Сантяго Бернабеу (София)

BGSupporters форум

Сантяго Бернабеу (София)

"А" ОГ София (столица) - северна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
06.09.2020 17:00 1 кръг Г Зенит (кв.Филиповци, София) 1:4
13.09.2020 17:00 2 кръг Д Кремиковци (кв.Кремиковци, София) 3:0
20.09.2020 17:00 3 кръг Г Мрамор (Мрамор) 1:3
27.09.2020 17:00 4 кръг Д Сокол (Негован) 2:1
04.10.2020 16:00 5 кръг Г Спартак 1933 (Подгумер) 3:3
11.10.2020 16:00 6 кръг Д Банкя 2009 (Банкя) 5:4
18.10.2020 16:00 7 кръг Г Искър 1945 (Нови Искър) 2:1
25.10.2020 15:00 8 кръг Д Житен (Житен) 1:6
01.11.2020 15:00 9 кръг Г Световрачене (Световрачене) анл.
- 10 кръг
почива
15.11.2020 14:00 11 кръг Д Враждебна (кв.Враждебна, София) 0:0
22.11.2020 14:00 12 кръг Г Вихър (кв.Требич, София) 4:1
29.11.2020 14:00 13 кръг Д Въстаник 26 (Войнеговци) 4:0
- 14 кръг Д Зенит (кв.Филиповци, София) -:-
- 15 кръг Г Кремиковци (кв.Кремиковци, София) -:-
- 16 кръг Д Мрамор (Мрамор) -:-
- 17 кръг Г Сокол (Негован) -:-
- 18 кръг Д Спартак 1933 (Подгумер) -:-
- 19 кръг Г Банкя 2009 (Банкя) -:-
- 20 кръг Д Искър 1945 (Нови Искър) -:-
- 21 кръг Г Житен (Житен) -:-
- 22 кръг
почива
- 23 кръг
почива
- 24 кръг Г Враждебна (кв.Враждебна, София) -:-
- 25 кръг Д Вихър (кв.Требич, София) -:-
- 26 кръг Г Въстаник 26 (Войнеговци) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Зенит (кв.Филиповци, София) 11 7 1 3 38:24 22
4 Мрамор (Мрамор) 11 6 2 3 33:19 20
5 Сантяго Бернабеу (София) 11 6 2 3 26:23 20
6 Искър 1945 (Нови Искър) 11 5 1 5 30:24 16
7 Сокол (Негован) 11 5 0 6 34:25 15
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Първи кръг
14.10.2020 16:00 - Д Гранит (Владая) 0:3

Сантяго Бернабеу (София)

ЮМВ: София (столица) - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
29.08.2020 11:30 1 кръг Г Ферион (София) 0:8
05.09.2020 11:30 2 кръг Д Септември (София) 0:11
12.09.2020 11:30 3 кръг Г Чавдар (Етрополе) 0:5
19.09.2020 11:30 4 кръг Д ДИТ (кв.Драгалевци, София) 1:4
26.09.2020 11:00 5 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:6
03.10.2020 11:30 6 кръг Д Царско село 2015 (София) 1:2
10.10.2020 11:30 7 кръг Г София спорт (София) 2:10
17.10.2020 11:30 8 кръг Д Победа 2013 (София) 1:4
24.10.2020 11:30 9 кръг Г Искър 1945 (Нови Искър) 3:0
31.10.2020 11:30 10 кръг Г Интер Джесика 2010 (София) 5:1
07.11.2020 11:30 11 кръг Д Левски Раковски (София) 2:3
14.11.2020 11:30 12 кръг Г Барокко (София) 1:5
21.11.2020 11:30 13 кръг Д Развитие МФ (София) 1:1
- 14 кръг Д Ферион (София) -:-
- 15 кръг Г Септември (София) -:-
- 16 кръг Д Чавдар (Етрополе) -:-
- 17 кръг Г ДИТ (кв.Драгалевци, София) -:-
- 18 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
- 19 кръг Г Царско село 2015 (София) -:-
- 20 кръг Д София спорт (София) -:-
- 21 кръг Г Победа 2013 (София) -:-
- 22 кръг Д Искър 1945 (Нови Искър) -:-
- 23 кръг Д Интер Джесика 2010 (София) -:-
- 24 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
- 25 кръг Д Барокко (София) -:-
- 26 кръг Г Развитие МФ (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Царско село 2015 (София) 13 4 2 7 41:30 14
11 Искър 1945 (Нови Искър) 12 3 0 9 11:81 9
12 Левски Раковски (София) 12 2 1 9 12:93 7
13 Сантяго Бернабеу (София) 13 2 1 10 18:60 7
14 Интер Джесика 2010 (София) 12 0 0 12 3:123 0

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници