Житен (Житен)

BGSupporters форум

Житен (Житен)

"А" ОГ София (столица) - северна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
06.09.2020 17:00 1 кръг Г Мрамор (Мрамор) 3:2
13.09.2020 17:00 2 кръг Д Сокол (Негован) 4:2
20.09.2020 17:00 3 кръг Г Спартак 1933 (Подгумер) 4:1
27.09.2020 17:00 4 кръг Д Банкя 2009 (Банкя) 4:2
04.10.2020 16:00 5 кръг Г Искър 1945 (Нови Искър) 1:0
- 6 кръг
почива
18.10.2020 16:00 7 кръг Д Световрачене (Световрачене) анл.
25.10.2020 15:00 8 кръг Г Сантяго Бернабеу (София) 6:1
01.11.2020 15:00 9 кръг Д Враждебна (кв.Враждебна, София) 6:0
08.11.2020 14:00 10 кръг Г Вихър (кв.Требич, София) 4:1
15.11.2020 14:00 11 кръг Д Въстаник 26 (Войнеговци) 3:0
22.11.2020 14:00 12 кръг Г Зенит (кв.Филиповци, София) 1:0
18.10.2020 16:00 13 кръг Д Кремиковци (кв.Кремиковци, София) 3:1
28.02.2021 16:00 14 кръг Д Мрамор (Мрамор) 0:3
07.03.2021 16:00 15 кръг Г Сокол (Негован) 2:2
14.03.2021 16:00 16 кръг Д Спартак 1933 (Подгумер) 0:1
отложен 17 кръг Г Банкя 2009 (Банкя) -:-
28.03.2021 16:00 18 кръг Д Искър 1945 (Нови Искър) 2:0
- 19 кръг
почива
- 20 кръг
почива
18.04.2021 17:00 21 кръг Д Сантяго Бернабеу (София) 1:1
25.04.2021 17:00 22 кръг Г Враждебна (кв.Враждебна, София) -:-
05.05.2021 18:00 23 кръг Д Вихър (кв.Требич, София) -:-
09.05.2021 18:00 24 кръг Г Въстаник 26 (Войнеговци) -:-
16.05.2021 18:00 25 кръг Д Зенит (кв.Филиповци, София) -:-
11.04.2021 17:00 26 кръг Г Кремиковци (кв.Кремиковци, София) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Спартак 1933 (Подгумер) 18 14 2 2 49:17 44
2 Житен (Житен) 17 13 2 2 47:17 41
3 Мрамор (Мрамор) 17 12 2 3 51:20 38
4 Зенит (кв.Филиповци, София) 17 9 2 6 49:34 29
5 Сокол (Негован) 18 9 2 7 51:33 29
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Първи кръг
14.10.2020 16:00 - Д Железница (Железница) 2:3
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
07.02.2021 13:30 - Г Искър 1945 (Нови Искър) 3:4
14.02.2021 11:00 - Г Вихър (кв.Требич, София) 4:2
21.02.2021 13:30 - Д Витоша II (Бистрица) 0:6

Клубна емблема

Отбор

Житен (Житен)

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2019/2020 А ОФГ С 6 място
2018/2019 А ОФГ С 9 място
2017/2018 А ОФГ С 5 място
2016/2017 А ОФГ С 8 място
2015/2016 - -
2014/2015 - -

Интернет страници