Тунджа 2009 (Мечкарево)

BGSupporters форум

Тунджа 2009 (Мечкарево)

"А" ОГ Сливен
Дата Фаза Противник Рез.
16.09.2023 17:00 1 кръг Д Кортен 2012 (Кортен) 0:2
23.09.2023 17:00 2 кръг Д Ботев (Кермен) 4:3
01.10.2023 16:00 3 кръг Г Буря (Градско) 2:0
08.10.2023 16:00 4 кръг Д Левски 2018 (Младово) 7:2
14.10.2023 16:00 5 кръг Г Сините камъни 2022 (Сливен) 3:2
21.10.2023 15:00 6 кръг Д Балкан 2012 (Твърдица) 3:0
12.11.2023 14:30 7 кръг Г Балкан (Селиминово) анл.
18.11.2023 14:30 8 кръг Д Аполон (кв.Речица, Сливен) 2:0
03.12.2023 14:30 9 кръг Г Самуил 2006 (Самуилово) 0:6
02.03.2024 14:00 10 кръг Г Кортен 2012 (Кортен) -:-
10.03.2024 14:00 11 кръг Г Ботев (Кермен) -:-
17.03.2024 14:30 12 кръг Д Буря (Градско) -:-
24.03.2024 15:00 13 кръг Г Левски 2018 (Младово) -:-
30.03.2024 15:00 14 кръг Д Сините камъни 2022 (Сливен) -:-
06.04.2024 16:00 15 кръг Г Балкан 2012 (Твърдица) -:-
- 16 кръг
почива
20.04.2024 16:00 17 кръг Г Аполон (кв.Речица, Сливен) -:-
28.04.2024 16:30 18 кръг Д Самуил 2006 (Самуилово) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Кортен 2012 (Кортен) 8 6 2 0 27:7 20
2 Тунджа 2009 (Мечкарево) 8 6 0 2 21:15 18
3 Самуил 2006 (Самуилово) 8 5 2 1 32:12 17
4 Сините камъни 2022 (Сливен) 8 4 2 2 29:11 14
5 Ботев (Кермен) 8 4 1 3 14:15 13
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
10.02.2024 14:00 - Г ФК Сливен (Сливен) 1:5

Тунджа 2009 (Мечкарево)

ЮСВ: Бургас - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
28.09.2023 17:00 2 кръг Д Вихър (Айтос) 7:1
04.10.2023 16:00 3 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 3:8
12.10.2023 16:00 4 кръг Д ОФК Поморие (Поморие) 6:3
18.10.2023 16:00 5 кръг Г Карнобат (Карнобат) 2:1
28.10.2023 14:30 6 кръг Д Арена (Ямбол) 0:2
01.11.2023 14:30 7 кръг Г Кортен 2012 (Кортен) 8:0
09.11.2023 14:30 8 кръг Д Бургас спорт (Бургас) 1:4
22.11.2023 14:30 9 кръг Г Звезденбург (Бургас) 0:3
- 10 кръг
почива
27.03.2024 15:00 11 кръг Г Вихър (Айтос) -:-
04.04.2024 17:00 12 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) -:-
10.04.2024 17:00 13 кръг Г ОФК Поморие (Поморие) -:-
18.04.2024 17:00 14 кръг Д Карнобат (Карнобат) -:-
24.04.2024 17:00 15 кръг Г Арена (Ямбол) -:-
01.05.2024 17:00 16 кръг Д Кортен 2012 (Кортен) -:-
09.05.2024 11:00 17 кръг Г Бургас спорт (Бургас) -:-
16.05.2024 17:00 18 кръг Д Звезденбург (Бургас) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Арена (Ямбол) 8 6 0 2 40:16 18
4 Звезденбург (Бургас) 8 4 1 3 27:17 13
5 Тунджа 2009 (Мечкарево) 8 4 0 4 27:22 12
6 ОФК Поморие (Поморие) 8 3 0 5 16:33 9
7 Карнобат (Карнобат) 8 2 1 5 13:22 7

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2022/2023 А ОФГ СЛ 6 място
2021/2022 А ОФГ СЛ 5 място
2020/2021 А ОФГ СЛ 6 място
2019/2020 А ОФГ СЛ 3 място
2018/2019 А ОФГ СЛ 4 място
2017/2018 А ОФГ СЛ 2 място
2016/2017 А ОФГ СЛ 4 място
2015/2016 А ОФГ СЛ 4 място
2014/2015 А ОФГ СЛ 7 място
2012/2013 А ОФГ СЛ 6 място

Интернет страници

 » няма интернет страници