Искър 1945 (Нови Искър)

BGSupporters форум

Искър 1945 (Нови Искър)

"А" ОГ София (столица) - северна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
06.09.2020 17:00 1 кръг Г Сокол (Негован) 5:2
13.09.2020 17:00 2 кръг Д Спартак 1933 (Подгумер) 1:3
20.09.2020 17:00 3 кръг Г Банкя 2009 (Банкя) 4:1
- 4 кръг
почива
04.10.2020 16:00 5 кръг Д Житен (Житен) 0:1
11.10.2020 16:00 6 кръг Г Световрачене (Световрачене) анл.
18.10.2020 16:00 7 кръг Д Сантяго Бернабеу (София) 1:2
25.10.2020 15:00 8 кръг Г Враждебна (кв.Враждебна, София) 1:1
01.11.2020 15:00 9 кръг Д Вихър (кв.Требич, София) 8:2
08.11.2020 14:00 10 кръг Г Въстаник 26 (Войнеговци) 6:1
15.11.2020 14:00 11 кръг Д Зенит (кв.Филиповци, София) 1:5
22.11.2020 14:00 12 кръг Г Кремиковци (кв.Кремиковци, София) 3:0
29.11.2020 14:00 13 кръг Д Мрамор (Мрамор) 0:6
28.02.2021 16:00 14 кръг Д Сокол (Негован) 2:1
07.03.2021 16:00 15 кръг Г Спартак 1933 (Подгумер) -:-
14.03.2021 16:00 16 кръг Д Банкя 2009 (Банкя) -:-
- 17 кръг
почива
28.03.2021 16:00 18 кръг Г Житен (Житен) -:-
- 19 кръг
почива
11.04.2021 17:00 20 кръг Г Сантяго Бернабеу (София) -:-
18.04.2021 17:00 21 кръг Д Враждебна (кв.Враждебна, София) -:-
25.04.2021 17:00 22 кръг Г Вихър (кв.Требич, София) -:-
05.05.2021 18:00 23 кръг Д Въстаник 26 (Войнеговци) -:-
09.05.2021 18:00 24 кръг Г Зенит (кв.Филиповци, София) -:-
16.05.2021 18:00 25 кръг Д Кремиковци (кв.Кремиковци, София) -:-
23.05.2021 18:00 26 кръг Г Мрамор (Мрамор) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Зенит (кв.Филиповци, София) 12 7 2 3 39:25 23
5 Сантяго Бернабеу (София) 12 6 3 3 27:24 21
6 Искър 1945 (Нови Искър) 12 6 1 5 32:25 19
7 Сокол (Негован) 12 5 0 7 35:27 15
8 Враждебна (кв.Враждебна, София) 12 3 4 5 24:32 13
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
07.02.2021 13:30 - Д Житен (Житен) 4:3
14.02.2021 13:30 - Г Витоша II (Бистрица) 0:4
21.02.2021 11:00 - Г Вихър (кв.Требич, София) 1:3

Искър 1945 (Нови Искър)

ЮМВ: София (столица) - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
29.08.2020 09:00 1 кръг Г Септември (София) 3:0
05.09.2020 11:30 2 кръг Д Чавдар (Етрополе) 0:10
12.09.2020 09:30 3 кръг Г ДИТ (кв.Драгалевци, София) 0:14
19.09.2020 11:30 4 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:8
26.09.2020 11:30 5 кръг Г Царско село 2015 (София) 0:10
03.10.2020 11:30 6 кръг Д София спорт (София) 0:6
10.10.2020 11:30 7 кръг Г Победа 2013 (София) 1:14
17.10.2020 11:30 8 кръг Г Интер Джесика 2010 (София) 3:0
24.10.2020 11:30 9 кръг Д Сантяго Бернабеу (София) 0:3
31.10.2020 09:00 10 кръг Г Левски Раковски (София) 2:0
07.11.2020 11:30 11 кръг Д Барокко (София) 0:4
отложен 12 кръг Г Развитие МФ (София) -:-
21.11.2020 11:30 13 кръг Д Ферион (София) 1:12
27.02.2021 11:00 14 кръг Д Септември (София) 0:9
06.03.2021 11:00 15 кръг Г Чавдар (Етрополе) -:-
14.03.2021 11:00 16 кръг Д ДИТ (кв.Драгалевци, София) -:-
20.03.2021 11:00 17 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
27.03.2021 11:00 18 кръг Д Царско село 2015 (София) -:-
06.04.2021 11:00 19 кръг Г София спорт (София) -:-
10.04.2021 11:00 20 кръг Д Победа 2013 (София) -:-
17.04.2021 11:00 21 кръг Д Интер Джесика 2010 (София) -:-
24.04.2021 11:00 22 кръг Г Сантяго Бернабеу (София) -:-
05.05.2021 11:00 23 кръг Д Левски Раковски (София) -:-
08.05.2021 11:00 24 кръг Г Барокко (София) -:-
15.05.2021 11:00 25 кръг Д Развитие МФ (София) -:-
23.05.2021 11:00 26 кръг Г Ферион (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 София спорт (София) 14 4 2 8 39:46 14
11 Левски Раковски (София) 14 3 1 10 17:96 10
12 Искър 1945 (Нови Искър) 13 3 0 10 11:90 9
13 Сантяго Бернабеу (София) 14 2 1 11 19:64 7
14 Интер Джесика 2010 (София) 14 0 0 14 3:129 0

Клубна емблема

Стадион

Стадион "Кумарица"

Стадион "Кумарица"
(в кв. "Кумарица")

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2019/2020 А ОФГ С 7 място
2018/2019 - -
2017/2018 - -
2016/2017 - -
2015/2016 - -
2014/2015 - -
2012/2013 А ОФГ С 7 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 "В" група 19 място

Интернет страници

 » няма интернет страници