Кремиковци (кв.Кремиковци, София)

BGSupporters форум

Кремиковци (кв.Кремиковци, София)

"А" ОГ София (столица) - северна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
06.09.2020 17:00 1 кръг Д Световрачене (Световрачене) анл.
13.09.2020 17:00 2 кръг Г Сантяго Бернабеу (София) 0:3
20.09.2020 17:00 3 кръг Д Враждебна (кв.Враждебна, София) 0:4
27.09.2020 17:00 4 кръг Г Вихър (кв.Требич, София) 1:9
04.10.2020 16:00 5 кръг Д Въстаник 26 (Войнеговци) 1:1
11.10.2020 16:00 6 кръг Г Зенит (кв.Филиповци, София) 2:6
- 7 кръг
почива
25.10.2020 15:00 8 кръг Д Мрамор (Мрамор) 1:6
01.11.2020 15:00 9 кръг Г Сокол (Негован) 1:7
08.11.2020 14:00 10 кръг Д Спартак 1933 (Подгумер) 1:2
15.11.2020 14:00 11 кръг Г Банкя 2009 (Банкя) 0:6
22.11.2020 14:00 12 кръг Д Искър 1945 (Нови Искър) 0:3
18.10.2020 16:00 13 кръг Г Житен (Житен) 1:3
- 14 кръг
почива
07.03.2021 16:00 15 кръг Д Сантяго Бернабеу (София) 2:2
14.03.2021 16:00 16 кръг Г Враждебна (кв.Враждебна, София) 0:2
28.02.2021 16:00 17 кръг Д Вихър (кв.Требич, София) 5:0
28.03.2021 16:00 18 кръг Г Въстаник 26 (Войнеговци) 1:2
23.05.2021 18:00 19 кръг Д Зенит (кв.Филиповци, София) 2:4
- 20 кръг
почива
18.04.2021 17:00 21 кръг Г Мрамор (Мрамор) 0:4
25.04.2021 17:00 22 кръг Д Сокол (Негован) 1:3
21.03.2021 16:00 23 кръг Г Спартак 1933 (Подгумер) 3:5
09.05.2021 18:00 24 кръг Д Банкя 2009 (Банкя) 4:2
16.05.2021 18:00 25 кръг Г Искър 1945 (Нови Искър) 0:1
11.04.2021 17:00 26 кръг Д Житен (Житен) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Вихър (кв.Требич, София) 22 5 3 14 43:70 18
10 Банкя 2009 (Банкя) 22 5 1 16 51:68 16
11 Въстаник 26 (Войнеговци) 22 4 4 14 18:68 16
12 Кремиковци (кв.Кремиковци, София) 22 2 2 18 26:78 8
-- Световрачене (Световрачене) - 0 0 0 0:0 -

Кремиковци (кв.Кремиковци, София)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "В"
26.09.2020 13:30 1 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 1:0
03.10.2020 12:00 2 кръг Г Елит София (София) 2:3
10.10.2020 13:30 3 кръг Д Възраждане 2020 (София) 7:1
17.10.2020 12:00 4 кръг Г София спорт (София) 7:1
отложен 5 кръг Д РД Спорт (София) -:-
отложен 6 кръг Г Олимпиец (София) -:-
07.11.2020 12:00 7 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 2:0
14.11.2020 13:30 8 кръг Г Арес (София) 0:1
21.11.2020 12:00 9 кръг Д Ботев 57 СУ (София) 21:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Арес (София) 9 6 0 3 30:15 18
3 Възраждане 2020 (София) 9 6 0 3 34:19 18
4 Кремиковци (кв.Кремиковци, София) 7 5 0 2 40:6 15
5 Локомотив София 1929 (София) 9 5 0 4 21:10 15
6 Марек 1915 (Дупница) 9 4 0 5 31:24 12
Втора фаза / Група "Г"
14.03.2021 13:30 1 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 6:1
11.04.2021 09:00 2 кръг Г ОФК София (София) 10:0
18.04.2021 15:00 3 кръг Д Левски Раковски II (София) 4:0
25.04.2021 10:30 4 кръг Г Миньор (Перник) 2:0
09.05.2021 13:30 5 кръг Д Ултраспорт академия (София) 6:0
- 6 кръг
почива
23.05.2021 13:30 7 кръг Д БАМФ (София) -:-
30.05.2021 12:00 8 кръг Г София спорт (София) -:-
05.06.2021 12:00 9 кръг Д Ботев 57 СУ (София) -:-
12.06.2021 15:00 10 кръг Г Олимпиец (София) -:-
19.06.2021 09:00 11 кръг Д Сердика (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
31 Кремиковци (кв.Кремиковци, София) 5 5 0 0 28:1 15
32 Миньор (Перник) 6 4 1 1 15:4 13
33 Кюстендил (Кюстендил) 5 3 0 2 24:11 9
34 БАМФ (София) 6 3 0 3 11:16 9
35 София спорт (София) 5 3 0 2 6:9 9

Клубна емблема

Отбор

Кремиковци (кв.Кремиковци, София)

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2020/2021 А ОФГ С 12 място
2019/2020 А ОФГ С 11 място
2018/2019 А ОФГ С 11 място
2017/2018 А ОФГ С 7 място
2016/2017 А ОФГ С 10 място
2015/2016 А ОФГ С 6 място
2014/2015 А ОФГ С 2 място
2012/2013 Б ОФГ С 6 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -

Интернет страници