00 20 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) 3:2
18.04.2021 13:30 21 кръг Г ФК Спартак 1919 (Плевен) -:-
22.04.2021 14:00 22 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Левски (София) 20 15 3 2 55:9 48
3 Септември (София) 20 13 4 3 55:15 43
4 Национал (София) 20 11 4 5 54:27 37
5 Ботев (Враца) 20 11 4 5 39:11 37
6 ФК Спартак 1919 (Плевен) 20 9 6 5 39:23 33

Национал (София)

Деца: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
30.08.2020 10:00 1 кръг Д Левски Раковски (София) 3:3
05.09.2020 10:00 2 кръг Д Миньор (Перник) 7:1
12.09.2020 11:00 3 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 0:4
19.09.2020 14:30 4 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 2:3
26.09.2020 11:00 5 кръг Г Пирин (Благоевград) 2:0
03.10.2020 11:00 6 кръг Д Беласица (Петрич) 1:2
10.10.2020 11:00 7 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 1:2
17.10.2020 11:00 8 кръг Г Металург 1957 (Перник) 1:3
24.10.2020 11:30 9 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 0:4
20.11.2020 13:00 10 кръг Г Ботев 57 СУ (София) 5:1
07.11.2020 11:00 11 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) 0:4
06.03.2021 11:00 12 кръг Г Левски Раковски (София) 0:1
13.03.2021 11:00 13 кръг Г Миньор (Перник) 2:1
20.03.2021 11:00 14 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 4:0
27.03.2021 11:00 15 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 2:3
31.03.2021 11:00 16 кръг Д Пирин (Благоевград) 8:0
10.04.2021 12:30 17 кръг Г Беласица (Петрич) 1:0
17.04.2021 11:00 18 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
24.04.2021 11:00 19 кръг Д Металург 1957 (Перник) -:-
29.04.2021 14:00 20 кръг Г Локомотив София 1929 (София) -:-
08.05.2021 11:00 21 кръг Д Ботев 57 СУ (София) -:-
15.05.2021 11:00 22 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Кюстендил (Кюстендил) 17 7 2 8 24:25 23
6 Левски Раковски (София) 17 6 5 6 26:27 23
7 Национал (София) 17 7 1 9 39:32 22
8 Беласица (Петрич) 17 6 3 8 37:22 21
9 ФК ЦСКА 1948 (София) 16 6 3 7 28:21 21

Национал (София)

Деца: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Първи кръг
- -
почива
Област София (столица) / Финали
30.09.2020 16:00 - Г ФК ЦСКА 1948 (София) 0:2
Деца "Б": София (столица) - Областна група - първа подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
13.09.2020 09:30 1 кръг Д РД Спорт (София) 4:0
20.09.2020 09:30 2 кръг Г Ботев 57 СУ (София) 3:2
27.09.2020 09:30 3 кръг Д ЦСКА (София) 1:2
04.10.2020 09:30 4 кръг Г Олимпия ФК (София) 8:0
11.10.2020 09:30 5 кръг Д Левски Раковски (София) 6:0
18.10.2020 09:30 6 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 1:3
25.10.2020 09:30 7 кръг Д Септември (София) 5:1
01.11.2020 09:30 8 кръг Г Витоша 13 (София) 4:3
08.11.2020 09:30 9 кръг Д Левски (София) 1:4
15.11.2020 09:30 10 кръг Г Славия 1913 (София) 1:3
22.11.2020 09:30 11 кръг Д Царско село 2015 (София) 14:0
01.03.2021 13:30 12 кръг Г РД Спорт (София) 6:0
07.03.2021 09:00 13 кръг Д Ботев 57 СУ (София) 8:1
14.03.2021 09:00 14 кръг Г ЦСКА (София) 1:5
21.03.2021 09:00 15 кръг Д Олимпия ФК (София) 3:0
28.03.2021 09:00 16 кръг Г Левски Раковски (София) 4:0
11.04.2021 09:00 17 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 3:1
18.04.2021 11:00 18 кръг Г Септември (София) -:-
25.04.2021 09:00 19 кръг Д Витоша 13 (София) -:-
09.05.2021 09:00 20 кръг Г Левски (София) -:-
16.05.2021 09:00 21 кръг Д Славия 1913 (София) -:-
23.05.2021 09:00 22 кръг Г Царско село 2015 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Славия 1913 (София) 17 14 1 2 100:16 43
3 ЦСКА (София) 15 12 1 2 68:11 37
4 Национал (София) 17 12 0 5 73:25 36
5 Септември (София) 17 10 3 4 47:18 33
6 Локомотив София 1929 (София) 16 8 1 7 42:46 25

Национал (София)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
26.09.2020 09:00 1 кръг Д Левски (София) 0:3
03.10.2020 10:30 2 кръг Д Септември (София) 2:2
10.10.2020 10:30 3 кръг Г ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) 2:3
17.10.2020 10:30 4 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 2:1
24.10.2020 10:30 5 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 3:0
31.10.2020 10:30 6 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 4:0
07.11.2020 10:30 7 кръг Г Левски Спартак 1962 (София) 3:0
14.11.2020 10:30 8 кръг Д Миньор (Перник) 6:0
- 9 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) 7 7 0 0 29:6 21
2 Левски (София) 7 6 0 1 49:6 18
3 Национал (София) 8 5 1 2 22:9 16
4 Септември (София) 8 4 2 2 19:19 14
5 Марек 1915 (Дупница) 8 4 1 3 12:21 13
Втора фаза / Група "А"
13.03.2021 13:30 1 кръг Г ЦСКА (София) 3:0
10.04.2021 09:00 2 кръг Г ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) 1:1
17.04.2021 13:30 3 кръг Д Марек 1915 (Дупница) -:-
- 4 кръг Г Септември (София) -:-
- 5 кръг Д Левски (София) -:-
- 6 кръг Г Славия 1913 (София) -:-
- 7 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Левски (София) 2 2 0 0 4:1 6
2 Пловдив 2015 (Пловдив) 2 1 1 0 7:1 4
3 Национал (София) 2 1 1 0 4:1 4
4 ЦСКА (София) 2 1 0 1 6:3 3
5 Славия 1913 (София) 2 1 0 1 5:3 3

Национал (София)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
- 1 кръг
почива
03.10.2020 15:00 2 кръг Г Левски (София) 2:1
10.10.2020 10:30 3 кръг Д Миньор (Перник) 3:1
17.10.2020 15:00 4 кръг Д ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) 3:4
24.10.2020 09:00 5 кръг Г Славия 1913 (София) 2:1
31.10.2020 12:00 6 кръг Д Левски Раковски (София) 1:1
07.11.2020 10:30 7 кръг Г Септември (София) 0:0
14.11.2020 12:00 8 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) 6:0
21.11.2020 12:00 9 кръг Г Спортист 13 (София) 4:1
отложен 10 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) -:-
отложен 11 кръг Г Ботев 2017 (Батановци) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) 8 6 2 0 38:5 20
2 Национал (София) 8 5 2 1 21:9 17
3 Левски (София) 8 5 2 1 34:4 17
4 Левски Раковски (София) 7 5 1 1 23:6 16
5 Славия 1913 (София) 8 4 2 2 30:5 14
Втора фаза / Група "А"
отложен 1 кръг Д Ботев 2017 (Батановци) -:-
10.04.2021 13:30 2 кръг Г Ферион (София) 0:0
17.04.2021 10:30 3 кръг Д Левски (София) -:-
- 4 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
- 5 кръг Д Славия 1913 (София) -:-
- 6 кръг Д Спортист 13 (София) -:-
- 7 кръг Г ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) -:-
- 8 кръг Д ЦСКА (София) -:-
- 9 кръг Г Гранит (Владая) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Славия 1913 (София) 2 1 1 0 5:4 4
5 Левски Раковски (София) 2 1 0 1 5:2 3
6 Национал (София) 1 0 1 0 0:0 1
7 Ферион (София) 2 0 1 1 0:5 1
8 ЦСКА (София) 2 0 0 2 2:4 0

Национал (София)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
27.09.2020 11:20 1 кръг Д Септември (София) 6:0
04.10.2020 13:40 2 кръг Г Витоша 13 (София) 0:2
11.10.2020 09:00 3 кръг Д Талант (София) 3:2
18.10.2020 10:10 4 кръг Д Възраждане 2020 (София) 1:6
25.10.2020 13:40 5 кръг Г ДИТ Спорт II (кв.Драгалевци, София) 7:1
01.11.2020 12:30 6 кръг Д Атлетико Артен (София) 0:4
08.11.2020 11:20 7 кръг Г Левски Раковски (София) 6:0
15.11.2020 10:10 8 кръг Д Елит София (София) 2:2
22.11.2020 12:30 9 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 2:5
отложен 10 кръг Д Младост 2015 (София) -:-
- 11 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Атлетико Артен (София) 8 4 1 3 32:18 13
6 Витоша 13 (София) 8 4 1 3 21:9 13
7 Национал (София) 9 4 1 4 27:22 13
8 Талант (София) 7 3 1 3 16:20 10
9 ДИТ Спорт II (кв.Драгалевци, София) 7 2 0 5 15:43 6
Втора фаза / Група "В"
13.03.2021 12:30 1 кръг Г Интер Джесика 2010 (София) 5:1
10.04.2021 10:10 2 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 3:0
17.04.2021 13:40 3 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
- 4 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) -:-
- 5 кръг Д ДИТ Спорт II (кв.Драгалевци, София) -:-
- 6 кръг Г Шампион (София) -:-
- 7 кръг Д София спорт (София) -:-
- 8 кръг Г Арес (София) -:-
- 9 кръг Д Сердика (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
19 ФК ЦСКА 1948 (София) 2 2 0 0 24:2 6
20 Национал (София) 2 2 0 0 8:1 6
21 Сердика (София) 1 1 0 0 7:0 3
22 Интер Джесика 2010 (София) 2 1 0 1 6:6 3
23 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 2 1 0 1 4:4 3

Национал (София)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
26.09.2020 10:10 1 кръг Д Щурче (София) 3:0
03.10.2020 13:40 2 кръг Г Левски (София) 1:4
10.10.2020 09:00 3 кръг Д София спорт (София) 6:2
17.10.2020 13:40 4 кръг Д Славия 1913 (София) 1:1
24.10.2020 10:10 5 кръг Г Септември (София) 0:2
31.10.2020 12:30 6 кръг Д Левски Раковски (София) 6:3
07.11.2020 11:20 7 кръг Г Олимпия ФК (София) 4:2
14.11.2020 11:20 8 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 3:1
21.11.2020 12:30 9 кръг Г ЦСКА (София) 3:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Олимпия ФК (София) 9 7 0 2 27:13 21
2 Левски (София) 9 7 0 2 39:11 21
3 Национал (София) 9 6 1 2 27:16 19
4 Локомотив София 1929 (София) 9 5 2 2 26:16 17
5 Септември (София) 9 5 2 2 14:11 17
Втора фаза / Група "А"
13.03.2021 11:20 1 кръг Д ЦСКА (София) 0:2
10.04.2021 12:30 2 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 1:10
- 3 кръг
почива
- 4 кръг Г Лъвчетата (София) -:-
- 5 кръг Д Талант (София) -:-
- 6 кръг Г Левски (София) -:-
- 7 кръг Д ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) -:-
- 8 кръг Д Олимпия ФК (София) -:-
- 9 кръг Г Септември (София) -:-
- 10 кръг Д Славия 1913 (София) -:-
- 11 кръг Г Локомотив София 1929 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Марек 1915 (Дупница) 2 1 0 1 11:10 3
8 Талант (София) 1 0 0 1 2:3 0
9 ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) 2 0 0 2 1:6 0
10 Септември (София) 2 0 0 2 1:9 0
11 Национал (София) 2 0 0 2 1:12 0

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници