Въстаник 26 (Войнеговци)

BGSupporters форум

Въстаник 26 (Войнеговци)

"А" ОГ София (столица) - северна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
06.09.2020 17:00 1 кръг Д Враждебна (кв.Враждебна, София) 1:0
13.09.2020 17:00 2 кръг Г Вихър (кв.Требич, София) 2:1
- 3 кръг
почива
27.09.2020 17:00 4 кръг Д Зенит (кв.Филиповци, София) 2:3
04.10.2020 16:00 5 кръг Г Кремиковци (кв.Кремиковци, София) 1:1
11.10.2020 16:00 6 кръг Д Мрамор (Мрамор) 1:1
18.10.2020 16:00 7 кръг Г Сокол (Негован) 0:5
25.10.2020 15:00 8 кръг Д Спартак 1933 (Подгумер) 0:2
01.11.2020 15:00 9 кръг Г Банкя 2009 (Банкя) 0:6
08.11.2020 14:00 10 кръг Д Искър 1945 (Нови Искър) 1:6
15.11.2020 14:00 11 кръг Г Житен (Житен) 0:3
22.11.2020 14:00 12 кръг Д Световрачене (Световрачене) анл.
29.11.2020 14:00 13 кръг Г Сантяго Бернабеу (София) 0:4
28.02.2021 16:00 14 кръг Г Враждебна (кв.Враждебна, София) 3:4
07.03.2021 16:00 15 кръг Д Вихър (кв.Требич, София) 0:0
- 16 кръг
почива
21.03.2021 16:00 17 кръг Г Зенит (кв.Филиповци, София) 0:3
28.03.2021 16:00 18 кръг Д Кремиковци (кв.Кремиковци, София) 2:1
08.04.2021 20:00 19 кръг Г Мрамор (Мрамор) 0:4
11.04.2021 17:00 20 кръг Д Сокол (Негован) 1:1
18.04.2021 17:00 21 кръг Г Спартак 1933 (Подгумер) 0:4
25.04.2021 17:00 22 кръг Д Банкя 2009 (Банкя) 0:7
05.05.2021 18:00 23 кръг Г Искър 1945 (Нови Искър) 1:4
09.05.2021 18:00 24 кръг Д Житен (Житен) 1:7
- 25 кръг
почива
23.05.2021 18:00 26 кръг Д Сантяго Бернабеу (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Банкя 2009 (Банкя) 21 5 1 15 48:63 16
10 Вихър (кв.Требич, София) 21 4 3 14 38:68 15
11 Въстаник 26 (Войнеговци) 21 3 4 14 16:67 13
12 Кремиковци (кв.Кремиковци, София) 21 2 2 17 24:74 8
-- Световрачене (Световрачене) - 0 0 0 0:0 -
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
26.07.2020 11:00 - Г Спарта (София) 2:1
01.08.2020 14:30 - Г Витоша II (Бистрица) 0:1
09.08.2020 14:30 - Г Петърч (Петърч) 0:5
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
06.02.2021 11:00 - Д Вихър (кв.Требич, София) 2:3

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2019/2020 А ОФГ С 10 място
2018/2019 А ОФГ С 10 място
2017/2018 А ОФГ С 12 място
2016/2017 А ОФГ С 7 място
2015/2016 А ОФГ С 11 място
2014/2015 А ОФГ С 9 място
2012/2013 А ОФГ С 6 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 А ОФГ С 3 място

Интернет страници

 » няма интернет страници