Рилци (кв.Рилци, Добрич)

BGSupporters форум

Рилци (кв.Рилци, Добрич)

Североизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
14.08.2022 18:00 1 кръг Д Дунав от Русе II (Русе) 2:2
21.08.2022 18:00 2 кръг Г Ботев (Нови пазар) 2:0
27.08.2022 18:00 3 кръг Д Волов (Шумен) 1:0
04.09.2022 17:00 4 кръг Г Черноломец 1919 (Попово) 0:2
10.09.2022 17:00 5 кръг Д Спартак 1918 II (Варна) 1:1
17.09.2022 17:00 6 кръг Г Спортист 2011 (Генерал Тошево) 5:3
- 7 кръг
почива
08.10.2022 16:00 8 кръг Д Черноморец (Балчик) 1:5
16.10.2022 16:00 9 кръг Г Черно море II (Варна) 0:5
22.10.2022 15:00 10 кръг Д Септември 98 (Тервел) 1:4
30.10.2022 14:30 11 кръг Г Лудогорец 1945 III (Разград) 0:4
05.11.2022 14:00 12 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) 0:1
12.11.2022 14:00 13 кръг Г Локомотив 2022 (Русе) 4:0
19.11.2022 14:00 14 кръг Д Устрем Д (Дончево) 4:1
26.11.2022 14:00 15 кръг Г Доростол Силистра (Силистра) 1:0
- 16 кръг Г Дунав от Русе II (Русе) -:-
- 17 кръг Д Ботев (Нови пазар) -:-
- 18 кръг Г Волов (Шумен) -:-
- 19 кръг Д Черноломец 1919 (Попово) -:-
- 20 кръг Г Спартак 1918 II (Варна) -:-
- 21 кръг Д Спортист 2011 (Генерал Тошево) -:-
- 22 кръг
почива
- 23 кръг Г Черноморец (Балчик) -:-
- 24 кръг Д Черно море II (Варна) -:-
- 25 кръг Г Септември 98 (Тервел) -:-
- 26 кръг Д Лудогорец 1945 III (Разград) -:-
- 27 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) -:-
- 28 кръг Д Локомотив 2022 (Русе) -:-
- 29 кръг Г Устрем Д (Дончево) -:-
- 30 кръг Д Доростол Силистра (Силистра) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Черно море II (Варна) 14 8 0 6 30:15 24
8 Доростол Силистра (Силистра) 14 7 0 7 17:25 21
9 Рилци (кв.Рилци, Добрич) 14 6 2 6 22:28 20
10 Дунав от Русе II (Русе) 14 4 2 8 20:25 14
11 Волов (Шумен) 14 4 0 10 15:21 12
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Североизточна България / Първи кръг
01.10.2022 16:00 - Г Септември 98 (Тервел) 2:5
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
16.07.2022 19:00 - Д Светкавица Търговище (Търговище) 2:0
23.07.2022 18:30 - Г Септември 98 (Тервел) 1:3

Рилци (кв.Рилци, Добрич)

ДПГ13: Варна - Зонална група - втора подгрупа (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "А"
11.09.2022 11:00 1 кръг Д Калиакра 1923 (Каварна) 1:0
18.09.2022 14:00 2 кръг Д Варна 2017 (Варна) 1:1
24.09.2022 10:30 3 кръг Г Белослав 1918 (Белослав) 3:0
09.10.2022 14:00 4 кръг Д Възраждане (Варна) 1:2
15.10.2022 11:30 5 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 1:0
23.10.2022 11:00 6 кръг Д Моряк 16 (Старо Оряхово) 3:1
28.10.2022 14:30 7 кръг Г Устрем Д (Дончево) 3:0
- 8 кръг Г Калиакра 1923 (Каварна) -:-
- 9 кръг Г Варна 2017 (Варна) -:-
- 10 кръг Д Белослав 1918 (Белослав) -:-
- 11 кръг Г Възраждане (Варна) -:-
- 12 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) -:-
- 13 кръг Г Моряк 16 (Старо Оряхово) -:-
- 14 кръг Д Устрем Д (Дончево) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Възраждане (Варна) 7 5 1 1 19:4 16
2 Добруджа 1919 (Добрич) 7 5 1 1 22:7 16
3 Рилци (кв.Рилци, Добрич) 7 5 1 1 13:4 16
4 Варна 2017 (Варна) 7 4 3 0 32:10 15
5 Моряк 16 (Старо Оряхово) 7 3 0 4 19:22 9

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2021/2022 Трета лига 11 място
2020/2021 А ОФГ ДЧ 2 място
2019/2020 А ОФГ ДЧ 8 място
2018/2019 А ОФГ ДЧ 7 място
2017/2018 А ОФГ ДЧ 11 място
2016/2017 А ОФГ ДЧ 11 място
2015/2016 А ОФГ ДЧ 7 място
2014/2015 А ОФГ ДЧ 6 място
2013/2014 А ОФГ ДЧ 6 място
2012/2013 А ОФГ ДЧ 4 място

Интернет страници

 » няма интернет страници