ДИТ (кв.Драгалевци, София)

BGSupporters форум

ДИТ (кв.Драгалевци, София)

ЮМВ: София (столица) - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
01.09.2020 10:00 1 кръг Д София спорт (София) 6:2
05.09.2020 09:00 2 кръг Г Победа 2013 (София) 9:4
12.09.2020 09:30 3 кръг Д Искър 1945 (Нови Искър) 14:0
19.09.2020 11:30 4 кръг Г Сантяго Бернабеу (София) 4:1
26.09.2020 09:30 5 кръг Д Левски Раковски (София) 10:2
03.10.2020 11:30 6 кръг Г Барокко (София) 2:0
10.10.2020 09:30 7 кръг Д Развитие МФ (София) 2:2
18.10.2020 16:30 8 кръг Г Ферион (София) 3:1
24.10.2020 09:30 9 кръг Д Септември (София) 0:1
04.11.2020 10 кръг Г Чавдар (Етрополе) 0:2
07.11.2020 11:00 11 кръг Д Интер Джесика 2010 (София) 17:1
15.11.2020 15:00 12 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 3:2
22.11.2020 13:30 13 кръг Г Царско село 2015 (София) 3:1
28.02.2021 11:00 14 кръг Г София спорт (София) 3:0
07.03.2021 09:00 15 кръг Д Победа 2013 (София) 4:1
14.03.2021 11:00 16 кръг Г Искър 1945 (Нови Искър) -:-
20.03.2021 17:00 17 кръг Д Сантяго Бернабеу (София) -:-
28.03.2021 11:00 18 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
06.04.2021 11:00 19 кръг Д Барокко (София) -:-
11.04.2021 13:00 20 кръг Г Развитие МФ (София) -:-
18.04.2021 18:00 21 кръг Д Ферион (София) -:-
24.04.2021 11:00 22 кръг Г Септември (София) -:-
05.05.2021 11:00 23 кръг Д Чавдар (Етрополе) -:-
08.05.2021 11:00 24 кръг Г Интер Джесика 2010 (София) -:-
16.05.2021 11:00 25 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
23.05.2021 18:00 26 кръг Д Царско село 2015 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Септември (София) 15 12 2 1 84:13 38
2 Чавдар (Етрополе) 15 12 1 2 70:10 37
3 ДИТ (кв.Драгалевци, София) 15 12 1 2 80:20 37
4 Ферион (София) 15 11 1 3 84:24 34
5 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 15 9 3 3 55:20 30

ДИТ (кв.Драгалевци, София)

ЮМВ: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Първи кръг
- -
почива
Област София (столица) / Финали
30.09.2020 16:00 - Д Славия 1913 (София) 0:0

ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София)

Деца "А": София (столица) - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
30.08.2020 11:30 1 кръг Д Сердика (София) 5:2
07.09.2020 11:30 2 кръг Г Спортист 13 (София) 2:1
13.09.2020 11:30 3 кръг Д Ботев 57 СУ (София) 4:2
20.09.2020 10:00 4 кръг Д Спартак 2015 (София) 2:0
13.10.2020 15:00 5 кръг Д Конкордия (София) 10:0
04.10.2020 16:00 6 кръг Г София спорт (София) 1:1
11.10.2020 16:00 7 кръг Д Развитие МФ (София) 2:1
18.10.2020 11:30 8 кръг Г Чавдар (Етрополе) 2:0
25.10.2020 13:30 9 кръг Д Олимпиец (София) 10:0
01.11.2020 11:30 10 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) 5:2
08.11.2020 15:30 11 кръг Д Надежда (Доброславци) 5:0
15.11.2020 17:00 12 кръг Д Гранит (Владая) 4:1
22.11.2020 11:30 13 кръг Г РД Спорт (София) 2:0
28.02.2021 11:00 14 кръг Г Сердика (София) 2:0
07.03.2021 11:00 15 кръг Д Спортист 13 (София) 4:0
14.03.2021 11:00 16 кръг Г Ботев 57 СУ (София) -:-
21.03.2021 17:00 17 кръг Г Спартак 2015 (София) -:-
28.03.2021 11:00 18 кръг Г Конкордия (София) -:-
02.04.2021 11:00 19 кръг Д София спорт (София) -:-
11.04.2021 11:00 20 кръг Г Развитие МФ (София) -:-
18.04.2021 16:30 21 кръг Д Чавдар (Етрополе) -:-
25.04.2021 11:00 22 кръг Г Олимпиец (София) -:-
04.05.2021 11:00 23 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) -:-
09.05.2021 11:00 24 кръг Г Надежда (Доброславци) -:-
16.05.2021 11:00 25 кръг Г Гранит (Владая) -:-
23.05.2021 16:30 26 кръг Д РД Спорт (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) 15 14 1 0 60:10 43
2 РД Спорт (София) 15 10 4 1 60:18 34
3 Развитие на млади футболисти (София) 15 10 2 3 58:23 32
4 София спорт (София) 15 9 3 3 33:18 30
5 Ботев 57 СУ (София) 15 9 3 3 49:24 30

ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
26.09.2020 10:30 1 кръг Д Миньор (Перник) 11:1
- 2 кръг
почива
10.10.2020 10:30 3 кръг Д Национал (София) 3:2
17.10.2020 13:30 4 кръг Г Септември (София) 2:0
24.10.2020 09:00 5 кръг Д Левски (София) 4:3
31.10.2020 12:00 6 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 2:0
отложен 7 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) -:-
14.11.2020 13:30 8 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 4:0
21.11.2020 12:00 9 кръг Г Левски Спартак 1962 (София) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) 7 7 0 0 29:6 21
2 Левски (София) 7 6 0 1 49:6 18
3 Национал (София) 8 5 1 2 22:9 16
4 Септември (София) 8 4 2 2 19:19 14
5 Марек 1915 (Дупница) 8 4 1 3 12:21 13

ДИТ Спорт II (кв.Драгалевци, София)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
27.09.2020 13:30 1 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) 1:1
04.10.2020 13:30 2 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:3
11.10.2020 15:00 3 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 0:1
18.10.2020 13:30 4 кръг Г ЦСКА (София) 0:4
25.10.2020 13:30 5 кръг Д Славия 1913 (София) 0:4
01.11.2020 15:00 6 кръг Г Н спорт (София) 0:7
отложен 7 кръг Д Арес (София) -:-
15.11.2020 15:00 8 кръг Д ОФК София (София) 2:1
22.11.2020 15:00 9 кръг Г Левски Раковски (София) 1:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Левски Раковски (София) 9 3 1 5 16:21 10
7 Кюстендил (Кюстендил) 8 2 1 5 8:32 7
8 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 7 2 0 5 4:30 6
9 ДИТ Спорт II (кв.Драгалевци, София) 8 1 2 5 5:22 5
10 ОФК София (София) 9 0 0 9 7:56 0

ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
26.09.2020 15:00 1 кръг Д Ботев 2017 (Батановци) 15:0
- 2 кръг
почива
10.10.2020 09:00 3 кръг Д Левски (София) 1:1
17.10.2020 15:00 4 кръг Г Национал (София) 4:3
24.10.2020 10:30 5 кръг Д Миньор (Перник) 5:0
31.10.2020 13:30 6 кръг Д Славия 1913 (София) 1:1
07.11.2020 13:30 7 кръг Г Левски Раковски (София) 2:0
14.11.2020 15:00 8 кръг Д Септември (София) 4:0
21.11.2020 15:00 9 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 6:0
отложен 10 кръг Д Спортист 13 (София) -:-
отложен 11 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) 8 6 2 0 38:5 20
2 Национал (София) 8 5 2 1 21:9 17
3 Левски (София) 8 5 2 1 34:4 17
4 Левски Раковски (София) 7 5 1 1 23:6 16
5 Славия 1913 (София) 8 4 2 2 30:5 14

ДИТ Спорт II (кв.Драгалевци, София)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
27.09.2020 09:00 1 кръг Г ЦСКА (София) 2:6
04.10.2020 09:00 2 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:1
11.10.2020 09:00 3 кръг Г Атлетико Артен (София) 0:2
18.10.2020 09:00 4 кръг Д Металург 1957 (Перник) 0:1
25.10.2020 09:00 5 кръг Г Левски II (София) 2:4
01.11.2020 09:00 6 кръг Д Развитие МФ (София) 2:1
08.11.2020 10:30 7 кръг Г Н спорт (София) 0:2
15.11.2020 12:00 8 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 2:3
22.11.2020 09:00 9 кръг Г Левски Раковски II (София) 1:0
- 10 кръг
почива
отложен 11 кръг Г Академик 1947 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Н спорт (София) 8 2 3 3 13:11 9
8 Кюстендил (Кюстендил) 8 2 2 4 14:31 8
9 ДИТ Спорт II (кв.Драгалевци, София) 9 2 1 6 10:20 7
10 Развитие на млади футболисти (София) 8 2 0 6 12:37 6
11 Левски Раковски II (София) 8 0 1 7 6:21 1

ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
26.09.2020 09:00 1 кръг Г Славия 1913 (София) 0:1
03.10.2020 09:00 2 кръг Д Левски Спартак 1962 (София) 8:0
10.10.2020 09:00 3 кръг Г Олимпия ФК (София) 2:0
17.10.2020 09:00 4 кръг Д Барокко (София) 6:1
24.10.2020 09:00 5 кръг Г ЦСКА (София) 6:2
31.10.2020 13:40 6 кръг Д Интер Джесика 2010 (София) 7:0
07.11.2020 09:00 7 кръг Г Миньор (Перник) 4:3
14.11.2020 09:00 8 кръг Д Царско село 2015 (София) 6:0
21.11.2020 09:00 9 кръг Г Спартак София (София) 10:0
отложен 10 кръг Д Спортион (София) -:-
- 11 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) 9 8 0 1 49:7 24
2 Олимпия ФК (София) 8 6 1 1 25:7 19
3 Славия 1913 (София) 7 5 1 1 28:6 16
4 ЦСКА (София) 7 5 0 2 34:11 15
5 Спортион (София) 8 4 1 3 14:14 13

ДИТ Спорт II (кв.Драгалевци, София)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
27.09.2020 13:40 1 кръг Д Младост 2015 (София) 9:0
- 2 кръг
почива
11.10.2020 12:30 3 кръг Д Септември (София) 0:9
18.10.2020 13:40 4 кръг Г Витоша 13 (София) 0:8
25.10.2020 13:40 5 кръг Д Национал (София) 1:7
01.11.2020 13:40 6 кръг Г Възраждане 2020 (София) 0:16
отложен 7 кръг Д Талант (София) -:-
15.11.2020 13:40 8 кръг Д Атлетико Артен (София) 1:3
22.11.2020 13:40 9 кръг Г Левски Раковски (София) 4:0
отложен 10 кръг Д Елит София (София) -:-
отложен 11 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Национал (София) 9 4 1 4 27:22 13
8 Талант (София) 7 3 1 3 16:20 10
9 ДИТ Спорт II (кв.Драгалевци, София) 7 2 0 5 15:43 6
10 Левски Раковски (София) 8 1 0 7 4:32 3
11 Младост 2015 (София) 7 0 0 7 2:51 0

ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
27.09.2020 13:30 1 кръг Д Н спорт (София) 3:3
04.10.2020 13:30 2 кръг Г Арес (София) 2:0
11.10.2020 14:40 3 кръг Д Царско село 2015 (София) 3:1
18.10.2020 12:20 4 кръг Г Лъвчетата (София) 1:1
25.10.2020 14:40 5 кръг Д Железница (Железница) 2:2
01.11.2020 14:40 6 кръг Г Левски II (София) 1:1
08.11.2020 13:30 7 кръг Д Талант (София) 0:2
15.11.2020 14:40 8 кръг Д Атлетико Артен (София) 1:0
22.11.2020 14:40 9 кръг Г Спартак София (София) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Талант (София) 8 5 2 1 26:15 17
4 Н спорт (София) 9 4 3 2 39:26 15
5 ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) 9 3 4 2 13:13 13
6 Левски II (София) 9 3 3 3 21:13 12
7 Арес (София) 9 3 1 5 15:24 10

ДИТ Спорт II (кв.Драгалевци, София)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "В"
27.09.2020 09:00 1 кръг Г Надежда (Доброславци) 6:0
04.10.2020 09:00 2 кръг Д Барокко (София) 6:0
11.10.2020 09:00 3 кръг Г Витоша 13 (София) 3:1
18.10.2020 09:00 4 кръг Д Ботев 57 СУ (София) 6:1
25.10.2020 09:00 5 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 1:2
01.11.2020 09:00 6 кръг Д Шампион (София) 5:1
08.11.2020 09:00 7 кръг Г Вива (София) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Вива (София) 7 6 0 1 27:9 18
2 Марек 1915 (Дупница) 7 5 1 1 23:9 16
3 ДИТ Спорт II (кв.Драгалевци, София) 7 5 0 2 27:8 15
4 Витоша 13 (София) 7 5 0 2 35:7 15
5 Шампион (София) 7 3 0 4 20:23 9

Клубна емблема

ДИТ (кв.Драгалевци, София)

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници