Банкя 2009 (Банкя)

BGSupporters форум

Банкя 2009 (Банкя)

"А" ОГ София (столица) - северна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
06.09.2020 17:00 1 кръг Г Спартак 1933 (Подгумер) 0:6
- 2 кръг
почива
20.09.2020 17:00 3 кръг Д Искър 1945 (Нови Искър) 1:4
27.09.2020 17:00 4 кръг Г Житен (Житен) 2:4
04.10.2020 16:00 5 кръг Д Световрачене (Световрачене) анл.
11.10.2020 16:00 6 кръг Г Сантяго Бернабеу (София) 4:5
18.10.2020 16:00 7 кръг Д Враждебна (кв.Враждебна, София) 3:6
отложен 8 кръг Г Вихър (кв.Требич, София) -:-
01.11.2020 15:00 9 кръг Д Въстаник 26 (Войнеговци) 6:0
08.11.2020 14:00 10 кръг Г Зенит (кв.Филиповци, София) 2:6
15.11.2020 14:00 11 кръг Д Кремиковци (кв.Кремиковци, София) 6:0
22.11.2020 14:00 12 кръг Г Мрамор (Мрамор) 3:2
29.11.2020 14:00 13 кръг Д Сокол (Негован) 4:2
28.02.2021 16:00 14 кръг Д Спартак 1933 (Подгумер) -:-
- 15 кръг
почива
14.03.2021 16:00 16 кръг Г Искър 1945 (Нови Искър) -:-
21.03.2021 16:00 17 кръг Д Житен (Житен) -:-
- 18 кръг
почива
08.04.2021 17:00 19 кръг Д Сантяго Бернабеу (София) -:-
11.04.2021 17:00 20 кръг Г Враждебна (кв.Враждебна, София) -:-
18.04.2021 17:00 21 кръг Д Вихър (кв.Требич, София) -:-
25.04.2021 17:00 22 кръг Г Въстаник 26 (Войнеговци) -:-
05.05.2021 18:00 23 кръг Д Зенит (кв.Филиповци, София) -:-
09.05.2021 18:00 24 кръг Г Кремиковци (кв.Кремиковци, София) -:-
16.05.2021 18:00 25 кръг Д Мрамор (Мрамор) -:-
23.05.2021 18:00 26 кръг Г Сокол (Негован) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Искър 1945 (Нови Искър) 11 5 1 5 30:24 16
7 Сокол (Негован) 11 5 0 6 34:25 15
8 Банкя 2009 (Банкя) 10 4 0 6 31:35 12
9 Враждебна (кв.Враждебна, София) 11 2 4 5 20:29 10
10 Въстаник 26 (Войнеговци) 11 2 2 7 8:32 8
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
25.07.2020 14:30 - Д Козаро (Ботевград) 2:3
02.08.2020 14:30 - Г Градешница (Долна Градешница) 3:0
09.08.2020 11:00 - Г Армейци (Кюстендил) 2:2
16.08.2020 14:30 - Д Спарта (София) 3:2
23.08.2020 14:30 - Г Витоша II (Бистрица) 0:6
30.08.2020 11:00 - Г Козаро (Ботевград) 2:5

Банкя 2009 (Банкя)

Деца "Б": София (столица) - Областна група - втора подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
29.08.2020 15:00 1 кръг Д Сердика (София) 4:0
05.09.2020 13:00 2 кръг Г Победа 2013 (София) 4:1
12.09.2020 15:00 3 кръг Д Елит София (София) 2:1
19.09.2020 09:30 4 кръг Г ОФК София (София) 1:3
26.09.2020 09:30 5 кръг Д София спорт (София) 5:0
02.10.2020 19:00 6 кръг Г Ферион (София) 7:2
10.10.2020 09:30 7 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 6:1
17.10.2020 09:30 8 кръг Г Спортист 13 (София) 0:1
24.10.2020 09:30 9 кръг Д Арес (София) 0:4
31.10.2020 09:30 10 кръг Г Сердика (София) анл.
07.11.2020 09:00 11 кръг Д Победа 2013 (София) 2:1
14.11.2020 09:30 12 кръг Г Елит София (София) 2:1
21.11.2020 09:30 13 кръг Д ОФК София (София) 2:1
отложен 14 кръг Г София спорт (София) -:-
27.02.2021 13:00 15 кръг Д Ферион (София) -:-
06.03.2021 09:00 16 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
13.03.2021 13:30 17 кръг Д Спортист 13 (София) -:-
20.03.2021 09:00 18 кръг Г Арес (София) -:-
- 19 кръг
почива
06.04.2021 09:00 20 кръг Г Победа 2013 (София) -:-
10.04.2021 11:00 21 кръг Д Елит София (София) -:-
17.04.2021 09:00 22 кръг Г ОФК София (София) -:-
24.04.2021 09:00 23 кръг Д София спорт (София) -:-
05.05.2021 09:00 24 кръг Г Ферион (София) -:-
08.05.2021 09:00 25 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
15.05.2021 09:00 26 кръг Г Спортист 13 (София) -:-
22.05.2021 11:00 27 кръг Д Арес (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Спортист 13 (София) 12 9 1 2 38:12 28
3 ОФК София (София) 12 9 0 3 47:13 27
4 Банкя 2009 (Банкя) 11 8 0 3 31:16 24
5 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 11 5 0 6 52:32 15
6 Победа 2013 (София) 11 3 1 7 39:40 10

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2019/2020 А ОФГ С 5 място
2018/2019 А ОФГ С 12 място
2017/2018 А ОФГ С 11 място
2016/2017 А ОФГ С 9 място
2015/2016 А ОФГ С 7 място
2014/2015 А ОФГ С 7 място
2012/2013 А ОФГ С 8 място

Интернет страници